Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt Nordmarkskarusellen 2009Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 4 20. august 2009

Klasse: D-12N-Følge(2km-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Skei

Nydalens Skiklub

27:42

+0:00

2.

Frida Solsrud

OptimO

32:09

+4:27

3.

Solvor Blindheim Johansen

KjELSÅS

45:41

+17:59

4.

Kira Ottesen

KjelSÅS

45:47

+18:05

5.

Britt Hatton

PRIVAT

1:00:08

+32:26

Klasse: D13-14(3,5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

47:33

+0:00

2.

Karen Bjerregård

NYDALEN

58:27

+10:54

Klasse: D17N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

1:20:19

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siv Johanne Moen

FORRA

35:06

+0:00

2.

Christine Turter Sandvold

Nydalens Skiklub

48:05

+12:59

3.

Linda Fløttum

Nydalens Skiklub

49:46

+14:40

DSQ

Marianne Huseby

Fredrikstad Skiklubb

41:28

100

Klasse: D17-34(MELLOM-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sofie Wiklund

NYDALEN

51:15

+0:00

2.

Nicole Ragvin

Nydalens Skiklub

53:50

+2:35

3.

Anja Husebye

STatKRAFT

59:02

+7:47

4.

Audrun Utskarpen

OSI

1:01:25

+10:10

5.

Ida Tangen

NYDALEN

1:02:41

+11:26

6.

Marianne Solheim Sandberg

Modum

1:08:42

+17:27

7.

Vibeke Falck

Nydalens Skiklub

1:12:23

+21:08

8.

Katrine Damgaard

Ås UMB

1:27:25

+36:10

9.

Inka Koch

Nydalens Skiklub

1:34:00

+42:45

Klasse: H-12N-Følge(2m-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

21:03

+0:00

2.

Stian Eilertsen

KJELSÅS

29:49

+8:46

3.

Tobias Eilertsen

KJELSÅS

30:30

+9:27

4.

August Syrdal Øen

Høvdingen

47:24

+26:21

Klasse: H10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

32:13

+0:00

2.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

34:30

+2:17

3.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

41:01

+8:48

4.

Emil Skei

Nydalens Skiklub

50:37

+18:24

Klasse: H13-16N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Nordsletten

Koll

29:51

+0:00

Klasse: H13-14(3.5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Aamodt Resell

NYDALEN

46:32

+0:00

2.

Elias Wiklund

NYDALEN

1:00:38

+14:06

3.

Harald Jahren Nilsen

NYDALEN

1:17:21

+30:49

DSQ

Tarjei Volset

HEMING/NJÅRD

1:05:09

97

Klasse: H15-16(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Fremming

HEMING/NJÅRD

47:39

+0:00

2.

Nikolai Skaare

NYDALEN

49:07

+1:28

3.

Eivind Høydal

NYDALEN

50:59

+3:20

4.

Håkon Gimse

HEMING/NJÅRD

1:02:31

+14:52

Klasse: H17K(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

51:43

+0:00

2.

Dag Langseth

RINGNES

56:39

+4:56

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

57:36

+5:53

4.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

58:23

+6:40

DSQ

Even Angell-Petersen

NYDALEN

39:42

102

Klasse: H17-34(LANG-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Resser

Kongsberg OL

50:56

+0:00

2.

Harald Hermanrud

Nydalens Skiklub

55:17

+4:21

3.

Eirik Hovind

Raumar OL

1:00:28

+9:32

4.

Finn Gjerull Rygh

HEMING/NJÅRD

1:00:45

+9:49

5.

Lars Chr Bråten

HEMING/NJÅRD

1:02:27

+11:31

6.

Vegard Danielsen

Kristiansand OK

1:05:18

+14:22

7.

Tomas Johansson

IFK Umeå

1:08:07

+17:11

8.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens Skiklub

1:11:56

+21:00

Fullført

Ondrej Merta

Nydalens Skiklub

DSQ

Daniel Tott

PRIVAT

1:45:12

100

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

52:46

+0:00

2.

Inga Morgenlie

Nydalens Skiklub

57:18

+4:32

3.

Charlotte Sanchis

FUGRO

1:00:09

+7:23

4.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:05:38

+12:52

5.

Sunniva Nilsen

Ullevål SYKEHUS

1:35:37

+42:51

6.

Kristin Bochud

DNT Oslo og omegn

1:42:30

+49:44

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

42:51

+0:00

2.

Bodil Nordenström

NORD POOL

52:02

+9:11

3.

Marit Riktor

Nydalens Skiklub

54:58

+12:07

4.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

55:54

+13:03

5.

Charlotte Olsen

Nydalens Skiklub

57:18

+14:27

6.

Monica Diana Hiller

Kolbotn & Skimt OL

57:36

+14:45

7.

Birgitte Blindheim

KJELSÅS

1:19:45

+36:54

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

51:06

+0:00

2.

Anne Turter

NYDALEN

55:36

+4:30

3.

Anne Jahren

Nydalens Skiklub

55:54

+4:48

4.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

1:00:45

+9:39

5.

Nina Didriksen

NRK

1:09:08

+18:02

6.

Heidi falck

Tyrving, IL

1:15:20

+24:14

7.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:19:46

+28:40

8.

Mari Birkeland

MAris interiørhjelp

1:42:03

+50:57

9.

Kjersti Viker

DNBNOR

1:42:05

+50:59

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

38:43

+0:00

2.

Elle Melbye

HEMING/NJÅRD

42:29

+3:46

3.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

45:51

+7:08

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

46:26

+7:43

5.

Kjersti Tho

STABÆK IF

49:33

+10:50

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

55:38

+16:55

7.

Hege Andersen

UIO

59:12

+20:29

8.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:02:33

+23:50

9.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:03:02

+24:19

10.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:05:20

+26:37

11.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:14:59

+36:16

12.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:18:01

+39:18

13.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:22:31

+43:48

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

47:34

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

KOLBOTN & SKIMT

48:01

+0:27

3.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

52:36

+5:02

4.

Turid Bratland

FOSSUM

53:29

+5:55

5.

Anne-Britt Nilsen

HIO

56:14

+8:40

6.

Astri Rogstad

GE Healthcare

57:08

+9:34

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:00:51

+13:17

8.

Unni Drage

AkerSolutions

1:05:22

+17:48

9.

Jorunn Solheim

TELENOR

1:06:26

+18:52

10.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:13:21

+25:47

11.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:45:40

+58:06

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:00:08

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

59:52

+0:00

2.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

1:00:17

+0:25

3.

Ola Fougner

VEIDEKKE

1:26:37

+26:45

4.

Svein Egil Nilsen

SKATTEDIREKTORATET

1:53:45

+53:53

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Mo Østgren

AKER SOLUTIONS

54:32

+0:00

2.

Magne Omestad

BLOM

55:20

+0:48

3.

Christian Vogelsang

NIVA

55:54

+1:22

4.

Rolv Anders Systad

SYSTAD

56:27

+1:55

5.

Inge Gunnes

Tyrving, IL

56:31

+1:59

6.

Per Kåre Limmesand

BREKKE & STRAND AKUSTIKK

57:17

+2:45

7.

Knut Erling Øen

NORDEA

57:20

+2:48

8.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

57:45

+3:13

9.

Jon Iver Bakken

NYDALEN

57:46

+3:14

10.

Petter Halvorsen

Gelmuyden Kiese

1:00:29

+5:57

11.

Tor Ringstad

Tandberg

1:02:11

+7:39

12.

Bjørn Hauge

OSI

1:03:59

+9:27

13.

Lars Karelius Noer

NRK

1:05:04

+10:32

13.

Harald Iwe

NGI

1:05:04

+10:32

15.

Olav Eide

OSI

1:05:14

+10:42

16.

Steinar Øvreås

KONGSBERG

1:06:03

+11:31

17.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:06:14

+11:42

18.

Christian Korvald

RIKSHOSPITALET

1:06:30

+11:58

19.

Terje Urfjell

IL Imås

1:08:13

+13:41

20.

Geir Tomas Knutheim

Horten, OK

1:13:12

+18:40

21.

Jon Sletvold

Thales

1:15:01

+20:29

22.

Martin Veastad

Thales

1:22:07

+27:35

23.

Jon R Solsrud

OPTIMO

1:24:21

+29:49

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

41:07

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:22

+0:15

3.

Per Kaarby

BELLIT

47:31

+6:24

4.

Per Morten Lefdal

Heming

49:32

+8:25

5.

Bjørn Solhjem

AMESTO

53:31

+12:24

6.

Terje Næss

Terramar

55:32

+14:25

7.

Trond Westgaard

REC

56:45

+15:38

8.

Roar Sigurdsen

RINGNES

1:01:14

+20:07

9.

Geir Hanesand

Thales

1:14:43

+33:36

10.

Harald Rikheim

STATkraft BIL

1:17:10

+36:03

DSQ

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:29

81

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

44:02

+0:00

2.

Einar Jensen

STATENS KARTVERK

46:49

+2:47

3.

Jeppe Hansson

FOSSUM

50:22

+6:20

4.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

53:16

+9:14

5.

Tormod Øvergaard

INTERO

53:38

+9:36

6.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

53:54

+9:52

7.

Ivar Refsland

ACCENTURE

54:21

+10:19

8.

Bård Natvig

Universitetet

58:03

+14:01

9.

Knut Erik Østengen

Thales

1:00:59

+16:57

10.

Knud Bjørne-Larsen

NORSK FILMSTUDIO

1:01:20

+17:18

11.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

1:06:09

+22:07

12.

Tore Ringerike

DNB NOR

1:06:46

+22:44

13.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:16:15

+32:13

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:18:08

+34:06

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:44

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

43:02

+3:18

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

46:23

+6:39

4.

Olav Nipen

StatOILhydro

46:42

+6:58

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:42

+7:58

6.

Christian Dons

SFT

54:44

+15:00

7.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

54:46

+15:02

8.

Olav Hygen

Belisa

56:02

+16:18

9.

Per Nermo

COWI BIL

56:48

+17:04

10.

Hans Waaler

Nordstrand

59:30

+19:46

11.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

59:50

+20:06

12.

Bjørn Rossow

Thales

1:01:45

+22:01

13.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:23

+24:39

14.

Mogens Monsen

MYSOFT

1:06:50

+27:06

15.

Per Magnus

FHI

1:07:11

+27:27

16.

Terje Stensholm

TV2

1:12:57

+33:13

17.

Helge Stenseth

Thales

1:16:01

+36:17

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

41:38

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

48:47

+7:09

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

48:51

+7:13

4.

Einar Skåre

BREVPOST

50:20

+8:42

5.

Helge Bjaaland

HEMING/NJÅRD

50:22

+8:44

6.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

51:38

+10:00

7.

Kjell Røkke

REINERTSEN

52:05

+10:27

8.

Bjørn Spjelkavik

FBI

58:48

+17:10

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:02:09

+20:31

10.

Erik Kinsten

SCHENKER

1:04:09

+22:31

11.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:04:21

+22:43

12.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

1:05:46

+24:08

13.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:06:21

+24:43

14.

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:08:28

+26:50

15.

Sigfred Fagervik

Thales

1:10:12

+28:34

16.

Torstein Østen

MAESTRO

1:10:57

+29:19

17.

Per Haugen

NEDERMAN

1:11:12

+29:34

18.

Arne Holmgren

OPIL

1:13:47

+32:09

DSQ

Per Fosser

Indre Østfold

41:52

92 93 94 95 65 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

34:48

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

PETEC

36:43

+1:55

3.

Bjørn Sandelien

VEGDIREKTORATET

38:40

+3:52

4.

Per Erik Sørensen

NORDEA

39:10

+4:22

5.

Bjørn Viggo Husebye

Fredrikstad

39:27

+4:39

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:47

+6:59

7.

Knut Møgedal

AkerSolutions

42:57

+8:09

8.

Arne H Reistad

Alcatel bil

43:19

+8:31

9.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

45:55

+11:07

10.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

46:04

+11:16

11.

Hans Petter Jensen

Privat

47:16

+12:28

12.

Tor Ommundsen

Veritas

47:23

+12:35

13.

Jon C. Fougner

FUGRO

48:34

+13:46

14.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

51:42

+16:54

15.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

51:58

+17:10

16.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

52:41

+17:53

17.

Bjørn Grenager

Thales

53:21

+18:33

18.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

56:47

+21:59

19.

Tor Sandby

SKATTEDIR

57:16

+22:28

20.

Tom Ibsen

UBIL

57:27

+22:39

21.

Oddvar Mella

PRIVAT

59:12

+24:24

22.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:02:13

+27:25

23.

Arvid Ringerike

VIKEN ENERGINETT

1:09:14

+34:26

DSQ

Einar Hem

Ahus BIL

42:15

88

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

38:40

+0:00

2.

Ronald Inglingstad

NORDEA

42:17

+3:37

3.

Sigurd Melsom

Kjelsås

45:15

+6:35

4.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

46:33

+7:53

5.

Arne Jordal

SAS

48:35

+9:55

6.

Knut Hangeraas

GEOFORM

54:04

+15:24

7.

Svein Kvalheim

BT

56:45

+18:05

8.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:01:06

+22:26

9.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

1:02:58

+24:18

10.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:18:52

+40:12

11.

Tor Henriksen

HIO

1:26:04

+47:24

DSQ

Bjørn Gunnerød

SK BIL

45:40

90

DSQ

Tor Drage

AkerSolutions

55:44

90

DSQ

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

56:51

100

DSQ

Olaf Opland

OLAV THON BIL

1:10:36

88 90 85 67 96 95 65 64 100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

35:27

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

39:36

+4:09

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

44:21

+8:54

4.

Ole Sannes

PRIVAT

47:59

+12:32

5.

Erling Bakken

Asker SK

50:54

+15:27

6.

Per Gjermo

Asker SK

51:46

+16:19

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

52:40

+17:13

8.

Helge Kvaase

HIAK

53:00

+17:33

9.

Magne Grande

FBI

53:18

+17:51

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:03:29

+28:02

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

40:52

65

DSQ

Thomas Røgeberg

KOLL

1:38:21

100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

55:03

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:10:45

+15:42

DSQ

Georg Lund

LAGMANNSRETTEN

1:46:42

65

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Franziska Wolleb

OK Tyr

1:06:06

+0:00

2.

Brigitte Mühlemann

Nydalens Skiklub

1:10:22

+4:16

DSQ

Allain Ferber

FBI

1:27:09

100

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Falck

Tyrving, IL

57:51

+0:00

2.

Anders Puntervold Hammer

HEMING/NJÅRD

58:12

+0:21

3.

Jon-Kristian Eikseth

STATKRAFT

1:04:20

+6:29

4.

Lasse Nederhoed

NRK

1:06:22

+8:31

5.

Odin Gramstad

OSI

1:32:54

+35:03

DSQ

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

1:10:16

100

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

36:04

+0:00

2.

Nils Henrik Jendal

STATNETT

47:45

+11:41

3.

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

49:00

+12:56

4.

Roar Bjordal

STATSBYGG

50:50

+14:46

5.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

55:29

+19:25

6.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

55:30

+19:26

7.

Eskil Åsmul

Software Innovation

56:18

+20:14

8.

Svein Tryti

AIBEL

1:00:40

+24:36

9.

Tord Haflan

NYDALEN

1:01:33

+25:29

10.

Heidi Mågstad

OSI

1:01:53

+25:49

11.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:05:47

+29:43

12.

Ingvild Austarheim

OSI

1:32:31

+56:27

13.

Bernt Iversen

Veidirektoratet

1:41:36

+1:05:32

DSQ

Kai Morten Solberg

AiMIT AS

41:01

67 96 88 101 85 92 93 94 95 65 100 102

DSQ

Stephan Brown

NRK

1:07:00

100

DSQ

Nils Løw

AimIT AS

1:11:03

88 101 85 92 93 94 95 65 100

DSQ

Morten Sørlie

AIMIT

1:19:33

85

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Resell

NYDALEN

1:01:05

+0:00

2.

Ane Elgesem

Statnett

1:08:08

+7:03

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

50:18

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

52:55

+2:37

3.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:28:03

+37:45

DSQ

Kristian Bosness

OSI

39:12

85 67 96 95 65 64 100

DSQ

Hans Anton Eklund

Lillomarka OL

1:04:12

100

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Løvviken

Visma

48:10

+0:00

2.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

52:23

+4:13

3.

Liv Nøklebust

Måren OK

1:12:08

+23:58

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

38:00

55

Klasse: Å(2 km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lampinen

AkeR SOLUTIONS

11:39

+0:00

2.

Ole Morten Skryseth

AKER SOLUTIONS

21:30

+9:51

3.

Trine Sundtjønn

AkER SOLUTIONS

24:37

+12:58

4.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

29:17

+17:38

DSQ

Astrid Kvaler

AKER SOLUTIONS

15:47

60 100


Sist oppdatert:

28 august 2010, 17:09:45

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

284

Antall startet:

284