Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt Nordmarkskarusellen 2009Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 5 3. september 2009

Klasse: D10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Vibeke Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

17:52

135 140 145 141 49 138 137

Klasse: D13-14(3,5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

58:18

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Huseby

Fredrikstad Skiklubb

1:10:04

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Bråten

NTNUI

1:01:53

+0:00

2.

Ane Kjenseth Hansen

HEMING/NJÅRD

1:03:02

+1:09

3.

Ida Tangen

NYDALEN

1:36:42

+34:49

Klasse: H-12N-Følge(2m-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

26:51

+0:00

DSQ

August Syrdal Øen

Høvdingen

23:37

146 142 140 141 148

DSQ

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

38:57

148

Klasse: H10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

54:50

+0:00

2.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

55:03

+0:13

Klasse: H13-14(3.5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Arnesen

HEMING/NJÅRD

32:33

+0:00

2.

Erik Korvald

HEMING/NJÅRD

44:53

+12:20

3.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

1:01:09

+28:36

Klasse: H15-16(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

44:13

+0:00

Klasse: H17K(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

46:59

+0:00

2.

Dag Langseth

RINGNES

52:42

+5:43

3.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

1:13:33

+26:34

DSQ

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

31:29

111 130 131 136 137 100

DSQ

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:04:20

137

Klasse: H17-34(LANG-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Resser

Kongsberg OL

54:11

+0:00

2.

Karl Even Rygh

HEMING/NJÅRD

1:07:26

+13:15

3.

Florian Bochud

Nydalens Skiklub

1:08:29

+14:18

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

44:46

+0:00

2.

Siri Selvig

NYDALEN

52:34

+7:48

3.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

54:07

+9:21

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

42:34

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:23:18

+40:44

DSQ

Monica Diana Hiller

Kolbotn & Skimt OL

1:04:19

137

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Danielsen

LYN

47:42

109 111 130 131 136 137

DSQ

Ellen Turter

NYDALEN

1:01:19

137

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

51:12

+0:00

2.

Kjersti Tho

STABÆK IF

54:05

+2:53

3.

Nora Ursin

Bærum Kommune

59:23

+8:11

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:00:25

+9:13

5.

Aud Gran

TYRVING

1:06:52

+15:40

6.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:08:30

+17:18

100

7.

Toril Riddervold

HEMING/NJÅRD

1:18:47

+27:35

8.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:18:59

+27:47

9.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:30:26

+39:14

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

1:00:50

+0:00

100

2.

Ragnhild Krogvig

KOLBOTN & SKIMT

1:10:55

+10:05

100

3.

Turid Bratland

FOSSUM

1:21:42

+20:52

100

4.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:21:43

+20:53

100

5.

Jorunn Solheim

TELENOR

1:25:45

+24:55

6.

Lilla Madsen

FBI

1:44:41

+43:51

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:57:53

+57:03

DSQ

Anne Lise Øfsthus

ASKER

56:14

104 105 49 133 135 105 137 100

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Espen Aubert

Daimyo

1:10:46

137

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

53:58

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

1:03:07

+9:09

3.

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

1:04:54

+10:56

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:05:05

+11:07

5.

Knut Erling Øen

NORDEA

1:07:08

+13:10

6.

Hallvard Koren

OK Moss

1:07:32

+13:34

7.

Tor Ringstad

Tandberg

1:09:08

+15:10

8.

Bjørn Hauge

OSI

1:09:09

+15:11

9.

Roar Brenden

Lillomarka OL

1:13:18

+19:20

10.

Lars Grande

FBI

1:18:49

+24:51

11.

Martin Veastad

Thales

1:21:14

+27:16

12.

Lasse Nederhoed

NRK

1:21:36

+27:38

13.

Hans Thomas Brox

OSI

1:50:42

+56:44

DSQ

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

58:38

104 106 107 108 109 111 130 131 49 133 135 105 4...

DSQ

Magne Omestad

BLOM

1:00:19

137

DSQ

Harald Iwe

NGI

1:17:43

137

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

53:23

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

58:00

+4:37

3.

Bjørn Solhjem

AMESTO

59:03

+5:40

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:01:12

+7:49

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:01:50

+8:27

6.

Per Morten Lefdal

Heming

1:06:37

+13:14

100

7.

Trond Westgaard

REC

1:10:05

+16:42

DSQ

Per Kaarby

BELLIT

32:25

103 105 106 107 108 109 111 130 131 136 137 100

DSQ

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

43:05

103 105 106 107 108 109 111 130 131 136 137

DSQ

Geir Hanesand

Thales

1:12:55

107 108 109 111

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

54:06

+0:00

2.

Knud Bjørne-Larsen

NORSK FILMSTUDIO

59:30

+5:24

3.

Ivar Refsland

ACCENTURE

59:37

+5:31

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:26

+9:20

5.

Tormod Øvergaard

INTERO

1:04:04

+9:58

6.

Bård Natvig

Universitetet

1:20:00

+25:54

7.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:20:06

+26:00

8.

Richard Blom

FBI

1:21:35

+27:29

DSQ

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

58:40

105 106 107 108 109 111 130

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

42:09

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

48:43

+6:34

3.

Stein Myhre

Privat

49:47

+7:38

4.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

54:03

+11:54

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

58:01

+15:52

6.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

1:02:11

+20:02

7.

Per Nermo

COWI BIL

1:04:40

+22:31

8.

Reidar Kierulf

RKP

1:05:48

+23:39

9.

Bjørn Rossow

Thales

1:17:35

+35:26

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

42:48

+0:00

2.

Steinar Skoglund

Fossum IF

46:45

+3:57

3.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

51:47

+8:59

4.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

57:25

+14:37

5.

Sigfred Fagervik

Thales

58:29

+15:41

6.

Erling Ruge

HEMING/NJÅRD

1:05:17

+22:29

7.

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:21:56

+39:08

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

1:02:48

106 107 108 109 111 130 131

DSQ

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:27:36

100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

AkerSolutions

45:30

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

VEGDIREKTORATET

48:22

+2:52

100

3.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

49:34

+4:04

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

50:34

+5:04

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

58:46

+13:16

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

59:13

+13:43

7.

Leif Bråten

CSC

1:02:20

+16:50

8.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

1:04:07

+18:37

9.

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

1:10:30

+25:00

10.

Roar Gudding

VETBIL

1:11:00

+25:30

11.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:15:16

+29:46

12.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:15:47

+30:17

13.

Tom Ibsen

UBIL

1:15:51

+30:21

100

14.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:16:49

+31:19

15.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:29:37

+44:07

16.

Hans Petter Jensen

Privat

1:33:00

+47:30

DSQ

Tor Ommundsen

Veritas

53:14

104 105 49 133 135 105 136 137 100

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

55:27

+0:00

100

2.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

56:58

+1:31

100

3.

Annar Brustad

FOBIL

57:19

+1:52

4.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

1:00:08

+4:41

100

5.

Tor Drage

AkerSolutions

1:06:02

+10:35

100

6.

Olaf Opland

OLAV THON BIL

1:07:42

+12:15

7.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

1:10:59

+15:32

8.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:17:41

+22:14

DSQ

Arne Jordal

SAS

42:35

101 102 103 104 105 49 133 135 105 136 137 100

DSQ

Sigurd Melsom

Kjelsås

1:06:03

137 100

DSQ

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

1:10:41

135 100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

52:07

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:02:48

+10:41

3.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

1:03:23

+11:16

100

4.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:12:09

+20:02

100

5.

Erling Bakken

Asker SK

1:12:29

+20:22

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:49:45

+57:38

DSQ

Thomas Røgeberg

KOLL

1:00:44

104 105 49 133 135 105 136 137

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:11:07

104 105 49 133 135 105 136 137

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

1:15:13

+0:00

100

DSQ

Kåre Holt Hansen

DNB FINANS

1:09:58

49 133 135 105 137 100

DSQ

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

2:03:21

137

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Allain Ferber

FBI

1:30:41

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steiner Vike

Rain Power

59:14

+0:00

2.

Odin Gramstad

OSI

1:29:36

+30:22

3.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:48:33

+49:19

DSQ

Jon-Kristian Eikseth

STATKRAFT

1:15:29

137

DSQ

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:49:39

131 136 137

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

43:15

+0:00

DSQ

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

42:40

137

DSQ

Daniel Todt

Privat

1:01:05

137

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Holmestad

STATOIL Hydro Oslo BIL

1:03:49

+0:00

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Andreassen

HEMING/NJÅRD

1:08:37

+0:00

2.

Kristin Bochud

DNT Oslo og omegn

1:14:29

+5:52

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

50:09

104 105 49 133 135 105 136 137

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Rømoen

NGI

48:29

+0:00

2.

Line Monsbakken

STATNETT

48:36

+0:07

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

58:47

145 141 49 138 137 100


Sist oppdatert:

20 oktober 2009, 13:54:05

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

157

Antall startet:

157