Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Rankingoversikt Nordmarkskarusellen 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen 4. juni 2009

Klasse: D-12N-Følge(2km-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Lunde

FBI

34:59

+0:00

2.

Irina Taugbøl

HEMING/NJÅRD

35:03

+0:04

Klasse: D10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

27:23

+0:00

DSQ

Vibeke Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

43:38

48 49

Klasse: D13-14(3,5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

28:13

+0:00

Klasse: D15-16(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Iversen

HEMING/NJÅRD

43:09

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Huseby

Fredrikstad Skiklubb

51:30

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

1:13:26

+0:00

Klasse: H-12N-Følge(2m-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Magnus Carlsson

FosSUM

16:32

+0:00

2.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

26:38

+10:06

3.

Bjørn Anders Flågen

HEMING/NJÅRD

29:11

+12:39

DSQ

Iver Barlinn Korvald

HEMING/NJÅRD

37:14

132 162 163 164

Klasse: H10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

31:48

+0:00

2.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

35:32

+3:44

DSQ

Sebastian Eidem

HEMING/NJÅRD

29:15

43 49

Klasse: H13-14(3.5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Korvald

HEMING/NJÅRD

25:10

+0:00

2.

Tarjei Volset

HEMING/NJÅRD

29:06

+3:56

3.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

52:01

+26:51

Klasse: H17K(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

57:26

+0:00

DSQ

Anders Flågen

HEMING/NJÅRD

1:05:23

164

Klasse: H17-34(LANG-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Waaler Kaas

NYDALEN

56:07

+0:00

2.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

57:00

+0:53

3.

Jon Hovland

UIO

1:09:36

+13:29

4.

Lukauskas Mindaugas

Ok versme

1:15:50

+19:43

5.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:32:50

+36:43

164

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

47:32

+0:00

2.

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

47:35

+0:03

3.

Mariannne Madsen

HeminG/NJÅRD

52:47

+5:15

4.

Mari Bergendahl

NYDALEN

53:49

+6:17

5.

Victoria Julsvoll

HemiNG/NJÅRD

1:32:57

+45:25

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

46:21

+0:00

2.

Ida Tangen

NYDALEN

56:40

+10:19

3.

Nina Sjue

Esso SPORT

1:10:54

+24:33

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

50:28

+0:00

2.

Ellen Turter

NYDALEN

53:27

+2:59

3.

Astrid Waaler Kaas

HEMING/NJÅRD

53:32

+3:04

4.

Runa Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

55:29

+5:01

5.

Hanne Toftdahl

HEMING/NJÅRD

1:16:09

+25:41

6.

Nina Didriksen

NRK

1:16:16

+25:48

DSQ

Ingjerd Sollie

Tieto Norway as

1:07:09

81

DSQ

Jorunn Jarp

VET BIL

1:15:37

161 130 53

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STABÆK IF

44:33

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

45:08

+0:35

3.

Nora Ursin

Bærum Kommune

46:55

+2:22

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

52:49

+8:16

5.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

57:26

+12:53

6.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:01:39

+17:06

7.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:02:41

+18:08

8.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:05:09

+20:36

9.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:12:36

+28:03

DSQ

Jorunn Sanderud

NYDALEN

43:25

81

DSQ

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

1:52:00

53 50 81 49 43 163 164

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

KOLBOTN & SKIMT

53:06

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

54:30

+1:24

3.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

54:44

+1:38

4.

Unni Drage

AkerSolutions

56:35

+3:29

5.

Turid Bratland

FOSSUM

56:53

+3:47

6.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

1:02:32

+9:26

7.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:06:49

+13:43

8.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:14:17

+21:11

9.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:49:26

+56:20

DSQ

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

1:12:14

163

DSQ

Jorunn Jebsen

TYRVING

1:21:35

163

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Nilsen

NYDALEN

59:23

+0:00

2.

Vebjørn Søndersrød

Tikampen.no

1:03:09

+3:46

3.

Gustav Ruø

FREidig

1:04:54

+5:31

DSQ

Arne Eirik Nielsen

NYDALEN

47:19

169 130 161 168 45 50 53 83 49 163 164

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

BS-akustikk

50:18

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

54:47

+4:29

3.

Knut Aalde

SvEKO GRUNER

57:37

+7:19

4.

Per Kåre Limmesand

BREKKE & STRAND AKUSTIKK

58:00

+7:42

5.

Nils Petter Fremming

Heming/Njård

59:19

+9:01

6.

Christian Korvald

RIKSHOSPITALET

1:00:11

+9:53

7.

Marius Fiskevold

FOSSUM

1:05:50

+15:32

8.

Kyrre Gran

Fet O-Lag

1:08:42

+18:24

9.

Tor Ringstad

Tandberg

1:09:09

+18:51

10.

Paul A Tovund

Østmarka OK

1:15:45

+25:27

11.

Jappe Hjelseth

NYDALEN

1:21:11

+30:53

12.

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

1:23:51

+33:33

13.

Paul Solheim

Jernbaneverket

1:30:10

+39:52

14.

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

1:33:56

+43:38

15.

Sven Ringstad

Siemens

1:36:45

+46:27

16.

Christian Reusch

HEMING/NJÅRD

1:38:24

+48:06

DSQ

Trond Henry Skjønsfjell

VERnpliktsverket

57:14

169 130 161 168 45 50 53 49 163 164

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:03

+0:00

2.

Trond Westgaard

REC

1:01:24

+14:21

3.

Roar Sigurdsen

RINGNES

1:02:56

+15:53

4.

Bjørn Solhjem

AMESTO

1:03:25

+16:22

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:08:17

+21:14

DSQ

Eivind Hoff

NORDEA

50:39

169 130 50 53 83 43 163 164

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

46:06

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

46:43

+0:37

3.

John Hansen

AB PIL

49:16

+3:10

4.

Tormod Øvergaard

INTERO

56:51

+10:45

5.

Pål Terkelsen

Privat

59:47

+13:41

6.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:02:16

+16:10

7.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:03:47

+17:41

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:48

+18:42

9.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

1:09:14

+23:08

10.

Ivar Refsland

ACCENTURE

1:09:37

+23:31

11.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:24:00

+37:54

12.

Knut Erik Østengen

Thales

1:25:25

+39:19

DSQ

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

6:23

133 137 169 130 50 53 83 43 163 164 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:05

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

42:50

+0:45

3.

Hans Waaler

Nordstrand

1:01:45

+19:40

4.

Bjørn Rossow

Thales

1:02:50

+20:45

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:03:42

+21:37

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:05:17

+23:12

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:08:49

+26:44

8.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

1:09:33

+27:28

9.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:12:35

+30:30

10.

Stein Gjessing

HEMING/NJÅRD

1:14:12

+32:07

11.

Helge Stenseth

Thales

1:14:31

+32:26

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Skoglund

Fossum IF

48:03

+0:00

2.

Helge Bjaaland

HEMING/NJÅRD

49:56

+1:53

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

53:12

+5:09

4.

Lars-Evan Pettersson

NVE

57:30

+9:27

5.

Sigfred Fagervik

Thales

1:01:09

+13:06

6.

Knut Johansen

STOREBRAND

1:02:32

+14:29

7.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:04:46

+16:43

8.

Torstein Østen

MAESTRO

1:06:17

+18:14

9.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:14:46

+26:43

10.

Jon Tolgensbakk

GEOFORM

1:19:45

+31:42

11.

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:23:02

+34:59

DSQ

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

42:44

83 161 130 50 53 81 49 43 163 164

DSQ

Knut Stabell

Statnett BIL

53:06

164

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:36

+0:00

2.

Knut Møgedal

AkerSolutions

43:25

+3:49

3.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

43:53

+4:17

4.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

46:24

+6:48

5.

Bjørn Grenager

Thales

47:39

+8:03

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

47:45

+8:09

7.

Tor Ommundsen

Veritas

50:59

+11:23

8.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

51:08

+11:32

9.

Tom Ibsen

UBIL

53:15

+13:39

10.

Bjørn Elvevold

OSLO LÆRERNE

54:46

+15:10

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:50

+16:14

12.

Ola Kjeldsen

NVE

56:42

+17:06

13.

Sverre Farstadvoll

PETEC

56:54

+17:18

14.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:00:02

+20:26

15.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:02:36

+23:00

16.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:08:05

+28:29

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

43:27

+0:00

2.

Tor Drage

AkerSolutions

44:42

+1:15

3.

Arne Jordal

SAS

47:24

+3:57

4.

Annar Brustad

FOBIL

49:03

+5:36

5.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

54:24

+10:57

6.

Knut Hangeraas

GEOFORM

1:00:36

+17:09

7.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:04:49

+21:22

8.

Olaf Opland

OLAV THON BIL

1:06:46

+23:19

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:10:33

+27:06

10.

Bjørn Berre

UMB

1:23:00

+39:33

DSQ

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

47:10

50

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

47:27

+0:00

2.

Ole Sannes

PRIVAT

49:09

+1:42

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

51:02

+3:35

4.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

53:47

+6:20

5.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

53:56

+6:29

6.

Per Ongstad

PRIVAT

57:22

+9:55

7.

Dagfinn Føllesdal

OSI

57:30

+10:03

8.

Erling Bakken

Asker SK

57:37

+10:10

9.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

58:35

+11:08

10.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:04:30

+17:03

11.

Svein Kildal

TELENOR

1:25:02

+37:35

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

55:00

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:28:23

+33:23

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:40:02

+0:00

DSQ

Oddvinn Aune

NRK

55:58

169 130 50 53 83 43 163 164

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigbjørn Sørbotten

STATNETT

47:57

+0:00

2.

Kjetil Sukkestad

BJerke ventilasjon

54:14

+6:17

3.

Jon-Kristian Eikseth

STATKRAFT

1:04:27

+16:30

4.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

1:09:21

+21:24

DSQ

Jørgen Grav

HeMING/NJÅRD

1:13:13

53 43

DSQ

Joachim Strandvoll

HEMING/NJÅRD

1:13:14

53 43

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Renate Slang

Privat

42:12

+0:00

2.

Marianne Reusch

HEMING/NJÅRD

45:33

+3:21

3.

Fredrik Kaltenborn

VItal

1:03:32

+21:20

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Fjellheim

Hjellnes Consult

44:41

+0:00

DSQ

Ane Elgesem

Statnett

1:08:33

50 81 49 43 163 164

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

34:30

+0:00


Sist oppdatert:

27 mai 2010, 23:43:48

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

181

Antall startet:

181