Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 15/Buråsen 16. juli 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

34:40

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Dreier

STFK

19:27

+0:00

2.

Rannveig Nordli

Eget

23:03

+3:36

3.

Michele Baravalle

Aker Solutions

23:15

+3:48

4.

Håkon Sæternes

Skoleelev

29:10

+9:43

5.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

29:27

+10:00

6.

Anne Okstad

Eget

41:52

+22:25

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lunna

BEKK

42:22

+0:00

2.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

45:13

+2:51

3.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

50:11

+7:49

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Irene Kvittem

NTNU

54:53

+0:00

2.

Roisin Long

Ajax

1:03:18

+8:25

3.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

1:04:16

+9:23

4.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:05:51

+10:58

5.

Ruth Hindshaw

NGU

1:06:52

+11:59

6.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:12:11

+17:18

7.

Sigrid Grepstad

Mariners

1:17:28

+22:35

Arrangør

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

Eget

54:41

+0:00

2.

Heidi Sivertsen

Statoil Stjørdal BIL

1:12:18

+17:37

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

1:12:30

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Eget

48:46

+0:00

2.

Marianne Houbiers

Statoil

54:32

+5:46

3.

Elisabeth Eggen

Jernia

1:11:14

+22:28

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

49:10

+0:00

2.

Catherine King

Ajax

1:17:31

+28:21

3.

Merete Knain

Enova SF

1:18:49

+29:39

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

51:46

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

NTNU

52:18

+0:32

3.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

53:21

+1:35

4.

Hilde Forbord

Big Bite

1:01:03

+9:17

5.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:22:06

+30:20

DSQ

Ingrid Gjersvold

BDO AS

59:16

96

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

40:57

+0:00

2.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

41:57

+1:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

49:16

+0:00

2.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:00:07

+10:51

3.

Hilde Nestvold

Telenor

1:06:33

+17:17

4.

Hilde Haugskott

Skatteetaten

1:11:01

+21:45

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:18:36

+29:20

6.

Erika Bugten

Statoil

1:28:01

+38:45

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

35:03

+0:00

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

38:40

+3:37

3.

Sissel Horghagen

HiST

51:35

+16:32

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

52:08

+17:05

5.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

58:53

+23:50

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:05:56

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Vårres Barnehage

53:31

+0:00

DSQ

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:38:09

48 49 51 55 58 60 61 100

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:05:43

+0:00

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

1:08:07

+2:24

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

44:58

+0:00

2.

Brit Fridèn

NTNU

54:59

+10:01

3.

Anne Furuholt

TOBB

57:51

+12:53

4.

Randi Irene Engen

SIT

1:02:49

+17:51

5.

Maria Sand

Trondheim Kommune

1:05:07

+20:09

6.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:05:36

+20:38

7.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:14:09

+29:11

8.

Anne-Lise Brenne

Trondheim Kommune

1:14:51

+29:53

9.

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

1:24:50

+39:52

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:00:26

+0:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:05:52

+5:26

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

59:46

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:05:02

+0:00

2.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:15:05

+10:03

3.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:16:36

+11:34

4.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:24:25

+19:23

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

52:46

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

46:58

+0:00

2.

Magne Svare

Skanska

59:45

+12:47

3.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:01:18

+14:20

4.

Gjermund Vingenhagen

Devico

1:04:39

+17:41

5.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital

1:05:47

+18:49

6.

Vegar Røyset

Siemens

1:12:05

+25:07

7.

Kjetil Gjøen

Skanska

1:12:52

+25:54

8.

Martin Relling

EXprosoft

1:22:24

+35:26

9.

Magnus Krog

Høydalsmo Idrettslag

1:23:29

+36:31

10.

Bjørn Larsen

NTNU

1:37:00

+50:02

DSQ

Roar Ansnes

Eget

42:17

69 106 60 58 92 96 100 175

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Asphjell Bjørnaas

Student

46:27

+0:00

2.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

50:38

+4:11

3.

Halvor Lund

NTNU

54:13

+7:46

4.

Gustav Ruø

Student

56:38

+10:11

5.

Terje Dalen Sørgård

Skoleelev

58:15

+11:48

6.

Mattis Myhre

Vegvesenet

59:38

+13:11

7.

Johannes Høysæter

Telenor B.I.L. Trondheim

1:00:53

+14:26

8.

Tomas Brikseli

Reinertsen

1:02:40

+16:13

9.

Jostein Bø Fløystad

NTNU bil

1:04:10

+17:43

10.

Anders Gullhav

NTNUI

1:23:48

+37:21

11.

Jesse Smith

Student

1:39:09

+52:42

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

48:48

+0:00

2.

Halvor Bunkholt

Statoil

1:00:47

+11:59

3.

Frode Johansen

Broadnet

1:01:13

+12:25

4.

Jon Olaf Olaussen

HiST

1:05:54

+17:06

5.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:09:59

+21:11

6.

Tore Kvisvik

Statoil

1:27:47

+38:59

7.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

1:28:21

+39:33

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart AS

43:36

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:12

+5:36

3.

Vegard Hansen

Prima

55:15

+11:39

4.

Sigurd Bjørke

Tine

56:32

+12:56

5.

Audun Skjæret

BAMA

1:00:50

+17:14

6.

Dyre Meen

NTNU

1:02:08

+18:32

7.

Lars O. Løseth

Statoil

1:03:37

+20:01

Arrangør

Harald Svendsen

SINTEF Energi

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

53:04

+0:00

2.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

56:50

+3:46

3.

Stein-Erik Fleten

NTNU

58:18

+5:14

4.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:11:59

+18:55

5.

Per Jonny Nutudal

Maskon AS

1:37:41

+44:37

6.

Geir Arne Kjønstad

Charlottenlund vgs

1:44:14

+51:10

Arrangør

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Sintef

53:54

+0:00

2.

Brage Keiserås

Eget

1:02:54

+9:00

3.

Henning Lysaker

Rainpower

1:13:24

+19:30

4.

Jardar Lohne

Sleipner

1:45:48

+51:54

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

50:17

+0:00

2.

Jan Hage

Eget

55:39

+5:22

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

57:59

+7:42

4.

Tor Arne Haugen

DNB

1:03:56

+13:39

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:15:47

+25:30

6.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:30:11

+39:54

7.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

1:31:00

+40:43

8.

Vidar Lunda

DNB

1:33:45

+43:28

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

58:07

+0:00

2.

Agnar Renolen

eMap as

1:05:34

+7:27

3.

Dag Erik Helland

Over Lyngen

1:06:44

+8:37

4.

Harald Førdedal

Interwell

1:06:54

+8:47

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:08:24

+10:17

6.

Håvard Lorange

Siemens

1:21:29

+23:22

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

51:54

+0:00

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

59:41

+7:47

3.

Ivar Kjøsnes

Statoil

59:50

+7:56

4.

Bjarne Bugten

Statoil

1:03:53

+11:59

5.

Mike Long

NTNU

1:04:16

+12:22

6.

Erik Jørum

Orkdal Energi

1:04:27

+12:33

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:11:59

+20:05

8.

Knut Inge Fordal

Statoil

1:13:38

+21:44

9.

Frode Stølan

Telenor

1:24:49

+32:55

10.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

2:05:12

+1:13:18

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

49:36

+0:00

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:00:17

+10:41

3.

Olve Mogstad

Siemens

1:06:23

+16:47

4.

Bjarne Lien

Trondheim Kommune

1:07:03

+17:27

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:07:05

+17:29

6.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:12:04

+22:28

7.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:17:24

+27:48

DSQ

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

1:04:01

69 92 96 106 110 60 61 100

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

54:19

+0:00

2.

Klaus Livik

Powel

55:42

+1:23

3.

Helge Eriksen

Eget

57:19

+3:00

4.

Arnt Liaøy

Bufetat

58:45

+4:26

5.

Ola Eiken

Statoil

59:45

+5:26

6.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:05:57

+11:38

7.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:06:13

+11:54

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:06:39

+12:20

9.

Even Hofstad

DNB

1:10:32

+16:13

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:10:41

+16:22

11.

Eivind Bakk

Eget

1:12:30

+18:11

12.

Arve Remmen

Trondheim Kommune

1:16:31

+22:12

13.

Roar Sve

Skanska

1:17:12

+22:53

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU bil

1:05:24

+0:00

2.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:05:44

+0:20

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:37:36

+32:12

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viggo Schei

Skanska

1:19:43

+0:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

46:30

+0:00

2.

Knut Lillealtern

Eget

47:05

+0:35

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

50:28

+3:58

4.

Ole Nervik

Eget

51:00

+4:30

5.

Per Laksfors

Siemens

51:22

+4:52

6.

Bjørn Berger

Statoil

54:46

+8:16

7.

Ole Lutro

NGU

56:53

+10:23

8.

Ottar G Kristiansen

Evry

58:46

+12:16

9.

Reidar Ottem

MTG

1:01:04

+14:34

10.

John Sirum

Rambøll

1:02:21

+15:51

11.

Arne Gaustad

Jordskifteretten

1:02:54

+16:24

12.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

1:03:35

+17:05

13.

Terje Bostad

SIT

1:05:24

+18:54

14.

Rolf Wærnes

Coop

1:05:27

+18:57

15.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:08:46

+22:16

16.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:10:57

+24:27

17.

Harald Lauglo

HiST

1:24:03

+37:33

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

NRK

1:10:25

+0:00

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:14:26

+4:01

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sliper

NBTL

46:35

+0:00

2.

Svein Olav Haug

Istad Tekniske Trøndelag AS

49:59

+3:24

3.

Olaf Eggen

Jernia

1:11:26

+24:51

4.

Svein Johan Knapskog

NTNU

2:00:32

+1:13:57

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

46:52

+0:00

2.

Pål Skyberg

Evry

51:48

+4:56

3.

Halvor Flatberg

NTNU

54:19

+7:27

4.

Leif Røhjell

Siemens

55:08

+8:16

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

56:20

+9:28

6.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

56:28

+9:36

7.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

56:57

+10:05

8.

Svein Hove

Statens Vegvesen

57:18

+10:26

9.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

59:48

+12:56

10.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:00:27

+13:35

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:02:54

+16:02

12.

Martin Melhuus

Veritas

1:03:09

+16:17

13.

Nils Holte

NTNU

1:05:55

+19:03

14.

Torger Haarberg

Haarberg

1:50:28

+1:03:36

15.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:57:30

+1:10:38

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Harald E Krogstad

NTNU

20:23

65 69 92 96 106 110 60 61 100 175

DSQ

Nils Olav Vennevik

Eget

59:26

65 96 106 110

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

36:21

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

39:43

+3:22

3.

Per Skaaraas

Eget

46:48

+10:27

4.

Harald Grønli

Eget

1:04:09

+27:48

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

50:50

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

51:44

+0:54

3.

Knut Skjesol

Statkraft

52:15

+1:25

4.

Leif Engen

SIT

54:21

+3:31

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:02:59

+12:09

6.

Tore Brurok

Eget

1:05:51

+15:01

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:07:39

+16:49

8.

Bjørn Flor

Eget

1:09:52

+19:02

9.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:24:06

+33:16

10.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:24:32

+33:42

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Trondheim kommune

1:37:08

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

2:07:12

+30:04

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Lindstad

Sintef

45:23

+0:00

2.

Oddvar Opland

Stompa

47:17

+1:54

3.

Edmund Olsen

NTNU

58:38

+13:15

4.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:19:52

+34:29

5.

John Troset

NTNU

1:35:23

+50:00

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:02:59

+0:00

2.

Arne Sætherhaug

Eget

1:09:35

+6:36

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:10:36

+7:37

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:23:42

+20:43

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

57:27

+0:00

2.

Roald Eriksen

Statstrim

58:00

+0:33

3.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:15:21

+17:54

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:17:04

+19:37

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

47:20

+0:00

2.

William Moe

Jernbanen

51:58

+4:38

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

I Beste Laget

39:02

+0:00

2.

Petter Liabakk Eriksen

Skoleelev

49:30

+10:28

3.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

49:55

+10:53

4.

Ingrid Liabakk Eriksen

Skoleelev

55:00

+15:58

5.

Solveig Sæternes

Skoleelev

56:40

+17:38

6.

Jacobus De Vaal

NTNU

58:03

+19:01

7.

Kristian Stamnes

Rema 1000

1:09:17

+30:15

8.

Martine Klock Fleten

Skoleelev

1:35:40

+56:38

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Skoleelev

44:28

+0:00

2.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

44:39

+0:11

3.

Oda Q Fossum

Skoleelev

1:03:38

+19:10

4.

Mathias Hermstad

Freidig

1:08:01

+23:33

5.

Emilie Marie Liabakk Eriksen

Skoleelev

1:21:58

+37:30

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

Skoleelev

43:28

+0:00

2.

Andreas Sølberg

Skoleelev

46:00

+2:32

3.

Olav Andreas Remmen

Skoleelev

55:47

+12:19

4.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

55:49

+12:21

5.

Sindre Johannesen

Skoleelev

1:01:52

+18:24

6.

Hanne Nøvik

NTNUI

1:02:07

+18:39

7.

Brage Jørum

Student

1:04:26

+20:58

8.

Brynjar Forseth

Skoleelev

1:09:03

+25:35


Sist oppdatert:

6 september 2013, 16:16:22

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

258

Antall startet:

258