Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 13, Stokkanhaugen 2. juli 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Wistvåge

Skoleelev

30:32

+0:00

2.

Mina Wistvåge

Skoleelev

30:36

+0:04

3.

Mari Wistvåge

Skoleelev

30:50

+0:18

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacobus De Vaal

NTNU

23:57

+0:00

2.

Svein Kjeldset

Strindheim

25:03

+1:06

3.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

25:52

+1:55

4.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

29:02

+5:05

5.

Christy Ringrose

Skoleelev

30:45

+6:48

6.

Ingeborg Venås Haugan

Skoleelev

33:20

+9:23

7.

Anne Venås Haugan

Nidelv

33:54

+9:57

8.

Daniel Stenseng

Strindheim

38:42

+14:45

9.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

56:15

+32:18

10.

Aud Eva Opheim

Skanska

2:23:20

+1:59:23

11.

Anita Arnesen Unhjem

Skanska

2:23:21

+1:59:24

DSQ

Andreas Valland

Strindheim

29:45

121

DSQ

Andreas Schevik

Strindheim

47:50

123 139 146 151 152 153 154 155 157

DSQ

Kristian Stamnes

Eget

47:54

121

DSQ

Oskar Engan

Strindheim

1:05:49

151 152 153 154 155 157

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Seim Grøvlen

Student

46:23

+0:00

2.

Camilla Bjäring

Rambøll

1:14:19

+27:56

3.

Theresa Bøllmann

Reinertsen

1:16:43

+30:20

4.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:21:21

+34:58

5.

Rachel Galbrun

Rambøll

1:23:57

+37:34

6.

Maja Aarønæs

Natura

1:39:44

+53:21

7.

Kjersti Opdal

St Olav

1:40:05

+53:42

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borghild Hårstad

Rambøll

57:11

+0:00

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

1:02:52

+5:41

3.

Roisin Long

Ajax

1:11:09

+13:58

4.

Andrea Vindal

Skoleelev

1:21:46

+24:35

5.

Ingrid Langdal

Meråker VGS

1:56:32

+59:21

DSQ

Vibeke Falck

Trondheim Kommune

25:59

60 63 65 96 110 150 175

DSQ

Aoife McCavana

Gen

1:21:54

40 44 47 65 96 110 150

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Melanie Simpson

Wing OK

1:18:26

+0:00

2.

Astrid Marthinsen

NTNUI

1:39:07

+20:41

3.

Julie Nilsen

NTNUI

1:56:09

+37:43

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

55:20

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Pir 2 Arkitektkontor

58:58

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

1:18:38

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Fleten

STFK

37:34

+0:00

2.

Liv Heidi Torvik

Trondheim kommune

42:55

+5:21

3.

Maj Lisbet Rønning

Natura

58:13

+20:39

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

59:08

+21:34

5.

Marianne Houbiers

Statoil

1:06:02

+28:28

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:08:48

+0:00

2.

Gøril Flatberg

NTNU

1:19:15

+10:27

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

1:36:25

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:15

+0:00

2.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

1:02:56

+17:41

3.

Merete Knain

Enova SF

1:24:58

+39:43

4.

Catherine King

Ajax

1:34:40

+49:25

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

1:01:48

+0:00

2.

Hilde Forbord

Big Bite

1:07:06

+5:18

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:07:07

+5:19

4.

Lise Martinussen

Eget

1:12:46

+10:58

5.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:37:13

+35:25

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

55:00

+0:00

2.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

1:40:03

+45:03

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:03:15

+0:00

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:05:44

+2:29

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:07:39

+4:24

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:08:04

+4:49

5.

Siri Bø Timestad

Trondheim Kommune

1:08:59

+5:44

6.

Erika Bugten

Statoil

1:30:01

+26:46

7.

Aashild S. Langseth

Eget

1:38:15

+35:00

8.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:39:22

+36:07

9.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

1:40:47

+37:32

10.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:53:20

+50:05

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

36:19

+0:00

2.

Trine Barstad

HiST

42:29

+6:10

3.

Berit Grande

Sticos

49:41

+13:22

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

52:06

+15:47

5.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:00:20

+24:01

6.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:05:41

+29:22

7.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:06:22

+30:03

8.

Mildrid Ljosland

HiST

1:16:13

+39:54

DSQ

Oddveig Alvestad

St. Olavs Hospital

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:16:31

+0:00

2.

Siri Drogset

HiST

1:21:17

+4:46

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:25:44

+9:13

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:53:04

+0:00

DSQ

Stina Elfving

Trondheim Kommune

51:56

92 96 154 110 150

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:05:55

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:32:34

+26:39

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

48:07

+0:00

2.

Anne Furuholt

TOBB

58:22

+10:15

3.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:07:16

+19:09

4.

Randi Irene Engen

SIT

1:08:55

+20:48

5.

Greta Hjertø

HiST

1:16:14

+28:07

6.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:20:43

+32:36

DSQ

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:02:00

154

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

39:58

+0:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

53:54

+13:56

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

56:33

+16:35

4.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

56:55

+16:57

5.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:22:38

+42:40

6.

Britt Kristiansen

Eget

1:25:31

+45:33

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:18:56

+0:00

2.

Randi Iversen

Eget

1:23:58

+5:02

3.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:38:26

+19:30

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:11:40

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Haugen

Evry

32:51

+0:00

2.

Øystein Fossli

Student

1:12:30

+39:39

3.

Henning Goa Hugdal

Student

1:13:31

+40:40

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

42:21

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Skoleelev

47:27

+5:06

3.

Simon Alexander Hagen

Sintef

56:08

+13:47

4.

Torgeir Kråkenes

NTNU

57:48

+15:27

5.

Anders Eriksson

Student

57:59

+15:38

6.

Lasse Børgersen

BIL Natura

59:54

+17:33

7.

Espen Fanavoll

NTNU

1:01:38

+19:17

8.

Persson Jenny

Asplan Viak

1:03:11

+20:50

9.

Thor William Skånøy

Skoleelev

1:06:19

+23:58

10.

John Kjøren

Skanska Aktiv Trondheim

1:09:32

+27:11

11.

Magne Svare

Skanska

1:09:53

+27:32

12.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:17:49

+35:28

13.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:19:21

+37:00

14.

Espen Bugten

Sensorlink

1:21:50

+39:29

15.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:28:43

+46:22

16.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital

1:31:51

+49:30

17.

Lars Brækstad

Reinertsen

1:34:22

+52:01

18.

Andreas Winnem

Reinertsen

2:04:29

+1:22:08

DSQ

Roar Ansnes

Eget

1:49:42

106

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wolfgang Kampel

NTNUI

48:39

+0:00

2.

Magnus Nicolaisen

NGU

51:41

+3:02

3.

Jostein Kvakland

Skoleelev

54:36

+5:57

4.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

56:34

+7:55

5.

Hallvard Seim Grøvlen

Skoleelev

57:00

+8:21

6.

Fredrik Widerøe

NTNU

1:00:09

+11:30

7.

Ole Andreas Alsos

Bekk

1:00:38

+11:59

8.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

1:02:00

+13:21

9.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:03:52

+15:13

10.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:05:28

+16:49

11.

Tomas Brikseli

Reinertsen

1:06:05

+17:26

12.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

1:06:47

+18:08

13.

Ole Jermstad

Reinertsen

1:08:03

+19:24

14.

Anders Gullhav

NTNUI

1:14:02

+25:23

15.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

1:14:34

+25:55

16.

Børge Nordli

Microsoft

1:35:55

+47:16

Arrangør

Johannes Høysæter

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

44:17

+0:00

2.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

54:56

+10:39

3.

Kim Bjerkevoll

Statoil

58:58

+14:41

4.

Øyvind Sørbøl

Trondheim Kommune

59:35

+15:18

5.

Jon Olaf Olaussen

HiST

1:05:12

+20:55

6.

Even Holte

Sintef

1:14:12

+29:55

7.

Knut Olav Helleseng

Reinertsen

1:22:23

+38:06

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

48:11

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

53:45

+5:34

3.

Martin Bartnes

Natura BIL

56:51

+8:40

4.

Vegar Hansen

Prima

1:02:36

+14:25

5.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:17:26

+29:15

6.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

1:18:18

+30:07

7.

Marius Widerøe

NTNU

1:20:36

+32:25

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

55:54

+0:00

2.

Stein-Erik Fleten

NTNU

1:03:08

+7:14

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:08:11

+12:17

4.

Pål Kittilsen

Statoil

1:17:08

+21:14

5.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:38:32

+42:38

Arrangør

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Statkraft

49:01

+0:00

2.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

54:07

+5:06

3.

Truls Von Ryum

NTNUI

1:09:56

+20:55

4.

Henning Lysaker

Rainpower

1:17:23

+28:22

5.

Axel Müller

NGU

1:21:34

+32:33

6.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:21:56

+32:55

7.

Leif Arne Skei

Arkiplan

1:27:53

+38:52

8.

Ola Lædre

Sleipner

1:34:06

+45:05

9.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:42:49

+53:48

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

51:17

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

52:44

+1:27

3.

Geir Paulsen

Siemens

52:50

+1:33

4.

Morten Korsvold

Marintek

53:06

+1:49

5.

Jon Vindal

Skanska

56:36

+5:19

6.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

57:56

+6:39

7.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

59:02

+7:45

8.

Erling Bye

PwC BIL

1:00:15

+8:58

9.

Nils Kristian Moe

Politiet

1:03:29

+12:12

10.

Anders Ulvolden

NRK

1:03:54

+12:37

11.

Jan Gunnar Jensås

Natura

1:08:34

+17:17

12.

Erlend Nervik

Unicon

1:10:27

+19:10

13.

Bobo Nordahl

NGU

1:10:56

+19:39

14.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:17:46

+26:29

15.

Vidar Lunda

DNB

1:18:23

+27:06

DSQ

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

2:14:47

106 150

Arrangør

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

Arrangør

Tor Arne Haugen

DNB

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU bil

48:40

+0:00

2.

Håvard Lorange

Siemens

51:53

+3:13

3.

Snorre Sæternes

DNV

53:12

+4:32

4.

Bård Smestad

KDA

58:34

+9:54

5.

Stig Forbord

Optoplan

59:39

+10:59

6.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:30

+11:50

7.

Harald Førdedal

Interwell

1:00:55

+12:15

8.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:01:56

+13:16

9.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:05:32

+16:52

10.

Øystein Wiggen

DNB

1:08:34

+19:54

10.

Tom Jacobsen

Sedicon

1:08:34

+19:54

12.

Agnar Renolen

eMsp as

1:09:49

+21:09

13.

Terje Drøyvold

Tine

1:16:32

+27:52

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Husom

Powel

1:02:10

+0:00

2.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:03:41

+1:31

3.

Øyvind Sæther

NTNU

1:05:25

+3:15

4.

Mike Long

NTNU

1:06:50

+4:40

5.

Hallstein Hemmer

HiST

1:09:53

+7:43

6.

Ivar Erdal

Ecotone

1:20:56

+18:46

7.

Bjarne Bugten

Statoil

1:24:04

+21:54

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:01:24

106 110 150

Arrangør

Frode Stølan

Telenor

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

56:42

+0:00

2.

Bernt Rognes

BEKK

57:12

+0:30

3.

Dag Stenersen

Sintef

59:41

+2:59

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:04:40

+7:58

5.

Olve Mogstad

Siemens

1:13:18

+16:36

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:22:07

+25:25

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

52:55

+0:00

2.

Olav Kvittem

Uninett

57:32

+4:37

3.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

58:46

+5:51

4.

Terje Kanstad

NTNU

59:32

+6:37

5.

Ola Eiken

Statoil

1:01:49

+8:54

6.

Arnt Liaøy

Bufetat

1:02:23

+9:28

7.

Sigurd Skogestad

NTNU

1:04:58

+12:03

8.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:06:28

+13:33

9.

Roar Sundby

HiST

1:10:57

+18:02

10.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:13:32

+20:37

11.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:17:03

+24:08

12.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:18:24

+25:29

13.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:19:13

+26:18

14.

Håvard Rekstad

NTNU

1:22:07

+29:12

15.

Jon-Annar Fordal

NRK

1:27:16

+34:21

16.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:32:51

+39:56

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:04:26

+0:00

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:13:42

+9:16

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:15:30

+11:04

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:30:58

+26:32

DSQ

Jostein Alvestad

Statoil

47:40

106 110 150 175

DSQ

Magne Lysberg

Sintef

1:20:52

65 106 110 150

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

49:22

+0:00

2.

Harald Oftedal

Statoil

51:58

+2:36

3.

Ole Lutro

NGU

54:37

+5:15

4.

Ole Nervik

Eget

1:12:30

+23:08

5.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:13:28

+24:06

6.

Arne Wist

Skanska

1:13:51

+24:29

7.

Bjørn Rindstad

NGU

1:14:06

+24:44

8.

Reidar Ottem

MTG

1:14:15

+24:53

9.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:14:32

+25:10

10.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:14:43

+25:21

11.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

1:17:35

+28:13

12.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:24:51

+35:29

13.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:27:30

+38:08

14.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:36:45

+47:23

15.

Rune M Holt

NTNU

1:37:15

+47:53

16.

Harald Lauglo

HiST

1:46:36

+57:14

17.

Oddmar Iversen

HiST

1:48:19

+58:57

17.

Oddmar Iversen

HiST

1:48:19

+58:57

DSQ

Terje Syrstad

Trondheim Kommune

1:35:01

63 65 96 110 150

DSQ

Magne Anders Ranum

Melhus Kommune

3:00:00

96

Arrangør

Ståle Engdal

Telenor

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

1:08:40

+0:00

2.

Tore Heggem

HiNT

1:31:21

+22:41

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

35:45

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

37:42

+1:57

3.

Jan Sliper

NBTL

53:09

+17:24

4.

Kjell Atle Strande

Creditreform

54:56

+19:11

5.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:20:11

+44:26

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Flatberg

NTNU

1:06:17

+0:00

2.

Pål Skyberg

Evry

1:06:50

+0:33

3.

Martin Melhuus

Veritas

1:07:23

+1:06

4.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:08:11

+1:54

5.

Harald E Krogstad

NTNU

1:10:53

+4:36

6.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:12:56

+6:39

7.

Leif Røhjell

Siemens

1:16:42

+10:25

8.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:17:38

+11:21

9.

Tom Bugge

Det norske

1:23:16

+16:59

10.

Magne Måge

Skanska

1:25:11

+18:54

11.

Atle Mørk

SINTEF

1:27:45

+21:28

12.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:32:40

+26:23

13.

Torgeir Iversen

Evry

1:45:28

+39:11

14.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:54:58

+48:41

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:25:39

96

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:04:41

+0:00

2.

Tobias Bredland

St Olav

1:17:55

+13:14

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:26:02

+21:21

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

48:03

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

54:15

+6:12

3.

Per Skaaraas

Eget

1:01:08

+13:05

4.

Svein Anda

St. Olavs Hospital

1:21:53

+33:50

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

56:31

+0:00

2.

Knut Skjesol

Statkraft

59:53

+3:22

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:07:22

+10:51

4.

Leif Engen

SIT

1:09:30

+12:59

5.

Gunnar Østerbø

DNB Sport

1:12:00

+15:29

6.

Odd Musum

Rambøll

1:16:16

+19:45

7.

Ola Aalde

Reinertsen

1:24:09

+27:38

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:32:28

+35:57

9.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:33:42

+37:11

10.

Tore Brurok

Eget

1:33:48

+37:17

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Trondheim kommune

1:24:33

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

1:27:40

+3:07

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:40:10

+15:37

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU

58:32

+0:00

2.

Oddvar Opland

Stompa

1:00:30

+1:58

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:24:58

+26:26

DSQ

John Troset

NTNU

50:23

92 96 154 110 150 175

DSQ

Tor Lindstad

Sintef

1:27:28

96 154 110 150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:20:29

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

55:06

+0:00

2.

Thor Meland

Statoil

1:05:45

+10:39

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:08:26

+13:20

4.

Roald Eriksen

Statstrim

1:18:06

+23:00

5.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:27:54

+32:48

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:09:49

+0:00

2.

William Moe

Jernbanen

1:11:29

+1:40

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Ajax

46:55

+0:00

2.

Even Bye

Skoleelev

57:17

+10:22

3.

Martine Klock Fleten

Skoleelev

1:14:43

+27:48

4.

Jørgen Stenvik

NTNU

1:15:11

+28:16

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Arnesen VHG

47:06

+0:00

2.

Vegard Arnesen Kittilsen

Arnesen VHG

1:15:51

+28:45

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Skoleelev

58:23

+0:00

2.

Sigrid Bratsberg

Skoleelev

1:24:15

+25:52

3.

Maria Ulseth Sylte

Skoleelev

1:27:40

+29:17

DSQ

Tobias Eiksund

Skoleelev

1:07:08

40 44 47 60 63 65 96 110 150

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

Skoleelev

52:52

+0:00

2.

Tormod Stenersen

Skoleelev

54:33

+1:41

3.

Bjørg Margrethe Granly

NTNU

1:09:10

+16:18


Sist oppdatert:

25 september 2013, 20:10:19

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

325

Antall startet:

325