Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Rankingoversikt Nordmarkskarusellen 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 2 28. mai 2009

Klasse: D10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Engebretsen

HeMING/NJÅRD

36:01

+0:00

2.

Vibeke Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

47:51

+11:50

Klasse: D13-16N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Næss

Fossum

40:14

+0:00

2.

Amanda Byrkjeland

Røa

40:17

+0:03

Klasse: D13-14(3,5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

52:56

+0:00

Klasse: D15-16(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ingvild Svarstad

Nydalens Skiklub

50:19

45 46 43 41

DSQ

Astrid Seeberg

Heming/NJÅRD

54:09

45 46 43 55 56 59

Klasse: D17N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Ståhlstrøm

INdre Østfold

25:53

+0:00

2.

Anne Nyhr

Nydalens Skiklub

26:12

+0:19

3.

Anne Størseth

Nydalens Skiklub

30:48

+4:55

100

Klasse: D17K(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Aarhus

Nydalens Skiklub

37:17

+0:00

2.

Siv Johanne Moen

FORRA

40:35

+3:18

3.

Charlotte Olsen

Nydalens Skiklub

41:49

+4:32

4.

Christine Turter Sandvold

Nydalens Skiklub

48:38

+11:21

5.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

49:23

+12:06

6.

Marit Inngjerdingen

OSI

50:23

+13:06

7.

Marianne Huseby

Fredrikstad Skiklubb

1:02:15

+24:58

8.

Annemarie Erichsen

Koll

1:09:14

+31:57

Klasse: D17-34(MELLOM-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Heming/Njård OL

42:34

+0:00

2.

Ragnhild Bråten

NTNUI

44:19

+1:45

3.

Ane Kjenseth Hansen

HEMING/NJÅRD

49:58

+7:24

4.

Siri Selvig

NYDALEN

54:25

+11:51

5.

Ida Tangen

NYDALEN

58:34

+16:00

6.

Ane Funderud

OSI

1:03:53

+21:19

Klasse: H-12N-Følge(2m-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

Høvdingen

40:37

+0:00

2.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

50:59

+10:22

Klasse: H10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Skei

Nydalens Skiklub

28:59

+0:00

DSQ

Åsmund Aamodt

Nydalens Skiklub

35:13

54 55 60 61 71

Klasse: H13-16N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Bergendahl

LYN

21:32

+0:00

2.

Even Nordsletten

Koll

26:58

+5:26

DSQ

Ådne Madsen

Nydalens Skiklub

Klasse: H13-14(3.5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarjei Volset

HEMING/NJÅRD

46:10

+0:00

2.

Anders Aamodt Resell

NYDALEN

50:41

+4:31

3.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

57:00

+10:50

4.

Harald Jahren Nilsen

NYDALEN

1:02:27

+16:17

Klasse: H15-16(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Fremming

HEMING/NJÅRD

45:45

+0:00

57

Klasse: H17K(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Triseth

Nydalens Skiklub

33:18

+0:00

2.

Dag Langseth

RINGNES

41:24

+8:06

57

3.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

41:46

+8:28

57

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

49:12

+15:54

5.

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

50:53

+17:35

6.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

54:12

+20:54

100

7.

Jostein Sandvik

Kjelsås

1:08:34

+35:16

Klasse: H17-34(LANG-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Even Rygh

HEMING/NJÅRD

47:28

+0:00

59

2.

Helge Kolstad

Aibel

48:28

+1:00

3.

Finn Gjerull Rygh

HEMING/NJÅRD

49:01

+1:33

59

4.

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

49:46

+2:18

5.

Florian Bochud

NYDALEN

49:54

+2:26

59

6.

Lukauskas Mindaugas

Ok versme

53:43

+6:15

7.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

59:32

+12:04

8.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

1:30:30

+43:02

59

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

41:49

+0:00

2.

Mari Bergendahl

NYDALEN

42:56

+1:07

57

3.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

44:40

+2:51

57

4.

Inga Morgenlie

Nydalens Skiklub

47:27

+5:38

5.

Katrine Damgaard

Ås UMB

49:07

+7:18

57

6.

Marianne Madsen

HeMING/NJÅRD

52:17

+10:28

7.

Charlotte Sanchis

FUGRO

53:25

+11:36

57

8.

Tove Andersen

BSE

1:16:37

+34:48

9.

Guro Grønn

NRK

1:24:22

+42:33

DSQ

Simone Heinz

Gular

38:34

47 51 55 56 59 58 71 100

DSQ

Astrid Wangensteen

Nydalens Skiklub

47:02

44 57 51

DSQ

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

51:31

46 43 47 51 55 56

DSQ

Magnus Solbjørg

Nydalens Skiklub

52:43

44 55 56 58

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

33:34

+0:00

57

2.

Silje Wærp

NYDALEN

46:34

+13:00

57

3.

Birgitte Blindheim

KJELSÅS

46:42

+13:08

4.

Marit Riktor

Nydalens Skiklub

1:21:47

+48:13

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

6:00

46 43 44 57 51 55 56 59 58 71

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

38:49

+0:00

2.

Anne Jahren

Nydalens Skiklub

39:57

+1:08

3.

Ellen Turter

NYDALEN

40:23

+1:34

57

4.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

41:38

+2:49

57

5.

Birgit Korvald

NYDALEN

41:54

+3:05

6.

Anne Danielsen

LYN

44:42

+5:53

57

7.

Ingjerd Sollie

Tieto Norway as

52:27

+13:38

57

8.

Hanne Toftdahl

HEMING/NJÅRD

59:04

+20:15

9.

Mari Birkeland

MAris interiørhjelp

1:02:33

+23:44

57

10.

Kjersti Viker

DNBNOR

1:02:36

+23:47

57

11.

Nina Didriksen

NRK

1:07:07

+28:18

57

12.

Lise Nystuen

IFE

1:17:10

+38:21

57

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

37:17

+0:00

2.

Kjersti Tho

STABÆK IF

38:34

+1:17

3.

Elle Melbye

HEMING/NJÅRD

49:12

+11:55

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

50:29

+13:12

5.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

52:25

+15:08

6.

Nora Ursin

Bærum Kommune

52:52

+15:35

7.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

57:06

+19:49

8.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:02:45

+25:28

9.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:03:19

+26:02

10.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:06:32

+29:15

11.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:07:19

+30:02

12.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:10:17

+33:00

13.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:11:04

+33:47

14.

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

1:11:59

+34:42

15.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:24:35

+47:18

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

KOLBOTN & SKIMT

46:10

+0:00

2.

Turid Bratland

FOSSUM

47:09

+0:59

3.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

51:43

+5:33

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

55:29

+9:19

5.

Unni Drage

AkerSolutions

59:00

+12:50

6.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

59:42

+13:32

7.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:01:09

+14:59

8.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:13:43

+27:33

9.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:18:02

+31:52

10.

Lilla Madsen

FBI

1:24:03

+37:53

11.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:16:45

+1:30:35

DSQ

Ellen Grande

VETBIL

DSQ

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

54:04

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Paulsrud

DEC CONSULTING

49:08

+0:00

59

2.

Trygve Nilsen

NYDALEN

49:10

+0:02

3.

Knut Landstad

NYdalens Skiklub

49:52

+0:44

59

4.

Atgeir Takle

GLT

56:11

+7:03

5.

Arne Eirik Nielsen

NYDALEN

56:22

+7:14

59

6.

Gustav Ruø

FREidig

1:05:40

+16:32

7.

Ola Fougner

VEIDEKKE

1:12:08

+23:00

59

8.

Ole Vegard Lundestad

Statnett

1:41:32

+52:24

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Esten Koren

Nydalens Skiklub

44:53

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

45:32

+0:39

3.

Bo Engdahl

BS-akustikk

45:54

+1:01

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

47:26

+2:33

5.

Per Kåre Limmesand

BREKKE & STRAND AKUSTIKK

48:42

+3:49

6.

Bjørn Mo Østgren

AKER SOLUTIONS

48:59

+4:06

59

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

49:24

+4:31

8.

Knut Erling Øen

NORDEA

49:50

+4:57

59

9.

Peder Natvig

NORGES BANK

50:06

+5:13

10.

Guttorm Egge

OSI

50:34

+5:41

11.

Bjørn Hauge

OSI

50:46

+5:53

59

12.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

51:39

+6:46

13.

Lars Kryger

NORDEA

52:27

+7:34

14.

Lars Grande

FBI

56:49

+11:56

15.

Tor Ringstad

Tandberg

57:51

+12:58

16.

Tor Haugset

SPT group

59:33

+14:40

17.

Paul A Tovund

Østmarka OK

59:41

+14:48

18.

Finn Erik Aas

PRIVAT

1:02:48

+17:55

19.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:03:20

+18:27

20.

Martin Veastad

Thales

1:05:08

+20:15

59

21.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:05:53

+21:00

22.

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

1:09:36

+24:43

59

23.

Jon R Solsrud

OPTIMO

1:11:08

+26:15

59

24.

Asle Åsmul

Cargoscan

1:13:37

+28:44

25.

Lasse Nederhoed

NRK

1:20:34

+35:41

26.

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

1:28:33

+43:40

DSQ

Kai Morten Solberg

AiMIT AS

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

37:27

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

40:25

+2:58

3.

Per Morten Lefdal

Heming

42:00

+4:33

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

43:42

+6:15

5.

Roger Birkeland

TELENOR

46:19

+8:52

6.

Per Kaarby

BELLIT

46:51

+9:24

7.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

47:23

+9:56

8.

Trond Westgaard

REC

47:26

+9:59

9.

Roar Sigurdsen

RINGNES

47:29

+10:02

10.

Øyvind Glendrange

HEMING/NJÅRD

48:15

+10:48

11.

Terje Næss

Terramar

48:41

+11:14

12.

Knut Engebretsen

HeMING/NJÅRD

50:34

+13:07

13.

Harald Rikheim

STATkraft BIL

1:02:06

+24:39

14.

Nils Jørgen Brodin

RINGNES

1:02:15

+24:48

15.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:06:09

+28:42

16.

Kaj

AimiT AS

1:21:22

+43:55

17.

Eivind Selvig

SØRBRÅTEN

1:22:49

+45:22

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

36:13

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

37:15

+1:02

3.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

46:39

+10:26

4.

Andreas Erichsen

COWI BIL

47:03

+10:50

5.

Tore Sannes

Geocap

47:58

+11:45

6.

Geir Fløymo

KVÆRNER OSLO

51:27

+15:14

7.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

52:27

+16:14

8.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

54:28

+18:15

9.

Richard Blom

FBI

54:36

+18:23

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

56:36

+20:23

11.

Hallvard Bjørgum

DNV

59:43

+23:30

12.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:01:20

+25:07

13.

Steinar Myrabø

JERNBANEVERKET

1:16:21

+40:08

14.

Knut Erik Østengen

Thales

1:19:38

+43:25

DSQ

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:20:57

58 71

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

33:30

+0:00

2.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

35:55

+2:25

3.

Vidar Berteig

EasyPetro

36:27

+2:57

57

4.

Petter Næss

Aalborg OK

37:31

+4:01

5.

Johan T Jensen

UD

40:39

+7:09

6.

Terje Stensholm

TV2

44:08

+10:38

7.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

44:13

+10:43

57

8.

Reidar Kierulf

RKP

44:39

+11:09

57

9.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

47:17

+13:47

57

10.

Sverre Seeberg

Heming/NJÅRD

47:44

+14:14

57

11.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

48:49

+15:19

57

12.

Per Nermo

COWI BIL

50:16

+16:46

57

13.

Stein Gjessing

HEMING/NJÅRD

52:02

+18:32

57

14.

Bjørn Rossow

Thales

53:00

+19:30

57

15.

Helge Stenseth

Thales

59:52

+26:22

16.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:09:04

+35:34

57

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:03

44 57

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

37:14

+0:00

2.

Helge Bjaaland

HEMING/NJÅRD

38:27

+1:13

57

3.

John Thomas Petersen

NORDEA

39:57

+2:43

57

4.

Fridulv Sagberg

FBI

40:23

+3:09

5.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

40:47

+3:33

57

6.

Sigfred Fagervik

Thales

43:49

+6:35

7.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

44:39

+7:25

7.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

44:39

+7:25

57

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

48:02

+10:48

57

10.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

52:09

+14:55

57

11.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

53:51

+16:37

12.

Kaare Solhjell

PRIVAT

54:58

+17:44

13.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

58:20

+21:06

14.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

58:43

+21:29

15.

Thor Erik Aas

DNB

1:00:31

+23:17

57

16.

Torstein Østen

MAESTRO

1:00:59

+23:45

57

17.

Torleif Belt

PWC

1:11:39

+34:25

57

18.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:17:23

+40:09

57

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

38:07

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:17

+1:10

3.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

42:32

+4:25

4.

Bjørn Sandelien

VEGDIREKTORATET

42:55

+4:48

5.

Knut Møgedal

AkerSolutions

43:38

+5:31

6.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

43:43

+5:36

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

43:44

+5:37

8.

Tom Ibsen

UBIL

44:07

+6:00

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:09

+6:02

10.

Per Erik Sørensen

NORDEA

45:14

+7:07

11.

Tor Sandby

SKATTEDIR

46:04

+7:57

12.

Ola Kjeldsen

NVE

46:54

+8:47

13.

Tor Ommundsen

Veritas

49:39

+11:32

14.

Arne H Reistad

Alcatel bil

54:52

+16:45

15.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:01:18

+23:11

16.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:03:01

+24:54

17.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:04:48

+26:41

18.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:06:12

+28:05

19.

Leif Bråten

CSC

1:07:56

+29:49

DSQ

Bjørn Grenager

Thales

54:03

44

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

AkerSolutions

43:36

+0:00

2.

Arne Jordal

SAS

44:38

+1:02

3.

Svein Kvalheim

BT

45:44

+2:08

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

45:55

+2:19

5.

Annar Brustad

FOBIL

46:10

+2:34

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

50:18

+6:42

7.

Bjørn Eckstrøm

NVE

50:31

+6:55

8.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

51:05

+7:29

9.

Sigurd Melsom

Kjelsås

51:56

+8:20

10.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

53:57

+10:21

11.

Kjell Saastad

LYN

54:58

+11:22

12.

Knut Hangeraas

GEOFORM

55:13

+11:37

13.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

56:07

+12:31

14.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

1:01:13

+17:37

15.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:13:36

+30:00

16.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:17:00

+33:24

17.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:24:35

+40:59

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

40:54

+0:00

2.

Helge Kvaase

HIAK

42:12

+1:18

3.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

44:39

+3:45

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

45:23

+4:29

5.

Einar Hoff

NORCONSULT

52:45

+11:51

6.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

57:06

+16:12

7.

Magne Grande

FBI

58:48

+17:54

8.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

59:47

+18:53

9.

Svein Forthun

HIO

1:01:42

+20:48

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:03:04

+22:10

11.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:03:46

+22:52

DSQ

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

48:53

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

DNB FINANS

1:12:18

+23:25

3.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:43:14

+54:21

DSQ

Arne Kjell Svendsen

LILLOMARKA

1:01:04

44 45 46 43

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

56:47

+0:00

2.

Petter Taugbøl

FBI

58:27

+1:40

3.

Sivert Nilsen

Ingeniør Gjerdrum

1:04:24

+7:37

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon-Kristian Eikseth

STATKRAFT

42:08

+0:00

2.

Sigbjørn Sørbotten

STATNETT

45:00

+2:52

3.

Sigurd Næss

Nydalens Skiklub

49:14

+7:06

4.

Stephan Brown

NRK

51:23

+9:15

57

DSQ

Kjetil Sukkestad

BJerke ventilasjon

43:49

57 55

DSQ

Frode Degvold

PriVAT

1:48:13

44 47 51 59 58 71

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Tyssø

NORSK HUMMER

1:01:31

+0:00

2.

Veslemøy Tyssø

HIO

1:12:28

+10:57

3.

Renate Slang

Privat

1:16:22

+14:51

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

40:10

+0:00

2.

Øystein Rønning

Rådtassene

44:32

+4:22

3.

Kaia Solland

Statnett

55:34

+15:24

4.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

58:39

+18:29

5.

Ellen Strøm

STATNETT

59:45

+19:35

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Nordland-Mathisen

TYRVING

21:55

+0:00

2.

Elin M. Lien

ORKH

23:17

+1:22

3.

Sigrid Hallås

A hus BIL

23:28

+1:33

4.

Håvard Fjeldheim

Hjellnes Consult

26:39

+4:44

5.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

48:07

+26:12

6.

Wenche Lie Giæver

NRK

1:00:11

+38:16

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

5:51

52 62 63 55 60 61 71


Sist oppdatert:

20 oktober 2009, 13:54:16

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

290

Antall startet:

290