Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Rankingoversikt Nordmarkskarusellen 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen L1 14. mai 2009

Klasse: D10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

39:07

+0:00

2.

Hedvig Vollset

HEMING/NJÅRD

1:07:49

+28:42

Klasse: D13-14(3,5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Signe Danielsen Øgrim

LYN SKI

17:30

46 47 109 100

Klasse: D15-16(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Iversen

HEMING/NJÅRD

39:36

+0:00

Klasse: D17N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Ståhlstrøm

INdre Østfold

32:20

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Holene

HALDEN

34:48

+0:00

2.

Silje Wærp

NYDALEN

35:22

+0:34

3.

Siv Johanne Moen

FORRA

39:44

+4:56

4.

Marianne Huseby

Fredrikstad Skiklubb

51:21

+16:33

5.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

51:54

+17:06

6.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

52:00

+17:12

7.

Simone Heinz

Gular

1:01:34

+26:46

8.

Linda Fløttum

PRIVAT

1:10:02

+35:14

Klasse: D17-34(MELLOM-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Green

Savedalen

55:33

+0:00

2.

Lina Mariusen

Elverum

1:01:18

+5:45

3.

Ida Tangen

NYDALEN

1:02:05

+6:32

Klasse: H-12N-Følge(2m-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Barlinn Korvald

HEMING/NJÅRD

25:44

+0:00

2.

Edvard Sandvik

KjELSÅS

27:40

+1:56

3.

Jørgen Weidemann

Nydalens Skiklub

36:12

+10:28

4.

Aleksander Dokset

KjELSÅS

46:40

+20:56

DSQ

Petter Astrup Arnesen

HEMING/NJÅRD

31:34

107

Klasse: H10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

47:06

+0:00

2.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

50:18

+3:12

3.

Emil Skei

Nydalens Skiklub

58:43

+11:37

4.

Håvard Høymork

Heming

1:07:31

+20:25

DSQ

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

1:03:38

47

Klasse: H13-16N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

I mål

Lars Bergendahl

LYN

Klasse: H13-14(3.5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarjei Volset

HEMING/NJÅRD

30:59

+0:00

2.

Harald Arnesen

HEMING/NJÅRD

32:21

+1:22

3.

Kristian Gjemdal

HEMING/NJÅRD

47:55

+16:56

4.

Asbjørn Madsstuen

HeMING/NJÅRD

57:03

+26:04

DSQ

Anders Aamodt Resell

NYDALEN

54:53

46

Klasse: H15-16(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

36:41

+0:00

Klasse: H17K(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

47:20

+0:00

2.

Lars Eirik Eggen

Tyrving, IL

1:02:58

+15:38

Klasse: H17-34(LANG-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Levin

Saevedalen aik

53:17

+0:00

2.

Sverre Waaler Kaas

NYDALEN

54:35

+1:18

3.

Finn Gjerull Rygh

HEMING/NJÅRD

1:01:51

+8:34

4.

Espen Lunøe

NYDALEN

1:02:21

+9:04

5.

Dag Aalvik

NYDALEN

1:06:33

+13:16

6.

Gjermund Glesnes

NYDALEN

1:10:34

+17:17

7.

Lukauskas Mindaugas

Ok versme

1:12:39

+19:22

8.

Florian Bochud

NYDALEN

1:13:17

+20:00

9.

Martin Hallen

Nydalens Skiklub

1:15:19

+22:02

10.

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

1:18:26

+25:09

11.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

1:20:57

+27:40

DSQ

Karl Even Rygh

HEMING/NJÅRD

44:30

92 42 43 44 109

DSQ

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:08:34

92 42 43 109

DSQ

Johannes Skaar

Nittedal OL

1:16:21

92 42 43 44 109

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Madsen

HEMING/NJÅRD

47:09

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

47:39

+0:30

3.

Mari Bergendahl

NYDALEN

48:42

+1:33

4.

Inga Morgenlie

Nydalens Skiklub

52:08

+4:59

5.

Guro Grønn

NRK

1:14:10

+27:01

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

38:18

+0:00

2.

Elin Haugmo

OPIL

54:21

+16:03

3.

Elisabeth Eggen

Tyrving, IL

1:02:50

+24:32

4.

Birgitte Blindheim

KJELSÅS

1:06:21

+28:03

DSQ

Audrun Utskarpen

OSI

51:02

109

DSQ

Henning Rødberg

NITTEDAL

55:39

47

DSQ

Elin Sjønnesen

Nittedal OL

1:02:32

35 36 47 109

DSQ

Jartrud Steinsli

FID

1:12:30

33

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Jahren

Nydalens Skiklub

44:29

+0:00

2.

Ellen Turter

NYDALEN

44:53

+0:24

3.

Runa Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

46:02

+1:33

4.

Lise Hugdahl

COOP

47:47

+3:18

5.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

51:14

+6:45

6.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:06:08

+21:39

7.

Lise Nystuen

IFE

1:10:27

+25:58

8.

Mari Birkeland

MAris interiørhjelp

1:11:21

+26:52

9.

Kjersti Viker

DNBNOR

1:11:26

+26:57

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STABÆK IF

39:57

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

49:04

+9:07

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

52:56

+12:59

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

54:30

+14:33

5.

Nora Ursin

Bærum Kommune

56:09

+16:12

6.

Hege Andersen

UIO

58:55

+18:58

7.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:04:53

+24:56

8.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:10:45

+30:48

9.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:13:47

+33:50

10.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:19:37

+39:40

DSQ

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:16:46

36

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

53:31

+0:00

2.

Unni Drage

AkerSolutions

55:22

+1:51

3.

Turid Bratland

FOSSUM

58:16

+4:45

4.

Ragnhild Krogvig

KOLBOTN & SKIMT

1:05:09

+11:38

5.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

1:05:58

+12:27

6.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:06:42

+13:11

7.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:07:06

+13:35

8.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:21:17

+27:46

9.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:55:20

+1:01:49

10.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

2:24:18

+1:30:47

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

56:19

46 36

Arrangør

Anne-Britt Nilsen

HIO

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:02:55

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Klemetsaune

Tandberg

1:01:15

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

1:09:28

+8:13

3.

Espen Aubert

Daimyo

1:15:09

+13:54

4.

Daniel Rees

TNS Gallup

1:16:26

+15:11

5.

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

1:37:26

+36:11

6.

Svein Egil Nilsen

SKATTEDIREKTORATET

1:56:18

+55:03

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Haavengen

COWI BIL

56:36

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

56:58

+0:22

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

57:43

+1:07

4.

Christian Vogelsang

NIVA

59:42

+3:06

5.

Are Sturød

STATENS VEGVESEN

1:03:26

+6:50

6.

Bjørn Hauge

OSI

1:04:05

+7:29

7.

Knut Erling Øen

NORDEA

1:04:59

+8:23

8.

Tor Ringstad

Tandberg

1:05:16

+8:40

9.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:05:21

+8:45

10.

Christian Korvald

RIKSHOSPITALET

1:07:33

+10:57

11.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

1:07:47

+11:11

12.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:10:15

+13:39

13.

Christian Gvein

Bbs

1:13:03

+16:27

14.

Asle Åsmul

Cargoscan

1:18:20

+21:44

15.

Roar Brenden

Lillomarka OL

1:18:32

+21:56

16.

Tor Haugset

SPT group

1:19:39

+23:03

17.

Martin Veastad

Thales

1:20:07

+23:31

18.

Sven Ringstad

Siemens

1:43:09

+46:33

DSQ

Knut Aalde

SvEKO GRUNER

42:06

36 39 92 42 43 44 109

DSQ

Christian Jomaas

FOSSUM

52:25

39 92 42 43 44

DSQ

Lasse Nederhoed

NRK

1:17:59

92 42 43 44 109

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

44:36

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:01

+2:25

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:34

+8:58

4.

Roger Birkeland

TELENOR

58:58

+14:22

5.

Bjørn Solhjem

AMESTO

1:00:44

+16:08

6.

Per Kaarby

BELLIT

1:01:35

+16:59

7.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:01:44

+17:08

8.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:02:49

+18:13

9.

Geir Hanesand

Thales

1:34:42

+50:06

10.

Lars Chr Olsen

HYDRO OSLO

1:47:53

+1:03:17

I mål

Per Morten Lefdal

Heming

DSQ

Trond Westgaard

REC

59:23

46

DSQ

Håkon Bugge

Kraftmultitude

1:26:52

109

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

45:39

+0:00

2.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

46:51

+1:12

3.

Egil Iversen

GLAAMENE

52:38

+6:59

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

58:14

+12:35

5.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:03:45

+18:06

6.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:05:05

+19:26

7.

Kjell Markset

KOLL

1:06:42

+21:03

8.

Knut Onsager

GEOFORM

1:08:23

+22:44

9.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:11:38

+25:59

10.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:19:59

+34:20

11.

Harald AAs

PRIVAT

1:23:26

+37:47

12.

Steinar Myrabø

JERNBANEVERKET

1:26:04

+40:25

13.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:35:48

+50:09

DSQ

Ivar Refsland

ACCENTURE

54:30

37 38 35 46 36 39 44 109

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:03

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:43

+4:40

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

46:06

+6:03

4.

Per Nermo

COWI BIL

55:49

+15:46

5.

Bjørn Rossow

Thales

56:13

+16:10

6.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

57:09

+17:06

7.

Helge Stenseth

Thales

1:13:00

+32:57

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

38:27

+0:00

2.

Jørn Bue Olsen

FOSSUM

38:59

+0:32

3.

Øyvind Stene

Rednings selskapet

40:33

+2:06

4.

Einar Skåre

BREVPOST

40:36

+2:09

5.

Steinar Skoglund

Fossum IF

41:14

+2:47

6.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

41:39

+3:12

7.

Knut Stabell

Statnett BIL

43:19

+4:52

8.

John Thomas Petersen

NORDEA

43:51

+5:24

9.

Jon Færden

KREDINOR

45:34

+7:07

10.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

46:17

+7:50

11.

Lars-Evan Pettersson

NVE

48:25

+9:58

12.

Erik Kinsten

SCHENKER

50:25

+11:58

13.

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:31

+15:04

14.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

54:07

+15:40

15.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:00:20

+21:53

16.

Torstein Østen

MAESTRO

1:05:15

+26:48

17.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:05:30

+27:03

18.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

1:07:42

+29:15

19.

Arne Holmgren

OPIL

1:11:04

+32:37

20.

Sigfred Fagervik

Thales

1:13:14

+34:47

20.

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:13:14

+34:47

22.

Torleif Belt

PWC

1:20:28

+42:01

23.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:26:24

+47:57

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:35

+0:00

2.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

42:08

+5:33

3.

Eyvind Aas

GEOFORM

42:34

+5:59

4.

Tor Ommundsen

Veritas

43:37

+7:02

5.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

44:30

+7:55

6.

Einar Hem

Ahus BIL

44:36

+8:01

7.

Kåre Knudsen

GEOFORM

45:41

+9:06

8.

Tom Ibsen

UBIL

45:56

+9:21

9.

Sverre Farstadvoll

PETEC

47:41

+11:06

10.

Bjørn Grenager

Thales

48:02

+11:27

11.

Roar Gudding

VETBIL

48:23

+11:48

12.

Knut Møgedal

AkerSolutions

51:00

+14:25

13.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

52:08

+15:33

14.

Arne H Reistad

Alcatel bil

52:17

+15:42

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

52:55

+16:20

16.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

57:16

+20:41

17.

Ola Kjeldsen

NVE

1:02:19

+25:44

18.

Tor Sandby

SKATTEDIR

1:03:55

+27:20

19.

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

1:09:39

+33:04

20.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:11:24

+34:49

21.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:31:22

+54:47

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

53:53

36 45 109

DSQ

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:31:00

46 36

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

AkerSolutions

43:48

+0:00

2.

Arne Jordal

SAS

46:48

+3:00

3.

Svein Kvalheim

BT

49:13

+5:25

4.

Annar Brustad

FOBIL

49:55

+6:07

5.

Kjell Saastad

LYN

52:07

+8:19

6.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

55:11

+11:23

7.

Bjørn Berre

UMB

56:00

+12:12

8.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

58:50

+15:02

9.

Trond Varang

BM NORGROS

1:02:26

+18:38

10.

Knut Hangeraas

GEOFORM

1:04:44

+20:56

11.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

1:08:48

+25:00

12.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

1:08:59

+25:11

13.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:12:12

+28:24

14.

Tor Henriksen

HIO

1:17:22

+33:34

15.

Per Meiland

Lommedalen IL

1:35:52

+52:04

DSQ

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:13:01

46 36

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

42:25

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

46:48

+4:23

3.

Ole Sannes

PRIVAT

46:55

+4:30

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

49:05

+6:40

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:41

+13:16

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

56:00

+13:35

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

56:57

+14:32

8.

Magne Grande

FBI

1:00:01

+17:36

9.

Erling Bakken

Asker SK

1:00:38

+18:13

10.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

1:01:49

+19:24

11.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:01:57

+19:32

12.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:06:01

+23:36

13.

Svein Forthun

HIO

1:16:01

+33:36

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

34:37

41 46 36 45 109 100

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:09:59

46 36 45

DSQ

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

1:12:52

36

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

1:00:44

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

DNB FINANS

1:07:40

+6:56

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Stedje

BASEFARM

1:28:04

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Veritas

1:05:42

+0:00

2.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

1:08:55

+3:13

3.

Håkon Sagberg

FBI

1:11:03

+5:21

4.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

1:19:44

+14:02

5.

Torstein Schjelle

AiMIT AS

1:35:04

+29:22

6.

Nils Løv

AiMIT AS

1:37:50

+32:08

7.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:38:20

+32:38

DSQ

Gard Linseth

Miljøverndepartementet

54:36

46

DSQ

Kai Morten Solberg

AiMIT AS

1:37:41

35

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

40:09

+0:00

2.

Stephan Brown

NRK

56:49

+16:40

3.

Kjetil Sukkestad

BJerke ventilasjon

1:01:29

+21:20

4.

Jon-Kristian Eikseth

STATKRAFT

1:04:42

+24:33

DSQ

Stephane Nicolas

FFI

1:27:33

36 47 109

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Kvamme Jensen

SINTEF BIL

39:46

+0:00

2.

Astrid Seeberg

Heming/NJÅRD

45:03

+5:17

3.

Tonje Rødberg

NITTEDAL

55:05

+15:19

4.

Carl Kristian Johansen

MIC

1:15:09

+35:23

I mål

Kristine Holene

HALDEN

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

1:05:38

+0:00

DSQ

Anne Margrethe Røren

PRIVAT

1:00:03

40

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Olsen

Nydalens Skiklub

43:38

+0:00

2.

Sigrid Hallås

A hus BIL

49:40

+6:02

3.

Nina Hallenstvedt

PRIVAT

56:08

+12:30

4.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

1:33:57

+50:19

5.

Wenche Lie Giæver

NRK

1:39:32

+55:54

DSQ

Eivind Stedje

IFE

58:10

103 43 42 44 47 109

Klasse: Radiopeiling

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Chistensen

Padio

1:04:51

+0:00

2.

Knut Heimdal

RADIo

1:06:51

+2:00

3.

Laila Ring

PRIVAT

1:09:23

+4:32

4.

Steinar Moen

RADIo

1:13:47

+8:56

5.

Gunnar Ringdal

STIF

1:47:21

+42:30


Sist oppdatert:

11 oktober 2009, 20:20:47

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

270

Antall startet:

270