Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2021Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 3 Østmarka 25. mai 2021

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Arve Raanes

Trøndelag Fylkeskommune

32:55

+0:00

19:21

2.

Snorre Hansen

Statens Vegvesen

49:10

+16:15

28:55

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

27:34

+0:00

8:36

39

2.

Hanne Vefsnmo

TrønderEnergi

33:20

+5:46

10:25

39

3.

Reidun Ødegaard

NTNU

33:24

+5:50

10:26

39

4.

Vera Vik Bjarkø

NTNU

34:28

+6:54

10:46

39

DSQ

Vanja Haugsnes

NTNU

2:41

31 151 146 95 35 36 51 92 147 55 152 154 3...

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Støen Gussiås

Byåsen IL

42:22

+0:00

7:59

2.

Ingvild Hoem

NTNUI

53:26

+11:04

10:04

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

30:19

+0:00

9:28

39

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

31:40

+1:21

9:53

39

3.

Ida Noddeland

Nordic Semiconductors

36:30

+6:11

11:24

39

4.

Oddveig Hovdenak

Fylkeskommunen

52:25

+22:06

16:22

39

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Albinson

Norsk Helsenett

58:29

+0:00

11:02

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

35:49

+0:00

11:11

39

2.

Ingvild Snøfugl

Powel AS

41:07

+5:18

12:50

39

3.

Trude Forsbak

Powel AS

43:25

+7:36

13:34

39

4.

Monica Haga

NTNU

52:22

+16:33

16:21

39

5.

Frøy Hagelid

Freidig

1:02:00

+26:11

19:22

39

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

49:16

+0:00

9:17

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

33:20

+0:00

14:29

39

2.

Marianne Wold

Equinor

47:10

+13:50

20:30

39

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

36:31

+0:00

11:24

39

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Merete Knain

Enova

58:51

57 96 39

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Beate Liabakk

NTNU

35:16

+0:00

11:01

39

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

36:22

+1:06

11:21

39

3.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

37:04

+1:48

11:35

39

4.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

1:01:03

+25:47

19:04

39

DSQ

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

40:50

95 39

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

31:47

+0:00

13:49

39

2.

Gro Rypdal

Visma

37:26

+5:39

16:16

39

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

31:07

+0:00

9:43

39

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

39:43

+8:36

12:24

39

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

41:57

+10:50

13:06

39

4.

Aashild Langseth

Badstuggu AS

43:41

+12:34

13:39

39

DSQ

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

36:48

31 39

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

SINTEF

35:18

+0:00

15:20

39

2.

May-Britt Bjørnaas

Eget

42:37

+7:19

18:31

39

3.

Sissel Horghagen

NTNU

44:08

+8:50

19:11

39

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

40:16

+0:00

12:35

39

2.

Trine Barstad

NTNU

41:24

+1:08

12:56

39

3.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:11:07

+30:51

22:13

39

DSQ

Bodil Monsen

SINTEF

59:55

51 39

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

43:12

+0:00

18:46

39

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elving

Kabokart

50:12

+0:00

15:41

39

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

45:36

+0:00

19:49

39

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

58:19

+12:43

25:21

39

Klasse: D 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:00:52

+0:00

19:01

39

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Løvset

Namdal løpeklubb

36:15

+0:00

15:45

39

2.

Daniel Wiberg

NGU

39:51

+3:36

17:19

39

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ledal

Signicat

29:52

+0:00

8:04

2.

Tommy Schmid

Gjest

35:40

+5:48

9:38

3.

Eric Phörn

NTNUI

36:14

+6:22

9:47

4.

Tore Dyrendahl

NVE

38:13

+8:21

10:19

5.

Bjørn Olav Eriksen

NTNU

39:30

+9:38

10:40

6.

Robert Hoel Lund

Skanska Aktiv

43:42

+13:50

11:48

7.

Arild Bredland

Skanska

1:00:56

+31:04

16:28

DSQ

Aslak Waage

St Olavs Hospital

30:11

57 36 95 45 117 47 118 121 155 139 44 55

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

ARM

41:06

+0:00

7:45

2.

Håkon Støen Gussiås

Veidekke BIL

46:48

+5:42

8:49

3.

Ole Hulbak

Hemsedal il

46:52

+5:46

8:50

4.

Jan Kondula

Equinor BIL

50:59

+9:53

9:37

5.

Sebastian Blasius

ARM

54:27

+13:21

10:16

6.

Torgeir Haaland

Equinor BIL

58:11

+17:05

10:58

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Are Gausen

Alva

36:58

58

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

33:57

+0:00

6:24

2.

Halvor Lund

Bekk

39:34

+5:37

7:27

3.

Sigmund Størset

Enova

42:03

+8:06

7:56

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

44:20

+10:23

8:21

5.

Tobias Slørdahl

St. Olavs Hospital

45:12

+11:15

8:31

6.

Eric Young

Statens vegvesen

46:34

+12:37

8:47

7.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

48:08

+14:11

9:04

8.

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

58:34

+24:37

11:03

9.

Jens Sramota

NTNUI

1:01:24

+27:27

11:35

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ahlbäck

St Olavs Hospital

39:54

+0:00

7:31

2.

Johannes Høysæter

Gintel

41:17

+1:23

7:47

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

28:26

+0:00

7:41

2.

Trygve Kristiansen

NTNU

32:35

+4:09

8:48

3.

Frode Johansen

Malvik Kommune

42:34

+14:08

11:30

4.

Bjørn Erling Eggen

Malvik kommune

49:22

+20:56

13:20

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

35:44

+0:00

6:44

2.

Truls Ryum

NTNU

41:26

+5:42

7:49

3.

Lars Løseth

Equinor BIL

45:02

+9:18

8:29

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

45:16

+9:32

8:32

5.

Petter Andreas Bergh

NTNU

52:48

+17:04

9:57

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

33:40

118 121 155 139 64 44 60 51 147 55 58 100

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Otto Wittner

Uninett

41:53

+0:00

11:19

2.

Arild Heggeset

Skaun Kommune

44:33

+2:40

12:02

DSQ

Odd Magne Reitan

Microchip

41:48

51 92 147 58 152 100

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

41:55

+0:00

7:54

2.

Lars Einar Steinsli

Helse Midtnorge

43:12

+1:17

8:09

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

46:20

+4:25

8:44

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Vindal

Consto

31:45

+0:00

8:34

2.

Jan Erik Ledal

EG Retail

33:50

+2:05

9:08

3.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

34:53

+3:08

9:25

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

35:16

+3:31

9:31

5.

Bjørn Munch

Oracle

36:51

+5:06

9:57

6.

Geir Willumsen

A C Møller

52:43

+20:58

14:14

Arrangør

Bobo Nordahl

NGU

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Statnett

48:03

+0:00

9:03

2.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

50:01

+1:58

9:26

3.

Stig Forbord

Optoplan

51:40

+3:37

9:44

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:04:06

+16:03

12:05

Arrangør

Jostein Mårdalen

NGU

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNUI

32:35

+0:00

8:48

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

40:52

+8:17

11:02

3.

Petter Mikalsen

Telenor

42:22

+9:47

11:27

DSQ

Øyvind Sæther

NTNU

1:10:08

100

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

47:52

+0:00

9:01

2.

Geir Bakkhaug

Politiet

49:29

+1:37

9:20

3.

Dag Stenersen

SINTEF

59:46

+11:54

11:16

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Helge Torp

St. Olavs Hospital

34:49

+0:00

15:08

39

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

29:20

+0:00

9:10

39

2.

Klaus Livik

Volue

31:51

+2:31

9:57

39

3.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

38:30

+9:10

12:01

39

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

39:45

+10:25

12:25

39

5.

Kjell Arne Henninen

Kabokart

42:05

+12:45

13:09

39

6.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

47:33

+18:13

14:51

39

7.

Rolf Bye

Trondheim kommune

49:26

+20:06

15:26

39

DSQ

Tore Heggem

HiNT

35:13

92 55 39

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

38:39

92 55 39 97

DSQ

John Sirum

Rambøll

49:50

55 39

DSQ

Rune M Holt

NTNU

55:26

55 39

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

50:08

+0:00

9:27

2.

Frank Bjarkø

NRK

59:39

+9:31

11:15

DSQ

Terje Skjeggedal

NTNU

55:24

58

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

38:46

+0:00

16:51

39

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

31:39

+0:00

9:53

39

2.

Tor Gjermstad

Hemit

34:38

+2:59

10:49

39

3.

Lars Skrøvset

P2N

36:06

+4:27

11:16

39

4.

Edgar Furuholt

Det norske

36:16

+4:37

11:20

39

5.

Trond Damås

Skanska Aktiv

39:41

+8:02

12:24

39

6.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

41:37

+9:58

13:00

39

7.

Terje Hansen

Politiet

42:01

+10:22

13:07

39

8.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

45:58

+14:19

14:21

39

9.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

57:35

+25:56

17:59

39

9.

Asbjørn Rønning

Eget

57:35

+25:56

17:59

39

11.

Jostein Grepstad

NTNUI

1:04:00

+32:21

20:00

39

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

40:37

92 39

DSQ

Svein Hove

Rambøl

41:24

92 55 39

Arrangør

Bjørn Rindstad

NGU

Arrangør

Ole Lutro

NGU

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:02:39

+0:00

11:49

2.

Stein Øvstedal

NTNU Bil

1:09:37

+6:58

13:08

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

30:06

+0:00

13:05

39

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

35:33

+5:27

15:27

39

3.

Olaf Eggen

Jernia

54:53

+24:47

23:51

39

DSQ

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:25:05

39 175

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

33:05

+0:00

10:20

39

2.

Pål Skyberg

Evry

40:16

+7:11

12:35

39

3.

Torleif Stephansen

Evry

43:45

+10:40

13:40

39

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

48:16

+15:11

15:05

39

5.

Torgeir Iversen

Evry

1:00:50

+27:45

19:00

39

DSQ

Knut Skjesol

Statkraft

41:32

36 39

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

45:24

39 100

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

46:36

+0:00

20:15

39

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

46:37

+0:01

20:16

39

3.

Finn Bjørgum

Eget

49:21

+2:45

21:27

39

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

38:35

+0:00

12:03

39

2.

Leif Engen

Eget

40:20

+1:45

12:36

39

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

48:23

+9:48

15:07

39

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:07:18

+28:43

21:01

39

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB

35:42

51 55 39

DSQ

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

42:06

35 36 51 92 147 55 152 154 39 38 97 100

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

42:18

+0:00

18:23

39


Sist oppdatert:

25 mai 2021, 22:41:00

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

165

Antall startet:

165