Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
NordmarkskarusellenOBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 5 15 27. august 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Penelope Lea

Nydalens Skiklub

19:06

+0:00

2.

SIgne Fluge Ulleberg

HEMING Orientering

20:15

+1:09

3.

Selma Jendal

Fossum IF

23:36

+4:30

4.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

24:54

+5:48

5.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

25:11

+6:05

DSQ

Thea Steine-Eriksen

HEMING Orientering

27:03

107 81 110 111 83

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

21:40

+0:00

2.

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

31:14

+9:34

3.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

33:18

+11:38

4.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

33:25

+11:45

5.

Pauline Myklebust

Koll IL

44:45

+23:05

6.

Olivia Opheim

Koll IL

45:02

+23:22

7.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

52:14

+30:34

DSQ

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

1:08:08

77 109 107 80 110 111

DSQ

Karen Skauge

HEMING Orientering

1:08:08

77 109 107 80 110 111

Klasse: D17-34 (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marie Bleken

Bækkelagets Spkl.

39:53

+0:00

2.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

44:59

+5:06

3.

Marie Holten

Nydalens Skiklub

48:47

+8:54

4.

Malin Eijsink

Ås NMBU Orientering

56:49

+16:56

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

44:43

+0:00

2.

Anja Husebye

UiO

46:38

+1:55

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:04:47

+20:04

4.

Maiken Korsager

Koll IL

1:12:12

+27:29

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

39:00

+0:00

2.

Tone Kvåle

PRIVAT

1:02:53

+23:53

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:10:27

+31:27

DSQ

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:05:09

102

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren

48:40

+0:00

2.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:17:09

+28:29

DSQ

Anne Danielsen

LYN

50:48

80

DSQ

Anne Jahren

Koll IL

54:53

80 157

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

39:55

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:12:56

+33:01

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

42:59

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

56:52

+13:53

3.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:13:34

+30:35

4.

Liv Haugli

HEMING Orientering

1:31:26

+48:27

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:23

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:02:39

+19:16

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:06:22

+22:59

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

58:27

155 157 111

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:58

+0:00

2.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:09:10

+15:12

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:32:37

157 111 83

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christoffer Borg

Koll IL

16:09

+0:00

2.

Johannes Salvesen Lunde

Koll IL

20:56

+4:47

3.

Torbjørn Dannevig

HEMING Orientering

37:40

+21:31

3.

Louis Gee

HEMING Orientering

37:40

+21:31

5.

Olav Spetalen

HEMING Orientering

43:20

+27:11

6.

Henrik Berg-Hansen

HEMING Orientering

43:40

+27:31

7.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

47:41

+31:32

8.

Jørund Tolleshaug Skaugen

Koll IL

51:31

+35:22

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Aalde

Nydalens Skiklub

22:43

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

32:14

+9:31

3.

Eirik Skofteland

Koll IL

32:52

+10:09

4.

Leonard Bonnet

HEMING Orientering

40:41

+17:58

5.

Brage Bjørtuft

Nydalens Skiklub

45:11

+22:28

6.

Elliot Sjølie

Nydalens Skiklub

45:17

+22:34

7.

Balder Gammeli-Messel

KOLL IL

52:02

+29:19

8.

Christoffer Lehre

HEMING Orientering

1:14:58

+52:15

9.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

1:14:59

+52:16

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Kverme

Fossum IF

31:36

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker SK

1:15:50

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Gjerull Rygh

PRIVAT

52:00

+0:00

2.

Jan Tore Ludvigsen

STatoil Oslo BIL

52:38

+0:38

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

55:18

+3:18

4.

Peder Natvig

NORGES BANK

56:26

+4:26

5.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

1:03:11

+11:11

6.

Hallvard Koren

OK Moss

1:08:52

+16:52

7.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

1:11:06

+19:06

8.

Marius Burmo

Privat

1:16:18

+24:18

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

46:13

+0:00

2.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

46:48

+0:35

3.

Paul Solheim

PRIVAT

52:43

+6:30

4.

Morten Rannem

Fossum IF

53:10

+6:57

5.

Anders Flågen

Heming

59:44

+13:31

6.

Uno Hanslien

Bilpost

1:01:59

+15:46

DSQ

Hallvard Føllesdal

OSI Orientering

1:06:01

101

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:21

+0:00

2.

Eivind Hoff

TYRVING

48:06

+4:45

3.

Pål Therkelsen

Privat

50:51

+7:30

4.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

50:55

+7:34

5.

Guttorm Egge

OSI Orientering

53:00

+9:39

6.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

54:18

+10:57

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

55:35

+12:14

8.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

56:08

+12:47

9.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:59

+15:38

10.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:22:44

+39:23

11.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

1:31:50

+48:29

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

32:26

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

39:27

+7:01

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

40:30

+8:04

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

40:43

+8:17

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

42:05

+9:39

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:45

+14:19

7.

Richard Blom

FBI

47:39

+15:13

Brutt

Egil Wikstrand Iversen

HEMING

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

38:40

+0:00

2.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

42:41

+4:01

3.

Magne Vollen

OSI

45:08

+6:28

4.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

45:57

+7:17

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

50:22

+11:42

6.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

51:49

+13:09

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

52:31

+13:51

8.

Tom Edvardsen

Koll IL

53:06

+14:26

9.

Reidar Kierulf

RKP

54:43

+16:03

10.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

55:48

+17:08

11.

Per Nermo

COWI BIL

57:33

+18:53

12.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:14:00

+35:20

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

27:55

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

FBI

40:18

+12:23

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

41:29

+13:34

4.

Ivar Strømstad

Raumar

44:53

+16:58

5.

Per Haugen

NEDERMAN

52:06

+24:11

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

53:12

+25:17

7.

Kaare Solhjell

Privat

53:18

+25:23

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:32:32

+1:04:37

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

33:31

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

38:16

+4:45

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

40:43

+7:12

4.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

40:48

+7:17

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

44:44

+11:13

6.

Roar Gudding

Vet BIL

48:54

+15:23

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

54:41

+21:10

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

55:09

+21:38

9.

Hans Petter Jensen

Bygdø il

58:33

+25:02

10.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:09:38

+36:07

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:32:04

+58:33

DSQ

Per Fosser

Indre Østfold

35:50

33

DSQ

Helge Bjaaland

ELLE BIL

47:50

105

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

1:18:51

33 153 155 157

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

40:04

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

43:29

+3:25

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:04

+5:00

4.

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:08:56

+28:52

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:12:02

105 34

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:41

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

49:39

+0:58

3.

Ingvald Sevaldson

Permakem

54:53

+6:12

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

56:38

+7:57

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:05:13

+16:32

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:19:26

+30:45

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

5:00

105 33 34 153 155 157 111 83

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

JoHANNES Aarre

Koll IL

20:25

+0:00

2.

Juni Eidsaa

Koll IL

20:26

+0:01

3.

Otto Ulltveit-Moe

KOLL IL

23:47

+3:22

4.

Torstein Røseid

Koll IL

25:56

+5:31

5.

Iver Formo

Koll IL

29:50

+9:25

6.

Anna Arildsen Rygh

HEMING Orientering

30:17

+9:52

7.

Alma Holten

Nydalens Skiklub

30:21

+9:56

8.

Josefine Oraug Rygh

PRIVAT

30:33

+10:08

9.

Jonas Johansen

Koll IL

32:14

+11:49

10.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

34:36

+14:11

DSQ

O-gøy6

Koll IL

44:43

78 108 106 81

DSQ

August Myklebust Leopolder

Koll IL

1:09:48

108 110 111

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Standberg Sporsheim

PRIVAT

30:53

+0:00

2.

SIgrid Kinck Rannem

Fossum IF

30:59

+0:06

3.

Cecilie Kverme

Fossum IF

38:53

+8:00

4.

Gorm Steine-Eriksen

HEMING Orientering

43:23

+12:30

Brutt

Hilde Aas

NVE

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

34:47

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

35:25

+0:38

3.

Jon Tangen

Hamar OK

36:06

+1:19

4.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

36:19

+1:32

5.

Ole Kristian Lied

AAS-JAKOBSEN

38:30

+3:43

6.

Daniel Brodshaug

AAS-JAKOBSEN

42:31

+7:44

7.

Vegard Woldsengen

AAS-JAKOBSEN

43:14

+8:27

8.

Terje Karlsen

AAS-JAKOBSEN

45:49

+11:02

9.

Leif Egil Friestad

AAS-JAKOBSEN

48:30

+13:43

10.

Olav Fiksdal Haukvik

AAS-JAKOBSEN

48:31

+13:44

11.

Monica Svenningsen

AAS-JAKOBSEN

49:47

+15:00

12.

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming orientering

54:45

+19:58

13.

Eline Bryne

HEMING Orientering

54:48

+20:01

14.

Sharon Broadwell

Folkehelsa

55:09

+20:22

15.

Erik Hersleth

AAS-JAKOBSEN

55:22

+20:35

16.

Øyvind Minsaas

AAS-JAKOBSEN

1:01:52

+27:05

17.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

1:02:47

+28:00

18.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:04:15

+29:28

19.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

1:11:47

+37:00

20.

Hans Kristian Jorde

AAS-JAKOBSEN

1:36:47

+1:02:00

DSQ

Magne Gilberg

AAS-JAKOBSEN

49:23

105

DSQ

Eva Hagelien

AAS-JAKOBSEN

2:04:43

34 154 155 111

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Edvardsen

Koll IL

1:09:14

+0:00

DSQ

Ivar Skauge

HEMING Orientering

12:16

33 34 153 155 157 111 83

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aalde

Sweco

30:16

+0:00

2.

Marius Fiskevoll

Sweco

32:25

+2:09

3.

Geir Hoff

Sweco BIL

36:23

+6:07

4.

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

37:56

+7:40

5.

Atgeir Takle

GLT

40:14

+9:58

6.

Kyrre Gran

Sweco

44:31

+14:15

7.

Lars Benestad

Grane

47:59

+17:43

8.

Dag Langseth

Ringnes

48:41

+18:25

9.

Nils Henrik Jendal

Sweco

48:52

+18:36

10.

Trygve Kolderup

HEMING Orientering

49:53

+19:37

11.

Tore Langaard

OPPSAL IF

50:37

+20:21

12.

Tor Halvor Bolkesjø

E-CO BIL

51:52

+21:36

13.

Adam Millberg

AkeR SOLUTIONS

52:40

+22:24

14.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

54:35

+24:19

15.

Svein Tryti

GE

55:05

+24:49

16.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

55:47

+25:31

17.

Eivind Gjemdal

HEMING/NJÅRD

57:04

+26:48

18.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler skole

1:01:40

+31:24

19.

Marte Edvardsen

Aquateam

1:02:07

+31:51

20.

Markus Glad

Sweco

1:05:12

+34:56

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

45:18

102

DSQ

Kai Halvorsen

Aarekol

56:01

102

DSQ

Jarle Nilsen

Siemens

1:53:23

33 83

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

AHUS BIL

52:43

+0:00

2.

Odin Gramstad

DNV

59:18

+6:35

3.

Håkon Berg

Stokke IL

1:16:31

+23:48

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

1:08:17

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:13:37

+5:20


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2015, 07:36:13

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

212

Antall startet:

212