Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Sommerløp 1 3. juli 2013

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Høydal

Nydalens Skiklub

43:41

+0:00

7:31

2.

Gunnar Fiskum

Tyrving, IL

43:54

+0:13

7:34

3.

Johan Lunde

KolL

43:57

+0:16

7:34

4.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

44:54

+1:13

7:44

5.

Christian Vogelsang

NIVA

45:38

+1:57

7:52

6.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

45:56

+2:15

7:55

7.

Lars Eid Nielsen

MULTICONSULT BIL

47:06

+3:25

8:07

8.

Magne Omestad

Nydalen Skiklubb

47:13

+3:32

8:08

9.

Ivar Seierstad

GEOFORM

47:26

+3:45

8:10

10.

Knut Landstad

Fugro

48:37

+4:56

8:22

11.

Jon Fixdal

Teknologirådet

49:33

+5:52

8:32

12.

Frode Rystad

Nydalens SKiklub

49:34

+5:53

8:32

13.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

50:36

+6:55

8:43

14.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

51:21

+7:40

8:51

15.

Øyvind Due-Trier

OSI

52:10

+8:29

8:59

16.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal IF

52:16

+8:35

9:00

17.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

52:32

+8:51

9:03

18.

Sverre H Lindseth

Olav Olsen

53:39

+9:58

9:15

19.

Harald Iwe

IL Geoform

53:41

+10:00

9:15

20.

Simen Kjær Haugberg

Nydalens SK

53:44

+10:03

9:15

21.

Lars Krüger

Gabler Wassum

53:46

+10:05

9:16

22.

Holger Schlaupitz

PRIVAT

54:52

+11:11

9:27

23.

Even Angell-Petersen

Nydalens SK

55:21

+11:40

9:32

24.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

55:33

+11:52

9:34

25.

Carl Erik Wasberg

FFI

56:01

+12:20

9:39

26.

Gjermund Gravir

Veritas

56:10

+12:29

9:41

27.

Inge Lindseth

Nydalen

56:32

+12:51

9:44

28.

Bjørn H Grandal

Finansavisen

57:55

+14:14

9:59

29.

Per Iver Nordset

Nittedal OL

58:04

+14:23

10:00

30.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:00:48

+17:07

10:28

31.

Gunnar Rustad

Nittedal OL

1:01:14

+17:33

10:33

31.

Håkon Sagberg

GasSecure

1:01:14

+17:33

10:33

33.

Ondrej Ptacek

Stavanger O-klubb

1:01:26

+17:45

10:35

34.

Torstein Hole

Nydalens Skiklub

1:01:27

+17:46

10:35

35.

Paul Torvund

Østmarka OK

1:02:01

+18:20

10:41

36.

Terje Næss

Terramar

1:03:00

+19:19

10:51

37.

Donatas kontautas

OK telsiai

1:03:10

+19:29

10:53

38.

Lars Karelius Noer

NRK

1:03:24

+19:43

10:55

39.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:04:00

+20:19

11:02

40.

Pål Dahle

Oppsal IF

1:05:02

+21:21

11:12

41.

Knut Bårtveit

PRIVAT

1:05:04

+21:23

11:13

42.

Olav Johannessen

Kolbotn & Skimt OL

1:05:20

+21:39

11:15

43.

Tore Kjøslseth

Lundin

1:05:36

+21:55

11:18

44.

Are Wigaard

Oppsal IF

1:05:37

+21:56

11:18

45.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:05:41

+22:00

11:19

46.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

1:05:55

+22:14

11:21

47.

Helge Weydahl

FFI

1:07:25

+23:44

11:37

48.

Audrun Utskarpen

OSI

1:07:40

+23:59

11:40

49.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:08:05

+24:24

11:44

50.

Knut Onsager

GEOFORM

1:09:56

+26:15

12:03

51.

Liv Klemetsaune

OUS

1:10:15

+26:34

12:06

52.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:12:38

+28:57

12:31

53.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:13:03

+29:22

12:35

54.

Håkon Bugge

No team

1:13:20

+29:39

12:38

55.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

1:17:57

+34:16

13:26

56.

Siri Grandahl

Tyrving, IL

1:18:47

+35:06

13:35

57.

Kjetil Ask

Nittedal OL

1:19:25

+35:44

13:41

58.

Roger Mostue

Oppsal IF

1:20:01

+36:20

13:47

59.

Harald Østgaard Lund

Røkla

1:22:47

+39:06

14:16

60.

Kjetil Jacoben

Hamar Roklubb

1:22:49

+39:08

14:16

61.

Marius Burmo

Privat

1:25:15

+41:34

14:41

62.

Per Stedje

BASEFARM

1:26:09

+42:28

14:51

63.

Håkon Gaute Kvamme

OSI

1:27:48

+44:07

15:08

64.

Stein H Hagen

Stein Hagen Consulting

1:29:54

+46:13

15:30

65.

Stig Pedersen

PRIVAT

1:32:56

+49:15

16:01

66.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

1:42:58

+59:17

17:45

DSQ

Espen Wigaard

KLiF

1:12:21

124

Arrangør

Steinar Låg

DNV

42:06

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Børge Pedersen

Nydalens SK

31:06

+0:00

8:11

2.

Ragnhild Haga

Raumar OL

31:33

+0:27

8:18

3.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

32:47

+1:41

8:37

4.

Øystein Holo

Fossum IF

34:12

+3:06

9:00

5.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

34:17

+3:11

9:01

6.

Erik Rosenvold

EBY

36:31

+5:25

9:36

7.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

37:31

+6:25

9:52

8.

Øyvind Gløersen

PRIVAT

38:08

+7:02

10:02

9.

Karl Aasmund Erøy

Samatalen AS

38:12

+7:06

10:03

10.

Per Kaarby

Overtoppen

38:15

+7:09

10:03

11.

Petter Næss

Oppsal IF

38:16

+7:10

10:04

12.

Signe Flood Kjeldsen

Geoform

38:46

+7:40

10:12

13.

Knut Bjarne Sætre

BÆRUM KOMMUNE BIL

40:33

+9:27

10:40

14.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

40:36

+9:30

10:41

15.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

40:46

+9:40

10:43

16.

Arnt Ove Takvam

FEarnsport

40:48

+9:42

10:44

17.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

40:53

+9:47

10:45

18.

Toril Nes

NYDALEN

40:54

+9:48

10:45

19.

Paul Solheim

PRIVAT

40:55

+9:49

10:46

19.

Bjørne Syversten

NORGES BANK BIL

40:55

+9:49

10:46

21.

Are Eriksen

OSI

41:09

+10:03

10:49

22.

Lars Stefferud

Vadsø SK

41:48

+10:42

11:00

23.

Astrid Fiskum

Tyrving, IL

42:15

+11:09

11:07

24.

Einar Hem

Lillomarka OL

42:21

+11:15

11:08

25.

Anders Eknes

NORconsult

42:31

+11:25

11:11

26.

Tone Aamli Sundtjønn

Varegg

43:08

+12:02

11:21

27.

Ingvild Bjørhei

Lillomarka OL

43:09

+12:03

11:21

28.

Mons Kr. Løfald

Nydalens Skiklubb

43:27

+12:21

11:26

29.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

43:41

+12:35

11:29

30.

Synne Nesheim Flatebakken

Tyrving, IL

44:10

+13:04

11:37

31.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

44:17

+13:11

11:39

32.

Lars Skantze

Tyrving, IL

45:06

+14:00

11:52

33.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

46:09

+15:03

12:08

34.

Uno Hanslien

BILPOST

46:14

+15:08

12:10

35.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

46:15

+15:09

12:10

36.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

46:45

+15:39

12:18

36.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

46:45

+15:39

12:18

38.

Kjersti Tho

Stabæk IF

46:59

+15:53

12:21

39.

Per Ongstad

PRIVAT

47:28

+16:22

12:29

40.

Knut G Karlsen

KGK Management

47:33

+16:27

12:30

41.

Henrik Knudsen

Oppsal IF

47:55

+16:49

12:36

42.

Kai Halvorsen Aarekol

SIEMENS oil & gas

48:08

+17:02

12:40

43.

Stig Hultgreen Karlsen

Abildsø Elektriske AS

48:48

+17:42

12:50

44.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

48:54

+17:48

12:52

45.

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:29

+18:23

13:01

46.

Susannah Malm

STATNETT

49:31

+18:25

13:01

47.

Else Grandal

Tyrving, IL

49:37

+18:31

13:03

48.

Dag Erik Syvertsen

Health tech

49:57

+18:51

13:08

49.

Marghrete Wisløf

Asker SK

50:01

+18:55

13:09

50.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

50:06

+19:00

13:11

51.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

50:29

+19:23

13:17

52.

Gur Marie Myller

Ås UMB

50:52

+19:46

13:23

53.

Tor Drage

Aker Solutions

51:33

+20:27

13:33

54.

Einar Skåre

BREVPOST

51:59

+20:53

13:40

55.

Ola Hogseth

FET

52:15

+21:09

13:45

56.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

52:45

+21:39

13:52

57.

Charlotte Sanchis

Fugro

53:11

+22:05

13:59

58.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

53:32

+22:26

14:05

59.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

54:02

+22:56

14:13

60.

Peter Blom

SINTEF BIL

54:07

+23:01

14:14

61.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

54:19

+23:13

14:17

62.

Carl-Johan Åkerstrøm

DNV

54:45

+23:39

14:24

63.

David Engerberg

DNV

54:50

+23:44

14:25

64.

Anne Dahl

KJELSÅS IL

55:26

+24:20

14:35

65.

Ronny Harsvik

KVÆRNER OSLO

57:58

+26:52

15:15

66.

Eyvind Aas

GEOFORM

59:37

+28:31

15:41

67.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:01:00

+29:54

16:03

68.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:01:01

+29:55

16:03

69.

Rita Helene Bolstad

GEOFORM

1:01:33

+30:27

16:11

70.

Ingvild Høydal

Nydalens SK

1:01:50

+30:44

16:16

71.

Line Høydal

Nydalens SK

1:01:52

+30:46

16:16

72.

Knut Erik Østengen

Thales

1:02:46

+31:40

16:31

73.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:03:06

+32:00

16:36

74.

Arild Sundt

StatENS VEGVESEN

1:03:50

+32:44

16:47

75.

Sonja Bjaaland

ELLE BIL

1:04:05

+32:59

16:51

76.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:04:44

+33:38

17:02

77.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:06:14

+35:08

17:25

78.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:07:33

+36:27

17:46

79.

Unni Drage

Aker Solutions

1:07:54

+36:48

17:52

80.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

1:09:06

+38:00

18:11

81.

Alexander Bürger

OSI

1:11:06

+40:00

18:42

82.

Jul Fredrik Kaltenborn

GEOFORM

1:11:44

+40:38

18:52

83.

Marte Edvardsen

Aquateam

1:13:02

+41:56

19:13

84.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:15:23

+44:17

19:50

85.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:15:30

+44:24

19:52

86.

Per Eric Ståhlbrand

KJELSÅS IL

1:16:55

+45:49

20:14

87.

Sascha Bucko

DNV

1:30:36

+59:30

23:50

88.

John Jacobsen

Statnett

1:34:37

+1:03:31

24:53

89.

Bruce Aschoft

MULTICONSULT BIL

1:43:01

+1:11:55

27:06

89.

Scott Gallaway

MULTICONSULT BIL

1:43:01

+1:11:55

27:06

DSQ

Per Stefferud

Torridal IL

26:07

77 124 150

DSQ

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

38:47

95 125 126 119 121 77 124

DSQ

Hallvard Føllesdal

OSI

54:12

124

DSQ

Markus Leufke

Nittedal OL

1:13:42

77 124

DSQ

Vincent Eijsink

Ås UMB

1:13:48

77 124

DSQ

Siri Klemetsaune

StatENS Legemiddelverk

1:22:01

119

DSQ

Mariann Ulvestad

KJELSÅS IL

1:36:29

124

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Liland

Nydalens SK

27:18

+0:00

10:06

2.

Åsne Holo

Fossum IF

29:41

+2:23

10:59

3.

Svenja Kernstock

DNV

35:34

+8:16

13:10

4.

Stefan Kernstock

OSI Orientering

35:38

+8:20

13:11

5.

Sindre Westengen

Lillomarka OL

37:30

+10:12

13:53

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:33

+10:15

13:54

7.

Hans Larsen

Raumar OL

37:50

+10:32

14:00

8.

Kornelius Szkriszat-Løfald

Privat

45:58

+18:40

17:01

9.

Tom Ibsen

OUS

47:32

+20:14

17:36

10.

Magne Grande

FBI

49:21

+22:03

18:16

11.

Elisabeth Ibsen

UiO

49:24

+22:06

18:17

12.

Karl Otto Nakken

Fossum IF

51:41

+24:23

19:08

13.

Agnes Moquet Stenback

PRIVAT

54:54

+27:36

20:20

14.

Vigdis Thingelstad

ASKER

55:18

+28:00

20:28

15.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

58:13

+30:55

21:33

16.

Lenny Enstrøm

OSI

1:01:58

+34:40

22:57

17.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:02:02

+34:44

22:58

18.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:02:03

+34:45

22:58

19.

Olrikke Brandt

DNV

1:03:30

+36:12

23:31

20.

Lene Anett Killingmo

PRIVAT

1:06:33

+39:15

24:38

21.

Lars Ola Aunerud

HK Cjøtt & Colbe

1:06:46

+39:28

24:43

22.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:09:23

+42:05

25:41

23.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

1:14:22

+47:04

27:32

24.

Per Gjermo

Asker SK

1:14:35

+47:17

27:37

25.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:19:18

+52:00

29:22

26.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:23:26

+56:08

30:54

DSQ

Onelma Blomhoff

Heming/Njård

32:21

79 127 128 129 77 75 91 72 71

DSQ

Trine Olsen

Nittedal OL

37:22

124 127 128 129 77 75 91 72 71

DSQ

Nina Gilberg

StatENS VEGVESEN

45:50

79 127 128 129 77 75 91 72 71

DSQ

Tuva Nesheim Flatebakken

Tyrving, IL

1:08:58

75 91 72 71

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:11:12

124

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:38:30

77 75 91 72 71

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Lian

Lillomarka OL

31:28

+0:00

12:35

2.

Pål Gustavson

PRIVAT

35:52

+4:24

14:20

3.

Hans Brenna

DNV

39:25

+7:57

15:46

4.

Håvard Lian

Lillomarka OL

42:19

+10:51

16:55

5.

Nora Lyngrød

DNV

49:28

+18:00

19:47

6.

Silje Mellqvist

Kamp Vestheim

52:12

+20:44

20:52

DSQ

Sebastian Von Buttlar

Nittedal OL

1:06:45

77 87 79 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juli 2013, 22:47:12

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204