Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #3 12. juni 2013

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

30:28

+0:00

17:55

2.

Marie Nyvoll

Fossum IF

38:03

+7:35

22:22

3.

Noor Dirro

Måren OK

38:10

+7:42

22:27

4.

Carmen Dirro

Måren OK

38:23

+7:55

22:34

5.

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

42:42

+12:14

25:07

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

38:52

+0:00

16:53

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:13:10

+34:18

31:48

3.

Naja Nordahl

Kolbotn og Skimt OL

1:37:38

+58:46

42:26

4.

Synne Gåseidnes Thorsen

Kolbotn & Skimt OL

1:37:44

+58:52

42:29

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Margrethe Ulvestad

Måren OK

46:08

+0:00

27:08

2.

Guro Skullerud

Kolbotn & Skimt OL

50:36

+4:28

29:45

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W.Nordhagen

Ås-UMB Orientering

47:19

+0:00

15:46

DSQ

Marie Treekrem

Ås-UMB Orientering

1:15:55

176 158

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

50:40

+0:00

11:46

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

52:27

+1:47

12:11

3.

Malin Eijsink

OK Linné

59:41

+9:01

13:52

DSQ

Andrea Vild Jødal

Kristiansand OK

1:49:18

191 154

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

39:03

+0:00

13:01

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

45:00

+5:57

15:00

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

57:56

+0:00

19:18

2.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

58:17

+0:21

19:25

3.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

1:06:52

+8:56

22:17

4.

Grete Berntsen

Måren OK

1:15:54

+17:58

25:18

DSQ

Ellen-Christine Koren

Ås-UMB Orientering

1:00:43

151 187 176 158 154 155 165

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

1:03:42

+0:00

21:14

2.

Anne Kaasa

Driv IL

1:11:05

+7:23

23:41

3.

Sissel Olaisen

Kolbotn & Skimt OL

1:22:39

+18:57

27:33

165

4.

Inger Halck

Måren OK

1:28:21

+24:39

29:27

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

52:44

+0:00

22:55

2.

Åste Eggen

Måren OK

1:25:46

+33:02

37:17

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

22:38

+0:00

13:18

2.

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

31:59

+9:21

18:48

3.

Mikal B Eik

Måren OK

36:06

+13:28

21:14

40 31 175 165

4.

Vegard Aarstad

Ås-UMB Orientering

38:25

+15:47

22:35

DSQ

Jon Schoultz

Ås-UMB Orientering

27:41

40

DSQ

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

48:52

31

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-UMB Orientering

35:51

+0:00

15:35

2.

Matis Brøndbo

Ås-UMB Orientering

1:01:36

+25:45

26:46

3.

Jakob Grann

Måren OK

1:14:08

+38:17

32:13

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

1:09:39

+0:00

16:11

2.

Sindre Bergane Jansson

Siggerud IL

1:31:45

+22:06

21:20

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian F Schive

OK Moss

1:08:13

+0:00

11:58

2.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:25:54

+17:41

15:04

3.

Anders Treekrem

Ås-UMB Orientering

1:27:41

+19:28

15:22

4.

Robin Bergane Jansson

Siggerud IL

1:41:25

+33:12

17:47

DSQ

Lars Treekrem

Heming Orientering

1:02:50

164 172 153 191 177 155 195 38 31 175

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Eik

Kristiansand OK

1:01:24

+0:00

14:16

2.

Jørn Thorsen

Kolbotn & Skimt OL

1:16:15

+14:51

17:43

3.

Bjørn Aasestad

Ås-UMB Orientering

1:17:55

+16:31

18:07

4.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

1:42:14

+40:50

23:46

165

DSQ

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

39:34

36 174 196 164 172 153 191 154 175 165

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

55:20

+0:00

12:52

2.

Christopher Schive

OK Moss

1:00:29

+5:09

14:03

3.

Per Arne Andresen

Kolbotn & Skimt OL

1:05:04

+9:44

15:07

4.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

1:06:44

+11:24

15:31

5.

Morten Karlsen

Måren OK

1:06:56

+11:36

15:33

6.

Vincent Eijsink

Ås-UMB Orientering

2:04:33

+1:09:13

28:57

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

49:28

+0:00

16:29

2.

Stein Turtumøygard

Måren OK

50:53

+1:25

16:57

3.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

51:13

+1:45

17:04

4.

Per Erik Østli

Driv IL

54:02

+4:34

18:00

5.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:06:22

+16:54

22:07

6.

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

1:29:47

+40:19

29:55

DSQ

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

1:03:47

174

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Jahr

Driv IL

1:16:16

+0:00

25:25

2.

Erik Sørensen

Haugerud IF

1:23:33

+7:17

27:51

3.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:34:51

+18:35

31:37

DSQ

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

55:48

174 176 158 163 164 173 154 40 155

DSQ

Tor Kaurin

Måren OK

1:24:09

163 164 173 154 40 155 165

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:30:37

174 176 158 163 164 173 154 40 155

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

26:45

16:43

Frode Hymer

Ås-UMB Orientering

21:15

13:16

Erlend Tveite

Ås-UMB Orientering

33:49

21:08

Axel Holt-Siegel

Ås-UMB Orientering

17:46

11:06

August Holth-Siegel

Ås-UMB Orientering

41:25

25:53

Even Wollebek

Ås-UMB Orientering

23:29

14:40

Sander Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

34:28

21:32

Sondre Lundqvist

Ås-UMB Orientering

31:19

19:34

Konrad Ulvestad

Måren OK

53:08

33:12

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ellen Fredriksson

Måren OK

51:45

32:20

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

37:15

23:16

Tiril Lilleheier

Ås-UMB Orientering

37:20

23:20

Maria Bertelsen

Kolbotn & Skimt OL

27:07

16:56

Wiel Marie Lillehammer

Ås-UMB Orientering

42:38

26:38

Linnea Edvardsen

Måren OK

57:25

35:53

Andrea Emanuelsen

Måren OK

57:21

35:50

Sanne Aurora Ulvestad

Måren OK

52:57

33:05

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Olaf Klemsdal

Varteig OL

45:50

19:55

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

43:59

19:07

Stine Aarstad

Ås-UMB Orientering

1:09:22

30:09

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

1:01:21

26:40

Tim Langø Berg

Kristiansand OK

48:29

21:04

DSQ

Birgit Sisjord

Fossum IF

1:14:44

153 35 154 40 31 175 165

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thor Ivar Gangnæs

Ås-UMB Orientering

21:12

12:28

Heidi Hæhre

Ås-UMB Orientering

38:32

22:40

Anne Nilsen

Ås-UMB Orientering

38:36

22:42

Inger Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

1:09:56

41:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 juni 2013, 10:29:18

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

97

Antall startet:

97