Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2022

Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Sanna Elise Bredland SeehuusMelhus IL10035050
Martin Åsegg NikolaisenMelhus IL10035050
Oda BjørklimarkKlæbu IL50150
Mali BøKlæbu IL50150
Petter BjørklimarkKlæbu IL50150
Kaytlin AasenIL Leik1503505050
Sonni AasenIL Leik1503505050
Viljar AasenIL Leik10025050
Ellinor BøKlæbu IL50150
Synne RanumKlæbu IL50150
OLA RanumKlæbu IL50150
Susanne KverndalKlæbu IL50150
Brage KanestrømOrkanger IF1503505050
Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL50150
Maja Bredland SeehuusMelhus IL50150
Seehuus SteinarMelhus IL10025050
Stine Lillebudal-NæveIL Leik50150
Snorre DuestenMelhus IL50150
Kristin ÅseggMelhus IL50150
Edvard OnsøyenMelhus IL50150
Heidi JohansenMelhus IL50150
Aase OnsøyenMelhus IL50150
Klasse: 2C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: 3B TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: D -12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: D17 - 34
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: D35 - 64
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: H17 - 49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: H50 - 74
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Gisle BergIL Leik2613799884
2Runar KrognesIL Leik176276100
3Jon RøstumOL Gaula17027991
4Martin Kvisvik LarsenOL Gaula13728750
5Ola KeiseråsIL Leik1001100
5Even UngårdIL Leik1001100
5Atle PedersenMelhus IL1001100
8Jan Egil RuudOrkanger IF94294
9Pauline Røstum BellingmoOL Gaula92192
10John Olav NæveIL Leik76176
11Even UnsgårdIL Leik73173
12Kristoffer LerliMelhus IL72172
13Martin LarsenGaula OL61161
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Tone AlmåsIL Leik294310010094
2Hege S MelhuusMelhus IL2793949689
3Svein Olav ÅmotIL Leik27638888100
4Ole BlækkanIL Leik2143805777
5Jorid SunnsetIL Leik2063817550
6Anders SolstadOrkanger IF17828890
7Hallgeir ØianOL Gaula17428688
8Johannes LerliMelhus IL15327875
9John LerliMelhus IL14037664
10Torun StensethIL Leik12927950
11Sigmund FredriksenIL Leik12725770
12Malin SundetIL Leik85185
12Line SølbergIL Leik85185
14Jan Petter OpedalMelhus IL68168
14Jan Egil TillereggenKlæbu IL68168
16Kristin SølbergIL Leik59159
17Pauline Røstum BellignmoOL Gaula50150
17John Henry HammerOrkanger IF50150
17Inger Lise SollieIL Leik50150
17Inger Lien JohnsenKlæbu IL50150
17Halvard KjønliOrkanger IF50150
17Anna BellingmoOL Gaula50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Trine SunnsetMelhus IL2793929493
2Oddbjørn SyrstadLeik27839385100
3Anne Kari StubsjøenIL Leik25631008076
4Eivind BakkMelhus IL2453828578
5Kristin LerliMelhus IL2053577870
6Klara StorlerMelhus IL17828593
7Kåre OnsøyenMelhus IL16527689
7Joar A KrognesIL Leik16529174
9Asbjørn BjerkenåsIL Leik16437688
10Inger BakkenIL Leik15928673
11Rolf WærnesOrkanger IF1001100
11May Iren AlmåsIL Leik1001100
13Øivind ØsteggenOrkanger IF99199
14Joar Arvid KrognesIL Leik89189
15Nils Ottar SvaenKlæbu IL63163
15Nils Ottar SvaanKlæbu IL63163
17Ingrid OpedalMelhus IL50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Mari KanestrømOrkanger IF28539590100
2Martin MelhuusMelhus IL2803989587
3Kristin AntonsenIL Leik180210080
4Kari Moa SolstadOrkanger IF1001100
5Ola GrendalOrkanger IF95195
6Arne GrønsetOrkanger IF89189
7Snorre DuestenMelhus IL81181
8Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL75175
9Marcel LanckmansGaula65165
10Ingvill KanestrømOrkanger IF64164
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Atle PedersenMelhus IL3003100100100
2Tore KanestrømOrkanger IF184284100
3Stefan PreisigMelhus IL18328697
4Audun BakkMelhus IL18229290
5Kay Ove BjerkenåsIL Leik18128299
6Frank Egil HolmMelhus IL17628888
7Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL17238785
8Stein Ivar FossMelhus IL15838573
9Jan HageIL Leik15626987
10Kai Ove BjerkenåsIL Leik79179
11Johannes LerliMelhus IL78178
12Esten BakkenOL Gaula67167
13Nils BakkenOL Gaula54154
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Arlid ClausenFreidig1001100
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Ole Gunnar SølbergIL Leik50250
1Johannes HalvorsrudMelhus IL50150
Klasse: BLÅ TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Dan Ørjan BjerkenåsIL Leik50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Maja Bredland SeehuusMelhus IL75175
2Henriette BakkenIL Leik50150
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: HVIT GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.