Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 14, Skaråsen 9. juli 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Liatun Setran

Skoleelev

11:24

+0:00

2.

Erik W. Bakk

Eget

13:07

+1:43

3.

Marit Og Børge Melhuus

Skoleelev

28:18

+16:54

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

31:34

+0:00

2.

Johan Nordahl

Student

39:20

+7:46

3.

Nikolai Renolen

Skoleelev

49:32

+17:58

4.

Solveig Berthung

Petrell AS

58:57

+27:23

5.

Mari Wistvåge

Skoleelev

1:02:46

+31:12

6.

Henrik Holter

Skanska

1:06:01

+34:27

7.

Mina Wistvåge

Skoleelev

1:15:23

+43:49

DSQ

Oda Hilde

Student

1:20:49

58

DSQ

Magne Anders Ranum

Melhus Kommune

1:34:43

58 175

DSQ

Anita Unhjem

Skanska

1:34:52

65

DSQ

Aud Eva Opheim

Skanska

1:34:58

65

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Røstum Bellingmo

Elev

38:43

+0:00

2.

Siri Malen Høynes

NTNU

1:10:10

+31:27

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Irene Kvittem

NTNU

56:56

+0:00

2.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

57:13

+0:17

3.

Silje Almeland

Petrell AS

1:07:27

+10:31

4.

Ruth Hindshaw

NGU

1:22:15

+25:19

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Pir 2 Arkitektkontor

1:00:45

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

57:58

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:18:49

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Karin Evjen

Orkdal kommune

1:01:01

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

55:14

+0:00

2.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:04:56

+9:42

3.

Nina-Beate Liabakk

NTNU

1:05:40

+10:26

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Flå

Orkdal kommune

46:22

+0:00

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:33

+1:11

3.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

51:37

+5:15

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

50:28

+0:00

2.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

55:41

+5:13

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:05:58

+15:30

4.

Hilde Nestvold

Telenor

1:13:51

+23:23

5.

Erika Bugten

Statoil

1:16:36

+26:08

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:27:48

+37:20

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

48:27

+0:00

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

50:22

+1:55

3.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:10:19

+21:52

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:14:47

+0:00

2.

Eli Ringdalen

Sintef

1:25:01

+10:14

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:32:37

+17:50

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

57:10

+0:00

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:03:20

+6:10

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:04:46

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:52:41

+47:55

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Irene Engen

SIT

1:04:59

+0:00

2.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:16:16

+11:17

3.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:22:18

+17:19

4.

Åse Høgsteggen

Eget

1:32:27

+27:28

DSQ

Solveig Schjetne

Statkraft

1:42:48

47 40 49 64 69 150

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:24:13

+0:00

2.

Randi Iversen

Eget

1:39:35

+15:22

3.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:41:04

+16:51

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital

58:01

+0:00

2.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv Trondheim

1:02:06

+4:05

3.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:05:57

+7:56

4.

Kjetil Gjøen

Skanska

1:09:47

+11:46

5.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:10:15

+12:14

6.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:22:07

+24:06

7.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:37:29

+39:28

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Asphjell Bjørnaas

Student

41:28

+0:00

2.

Johannes Høysæter

Telenor B.I.L. Trondheim

43:08

+1:40

3.

Magnus Nicolaisen

NGU

43:15

+1:47

4.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

44:47

+3:19

5.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

46:03

+4:35

6.

Manuel Gassner

NTNUI

46:07

+4:39

7.

Per Wiréhn

Student

47:00

+5:32

8.

Wolfgang Kampel

NTNUI

47:01

+5:33

9.

Ingebrigt Eid

Leik

47:26

+5:58

10.

Jostein Kvakland

Skoleelev

48:48

+7:20

11.

Runar Krognes

Leik

50:52

+9:24

12.

Gustav Ruø

Student

51:27

+9:59

13.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

52:14

+10:46

14.

Morten Andreas Nome

UIB

52:35

+11:07

15.

Alastair Brunton

Simply Excited

53:19

+11:51

16.

Jostein Bø Fløystad

NTNU bil

55:12

+13:44

17.

Snorre Hansen

Statens Vegvesen

55:21

+13:53

18.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

57:07

+15:39

19.

Anders Gullhav

NTNUI

1:01:19

+19:51

20.

Richard Wood

NTNU

1:08:45

+27:17

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:03:43

+0:00

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

1:12:41

+8:58

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

45:34

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

46:16

+0:42

3.

Vegar Hansen

Prima

54:15

+8:41

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:11:22

+25:48

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Thore Wibe Aarrestad

Powel

53:04

+0:00

2.

Kurt Amundsen

Avinor

56:58

+3:54

3.

Frode Sandøy

Powel

58:12

+5:08

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:00:00

+6:56

5.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:16:19

+23:15

6.

Geir Arne Kjønstad

Charlottenlund vgs

1:50:27

+57:23

Arrangør

Erik Foss

Mesta

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Sintef

41:45

+0:00

2.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

51:14

+9:29

3.

Brage Keiserås

Eget

57:19

+15:34

4.

Henning Lysaker

Rainpower

59:50

+18:05

5.

Ola Lædre

Sleipner

1:01:47

+20:02

6.

Jardar Lohne

Sleipner

1:14:46

+33:01

Arrangør

Brage Keiserås

Leik, IL

Arrangør

Ole Gunnar Sølberg

Vegvesenet

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

49:35

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

52:18

+2:43

3.

Jan Hage

Eget

53:40

+4:05

4.

Are Bruaset

Sintef Energi

56:19

+6:44

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

58:54

+9:19

6.

Erlend Nervik

Unicon

1:02:05

+12:30

7.

Bobo Nordahl

NGU

1:04:37

+15:02

8.

Tor Arne Haugen

DNB

1:05:26

+15:51

9.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:54:41

+1:05:06

Arrangør

Jan Hage

Leik, IL

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Sintef

47:28

+0:00

2.

Harald Førdedal

Interwell

55:10

+7:42

3.

Harald Storrønning

AtB

56:58

+9:30

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

57:20

+9:52

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

57:26

+9:58

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

58:09

+10:41

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

58:58

+11:30

8.

Øystein Wiggen

DNB

1:03:33

+16:05

DSQ

Atle Pedersen

SINTEF Energi

45:01

48 49 58 60 64 150

DSQ

Agnar Renolen

eMap as

54:27

58 60 64 150 175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:02:24

+0:00

2.

Bjarne Bugten

Statoil

1:09:30

+7:06

3.

Erik Jørum

Orkdal Energi

1:10:40

+8:16

4.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:15:03

+12:39

5.

Ivar Erdal

Ecotone

1:17:09

+14:45

6.

Frode Stølan

Telenor

1:40:12

+37:48

DSQ

Knut Inge Fordal

Statoil

1:00:17

39

Arrangør

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

53:56

+0:00

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

59:18

+5:22

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:07:32

+13:36

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Lysberg

Sintef

53:57

+0:00

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

55:08

+1:11

3.

Klaus Livik

Powel

57:08

+3:11

4.

Arnt Liaøy

Bufetat

57:42

+3:45

5.

Ola Eiken

Statoil

59:28

+5:31

6.

Roar Sve

Skanska

1:03:18

+9:21

6.

Helge Eriksen

Eget

1:03:18

+9:21

8.

Even Hofstad

DNB

1:05:50

+11:53

9.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:07:39

+13:42

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:09:45

+15:48

11.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:11:14

+17:17

12.

Eivind Bakk

Eget

1:13:22

+19:25

13.

Olav Kvittem

Uninett

1:14:46

+20:49

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:02:10

+0:00

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:05:42

+3:32

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:10:54

+8:44

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Coop

47:04

+0:00

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

49:23

+2:19

3.

Harald Oftedal

Statoil

50:39

+3:35

4.

Ole Lutro

NGU

51:13

+4:09

5.

Knut Lillealtern

Eget

57:01

+9:57

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

59:51

+12:47

7.

Ole Nervik

Eget

1:01:07

+14:03

8.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

1:02:13

+15:09

9.

Terje Bostad

SIT

1:02:44

+15:40

10.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:03:48

+16:44

11.

Arne Gaustad

Jordskifteretten

1:05:29

+18:25

12.

Arne Wist

Skanska

1:16:47

+29:43

13.

Reidar Ottem

MTG

1:20:02

+32:58

14.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:21:29

+34:25

15.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:24:26

+37:22

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

NRK

59:35

+0:00

2.

Per Hveem

HiST

1:16:17

+16:42

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Joar Sølberg

TrønderEnergi

46:29

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

52:34

+6:05

3.

Jan Sliper

NBTL

58:14

+11:45

4.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:06:41

+20:12

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

54:59

+0:00

2.

Pål Skyberg

Evry

58:48

+3:49

3.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:01:41

+6:42

4.

Edgar Furuholt

Det norske

1:03:00

+8:01

5.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:03:13

+8:14

6.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:04:01

+9:02

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:06:57

+11:58

8.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:08:09

+13:10

9.

Tom Bugge

Det norske

1:10:15

+15:16

10.

Harald E Krogstad

NTNU

1:11:44

+16:45

11.

Ivar Skjærvold

Gaula

1:13:02

+18:03

12.

Torgeir Iversen

Evry

1:13:05

+18:06

13.

Martin Melhuus

Veritas

1:19:38

+24:39

14.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:24:37

+29:38

15.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

1:25:00

+30:01

16.

Atle Mørk

SINTEF

1:26:11

+31:12

17.

Torger Haarberg

Haarberg

1:38:31

+43:32

18.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:40:19

+45:20

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:08:24

+0:00

2.

Helge Revhaug

Eget

1:16:33

+8:09

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

44:18

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

59:37

+15:19

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Q-Free

1:05:50

+0:00

2.

Leif Engen

SIT

1:06:16

+0:26

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:12:17

+6:27

4.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:12:20

+6:30

5.

Tore Brurok

Eget

1:23:07

+17:17

6.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:33:51

+28:01

7.

Bjørn Flor

Eget

1:38:08

+32:18

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:11:08

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

1:31:38

+20:30

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

48:22

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

57:21

+8:59

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

58:31

+10:09

4.

Tor Lindstad

Sintef

1:00:17

+11:55

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:09:23

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:11:31

+2:08

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:04:11

+0:00

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:35:11

+31:00

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:20:16

64 69 150

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:16:33

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Røstum Bellingmo

Elev

45:27

+0:00

2.

Solveig Sæternes

Skoleelev

50:39

+5:12

3.

Asbjørn Bjerkenås

Eget

50:48

+5:21

4.

Knut Kvale

Gjest

1:03:17

+17:50

5.

Anna Renolen

Skoleelev

1:11:15

+25:48

6.

Jacobus De Vaal

NTNU

1:25:24

+39:57

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Skoleelev

47:16

69

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Skoleelev

50:19

+0:00

2.

Vigdis Stoum

Abra

1:15:05

+24:46

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Skoleelev

42:03

+0:00

2.

Mathias Hermstad

Freidig

57:50

+15:47

3.

Line Sølberg

Skoleelev

1:05:00

+22:57

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Student

46:21

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

Skoleelev

46:33

+0:12

3.

Ola Keiserås

Skoleelev

51:05

+4:44

4.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

51:44

+5:23


Sist oppdatert:

8 oktober 2013, 09:32:40

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

227

Antall startet:

227