Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
NordmarkskarusellenOBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 1 15 21. mai 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

18:49

+0:00

2.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

21:29

+2:40

3.

Kristina Lindset

Nydalens Skiklub

22:36

+3:47

4.

Tiril Ebon Espedal

Nydalens Skiklub

23:14

+4:25

5.

Julie Onstad

Nydalens Skiklub

23:35

+4:46

6.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

23:47

+4:58

7.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

23:53

+5:04

8.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

28:08

+9:19

9.

Aleksandra Christiansen

HEMING Orientering

35:14

+16:25

10.

Thea Steine-Eriksen

HEMING Orientering

36:47

+17:58

11.

Victoria Løvenskiold

HEMING Orientering

38:38

+19:49

12.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

38:43

+19:54

13.

Filippa Traneholst

HEMING Orientering

38:45

+19:56

DSQ

Anne Leivestad

Esk Vidar

35:11

102

DSQ

Amanda Leivestad

KjELSÅS

35:17

102

DSQ

Julie Grumstad

KjELSÅS

35:28

102

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

29:10

+0:00

2.

Hanna Mans

Nydalens Skiklub

31:24

+2:14

3.

Penelope Lea

Nydalens Skiklub

33:27

+4:17

4.

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

37:13

+8:03

5.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

39:28

+10:18

6.

Anne Østvold

HEMING Orientering

40:28

+11:18

7.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

55:14

+26:04

8.

Karoline Heyerdahl

HEMING Orientering

55:46

+26:36

DSQ

Frida Skurdal

Nydalens Skiklub

42:39

108

DSQ

Josefine Lydersen

Nydalens Skiklub

50:19

109

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlene Jebsen

HEMING Orientering

44:12

+0:00

2.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

54:11

+9:59

3.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

56:15

+12:03

DSQ

Live Østvold

HEMING Orientering

1:06:01

91

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Vollset

HEMING

58:57

+0:00

Klasse: D17-34 (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

Nydalens Skiklub

43:47

+0:00

2.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

49:36

+5:49

3.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

52:56

+9:09

4.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

1:11:31

+27:44

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

49:23

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

56:48

+7:25

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Goa

METEOROLOGEN bil

49:57

+0:00

2.

Birgitte Blindheim

OUS

1:05:28

+15:31

3.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:06:28

+16:31

4.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:12:52

+22:55

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

OUS

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis

57:40

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

58:25

+0:45

3.

Marie Arneberg

KjELSÅS

1:02:23

+4:43

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:10:02

+12:22

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

35:07

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

39:15

+4:08

3.

Lise Hugdahl

COOP

46:54

+11:47

4.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:00:27

+25:20

5.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:08:08

+33:01

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

48:13

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

50:36

+2:23

3.

Nina Kolberg

TYRVING

1:10:39

+22:26

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

47:35

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

47:43

+0:08

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

48:40

+1:05

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

57:45

+10:10

5.

Marit Vågsnes

OUS BIL

58:15

+10:40

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

54:15

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

58:58

+4:43

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:03:37

+9:22

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:08:04

+13:49

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:13:59

+19:44

6.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:20:52

+26:37

Arrangør

Anne-Britt Nilsen

HIO

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Lea Kabbe

Nydalens Skiklub

18:45

+0:00

2.

Jonas Wisberg

Nydalens Skiklub

24:20

+5:35

3.

Torbjørn Dannevig

HEMING Orientering

25:03

+6:18

4.

Louis Gee

HEMING Orientering

25:05

+6:20

5.

Emil Skaug

KjELSÅS

26:43

+7:58

6.

Johan Vestre Tandberg-Johansen

HEMING Orientering

28:10

+9:25

7.

Lukas Arnesen

HEMING Orientering

29:45

+11:00

8.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

37:23

+18:38

9.

Mikkel Tufto-Antonsen

HEMING Orientering

42:04

+23:19

DSQ

Magnus T Straume

HEMING Orientering

22:34

106 107

DSQ

Mikkel Bjerkan

KjELSÅS

31:44

103 94 105 106 107 108 41

DSQ

Erik Tiljar

KjELSÅS

53:16

102 107 108

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Aalde

Nydalens Skiklub

23:59

+0:00

2.

Teo Sæter

Måren

46:18

+22:19

3.

KChridtian Løvenskiold

HEMING Orientering

47:18

+23:19

4.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

56:11

+32:12

5.

Einar Østvold

HEMING Orientering

57:03

+33:04

DSQ

Rolf Berg

Nydalens Skiklub

23:44

109

DSQ

Elliot Sjølie

LILLOMARKA

36:19

109

DSQ

Brage Bjørtuft

Nydalens Skiklub

36:29

109

DSQ

Leonard Bonnet

HEMING Orientering

40:53

49 109 35 46 33

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

40:44

+0:00

2.

Henrik Reusch

HEMING orientering

52:35

+11:51

3.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

55:16

+14:32

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Erik Haugmo

HEMING Orientering

56:29

31 49 46 44 45 34 91 33

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Nydalens Skiklub

54:14

+0:00

2.

Petter Kaarby

Nydalens Skiklub

55:46

+1:32

3.

Erik Stordal

Asker SK

1:06:40

+12:26

4.

Torleif Ahlsand

KjELSÅS

1:10:18

+16:04

5.

Mikael Olausson

OSI Orientering

1:12:09

+17:55

6.

Knut Wien

PRIVAT

1:18:16

+24:02

7.

Erik Holter

Ferder seilforening

1:24:30

+30:16

8.

Fredik Wehinger

BLaker il

1:42:35

+48:21

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

48:50

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

56:00

+7:10

3.

Ivar Seierstad

GEOFORM

57:16

+8:26

4.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

58:16

+9:26

5.

Lars Karelius Noer

NRK

58:31

+9:41

6.

Peder Natvig

NORGES BANK

58:59

+10:09

7.

Audun Bjerknes

Fenomen Film

1:00:05

+11:15

8.

SIndre Langaas

Nydalen SK

1:01:07

+12:17

9.

Atle Pedersen

Reload

1:07:28

+18:38

10.

Marius Burmo

Privat

1:10:38

+21:48

11.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:15:39

+26:49

12.

Christoffer Bergene

Koll IL

1:20:33

+31:43

13.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:24:19

+35:29

14.

Vegar Røyset

Siemens

1:33:44

+44:54

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jomaas Christian

Fossum IF

51:45

+0:00

2.

Christian Reusch

HEMING Orientering

53:18

+1:33

3.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

54:11

+2:26

4.

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

54:42

+2:57

5.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

55:52

+4:07

6.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

59:51

+8:06

7.

Anders Flågen

Heming

1:06:51

+15:06

8.

Tom Kristensen

Larvik OK

1:19:44

+27:59

9.

Uno Hanslien

Bilpost

1:20:08

+28:23

10.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

1:20:30

+28:45

103 105

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

BS-akustikk

41:50

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

48:34

+6:44

3.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

50:38

+8:48

4.

Guttorm Egge

OSI Orientering

51:24

+9:34

5.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

51:32

+9:42

6.

Arne Torgersen

FoRSdepartementet

51:36

+9:46

7.

Eskil Dahlen

Telenor

52:31

+10:41

8.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

56:20

+14:30

9.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

1:01:54

+20:04

10.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:03:51

+22:01

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:04:44

+22:54

12.

Terje Næss

Atkims

1:04:48

+22:58

13.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:05:39

+23:49

14.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

1:06:57

+25:07

15.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:07:45

+25:55

16.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:13:45

+31:55

17.

Trond Westgaard

REC

1:14:19

+32:29

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

35:54

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

39:48

+3:54

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:37

+4:43

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

41:55

+6:01

5.

Martin Granly

Siemens

42:52

+6:58

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:12

+8:18

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

49:19

+13:25

8.

Richard Blom

FBI

54:06

+18:12

9.

Finn Gange

Privat

1:08:34

+32:40

DSQ

Egil Wikstrand Iversen

HEMING

55:06

105 50

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

41:45

+0:00

2.

Kjetil Berge

Vestre Aker

47:32

+5:47

3.

Mathias Martinsen

HEMING Orientering

47:42

+5:57

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

49:42

+7:57

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

50:21

+8:36

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

50:40

+8:55

7.

Tor Trøan

Hadeland

53:56

+12:11

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

54:41

+12:56

9.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

59:45

+18:00

10.

Reidar Kierulf

RKP

1:00:38

+18:53

11.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:01:57

+20:12

12.

Per Nermo

COWI BIL

1:02:49

+21:04

13.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:08:05

+26:20

14.

Torgny Hasås

Vestre Aker

1:12:02

+30:17

15.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:12:26

+30:41

16.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:14:52

+33:07

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

58:19

108

DSQ

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

1:04:55

105

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

32:14

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

37:18

+5:04

3.

Ivar Strømstad

Raumar

42:11

+9:57

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

48:52

+16:38

5.

Per Haugen

NEDERMAN

49:16

+17:02

6.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

1:00:40

+28:26

7.

Kaare Solhjell

Privat

1:02:55

+30:41

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

41:10

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

41:34

+0:24

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

43:00

+1:50

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

43:16

+2:06

5.

Hans Petter Jensen

Bygdø il

43:35

+2:25

6.

Einar Hem

LILLOMARKA

45:42

+4:32

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

46:28

+5:18

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

47:54

+6:44

9.

Arne Reistad

Thales BIL

52:02

+10:52

108

10.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:39

+11:29

11.

Roar Gudding

Vet BIL

53:25

+12:15

12.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:12

+13:02

13.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:02:15

+21:05

14.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:08:13

+27:03

15.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:09:56

+28:46

16.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:30:36

+49:26

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

40:02

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

50:32

+10:30

108

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

50:43

+10:41

4.

Knut Hangeraas

GeoForm

56:10

+16:08

5.

Roald Ingelstad

Oppsal IF

56:20

+16:18

6.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

1:00:48

+20:46

7.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:07:01

+26:59

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

46:48

47

DSQ

Svein F Kvalheim

Oppegård

58:54

108

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:52

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

59:41

+11:49

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:03:37

+15:45

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:07:43

+19:51

108

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:08:02

+20:10

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:11:53

+24:01

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:02:08

45

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:10:06

45 34 91 33 108 41

DSQ

Einar Hoff

NORCONSULT

1:11:49

44 91

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:37:04

91 108

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arve Leivestad

PRIVAT

35:16

49 109 35 46 33

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

26:17

+0:00

2.

Knut Langmark

Koll IL

29:57

+3:40

3.

Bjørn Lydersen

Nydalens Skiklub

31:10

+4:53

4.

Rolf Berg

Nydalens Skiklub

33:01

+6:44

5.

Gjertrud Pettersen

PRIVAT

46:22

+20:05

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

44:47

+0:00

2.

Lenny Enström

OSI Orientering

49:09

+4:22

3.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

49:19

+4:32

3.

Arnt Haugmo

HEMING Orientering

49:19

+4:32

5.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

55:41

+10:54

6.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

55:51

+11:04

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johansson

FHI

36:45

+0:00

2.

Anne Dahl

KjELSÅS

52:51

+16:06

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

1:21:19

31 49 47 46 44 34 91 33 108

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:05

+0:00

2.

Lars Benestad

Grane

45:37

+9:32

3.

Anders Eknes

Eiker OL

48:31

+12:26

4.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

49:01

+12:56

5.

Dag Langseth

Ringnes

53:06

+17:01

6.

Birgit Korvald

NYDALEN

54:24

+18:19

7.

Svein Tryti

AIBEL

1:01:54

+25:49

8.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler skole

1:08:25

+32:20

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bråten

Try IL

1:00:46

+0:00

2.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:04:50

+4:04

3.

Håkon Berg

Stokke IL

1:11:21

+10:35

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

52:48

+0:00

2.

Harald Iwe

IL Geoform

1:16:38

+23:50

3.

Lise Horntvedt

Nydalens Skiklub

1:29:53

+37:05

DSQ

Dag Wang

LILLOMARKA

1:15:08

50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2015, 07:49:02

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

241

Antall startet:

241