Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2021Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 8, Stokkan 29. juni 2021

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Holte

SINTEF Ocean

45:09

+0:00

18:48

154

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tjerand Bjørnsen

Nordic Semiconductor

23:39

+0:00

9:51

2.

Eirik Falck

SINTEF

28:50

+5:11

12:00

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sina Akoak

ARM

1:54:59

+0:00

37:05

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

52:14

+0:00

13:03

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mari Basberg

Trondheim Kommune

31:10

100 45 57 58 64 92 97 114 117 152

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

45:34

+0:00

11:23

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

44:48

+0:00

14:27

2.

Marianne Houbiers

Equinor

1:20:56

+36:08

26:06

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

1:00:42

+0:00

15:10

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

54:14

+0:00

17:29

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

49:44

+0:00

12:26

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:12:43

+22:59

18:10

DSQ

Ingrid Gjersvold

BDO AS

56:47

57 58 64

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

44:31

+0:00

14:21

DSQ

Gro Rypdal

Visma

1:11:12

47 69 92 96 113 117 152

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:10:42

+0:00

17:40

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:31:15

+20:33

22:48

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

SINTEF

59:04

+0:00

19:03

2.

Sissel Horghagen

NTNU

1:13:16

+14:12

23:38

3.

Berit Grande

Uninett

1:21:09

+22:05

26:10

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:23:02

+0:00

20:45

2.

Bodil Monsen

SINTEF

2:32:59

+1:09:57

38:14

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Torid Kvaal

Fylket

49:00

113

DSQ

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:34:17

69 92 113

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:29:29

+0:00

22:22

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Schmid

Gjest

45:26

+0:00

11:21

2.

Jonas Vindal

Consto

50:54

+5:28

12:43

3.

Svein Rypdal Henninen

Nordic Semiconductor

59:50

+14:24

14:57

4.

Brede Hagen

NTNUI

1:06:56

+21:30

16:44

5.

Robert Hoel Lund

Skanska Aktiv

1:12:21

+26:55

18:05

DSQ

Eirik Sundal

SImens

1:15:06

36

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

40:15

+0:00

7:19

2.

Ola Keiserås

Eget

45:22

+5:07

8:14

3.

Olav Andreas Remmen

Skoleelev

56:49

+16:34

10:19

4.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

1:01:03

+20:48

11:06

5.

Jerome Soulard

ARM

1:02:38

+22:23

11:23

DSQ

Magnus Walstad

ARM

1:02:54

57 64 95 97 113 117 152 175

DSQ

Ole Hulbak

Hemsedal il

1:11:15

113

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

44:03

+0:00

8:00

2.

Halvor Lund

Bekk

52:09

+8:06

9:28

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:07:31

+23:28

12:16

4.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:47:24

+1:03:21

19:31

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

41:36

+0:00

7:33

2.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

57:50

+16:14

10:30

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

41:26

+0:00

10:21

2.

Kurt Amundsen

Avinor

1:08:01

+26:35

17:00

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:49:17

+0:00

19:52

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

43:19

+0:00

10:49

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

49:38

+6:19

12:24

3.

Jan Hage

Eget

53:05

+9:46

13:16

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

52:14

+0:00

9:29

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

53:50

+1:36

9:47

3.

Roy Seland

Telenor B.I.L. Trondheim

1:14:58

+22:44

13:37

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

EG Retail

44:52

+0:00

11:13

2.

Stein Ivar Foss

Sit Studentsamskipnaden

48:44

+3:52

12:11

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

49:33

+4:41

12:23

4.

Jon Vindal

Consto

55:03

+10:11

13:45

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

55:07

+10:15

13:46

6.

Bjørn Munch

Oracle

58:13

+13:21

14:33

7.

Bobo Nordahl

NGU

1:03:05

+18:13

15:46

8.

Geir Paulsen

Miele

1:03:59

+19:07

15:59

9.

Øystein Grøvlen

Alibaba

1:04:56

+20:04

16:14

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

55:55

+0:00

10:10

Feil årsklasse.

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:04:40

+8:45

11:45

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:12:21

+16:26

13:09

4.

Stig Forbord

Optoplan

1:18:42

+22:47

14:18

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:26:51

+30:56

15:47

Klasse: H 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Johansen

Tensio

1:10:49

+0:00

22:50

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Mikalsen

Telenor

1:00:11

+0:00

15:02

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:00:22

+0:11

15:05

3.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:08:29

+8:18

17:07

4.

John Lerli

Trønderbladet

1:17:01

+16:50

19:15

5.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:32:04

+31:53

23:01

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

52:27

+0:00

9:32

2.

Dag Stenersen

SINTEF

1:09:32

+17:05

12:38

3.

Geir Arnesen

Eget

1:17:28

+25:01

14:05

4.

Tor Steinar Schei

Cybernetica

1:25:58

+33:31

15:37

DSQ

Geir Bakkhaug

Politiet

59:23

58 64 95 97 113 117 152

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

56:33

+0:00

14:08

2.

Even Hofstad

DNB Sport

1:01:20

+4:47

15:20

3.

Klaus Livik

Volue

1:05:54

+9:21

16:28

4.

Tore Heggem

HiNT

1:15:58

+19:25

18:59

5.

Olav Kvittem

UNInett

1:19:16

+22:43

19:49

6.

John Sirum

Rambøll

1:19:42

+23:09

19:55

35 36 47 69 96

7.

Kjell Arne Henninen

Kabokart

1:31:26

+34:53

22:51

DSQ

Helge Eriksen

Eget

3:02

38 100 45 57 58 64 92 97 114 117 152 175

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:16:21

+0:00

13:52

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:00:07

+0:00

19:23

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:01:22

+1:15

19:47

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

1:00:45

+0:00

15:11

2.

Terje Hansen

Politiet

1:06:40

+5:55

16:40

3.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:31:10

+30:25

22:47

4.

Stein Øvstedal

NTNU Bil

1:35:59

+35:14

23:59

5.

Svein Hove

Rambøl

1:40:38

+39:53

25:09

6.

Asbjørn Rønning

Eget

2:02:41

+1:01:56

30:40

DSQ

Tor Gjermstad

Hemit

1:08:52

57 58 64 114

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:13:25

45 97

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

54:34

+0:00

17:36

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

58:26

+3:52

18:50

3.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:47:27

+52:53

34:39

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

53:47

+0:00

13:26

2.

Leif Røhjell

Siemens

1:12:49

+19:02

18:12

3.

Pål Skyberg

Evry

1:16:14

+22:27

19:03

4.

Torleif Stephansen

Evry

1:16:39

+22:52

19:09

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:39:28

+45:41

24:52

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:59:40

+1:05:53

29:55

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

1:21:02

+0:00

14:44

Innsendt korreksjon

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Bjørgum

Eget

1:09:45

+0:00

22:30

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:27:09

+17:24

28:06

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

1:05:15

+0:00

16:18

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:31:31

+26:16

22:52

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:55:02

+49:47

28:45

Brutt

Eigil Sørli

Q-Free

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:13:03

+0:00

23:33

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:25:43

+12:40

27:39

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arild Heggeset

Skaun Kommune

39:07

92 96 113 117 152


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2021, 20:39:40

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

117

Antall startet:

117