Sortering:

Startliste Holleialøpet og PWT-cup 2. september 2018

Klasse: N-åpen

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

203482

Anders B. Werp

Viul Orienteringsklubb

233768

Bjørn B. Werp

Viul Orienteringsklubb

99113

Frida Hope

Modum OL

203504

Harald B. Werp

Viul Orienteringsklubb

234018

Marianne Werp

Viul Orienteringsklubb

234046

Sverre B. Werp

Viul Orienteringsklubb

203466

Filip S. Molenaar

Modum OL

11:00:00

144697

Hans Kristian Wiger

Modum OL

11:00:00

226183

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

11:00:00

216690

Jørgen Wiger

Modum OL

11:00:00

244009

Martine Røkeberg

Eiker OL

11:00:00

211744

Sofie S. Molenaar

Modum OL

11:00:00

Klasse: D -10

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

204724

Frida Hope

Modum OL

11:00:00

224341

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

11:00:00

Klasse: D 11-12

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

212139

Hanna Spangberg

Konnerud IL

11:00:00

196871

Marte Eger

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: D 13-14

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

224300

Martine G. Pettersen

Konnerud IL

11:17:00

230804

Gertrud Riis Madsen

Danmark

11:19:00

212043

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

11:21:00

213144

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

11:23:00

501608

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

11:25:00

183830

Marie Kvarme

Sturla, IF

11:27:00

204756

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

11:29:00

504706

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

11:31:00

220997

Ida Riis Madsen

Danmark

11:33:00

Klasse: D 13-16C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

223849

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

11:00:00

211867

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

11:00:00

234154

Synne Lien Grøtberg

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: D 15-16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

184520

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

11:30:00

207587

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

11:32:00

212664

Hedda Spangberg

Konnerud IL

11:34:00

212818

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

11:36:00

82105

Iselin Sørensen

Sturla, IF

11:38:00

212335

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

11:40:00

183883

Karoline Torø

Kongsberg OL

11:42:00

192560

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

11:44:00

503909

Selma Høivold

Kongsberg OL

11:46:00

202045

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

11:48:00

199367

Ine Instanes

Sturla, IF

11:50:00

217555

Mari Øverby

Kongsberg OL

11:52:00

199366

Malene Instanes

Sturla, IF

11:54:00

212632

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

11:56:00

Klasse: D 17-A kort

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

229426

Aurora Moholth

Kongsberg OL

11:00:00

212929

Hilde S. Molenaar

Modum OL

11:00:00

205547

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

11:00:00

66333

Kjersti Myhre

Kongsberg OL

11:00:00

185888

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

11:00:00

211458

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

11:16:00

Klasse: D 17-C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

195790

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

11:00:00

172220

Gro Sand

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: D 17 AL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

229423

Marte Larsen

Kongsberg OL

211356

Solveig Letmolie

Eiker OL

11:10:00

503318

Ida Hope Barth

Ringerike OL

11:12:00

228377

Guri Sollien Hulbak

Hemsedal IL

11:14:00

215112

Helene Eger

Kongsberg OL

11:18:00

Klasse: D 40-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

221190

Anne Riis

Danmark

11:00:00

202996

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

11:00:00

63777

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: D 45-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

188812

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

11:00:00

203656

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

11:00:00

231180

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

11:00:00

504457

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

11:00:00

196870

Kristin Eger

Kongsberg OL

11:00:00

63605

Larysa Mironava

Modum OL

11:00:00

204724

May Ingela Hope

Modum OL

11:00:00

173215

Mette Spangberg

Konnerud IL

11:00:00

226658

Tanja Instanes

Sturla, IF

11:00:00

216396

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

11:00:00

Klasse: D 50-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

501171

Hanne Løver Thon

Modum OL

11:00:00

192581

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Sturla, IF

11:00:00

208691

Hilde Moholth

Kongsberg OL

11:00:00

79007

Kjersti Stræte

Ringerike OL

11:00:00

189053

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

11:00:00

160811

Maria Persson

Asker Skiklubb

11:00:00

225077

Solveig Kongsrud

Modum OL

11:00:00

Klasse: D 55-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

191088

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

11:00:00

216985

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

11:00:00

67617

Unni Rye

Asker Skiklubb

11:00:00

Klasse: D 65-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

241750

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

11:00:00

184662

Aud Kjemperud

Eiker OL

11:00:00

Klasse: D 70-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

188991

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

11:00:00

Klasse: D 75-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

502379

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

11:00:00

197978

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

11:00:00

98986

Hanne Bræck

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: H -10

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

229743

Kristian Kaiser

Sturla, IF

11:00:00

Klasse: H 11-12

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

217391

Håkon Øverby

Kongsberg OL

11:00:00

507392

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

11:00:00

203306

Henrik Kaiser

Sturla, IF

11:00:00

205394

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

11:00:00

196856

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

11:00:00

212035

Mats Johnsen

Sturla, IF

11:00:00

212887

Niklas M. Neufeld

Modum OL

11:00:00

213031

Oskar Hope

Modum OL

11:00:00

213583

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

11:00:00

239477

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

11:00:00

192421

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: H 13-14

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

236449

Endre Sand

Kongsberg OL

11:01:00

206488

Halvor Løken

Kongsberg OL

11:03:00

201737

Rasmus Berglund

Ringerike OL

11:05:00

222549

Martin Kaiser

Sturla, IF

11:07:00

502336

Arne Bergan

Kongsberg OL

11:09:00

217134

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

11:11:00

193917

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

11:13:00

Klasse: H 15-16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

198554

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

11:29:00

213015

Lukas Klausen

Sturla, IF

11:31:00

206352

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

11:33:00

201736

Mikkel Berglund

Ringerike OL

11:35:00

199646

Sigurd Smemo

Sturla, IF

11:37:00

502815

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

11:39:00

504809

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

11:41:00

192397

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

11:43:00

500586

Johan Eger

Kongsberg OL

11:45:00

211840

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

11:47:00

502338

Vetle Drage

Kongsberg OL

11:49:00

228395

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

11:51:00

217088

Even Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

11:53:00

186190

Halvor Rudningen

Hemsedal IL

11:55:00

Klasse: H 17-A kort

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

502337

Harald Bergan

Kongsberg OL

11:00:00

172011

Magnus Hope Barth

Ringerike OL

11:00:00

195567

Olav Ekrheim

Bækkelagets SK

11:00:00

207695

Peter Carlsen

Sturla, IF

11:00:00

229711

Vegard Østlid Bagstevold

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: H 17-C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

206565

Anders Johnsen

Sturla, IF

11:00:00

96810

Gunnar Sanden

Eiker OL

11:00:00

205502

Roger Wiik

Sturla, IF

11:00:00

Klasse: H 17-N

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

198793

Stian Lillegård

Lillomarka OL

11:00:00

Klasse: H 17 AL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

500597

Wolfgang Kampel

Bækkelagets SK

11:03:00

188468

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

11:05:00

236813

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

11:07:00

504330

Sindre Sandven

Bækkelagets SK

11:09:00

226659

Einar Gisholt

Fossum IF

11:11:00

198904

Peter Gisholt

Fossum IF

11:13:00

198915

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

11:15:00

Klasse: H 40-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

190806

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

11:00:00

196869

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: H 45-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

189130

Anders Gustafsson

Sturla, IF

11:00:00

243730

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

11:00:00

212789

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

11:00:00

211542

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

11:00:00

504705

Lars Berglund

Ringerike OL

11:00:00

215004

Stig Melling

Ringerike OL

11:00:00

188786

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

11:17:00

Klasse: H 50-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

233732

Knut Anders Løken

Fossum IF

177837

Atle Wøllo

Kongsberg OL

11:00:00

212760

Gunnar Hope

Modum OL

11:00:00

217554

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

11:00:00

209846

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

11:00:00

505431

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

11:00:00

211550

Lars Enerhaugen

Modum OL

11:00:00

203004

Per Gustafsson

Kongsberg OL

11:00:00

193869

Roar Bye

Modum OL

11:00:00

244758

Rolv Anders Systad

Lyn ski

11:00:00

189047

Rune Sørensen

Sturla, IF

11:00:00

504815

Stein H. Hagen

Fossum IF

11:00:00

204539

Terje Næss

Fossum IF

11:00:00

97536

Thomas Kaiser

Sturla, IF

11:00:00

Klasse: H 55-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

217636

Erik Høivold

Kongsberg OL

11:00:00

86867

Jørgen Mårtensson

Modum OL

11:00:00

220777

Knut Aas

Ringerike OL

11:00:00

78377

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

11:00:00

182023

Njål Nore

Asker Skiklubb

11:00:00

Klasse: H 60-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

220878

Ivar Lindseth

Ringerike OL

11:00:00

500269

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

11:00:00

182094

Per Schanche

Asker Skiklubb

11:00:00

231518

Petter F. Johannessen

Sturla, IF

11:00:00

Klasse: H 65-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

202179

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

11:00:00

168818

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

11:00:00

Klasse: H 70-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

501244

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

11:00:00

186015

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

11:00:00

171167

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

11:00:00

68500

Erik Johan Grorud

Haslum IL

11:00:00

505638

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

11:00:00

214964

Helge Revhaug

Ringerike OL

11:00:00

184426

John Ivar Kjellevold

Modum OL

11:00:00

501141

Kjell Grønhovd

Modum OL

11:00:00

502481

Ragnar Hillestad

Lardal OL

11:00:00

188756

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

11:00:00

Klasse: H 75-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

502245

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

11:00:00

181805

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

11:00:00

501122

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

11:00:00

500674

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

11:00:00

206426

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

11:00:00

501326

Jon C. Fougner

Heming Orientering

11:00:00

239500

Øystein Madsen

Haugerud IF

11:00:00

Klasse: H 80-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

86980

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

11:00:00

501833

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: Direkte A

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

192531

Arild Larsen

Kongsberg OL

191589

Anton Plaian

Asker Skiklubb

11:00:00

Klasse: Direkte B

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

155810

Hannele Tonna

Asker Skiklubb

88779

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

Klasse: Direkte C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

507317

Bente Vasshaug

Konnerud IL

96848

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

11:00:00



Sist oppdatert:

2 september 2018, 13:45:45

Arrangør:

Viul Orienteringsklubb

Antall deltagere:

192