Sortering:

Startliste Holleialøpet og PWT-cup 2. september 2018

Klubb: Asker Skiklubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

502379

Anne Lise Øfsthus

D 75-

11:00:00

191589

Anton Plaian

Direkte A

11:00:00

502245

Arne Øfsthus

H 75-

11:00:00

501122

Bjørn Gunnerød

H 75-

11:00:00

190806

Eivind Tonna

H 40-

11:00:00

191088

Enikø Bertalan

D 55-

11:00:00

155810

Hannele Tonna

Direkte B

209846

Jan Richard Eriksen

H 50-

11:00:00

500269

Jon Arvid Fossum

H 60-

11:00:00

160811

Maria Persson

D 50-

11:00:00

182023

Njål Nore

H 55-

11:00:00

182094

Per Schanche

H 60-

11:00:00

207587

Petra Hoveid

D 15-16

11:32:00

239477

Simen Dalen Eriksen

H 11-12

11:00:00

67617

Unni Rye

D 55-

11:00:00

168818

Øyvind Hoveid

H 65-

11:00:00

188756

Øyvind Stene

H 70-

11:00:00

Klubb: Berger og Svelvik OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

88779

Kirsten Gjermstad

Direkte B

188786

Terje W. Pettersen

H 45-

11:17:00

188991

Torill Nebell Mikkelsen

D 70-

11:00:00

Klubb: Bækkelagets SK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

198915

Håvard Myhre

H 17 AL

11:15:00

195567

Olav Ekrheim

H 17-A kort

11:00:00

504330

Sindre Sandven

H 17 AL

11:09:00

500597

Wolfgang Kampel

H 17 AL

11:03:00

Klubb: Danmark

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

221190

Anne Riis

D 40-

11:00:00

230804

Gertrud Riis Madsen

D 13-14

11:19:00

220997

Ida Riis Madsen

D 13-14

11:33:00

Klubb: Eiker OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

501244

Alf Johan Hjelmtvedt

H 70-

11:00:00

211458

Anne Marthe Peveri

D 17-A kort

11:16:00

184662

Aud Kjemperud

D 65-

11:00:00

96810

Gunnar Sanden

H 17-C

11:00:00

78377

Leif Kåre Besseberg

H 55-

11:00:00

244009

Martine Røkeberg

N-åpen

11:00:00

192560

Oda Isnes Tyse

D 15-16

11:44:00

213583

Sebastian Røkeberg

H 11-12

11:00:00

211356

Solveig Letmolie

D 17 AL

11:10:00

185888

Tomine Lysaker Sanden

D 17-A kort

11:00:00

Klubb: Fossum IF

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

226659

Einar Gisholt

H 17 AL

11:11:00

504706

Kathinka Zahl Hagen

D 13-14

11:31:00

233732

Knut Anders Løken

H 50-

198904

Peter Gisholt

H 17 AL

11:13:00

504809

Sondre Zahl Hagen

H 15-16

11:41:00

504815

Stein H. Hagen

H 50-

11:00:00

204539

Terje Næss

H 50-

11:00:00

Klubb: Haslum IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

68500

Erik Johan Grorud

H 70-

11:00:00

Klubb: Haugerud IF

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

239500

Øystein Madsen

H 75-

11:00:00

Klubb: Heming Orientering

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

501326

Jon C. Fougner

H 75-

11:00:00

Klubb: Hemsedal IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

243730

Endre Ulsaker

H 45-

11:00:00

228377

Guri Sollien Hulbak

D 17 AL

11:14:00

186190

Halvor Rudningen

H 15-16

11:55:00

206352

Sindre Ulsaker

H 15-16

11:33:00

Klubb: IL Tyrving

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

241750

Aud I Spjelkavik

D 65-

11:00:00

186015

Bjørn Spjelkavik

H 70-

11:00:00

Klubb: Kongsberg OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

217134

Andreas Myrvold Skovlyst

H 13-14

11:11:00

192531

Arild Larsen

Direkte A

502336

Arne Bergan

H 13-14

11:09:00

181805

Asbjørn Bræck

H 75-

11:00:00

502815

Atle Nikolai Wøllo

H 15-16

11:39:00

177837

Atle Wøllo

H 50-

11:00:00

229426

Aurora Moholth

D 17-A kort

11:00:00

188468

Bjørn Haavengen

H 17 AL

11:05:00

202996

Ellen Gustafsson

D 40-

11:00:00

236449

Endre Sand

H 13-14

11:01:00

217636

Erik Høivold

H 55-

11:00:00

86980

Finn Åge Østern

H 80-

11:00:00

172220

Gro Sand

D 17-C

11:00:00

206488

Halvor Løken

H 13-14

11:03:00

98986

Hanne Bræck

D 75-

11:00:00

217554

Hans Otto Øverby

H 50-

11:00:00

502337

Harald Bergan

H 17-A kort

11:00:00

215112

Helene Eger

D 17 AL

11:18:00

208691

Hilde Moholth

D 50-

11:00:00

216985

Hilde Storløkken

D 55-

11:00:00

217391

Håkon Øverby

H 11-12

11:00:00

231180

Ingjerd Sommerstad

D 45-

11:00:00

504457

Ingrid Kvistad

D 45-

11:00:00

205547

Ingrid Lundin Bergan

D 17-A kort

11:00:00

501608

Ingvild Gustafsson

D 13-14

11:25:00

205394

Jan Olav Bergan

H 11-12

11:00:00

196856

Jarand Gustafsson

H 11-12

11:00:00

500586

Johan Eger

H 15-16

11:45:00

183883

Karoline Torø

D 15-16

11:42:00

66333

Kjersti Myhre

D 17-A kort

11:00:00

501833

Knut Kjemhus

H 80-

11:00:00

184520

Konstanse Moholth

D 15-16

11:30:00

196870

Kristin Eger

D 45-

11:00:00

217555

Mari Øverby

D 15-16

11:52:00

196871

Marte Eger

D 11-12

11:00:00

229423

Marte Larsen

D 17 AL

228395

Olav Kristian Lund

H 15-16

11:51:00

203004

Per Gustafsson

H 50-

11:00:00

196869

Per Øivind Eger

H 40-

11:00:00

63777

Ragnhild Myrvold Skovlyst

D 40-

11:00:00

192397

Rolf Trygve Haug

H 15-16

11:43:00

503909

Selma Høivold

D 15-16

11:46:00

192421

Simen Sommerstad Røste

H 11-12

11:00:00

234154

Synne Lien Grøtberg

D 13-16C

11:00:00

204756

Synne Sommerstad Røste

D 13-14

11:29:00

229711

Vegard Østlid Bagstevold

H 17-A kort

11:00:00

502338

Vetle Drage

H 15-16

11:49:00

202045

Åsne Haavengen

D 15-16

11:48:00

Klubb: Konnerud IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

507317

Bente Vasshaug

Direkte C

203656

Birgit Økern Jensen

D 45-

11:00:00

212139

Hanna Spangberg

D 11-12

11:00:00

507392

Hans Mathias Økern Hågård

H 11-12

11:00:00

212664

Hedda Spangberg

D 15-16

11:34:00

226183

Julie Økern Hågård

N-åpen

11:00:00

211542

Kjell Petter Småge

H 45-

11:00:00

96848

Kjetil Spangberg

Direkte C

11:00:00

224300

Martine G. Pettersen

D 13-14

11:17:00

173215

Mette Spangberg

D 45-

11:00:00

212335

Mille Vasshaug Jægtvik

D 15-16

11:40:00

224341

Mone Småge-Hilsen

D -10

11:00:00

212632

Nora Småge Hilsen

D 15-16

11:56:00

Klubb: Lardal OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

502481

Ragnar Hillestad

H 70-

11:00:00

Klubb: Lillomarka OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

198793

Stian Lillegård

H 17-N

11:00:00

Klubb: Lyn ski

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

244758

Rolv Anders Systad

H 50-

11:00:00

Klubb: Modum OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

213144

Annabell Aunmo Kjellevold

D 13-14

11:23:00

203466

Filip S. Molenaar

N-åpen

11:00:00

99113

Frida Hope

N-åpen

204724

Frida Hope

D -10

11:00:00

212760

Gunnar Hope

H 50-

11:00:00

501171

Hanne Løver Thon

D 50-

11:00:00

144697

Hans Kristian Wiger

N-åpen

11:00:00

223849

Hedda Kind Kjellevold

D 13-16C

11:00:00

212929

Hilde S. Molenaar

D 17-A kort

11:00:00

212818

Johanna Sofie Longfjeld

D 15-16

11:36:00

184426

John Ivar Kjellevold

H 70-

11:00:00

86867

Jørgen Mårtensson

H 55-

11:00:00

216690

Jørgen Wiger

N-åpen

11:00:00

212789

Jørn-Are Longfjeld

H 45-

11:00:00

501141

Kjell Grønhovd

H 70-

11:00:00

211550

Lars Enerhaugen

H 50-

11:00:00

63605

Larysa Mironava

D 45-

11:00:00

204724

May Ingela Hope

D 45-

11:00:00

212887

Niklas M. Neufeld

H 11-12

11:00:00

213031

Oskar Hope

H 11-12

11:00:00

193869

Roar Bye

H 50-

11:00:00

211744

Sofie S. Molenaar

N-åpen

11:00:00

225077

Solveig Kongsrud

D 50-

11:00:00

Klubb: Nedre Sigdal IF

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

202179

Bjørn Bakke

H 65-

11:00:00

Klubb: OL Trollo

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

171167

Dag Rønning Jensen

H 70-

11:00:00

Klubb: Raufoss IL Orientering

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

505638

Hans A. Tingvold

H 70-

11:00:00

Klubb: Ringerike OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

217088

Even Amundsen Bjørkli

H 15-16

11:53:00

214964

Helge Revhaug

H 70-

11:00:00

503318

Ida Hope Barth

D 17 AL

11:12:00

220878

Ivar Lindseth

H 60-

11:00:00

79007

Kjersti Stræte

D 50-

11:00:00

220777

Knut Aas

H 55-

11:00:00

504705

Lars Berglund

H 45-

11:00:00

172011

Magnus Hope Barth

H 17-A kort

11:00:00

193917

Martin Nøkleby Melling

H 13-14

11:13:00

201736

Mikkel Berglund

H 15-16

11:35:00

201737

Rasmus Berglund

H 13-14

11:05:00

198554

Stein Aas Stræte

H 15-16

11:29:00

215004

Stig Melling

H 45-

11:00:00

216396

Torunn Økern Jensen

D 45-

11:00:00

Klubb: Røyken OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

197978

Birgitte Bekkelund

D 75-

11:00:00

Klubb: Sturla, IF

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

189130

Anders Gustafsson

H 45-

11:00:00

206565

Anders Johnsen

H 17-C

11:00:00

188812

Aud Ellen Brevik

D 45-

11:00:00

500674

Bjørn W. Ludvigsen

H 75-

11:00:00

195790

Ellen Akiko Horni-Johnsen

D 17-C

11:00:00

192581

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

D 50-

11:00:00

203306

Henrik Kaiser

H 11-12

11:00:00

199367

Ine Instanes

D 15-16

11:50:00

82105

Iselin Sørensen

D 15-16

11:38:00

206426

Ivar Louis Berg

H 75-

11:00:00

236813

Johan Kristian Undeland

H 17 AL

11:07:00

505431

Jon Erik Kvarme

H 50-

11:00:00

229743

Kristian Kaiser

H -10

11:00:00

189053

Kristin Sæthre Sørensen

D 50-

11:00:00

213015

Lukas Klausen

H 15-16

11:31:00

199366

Malene Instanes

D 15-16

11:54:00

183830

Marie Kvarme

D 13-14

11:27:00

211867

Marthe Graff-Wiik

D 13-16C

11:00:00

222549

Martin Kaiser

H 13-14

11:07:00

211840

Mathias Skourup Rognebakke

H 15-16

11:47:00

212035

Mats Johnsen

H 11-12

11:00:00

212043

Mina Akiko Johnsen

D 13-14

11:21:00

207695

Peter Carlsen

H 17-A kort

11:00:00

231518

Petter F. Johannessen

H 60-

11:00:00

205502

Roger Wiik

H 17-C

11:00:00

189047

Rune Sørensen

H 50-

11:00:00

199646

Sigurd Smemo

H 15-16

11:37:00

226658

Tanja Instanes

D 45-

11:00:00

97536

Thomas Kaiser

H 50-

11:00:00

Klubb: Viul Orienteringsklubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

203482

Anders B. Werp

N-åpen

233768

Bjørn B. Werp

N-åpen

203504

Harald B. Werp

N-åpen

234018

Marianne Werp

N-åpen

234046

Sverre B. Werp

N-åpen



Sist oppdatert:

2 september 2018, 13:45:45

Arrangør:

Viul Orienteringsklubb

Antall deltagere:

192