Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
NordmarkskarusellenOBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 4 15 20. august 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

17:50

+0:00

42 118 84 85 124 122 100 249

2.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

26:28

+8:38

3.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

33:35

+15:45

4.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

34:51

+17:01

5.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

35:12

+17:22

6.

Victoria Løvenskiold

HEMING Orientering

40:01

+22:11

7.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

52:31

+34:41

DSQ

Filippa Thrane Holst

HEMING Orientering

34:30

46 118 85 124 100

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Linnebo

HEMING Orientering

31:01

+0:00

2.

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

31:36

+0:35

3.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

32:07

+1:06

4.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

55:17

+24:16

5.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

55:52

+24:51

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

HEMING Orientering

1:12:24

+0:00

DSQ

Idunn Cecilie Rolvsen

HEMING Orientering

Klasse: D17-34 (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marie Bleken

Bækkelagets Spkl.

46:35

+0:00

2.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

49:39

+3:04

3.

Nanna Fløgstad Solberg

HEMING Orientering

1:04:23

+17:48

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Husebye

UiO

43:35

+0:00

2.

Line Sommerfeldt

Nydalens Skiklub

48:02

+4:27

3.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

54:59

+11:24

4.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

56:25

+12:50

5.

Trude Brun Torstensen

PRIVAT

57:17

+13:42

6.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:08:21

+24:46

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:26:01

+0:00

2.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:28:24

+2:23

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Hallan

LILLOMARKA

51:28

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelsa

1:21:05

+29:37

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:33:27

+41:59

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

40:25

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:15:04

+34:39

3.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

1:22:32

+42:07

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

53:00

+0:00

2.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:16:47

+23:47

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:54

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:09:54

+19:00

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:12:06

+21:12

4.

Torild Riddervold

HEMING Orientering

1:32:44

+41:50

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

57:04

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:07:09

+10:05

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:29:19

+32:15

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

27:38

+0:00

2.

Magnus T Straume

HEMING Orientering

31:45

+4:07

84

3.

Martin Amlie Brenna

HEMING Orientering

50:28

+22:50

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Baumann

HEMING Orientering

32:02

+0:00

2.

Christian Løvenskiold

HEMING Orientering

32:05

+0:03

DSQ

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

DSQ

Christoffer Lehre

HEMING Orientering

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Kverme

Fossum IF

38:47

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

44:06

+5:19

3.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

49:51

+11:04

100

4.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

57:39

+18:52

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Sjøgren

Nydalens Skiklub

52:34

+0:00

163

2.

Henrik Hansen

GE Healthcare

1:43:34

+51:00

163

DSQ

Erik Stordal

Asker SK

1:11:59

163

DSQ

Magnus Godaker

Seltor

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

48:05

+0:00

2.

Ulf Brenna

DnB

48:12

+0:07

3.

Christian Vogelsang

NIVA

48:50

+0:45

4.

Finn Gjerull Rygh

Privat

51:23

+3:18

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:51

+4:46

6.

Peder Natvig

NORGES BANK

58:33

+10:28

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:01:25

+13:20

8.

Christian Reusch

HEMING Orientering

1:06:54

+18:49

9.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

1:07:24

+19:19

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein H. Hagen

Fossum IF

55:19

+0:00

2.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

56:28

+1:09

3.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

57:45

+2:26

4.

Per J Karlsbakk

Veritas

58:19

+3:00

5.

Paul Solheim

PRIVAT

59:07

+3:48

6.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

59:33

+4:14

7.

Jomaas Christian

Fossum IF

1:00:36

+5:17

8.

Kjetil Espedal

Nydalens Skiklub

1:03:48

+8:29

9.

Bent Kverme

Fossum IF

1:27:42

+32:23

DSQ

Roger Birkeland

Telenor BIL

1:06:16

48 130 131 132

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

TYRVING

46:50

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:14

+0:24

3.

Guttorm Egge

OSI Orientering

48:48

+1:58

4.

Johan Lunde

Koll IL

50:18

+3:28

5.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

53:14

+6:24

6.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

53:41

+6:51

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

56:02

+9:12

8.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

56:11

+9:21

9.

Pål Therkelsen

Privat

1:05:37

+18:47

10.

Terje Næss

Atkims

1:11:05

+24:15

11.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten Oslo

1:17:40

+30:50

12.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

1:32:17

+45:27

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

43:40

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

46:00

+2:20

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

47:48

+4:08

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

48:33

+4:53

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

56:50

+13:10

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

43:31

+0:00

2.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

45:13

+1:42

3.

Magne Vollen

OSI

48:39

+5:08

4.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

50:30

+6:59

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

52:57

+9:26

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:01:09

+17:38

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:01:30

+17:59

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:02:04

+18:33

9.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

1:02:42

+19:11

10.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:05:21

+21:50

11.

Per Nermo

COWI BIL

1:06:05

+22:34

12.

John Henning Hope

PRIVAT

2:08:19

+1:24:48

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

33:04

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

35:30

+2:26

76 95 133 53

3.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

46:29

+13:25

76 95 133

4.

Ivar Strømstad

Raumar

47:43

+14:39

76 95 133 53

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

54:01

+20:57

6.

Sverre Seeberg

DnB NOR

54:21

+21:17

7.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

56:11

+23:07

8.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:09:16

+36:12

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

42:20

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:19

+5:59

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

55:43

+13:23

4.

Hans Petter Jensen

Bygdø il

1:46:19

+1:03:59

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

44:08

52

DSQ

Kjell Løvold

HEMING Orientering

44:30

53 55 134 137 162 121 100 249

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:07:52

162

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

54:18

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

55:42

+1:24

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

55:49

+1:31

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

58:13

+3:55

5.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:02:54

+8:36

51

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:18:18

+24:00

7.

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:22:24

+28:06

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:43:59

+49:41

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:00:35

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:07:31

+6:56

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:25:53

+25:18

4.

Magne Grande

FBI

1:28:27

+27:52

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:34:33

+33:58

6.

Per Gjermo

Asker SK

1:39:28

+38:53

7.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:43:42

+43:07

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

2:29:04

+1:28:29

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:14:52

55 134 137 162 121 100 249

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

32:43

+0:00

2.

Inger Heidi Bjerkli

NORDreisa

33:41

+0:58

3.

Hilde Aas

NVE

39:09

+6:26

4.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

51:15

+18:32

DSQ

Ingrid Haugmo

HEMING Orientering

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Haugmo

HEMING Orientering

44:51

+0:00

2.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

45:09

+0:18

Navn korrigert for sammendrag

3.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

50:31

+5:40

4.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

56:40

+11:49

5.

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming orientering

56:49

+11:58

6.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

1:11:53

+27:02

DSQ

Eline Bryne

HEMING Orientering

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

40:21

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Koll IL

40:56

+0:35

3.

Marte Vik Edvardsen

Koll IL

44:17

+3:56

4.

Tone Kvåle

PRIVAT

46:07

+5:46

5.

Berit Herstad

Bækkelagets Spkl.

52:26

+12:05

6.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

55:54

+15:33

7.

Paula Berstad

HEMING Orientering

1:03:38

+23:17

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:04:13

+23:52

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Kolderup

HEMING Orientering

42:08

+0:00

2.

Even Angell-Petersen

Nydalens Skiklub

42:23

+0:15

3.

Atgeir Takle

GLT

42:33

+0:25

4.

Vidar Fossli

STatoil Oslo BIL

43:44

+1:36

5.

Frida Næss Ulsett

Nydalens Skiklub

52:28

+10:20

6.

Rasmus Ramstad

Sigdal FIK

1:10:14

+28:06

7.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:16:07

+33:59

8.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

1:21:31

+39:23

9.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

1:23:24

+41:16

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets Spkl.

44:27

+0:00

2.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

54:08

+9:41

3.

Tobias Mikael Espedal

Nydalens Skiklub

1:03:47

+19:20

4.

Terje Sekkelsted

AkeR SOLUTIONS

1:11:38

+27:11

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

47:49

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:03:58

+16:09

3.

Kjell Blomseth

STatENS VEGVESEN

1:25:40

+37:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2015, 12:13:51

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

173

Antall startet:

173