Startliste eksport iofxml 3.0

Bedriftsorientering i Trondheim 2021

Klasse: NYBEGYNNERE LANG (GUL)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Bjørn-Arve RaanesTrøndelag Fylkeskommune1503505050
2Anton LomelandKabokart10025050
3Marte FigenschouStudent85185
3Magnus BolåsEget85185
5Una LomelandKabokart50150
5Tjerand BjørnsenNordic Semiconductor50150
5Snorre HansenStatens Vegvesen50150
5Robert SellægStrinda VGS50150
5Heidi BjørndalSt. Olavs Hospital50150
5Hauk LiebeArtsdatabanken50150
5Eirik FalckSINTEF50150
5Atle BriskemyrNordic Semiconductor50150
5Arn Kvikne FurbergWing50150
5Alana KentEquinor BIL50150
Klasse: D 16-34 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Ina StorrønningFylkeskommunen302387107108
2Heidi BjørndalSt. Olavs Hospital162255107
3Marte Uthus SolumRambøll85285
4Sina AkoakARM50150
4Kristin StørsetImpello50150
4Kristin LønsethagenImpello50150
Klasse: D 16-34 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Marit SchmidGjest997108897103105969910210610794
2Vera Vik BjarkøNTNU2673908889
3Jorid SunnsetTrondheim Kommune19029298
4Hanne VefsnmoTrønderEnergi18429391
5Reidun ØdegaardNTNU17928891
6Marie BredalNGU16528481
7Pauline Røstum BellingmoSINTEF1001100
8Una KittilsenGjest98198
9Roisin LongEquinor BIL96196
9Lina Storler SnøfuglGjest96196
11Lina Storler SnøfuglFreidig92192
12Kjersti MidtbøGjest87187
12Annika Lund EikremGjest87187
14Vanja HaugsnesNTNU79279
15Oda LodgaardRaufoss IL50150
Klasse: D 16-34 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Ingvild HoemNTNUI38449787100100
2Pauline Røstum BellingmoSINTEF1021102
2Mari Støen GussiåsByåsen IL1021102
4Mari Støen GussiåsGjest1001100
5Sigrid Maria NeseNTNUI92192
Klasse: D 35-39 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Mari BasbergTrondheim Kommune3745979510478
2Ida NoddelandNordic Semiconductors2653879187
3Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital17729978
4Oddveig HovdenakFylkeskommunen1553505055
5Ida NoddelandNGU99299
6Beth CarlsenMulticonsult BIL97197
Klasse: D 40-44 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Marta GjestvangKongsberg Maritime312467807788
2Maja BergerMemira28231078590
3Guro GjestvangFreidig2103626583
4Randi WærnesSkanska18829791
5Beth CarlsenMulticonsult BIL97297
Klasse: D 40-44 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Maja BergerMemira395495100100100
2Tone FridenAdresseavisen98198
3Marit AlbinsonNorsk Helsenett85185
Klasse: D 45-49 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Tonje BostadTrondheim Kommune43259192887586
2Ingvild SnøfuglPowel AS2683929482
3Ingvild SnøfuglTrondheim Kommune2523827694
4Kari Solem AuneCOWI2092103106
5Mette NolteEggen Arkitekter AS15838078
6Monica HagaNTNU 15429361
7Frøy HagelidFreidig12227250
8Trude ForsbakPowel AS78178
Klasse: D 45-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Mette NolteEggen Arkitekter AS203210598
2Tonje BostadTrondheim Kommune85185
Klasse: D 50-54 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Siw SellegTrondheim kommune39141029988102
2Storler, KlaraNye Veier92192
3Marianne WoldEquinor58258
4Marianne HoubiersEquinor56156
5Hanne Kvikne FurbergEquinor BIL54154
Klasse: D 50-54 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Sigrid MelkildSt. Olavs Hospital57869710294999294
2Tone AlmåsBufetat197210196
3Hilde ForbordKoteng Eiendom18929495
4Maj-Lisbet RønningNTNU150310050
5Hilde ForbordBig Bite94194
Klasse: D 50-54 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Torunn Spets StorhovMulticonsult BIL1071107
Klasse: D 55-59 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Trine SunnsetEget28739010394
2Merete KnainEnova14436777
3Hanne Kvikne FurbergEquinor BIL1001100
4Åse Rita EllingsenTrondheim kommune95195
Klasse: D 55-59 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Ingrid GjersvoldBDO AS6988909810210510210398
2Oda BuhaugJordskifteretten6288909498104858374
3Nina Beate LiabakkNTNU587695961009994103
4Hilde NestvoldTelenor B.I.L. Trondheim523885878689755150
5Hege Solhjem MelhuusTrondheim kommune51151101121019494
6Åse Rita EllingsenTrondheim kommune2773909097
7Kristin HeitmannSt Olavs Hospital2033658157
7Hilde ForbordKoteng Eiendom2032100103
9Elisabeth SæthreMiljødirektoratet BIL19129299
10Jorid SnøfugliPremicare1061106
11Mona SætherTrondheim kommune1031103
12Jorid SnefuglliPremicare1011101
Klasse: D 55-59 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Rine HanssenTrondheim kommune2043104100
Klasse: D 60-64 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Grethe LiatunTrondheim Kommune889910510710293112119827891
2Gro RypdalVisma16937792
3Anne Betty SødalTrondheim kommune1001100
Klasse: D 60-64 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Bente SkorgeEggen Arkitekter AS90310919896999510695928150
2Guri BjørndalBjørndalslaget502510110311211076
3Anne Betty SødalTrondheim kommune47159295999293
4Anne MelkildSt. Olavs Hospital BIL422510711011392
5Grete Berge OwrenMelhus VGS304396103105
6Aashild LangsethBadstuggu AS18839593
7Nina Astrid RieckAsplan Viak80180
Klasse: D 65-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Ruth SchmidSINTEF81481011051029310294112105
2Sissel HorghagenNTNU76991019488948892507488
3Berit GrandeUninett360497858197
4Trine BarstadNTNU28731019492
5May-Britt BjørnaasEget2723968690
6Anne Sofie GjermstadEvry98198
7Bodil MonsenSINTEF 50150
Klasse: D 65-69 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Gunnhild OftedalNTNU795899105105100929893103
2Bodil MonsenSINTEF 34567988785050
3Trine BarstadNTNU190210387
4Anne Sofie GjermstadEvry13527263
Klasse: D 70-74 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Anne FuruholtTOBB29539810097
2Stina ElvingKabokart99199
Klasse: D 70-74 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Stina ElvingKabokart18428599
Klasse: D 75-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Asbjørg Engdal OlsenStatkraft2524769284
2Torid KvaalFylket2143104110
3Aud Bodil LundHVIL198398100
Klasse: D 75-79 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Sissel RavnsborgNTNU302399102101
2Torid KvaalFylket1121112
Klasse: H 16-34 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Tommy SchmidGjest6457868110792948699
2Jonas LedalSignicat3734961029481
3Bjørn Olav EriksenNTNU2423848672
4Robert Hoel LundSkanska Aktiv217463525250
5Ludvig SnøfuglFreidig209299110
6Damien BrouardNordic Semiconductor18428995
7Eric PhörnNTNUI16528580
8Tore DyrendahlNVE15828375
9Adrian OpheimNTNUI1181118
10Sebastian BlasiusARM90190
11Aslak WaageSt Olavs Hospital88288
12Jonas VindalConsto84184
13Christian GrøvdalARM80180
14Christian FoynNTNUI76176
15Svein Rypdal HenninenNordic Semiconductor71171
16Hauk LiebeArtsdatabanken70170
17Brede HagenNTNUI60160
18Arild BredlandSkanska50150
Klasse: H 16-34 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Aslak WaageSt Olavs Hospital38058886766466
2Sigurd StenvikGjest364489948794
3Håkon Støen GussiåsVeidekke BIL347493918380
4Jerome SoulardARM319591927561
5Ola KeiseråsEget30439999106
6Sebastian BlasiusARM2283758370
7Vegard KittilsenFreidig2072106101
8Ole HulbakHemsedal il17738394
9Olav Andreas RemmenSkoleelev17228983
10Magnus Gjersvold HaugFreidig16428678
11Marius Borge HeirNTNUI16328875
12Jan KondulaEquinor BIL12627650
13Torgeir HaalandEquinor BIL11626452
14Magnus WalstadARM11236250
15Hallvard Seim GrøvlemTrollelg1021102
16Dag LofthusCurrence Robotics89189
17Petter Liabakk EriksenByåsen IL86186
18Ruairi LongUCDO83183
19Ådne StordalByåsen IL53153
20Christian FoynNTNUI50150
20Anders SchjølbergEget50150
Klasse: H 35-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Jan SchmidNorges Skiforund71271029910610210010796
2Jens Erik SlagsvoldSt Olavs Hospital580784908977718287
3Halvor LundBekk376495939791
4Eirik MunkebySkanska Aktiv286475788350
5Sigmund StørsetEnova2833959593
6Tobias SlørdahlSt. Olavs Hospital2673879387
7Eric YoungStatens vegvesen2463788385
8Anthony BossardNordic Semiconductor2113717466
9Marius JensenNORBIT16638284
10Per Didrik NonstadEquinor BIL12425965
11Jens SramotaNTNUI61161
Klasse: H 40-44 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Tore KvalenHent13735087
2Snorre GangauneStatkraft1001100
3John Petter GåsvikEget94194
3Harry BrandsenStatoil BIL Trondheim94194
3Are RogstadEget94194
Klasse: H 40-44 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Gustav RuøTrondheim kommune67398582838690858676
2Johan AhlbäckSt Olavs Hospital66589598100921028692
3Kristian StensrudHeimdal Bolig AS40357984907971
4Arild NomelandNorkart3125107103102
5Johannes HøysæterGintel2823939693
6Eivind OlsenNordic Semi Conductor2053767257
7Roar SkulbørstadMulticonsult17328984
8Ola BergerGranåsen Legesenter1001100
9Petter Andreas BerghNTNU94194
10Simon EikremTrondheim Kommune93193
Klasse: H 45-49 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Geir HanssenSaplov947109599999710196898778106
2Kurt AmundsenAvinor5066638979919589
3Trygve KristiansenNTNU18629690
4Petter Andreas BerghNTNU18328499
5Bjørn Erling EggenMalvik kommune10425054
6Frank Egil HolmDomstoladministrasjonen1011101
7Kyrre AuranRanheim Kraft1001100
8Snorre GangauneStatkraft96196
9Jon Olaf OlaussenNTNU76176
10Frode JohansenMalvik Kommune69169
Klasse: H 45-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Truls RyumNTNU620793978990749780
2Jørgen TegdanDisruptive Technologies6006102981061059990
3Svein Olav DyrholEquinor BIL451784805073506450
4Petter Andreas BerghNTNU27931059480
5Eivind LonaSINTEF Ocean2383857578
6Lars LøsethEquinor BIL18829692
7Thomas Berge MjølhusTrondheim kommune18639591
8Stefan Michael PreisigSkjetlein VGS17628987
9Snorre GangauneStatkraft15429262
10Bård NonstadStatens vegvesen1041104
11Thomas HenrikssonARM90190
12Skjalg StordalEget87187
13Svenn-Ivar SvendsenMicrochip81281
14Lars Martin HafstadPolitiet74174
Klasse: H 50-54 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Morten KorsvoldSINTEF Ocean4945991111008698
2Arild HeggesetSkaun Kommune4716817868807193
3Odd Magne ReitanMicrochip326585848869
4Rolf Arne KleivNTNU19529897
5Otto WittnerUninett16227389
6Arild Holm ClausenNTNU94194
7Jens Kjetil MehammerMultiseis91191
8Geir Arne KjønstadCharlottenlund videregående skole90190
9Jan HageEget86186
10Kyrre AuranRanheim Kraft83183
11Mario DitarantoSINTEF Energi79179
12Rune KroghTrønderEnergi65165
Klasse: H 50-54 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1John Tore VikFylkeskommunen48961019810288100
2Torgeir AuneTeekay Petrojarl48259998969198
3Arild Holm ClausenNTNU472598100939289
4Atle PedersenSINTEF Energi394410010094100
5Bård SmestadAsolvi3794989710084
6Lars Einar SteinsliHelse Midtnorge365498949083
7Andreas SylteStatkraft2052104101
8Thor Ivar TryggestadSparebank 1 SMN15728077
9Harald StorrønningAtB15028466
10Jon RøstumVolue13528055
11Øystein HusbyStatnett12225171
12Audun BakkSINTEF 1021102
13Ingebrigt FuglemTelenor86186
14Morten KorsvoldSINTEF Ocean85185
15Agnar RenoleneMap74174
16Roy SelandTelenor B.I.L. Trondheim71171
17Dag Vidar jensenInfor50150
Klasse: H 55-59 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Øystein WiggenLindorff93410989490100949879988796
2Bobo NordahlNGU88510929110098769679937783
3Jan Erik LedalEG Retail88399596931001009299101107
4Øystein GrøvlenAlibaba602774749188919787
5Bjørn MunchOracle42558789838086
6Jon VindalConsto377597969787
7Geir PaulsenMiele37657775796283
8Håkon TjelmelandNTNU302487827855
9Mike LongNTNU2343876186
10Geir WillumsenA C Møller2013707655
11Knut HagenSt Olavs Hospital16729176
12Stein Ivar FossSit Studentsamskipnaden95195
13Bjørn MunchoOracle94194
Klasse: H 55-59 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Olve MogstadStatnett611109190956378717350
2Stig ForbordOptoplan41969090728384
3Kjell BaardsgaardJernbanen347490888683
4Rune HjeldnesAdresseavisen3244817910163
5Stein Ivar FossSit Studentsamskipnaden309489557194
6Sturla SætherEquinor BIL2754949289
7Geir Arne LodgaardDovre Entreprenør2723928892
8Håkon TjelmelandNTNU2533869473
9Jostein MårdalenNGU17729483
10Øyvind SchjelderupSt. Olavs Hospital99199
11Svein Erik BratsbergNTNU Bil98198
11Jens Even StorhovPwC98198
13Rune StræteSt. Olavs Hospital97197
14Gunnar SkånøyNye Veier85185
Klasse: H 60-64 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Gudmund MellandTrondheim Kommune694994859285109777478
2Tore FornesEget5266909399847288
3Petter MikalsenTelenor42258081828693
4Ola EikenQuad geometrics338490898475
5Terje KanstadNTNU300411087103
6Geir OwrenNTNU199296103
7Terje MidtbøNTNUI197297100
8Oddgeir RoksethSINTEF Energi17428292
9John LerliTrønderbladet14326578
10Bernt RognesPwC1131113
11Tor HammerBNbank98298
12Morten HusomVolue92192
13Per Magne GjersvoldSkanska Aktiv90190
14Helge LøsethEquinor BIL82182
15Øystein NytrøNTNU Bil74174
16Robert von HirschStatkraft50150
Klasse: H 60-64 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Dag Ove TinmannsvikVianova Trondheim92491061031011031079995106104
2Dag StenersenSINTEF462686899310094
3Bernt RognesPwC395410210093100
4Tor Steinar ScheiCybernetica255472508152
5Øystein NytrøNTNU Bil2323947167
6Lasse NatvigNTNU 2133887550
7Geir BakkhaugPolitiet199310099
8Geir ArnesenEget16328281
9Terje KanstadNTNU86186
10Morten HusomPowel85185
Klasse: H 65-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Sverre Helge TorpSt. Olavs Hospital202210597
2Atle MjøsundSparebank 1 SMN80180
Klasse: H 65-69 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Klaus LivikVolue79599495918683915094111
2Harald OftedalEquinor BIL707710110010096106103101
3Tore HeggemHiNT695985789574988371111
4Even HofstadDNB Sport41759184829862
5John SirumRambøll38977484708675
6Olav KvittemUNInett38256785707486
7Arnulf VillmoEget344488817798
8Eirik VefsnmoBouvet334583946988
9Anders GjervanCharlottenlund videregående skole268469648253
10Jan Erik KofoedNTNU2554827994
11Kjell Arne HenninenKabokart2063747557
12Rune M HoltNTNU16648383
13Jens Øystein GjersvoldVegvesenet14535194
14Rolf ByeTrondheim kommune12926960
15Olav KrekenHordane95195
16Arne MikkelsenNTNU93193
17Svein NassvikSkanska Aktiv86186
18Stein Arne SætherAdresseavisen82182
19Øystein HoffartJsta63163
20Kåre EggereideRambøll57157
Klasse: H 65-69 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Kjell MaroniFiskeri og havbruksnæringens forskningsfond409410610410198
2Frank BjarkøNRK347485939079
3Terje SkjeggedalNTNU2053100105
4Inge NørstebøSkanska Aktiv2042100104
5Jostein AlvestadEquinor17628294
6Arne MikkelsenNTNU15529659
7Trond LillealternNRK80180
Klasse: H 70-74 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Nils Olav VennevikEget84799093958292959510897
2Kåre OnsøyenTrønderEnergi5095931049499119
3Knut LillealternEget99299
4Stein FanavollEget94194
5Edgar FuruholtDet norske72172
6Kåre EggereideRambøll69169
Klasse: H 70-74 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Terje HansenPolitiet7259798082939184685791
2Trond DamåsSkanska Aktiv635794869181919894
3Ole LutroNGU484596103949794
4Svein HoveRambøl4387735676719468
5Bjørn BergerKabokart4144100101101112
6Lars SkrøvsetP2N371494909394
7Tor GjermstadHemit2824929496
8Tom BuggeBjørndalslaget280457827566
9Edgar FuruholtDet norske2743889393
10Frode KnudsenGerhard Schøning262472565381
11Asbjørn RønningEget25455153505050
12Viggo ScheiSkanska Aktiv2473938371
13Bjørn RindstadNGU18439094
14Anders WaageSt. Olavs Hospital17448688
15Ottar KristiansenTieto EVRY15928772
16Stein ØvstedalNTNU Bil12926168
17Torleif StephansenEvry94194
17Kristian FougnerSt. Olavs Hospital94194
19Jon Arne KlemetsauneVegvesenet93193
20Kåre EggereideRambøll70170
21Jostein GrepstadNTNUI50150
Klasse: H 70-74 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Erik LundNTNU2903949898
2Stein ØvstedalNTNU Bil91191
Klasse: H 75-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Øistein ÅsmulTrondheim kommune949910510911498105111106100101
2Egil RepvikNETTseksjonering617610310710610110397
3Martin MelhuusVeritas45057797968694
4Finn Faye KnudsenNTNU3004101825463
5Magne RøSt Olavs Hospital278573519064
6Leif RøhjellSiemens2454749576
6Halvor FlatbergNTNU 2453669485
8Olaf EggenJernia2233677977
9Tore KisteFylket96196
10Roar StensethSt Olav90190
Klasse: H 75-79 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Leidulv VinjeSpenncon95291041011041171091079911299
2Torgeir IversenEvry6981073915779507750786875
3Pål SkybergEvry57179210788939497
4Torleif StephansenEvry450597861018878
5Frode StensrudEget43458184957995
6Finn Faye KnudsenNTNU37658489786659
7Magnus LandstadNTNU372489949297
8Leif RøhjellSiemens2624937891
9Kjell BratbergsengenNTNU bil2493878280
Klasse: H 80-84 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Finn BjørgumEget64999392749687598959
2Stig Arild HaugskottPosten381697899699
3Edmund OlsenNTNU358490939679
4Gunnar ØsterbøDnB1091109
5Tore BrurokEget1081108
6Anders LaugloLauglo Gård1001100
7Eigil SørliQ-Free99199
Klasse: H 80-84 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Leif EngenEget79499598109999310099101
2Tore BrurokEget59279010110194103103
3Anders LaugloLauglo Gård588889728682937492
4Jarle NestvoldRambøll36055890569561
5Gunnar ØsterbøDnB3164107104105
6Eigil SørliQ-Free2713949285
7Arne SæterhaugByåsen IL78378
Klasse: H 85-89 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Arnfinn LangelandNTNU61571021079997108102
2Arne Kjell FoldvikNTNU369490978894
Klasse: D 35-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital18328895
2Mari FastingTrondheim Kommune1171117
3Sandrine PicNordic Semi Conductor97197
4Mari BasbergTrondheim Kommune92192
Klasse: GJESTER-MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Tommy SchmidGjest1853855050
2Robert Hoel LundSkanska Aktiv85185
3Arnfinn LangelandNTNU50150
Klasse: GJESTER-LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Ida LindkvistNTNUI85185
2Vebjørn Bergh-HansenGjest50150
2Mathias HermstadFreidig50150
Klasse: D 85-89 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Paul ForsethTrondheim kommune1091109
Klasse: H 16-54 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Hauk LiebeNorconsult91191
2Jørgen LøvsetNamdal løpeklubb75175
3Daniel WibergNGU66166
Klasse: H 35-39 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
Klasse: D 35-39 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Oddveig HovdenakFylkeskommunen50150
Klasse: H 75-79 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Øyvind Magne RogndalenVegvesnet195210194
2Øivind SchjeldrupSt. Olavs Hospital1021102
3Øivind Magne RogndalenVegvesenet99199
Klasse: GJESTER-KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Arild HeggesetSkaun kommune10035050
2Kristine Gjersvold HaugFreidig85185
2Atle BriskemyrNordic Semiconductor85285
4Vegard HansenGjest50150
4Robert SællegStrinda VGS50150
4Jørgen StenvikNTNU 50150
Klasse: GJESTER-MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Bjørn-Arve RaanesTrøndelag Fylkeskommune85185
2Mario DitarantoSINTEF Energi50150
2Hans Aleksander ØsthagenByåsen il50150
Klasse: NYBEGYNNERE
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Tor Lunde94194
1Lars Erik Strømsnes94194
3Vibeke HolteSINTEF Ocean50150
Klasse: H 60-64 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Per Olav JohansenTensio66266
Klasse: D 45-49 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Marit MelhuusXylem10025050
Klasse: D 16-29 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Marit SchmidGjest96196
2Pauline Røstum BellingmoSINTEF85185
Klasse: D 30-39 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Jenny PerssonAsplan Viak95195
2Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital86186
3Mari BasbergTrondheim Kommune85185
3Ida NoddelandNGU85185
Klasse: D 40-49 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Mette NolteEggen Arkitekter AS1001100
2Kari Solem AuneCOWI98198
3Tonje BostadTrondheim Kommune89189
4Ingvild SnøfuglTrondheim Kommune85185
4Ingerid ReinertsenSINTEF85185
Klasse: D 50-59 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Tone AlmåsBufetat98198
2Mona SætherTrondheim kommune94194
2Hege Solhjem MelhuusTrondheim kommune94194
4Hilde ForbordKoteng Eiendom90190
5Ingrid GjersvoldBDO AS87187
6Oda BuhaugJordskifteretten85185
6Nina Beate LiabakkNTNU85185
6Hilde NestvoldTelenor B.I.L. Trondheim85185
6Elisabeth SæthreMiljødirektoratet BIL85185
Klasse: D 60-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Anne MelkildSt. Olavs Hospital BIL99199
2Grete Berge OwrenMelhus VGS96196
3Grethe LiatunTrondheim Kommune94194
3Anne Betty SødalTrondheim kommune94194
5Bente SkorgeEggen Arkitekter AS91191
6Sissel HorghagenNTNU85185
6Ruth SchmidSINTEF85185
6Hege BolåsEquinor BIL85185
6Bodil MonsenSINTEF 85185
Klasse: D 70-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Torid KvaalFylket1021102
2Stina ElvingKabokart93193
Klasse: H 16-29 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Ola KeiseråsEget1001100
2Dag LofthusCurrence Robotics98198
3Sigurd StenvikGjest94194
4Adrian OpheimNTNUI90190
Klasse: H 30-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Per Didrik NonstadEquinor BIL1001100
2Aslak WaageSt Olavs Hospital93193
Klasse: H 40-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Johan AhlbäckSt Olavs Hospital1001100
2Eivind LonaSINTEF Ocean90190
3Gustav RuøTrondheim kommune88188
3Geir HanssenSaplov88188
5Svein Olav DyrholEquinor BIL85185
5Kurt AmundsenAvinor85185
5Jon Olaf OlaussenNTNU85185
5Eivind OlsenNordic Semi Conductor85185
Klasse: H 50-59 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Olve MogstadStatnett1001100
1Atle PedersenSINTEF Energi1001100
3Torgeir AuneTeekay Petrojarl99199
4Rune HjeldnesAdresseavisen98198
5Sturla SætherEquinor BIL97197
6Øyvind SchjelderupSt. Olavs Hospital96196
6Morten KorsvoldSINTEF Ocean96196
8Lars Erik StrømsnesStatnett94194
8Jon RøstumVolue94194
8Ingebrigt FuglemTelenor94194
8Bård SmestadAsolvi94194
12Reidar SelmerPolitiet88188
13Kjell BaardsgaardJernbanen86186
14Øystein WiggenLindorff85185
14Øystein GrøvlenAlibaba85185
14Kyrre AuranRanheim Kraft85185
14Jan Erik LedalEG Retail85185
14Håkon TjelmelandNTNU85185
14Geir PaulsenMiele85185
14Bobo NordahlNGU85185
14Bjørn MunchOracle85185
Klasse: H 60-69 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Dag Ove TinmannsvikVianova Trondheim1071107
2Geir OwrenNTNU95195
3Harald OftedalEquinor BIL92192
3Bernt RognesPwC92192
5Terje KanstadNTNU91191
6Dag StenersenSINTEF90190
7Lasse NatvigNTNU 87187
8Jostein AlvestadEquinor86186
9Tore HeggemHiNT85185
9Tore FornesEget85185
9Svein NassvikSkanska Aktiv85185
9Sjur GjestvangTOTEN TROLL85185
9Rune M HoltNTNU85185
9Per Olav JohansenTensio85185
9Olav KrekenHordane85185
9Morten HusomPowel85185
9Klaus LivikVolue85185
9Even HofstadDNB Sport85185
9Eirik VefsnmoBouvet85185
9Arnulf VillmoEget85185
9Anders GjervanCharlottenlund videregående skole85185
Klasse: H 70-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Bjørn BergerKabokart1011101
2Trond DamåsSkanska Aktiv88188
3Øistein ÅsmulTrondheim kommune85185
3Torleif StephansenEvry85185
3Torgeir IversenEvry85185
3Terje HansenPolitiet85185
3Svein HoveRambøl85185
3Ole LutroNGU85185
3Nils Olav VennevikEget85185
3Martin MelhuusVeritas85185
3Magnus LandstadNTNU85185
3Leif RøhjellSiemens85185
3Kåre OnsøyenTrønderEnergi85185
3Kåre EggereideRambøll85185
3Jostein GrepstadNTNUI85185
3Halvor FlatbergNTNU 85185
3Finn Faye KnudsenNTNU85185
3Egil RepvikNETTseksjonering85185
3Asbjørn RønningEget85185
Klasse: H 80-89 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpCharlot tenlundGløshaugenØstmarkaJervskogenStokkanTjønnstugguBratsberg østFeristaStavsjøenSolemsåsenGimse
1Gunnar ØsterbøDnB1041104
2Anders LaugloLauglo Gård93193
3Leif EngenEget86186
4Tore BrurokEget85185
4Eigil SørliQ-Free85185
4Arnfinn LangelandNTNU85185
4Arne Kjell FoldvikNTNU85185


Antall tellende løp: 11

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.