Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt Nordmarkskarusellen 2009Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 10. september 2009

Klasse: D-12N-Følge(2km-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Engebretsen

HeMING/NJÅRD

37:19

+0:00

Klasse: D13-14(3,5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

48:06

+0:00

Klasse: D15-16(EKORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Pia Iversen

HEMING/NJÅRD

41:17

83

DSQ

Christa Barlinn Korvald

HEMING/NJÅRD

47:56

142

Klasse: D17N(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carina Nyvoll

Fossum

23:56

+0:00

2.

Tove Eriksen

Privat

27:57

+4:01

3.

Marianne Jordanger

Fossum

31:02

+7:06

Klasse: D17-34(MELLOM-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Kjenseth Hansen

HEMING/NJÅRD

54:02

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

OSI

1:02:56

+8:54

Klasse: H-12N-Følge(2m-N)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Barlinn Korvald

HEMING/NJÅRD

28:26

+0:00

Klasse: H10-12(2.5km-C)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

27:38

+0:00

2.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

37:37

+9:59

Klasse: H13-14(3.5km-B)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Korvald

HEMING/NJÅRD

36:53

+0:00

Klasse: H17K(KORT-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

41:42

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

55:06

+13:24

3.

Hans J Warlo

HEMING/NJÅRD

58:09

+16:27

4.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

1:01:43

+20:01

Klasse: H17-34(LANG-A)NK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lacho Iliev

Halden

53:43

+0:00

2.

Ivaylo Ivanov

Halden SK

54:35

+0:52

3.

Finn Gjerull Rygh

HEMING/NJÅRD

57:31

+3:48

4.

Florian Bochud

Nydalens Skiklub

58:23

+4:40

5.

Karl Even Rygh

HEMING/NJÅRD

59:09

+5:26

6.

Henrik Ruud

Asker SK

1:01:18

+7:35

7.

Lars Chr Bråten

HEMING/NJÅRD

1:01:31

+7:48

8.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

1:04:16

+10:33

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

46:13

+0:00

2.

Kristin Bochud

DNT Oslo og omegn

1:07:56

+21:43

3.

Sunniva Nilsen

Ullevål SYKEHUS

1:10:04

+23:51

DSQ

Martina Hanoscova

OSI

1:51:01

137

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

38:39

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

55:56

+17:17

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

44:10

+0:00

2.

Nina Didriksen

NRK

59:32

+15:22

3.

Karin Bjerkås

Fossum IF

1:34:03

+49:53

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

33:36

+0:00

2.

Kjersti Tho

STABÆK IF

36:19

+2:43

3.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

42:51

+9:15

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

43:55

+10:19

5.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

45:17

+11:41

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

56:50

+23:14

7.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

58:23

+24:47

8.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:02:20

+28:44

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

KOLBOTN & SKIMT

39:16

+0:00

2.

Unni Drage

AkerSolutions

42:56

+3:40

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

43:08

+3:52

4.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

43:28

+4:12

5.

Turid Bratland

FOSSUM

44:33

+5:17

6.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

48:26

+9:10

7.

Anne-Britt Nilsen

HIO

49:18

+10:02

8.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

51:01

+11:45

9.

Jorunn Solheim

TELENOR

51:48

+12:32

10.

Lilla Madsen

FBI

1:08:16

+29:00

11.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:08:30

+29:14

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:02:35

137

DSQ

Ellen Grande

VETBIL

1:09:36

141

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:08:26

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

1:09:10

+0:00

2.

Odin Gramstad

OSI

1:19:16

+10:06

3.

Ola Fougner

VEIDEKKE

1:26:43

+17:33

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

51:13

+0:00

2.

Per Kåre Limmesand

BREKKE & STRAND AKUSTIKK

51:53

+0:40

3.

Ole Petter KJerkreit

Enskilda

53:52

+2:39

4.

Knut Erling Øen

NORDEA

54:04

+2:51

5.

Helge Kolstad

Aibel

54:59

+3:46

6.

Nils Petter Fremming

Heming/Njård

55:27

+4:14

7.

Christian Korvald

RIKSHOSPITALET

58:45

+7:32

8.

Lars Karelius Noer

NRK

1:01:01

+9:48

9.

Guttorm Egge

OSI

1:01:23

+10:10

10.

Harald Iwe

NGI

1:08:08

+16:55

11.

Hallvard Koren

OK Moss

1:09:06

+17:53

12.

John Hjelmstad

Bækkelagets Spkl.

1:10:48

+19:35

13.

Martin Veastad

Thales

1:20:10

+28:57

14.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:46:26

+55:13

DSQ

Gerrit Rode

Fet O-Lag

46:43

97 109 119 121 137 138 139 141 142

DSQ

Christian Jomaas

FOSSUM

58:13

96 97 109 119 121 137 138 139 141

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kaarby

BELLIT

45:35

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:09

+1:34

3.

Roger Birkeland

TELENOR

47:10

+1:35

4.

Per Morten Lefdal

Heming

47:44

+2:09

5.

Bjørn Solhjem

AMESTO

49:24

+3:49

6.

Iain Mcleod

HYDRO OSLO

1:04:33

+18:58

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

39:58

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

45:21

+5:23

3.

Egil Iversen

GLAAMENE

46:00

+6:02

4.

John Hansen

AB PIL

47:08

+7:10

5.

Ivar Refsland

ACCENTURE

47:40

+7:42

6.

Pål Terkelsen

Privat

51:28

+11:30

7.

Tormod Øvergaard

INTERO

53:22

+13:24

8.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

53:32

+13:34

9.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

54:48

+14:50

10.

Knud Bjørne-Larsen

NORSK FILMSTUDIO

55:19

+15:21

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

56:20

+16:22

12.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

57:04

+17:06

13.

Richard Blom

FBI

58:31

+18:33

14.

Finn Gange

PRIVAT

58:32

+18:34

15.

Tore Ringerike

DNB NOR

1:04:03

+24:05

16.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:07:03

+27:05

DSQ

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

50:41

91 92 109

DSQ

Georg Lund

LAGMANNSRETTEN

2:04:42

121 137

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

35:17

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:58

+6:41

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

44:57

+9:40

4.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

45:41

+10:24

5.

Reidar Kierulf

RKP

49:14

+13:57

6.

Per Nermo

COWI BIL

50:19

+15:02

7.

Stein Myhre

Privat

50:32

+15:15

8.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

52:27

+17:10

9.

Bjørn Rossow

Thales

57:24

+22:07

DSQ

Are Eriksen

OSI

20:26

135 130 105 107 119 121 137 139 141 142

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

38:04

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

38:20

+0:16

3.

Steinar Skoglund

Fossum IF

39:14

+1:10

4.

Knut Stabell

Statnett BIL

39:21

+1:17

5.

John Thomas Petersen

NORDEA

40:11

+2:07

6.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

49:00

+10:56

7.

Einar Skåre

BREVPOST

49:06

+11:02

8.

Bjørn Spjelkavik

FBI

49:20

+11:16

9.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

49:54

+11:50

10.

Knut Erik Østengen

Thales

51:20

+13:16

11.

Torstein Østen

MAESTRO

55:56

+17:52

12.

Per Haugen

NEDERMAN

1:03:45

+25:41

13.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:05:39

+27:35

14.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:06:31

+28:27

15.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

1:08:54

+30:50

16.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:18:53

+40:49

DSQ

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:05:26

137

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

AkerSolutions

32:33

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:06

+2:33

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:21

+6:48

4.

Sverre Farstadvoll

PETEC

40:30

+7:57

5.

Tom Ibsen

UBIL

40:47

+8:14

6.

Arne H Reistad

Alcatel bil

41:19

+8:46

7.

Tor Ommundsen

Veritas

42:03

+9:30

8.

Per Erik Sørensen

NORDEA

42:55

+10:22

9.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

43:29

+10:56

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

44:08

+11:35

11.

Bjørn Grenager

Thales

45:21

+12:48

12.

Tor Sandby

SKATTEDIR

48:14

+15:41

13.

Eyvind Aas

GEOFORM

50:10

+17:37

14.

Magne Fjeld

ELKEM

1:21:04

+48:31

DSQ

Sigurd Haugerud

GEOFORM

49:36

142

DSQ

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

1:02:07

141

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

37:09

+0:00

2.

Tor Drage

AkerSolutions

39:28

+2:19

3.

Sigurd Melsom

Kjelsås

40:18

+3:09

4.

Arne Jordal

SAS

41:25

+4:16

5.

Knut Hangeraas

GEOFORM

42:24

+5:15

6.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

43:22

+6:13

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

46:42

+9:33

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

47:17

+10:08

9.

Olaf Opland

OLAV THON BIL

50:58

+13:49

10.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

52:44

+15:35

11.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

54:09

+17:00

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

36:16

+0:00

2.

Helge Kvaase

HIAK

39:09

+2:53

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

39:12

+2:56

4.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

41:58

+5:42

5.

Magne Grande

FBI

45:05

+8:49

6.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

51:28

+15:12

7.

Erling Bakken

Asker SK

53:26

+17:10

8.

Per Gjermo

Asker SK

56:52

+20:36

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

51:59

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

DNB FINANS

53:55

+1:56

3.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:04:43

+12:44

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iliana Shandukova

Halden

1:13:01

+0:00

2.

Allain Ferber

FBI

1:19:29

+6:28

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Plamen Ivanov

Halden SK

1:00:15

91

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

30:42

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

38:21

+7:39

3.

Knut Aalde

Sweco

38:36

+7:54

4.

Roar Sigurdsen

RINGNES

39:30

+8:48

5.

Toni Koychev

Halden SK

46:47

+16:05

6.

Dag Langseth

RINGNES

48:43

+18:01

7.

Sigbjørn Sørbotten

STATNETT

50:05

+19:23

8.

Morten Mo

Ringnes

50:41

+19:59

9.

Karsten Borge

AIMIT AS

52:42

+22:00

10.

Frode Johansen

Statoil Hydro Oslo BIL

53:27

+22:45

11.

Torstein Schjelle

Aimit AS

58:24

+27:42

12.

Erik Juliussen

STATKRAFT

59:02

+28:20

13.

Stephan Brown

NRK

1:03:47

+33:05

14.

Terje Didriksen

FBI

1:07:26

+36:44

15.

Trond Ramberg

NRK

1:07:59

+37:17

16.

Daniel Todt

Privat

1:08:52

+38:10

17.

Nils Løw

AimIT AS

1:27:42

+57:00

18.

Kaj Morten Solberg

AimiT AS

1:27:57

+57:15

DSQ

Morten Sørlie

AIMIT

15:17

138 135 130 105 107 119 121 137 139 141 142

DSQ

Rune Byrkjedal

Statoil Hydro Oslo BIL

42:13

105 107 119 137

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kyrre Gran

Fet O-Lag

40:53

97 83

DSQ

Tomas Holmestad

STATOIL Hydro Oslo BIL

58:17

97 83

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

31:13

+0:00

2.

Bernt Are Lervåg

Norconsult

34:11

+2:58

3.

Vigdis Thingelstad

ASKER

38:53

+7:40

4.

Line Sjødin Drange

Sweco GRØNER

39:01

+7:48

5.

Ellen Juliussen

Statnett

39:08

+7:55

6.

Gunnhild Ottersland

Nobels fredssenter

45:48

+14:35

7.

Jorunn Jarp

VET BIL

54:10

+22:57

8.

Marit Larssen

Statnett

1:01:38

+30:25

9.

Ellen Lied

NGI

1:33:44

+1:02:31

10.

Veslemøy Gardå

NGI

1:33:48

+1:02:35

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Monsbakken

STATNETT

32:16

+0:00

2.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

33:16

+1:00

DSQ

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune

42:11

80 85 84 78 82 81 87 88

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Liv Asmyhr

Thales

48:14

82 84 85

DSQ

Marianne FALCK-Nielsen

Thales

48:20

82 84 85


Sist oppdatert:

19 oktober 2009, 18:02:14

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204