Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
NordmarkskarusellenOBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 15 3. september 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

32:18

+0:00

2.

SIgne Fluge Ulleberg

HEMING Orientering

34:44

+2:26

3.

Penelope Lea

Nydalens Skiklub

37:03

+4:45

4.

Selma Jendal

Fossum IF

37:23

+5:05

5.

Marie Trøan

Hadeland

42:06

+9:48

6.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

42:54

+10:36

DSQ

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

52:01

125

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

27:38

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

31:26

+3:48

3.

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

31:44

+4:06

Klasse: D17-34 (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

47:41

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås NMBU Orientering

1:04:11

+16:30

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Jakobsen

Siemens

43:41

+0:00

2.

Anja Husebye

UiO

44:40

+0:59

3.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

44:54

+1:13

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

56:27

+12:46

5.

Agnes Moquet-Stenback

NVE

1:21:22

+37:41

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

43:29

+0:00

2.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

57:39

+14:10

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:13:23

+29:54

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Danielsen

LYN

52:33

+0:00

2.

Trude Fixdal

Koll IL

1:02:41

+10:08

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:09:35

+17:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

32:28

+0:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

51:18

+18:50

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:08:36

+36:08

DSQ

Aleidis Løken

HEMING Orientering

57:55

128

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

55:03

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

54:53

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

55:56

+1:03

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:13:25

+18:32

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

48:15

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:48

+4:33

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

58:28

+10:13

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:24:59

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oliver Skjelvan

Nydalens Skiklub

20:29

+0:00

2.

August Lea Kabbe

Nydalens Skiklub

31:08

+10:39

3.

Aksel Eide

Bækkelagets Spkl.

33:14

+12:45

4.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

40:08

+19:39

5.

Sindre Bekvik Høyer

Nydalens Skiklub

48:50

+28:21

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

31:44

+0:00

2.

Kristoffer Lehre

HEMING Orientering

43:26

+11:42

3.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

51:21

+19:37

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

1:13:52

+0:00

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

45:01

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ullrik Astrup Arneeen

HEMING Orientering

46:49

+0:00

2.

Thomas Nipen

Nydalens Skiklub

49:27

+2:38

3.

Trygve Markset

Koll

51:17

+4:28

4.

Erik Stordal

Asker SK

1:16:27

+29:38

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

45:04

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:08

+7:04

3.

Audun Bjerknes

Fenomen Film

54:51

+9:47

4.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

55:38

+10:34

5.

Gløer Winsvold

SEntrum OK

57:35

+12:31

6.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:00:33

+15:29

7.

Paul A Torvund

Østmarka OK

1:05:32

+20:28

8.

Marius Burmo

Privat

1:08:35

+23:31

9.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:13:41

+28:37

10.

Martin Samdal

Koll IL

1:15:46

+30:42

11.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:23:12

+38:08

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

46:02

+0:00

2.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

50:25

+4:23

3.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

52:55

+6:53

4.

Paul Solheim

PRIVAT

54:45

+8:43

5.

Anders Flågen

Heming

57:00

+10:58

6.

Kjetil Espedal

Nydalens Skiklub

57:16

+11:14

7.

Uno Hanslien

Bilpost

1:03:03

+17:01

8.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

1:07:32

+21:30

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

BS-akustikk

37:13

+0:00

2.

Johan Lunde

Koll IL

41:08

+3:55

3.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

43:05

+5:52

4.

Guttorm Egge

OSI Orientering

45:23

+8:10

5.

Rolv Anders Systad

LyN

46:17

+9:04

6.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

46:24

+9:11

7.

Pål Therkelsen

Privat

47:32

+10:19

8.

Knut Anders Løken

Fossum IF

49:09

+11:56

9.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

50:10

+12:57

10.

Paul Hinsch

MIC

50:26

+13:13

11.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:51

+14:38

12.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

54:15

+17:02

13.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten Oslo

55:06

+17:53

14.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

55:20

+18:07

15.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

55:36

+18:23

16.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

56:39

+19:26

17.

Trond Westgaard

FoRSkningsrådet

59:00

+21:47

18.

Tore Kalhovd

AkeRs Solution

1:04:30

+27:17

19.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

1:07:08

+29:55

20.

Carl Peter Tønseth

LYN Ski

1:10:23

+33:10

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

Siemens

44:30

+0:00

2.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

44:51

+0:21

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

49:00

+4:30

4.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

53:46

+9:16

5.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:44:13

+59:43

DSQ

Hans Schwencke

Kamp Vestheim

25:42

40 113 44 42 127 128 132 133 106 105

DSQ

Kjell Markset

KOLL

44:15

44

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

45:00

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal

47:45

+2:45

3.

Magne Vollen

OSI

48:07

+3:07

4.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

49:38

+4:38

5.

Per Nermo

COWI BIL

53:39

+8:39

6.

Reidar Kierulf

RKP

53:41

+8:41

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

54:06

+9:06

8.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

54:41

+9:41

9.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

56:30

+11:30

10.

Steinar Heid

STatoil

1:02:36

+17:36

11.

Bjørn Myhr

Vegdirektoratets IF

1:06:13

+21:13

12.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:10:33

+25:33

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

26:30

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

39:14

+12:44

3.

Per Haugen

NEDERMAN

41:28

+14:58

4.

Einar Skåre

Brevpost

42:36

+16:06

5.

Ivar Strømstad

Raumar

43:01

+16:31

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

45:19

+18:49

7.

Sverre Seeberg

HEMING Orientering

46:40

+20:10

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

46:45

+20:15

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

52:37

+26:07

10.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:02:24

+35:54

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

1:03:00

42

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

39:59

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

40:11

+0:12

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

43:02

+3:03

4.

Roar Gudding

Vet BIL

44:19

+4:20

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:20

+8:21

6.

Terje Throndsen

PeCon

52:30

+12:31

7.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

54:06

+14:07

8.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

56:46

+16:47

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

43:32

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

43:56

+0:24

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

47:58

+4:26

4.

Sigfred Fagervik

Thales

53:32

+10:00

5.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

57:44

+14:12

6.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:11:34

+28:02

DSQ

Per Meiland

DNB NOR

1:40:03

128 132

Brutt

Svein F Kvalheim

Oppegård

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

42:20

+0:00

2.

Hans Larsen

Privat

43:05

+0:45

3.

Ingvald Sevaldson

Permakem

53:37

+11:17

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

56:48

+14:28

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:06:04

+23:44

6.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:20:53

+38:33

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:20:59

+38:39

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Aas

NVE

21:42

+0:00

105

2.

Victoria Vestrheim

PRIVAT

27:39

+5:57

3.

Kait Tran

Siemens

45:39

+23:57

4.

Per-Rune Dyrnes

Siemens

1:20:01

+58:19

4.

Fredrik Wallestrand

Siemens

1:20:01

+58:19

DSQ

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

41:29

123 124 125 129 131 106

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

Koll IL

27:07

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

44:12

+0:00

2.

Espen Coward

OK Sør

58:24

+14:12

3.

Johanne Ligaard

PRIVAT

1:00:13

+16:01

4.

Arnt Haugmo

HEMING Orientering

1:08:05

+23:53

5.

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming orientering

1:12:14

+28:02

6.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:16:16

+32:04

7.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:17:53

+33:41

8.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:19:11

+34:59

9.

Sharon Broadwell

Folkehelsa

1:34:18

+50:06

DSQ

Jon Tangen

Hamar OK

40:51

44 43 127 128 130 132 133 106

DSQ

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

1:31:52

105

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

44:41

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Koll IL

48:26

+3:45

3.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

51:42

+7:01

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

45:43

+0:00

2.

Dag Langseth

Ringnes

51:58

+6:15

3.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

53:59

+8:16

4.

Kai Halvorsen

Aarekol

55:04

+9:21

5.

Birgit Korvald

NYDALEN

56:32

+10:49

6.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

56:38

+10:55

7.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

1:01:45

+16:02

8.

Johnny Pedersen

RiNGNES

1:04:43

+19:00

9.

Morten Mo

RIngnes

1:08:37

+22:54

10.

Kaare Gunnar Nybø

Ringnes

1:10:49

+25:06

105

11.

Ingrid Trøan

Hadeland

1:11:06

+25:23

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindset

Nydalens Skiklub

36:36

+0:00

2.

Mikael Olausson

OSI Orientering

40:41

+4:05

3.

Gard Lindseth

Nydalen SK

43:15

+6:39

4.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

50:40

+14:04

5.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

55:00

+18:24

6.

Morten Tangen

Måren

55:26

+18:50

7.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

56:57

+20:21

8.

Tobias Mikael Espedal

Nydalens Skiklub

57:09

+20:33

9.

Nina Kløverød

PRIVAT

1:00:56

+24:20

10.

Henrik Hansen

GE Healthcare

1:07:50

+31:14

11.

Håkon Berg

Stokke IL

1:08:59

+32:23

12.

Lise Horntvedt

Nydalens Skiklub

1:13:21

+36:45

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Ivar Aarseth

Nydalens Skiklub

57:33

+0:00

2.

Lars Steinar Hefre

OSI Orientering

59:33

+2:00

3.

Harald Iwe

IL Geoform

59:46

+2:13

4.

Olav Ekrheim

Varegg

1:01:54

+4:21

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:02:37

+5:04

6.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:03:33

+6:00

7.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

1:03:39

+6:06

8.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:04:34

+7:01

9.

Dag Wang

LILLOMARKA

1:12:03

+14:30

DSQ

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

21:19

41 113 46 110 49 48 47 45 44 42 127 128 13...

DSQ

Christopher Storm Larsen

LIK

55:59

48 47 45 44 42 127 128 132 133 106 105


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2015, 10:17:49

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

196

Antall startet:

196