Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2022Lagkonkurranse Orkla Gaula-karusellen 2022Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 3.løp 15. juni 2022

Klasse: BLÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Ungård

IL Leik

51:38

+0:00

9:44

2.

Runar Krognes

IL Leik

51:45

+0:07

9:45

90

3.

Gisle Berg

IL Leik

54:12

+2:34

10:13

4.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

1:00:02

+8:24

11:19

110

5.

Jon Røstum

OL Gaula

1:01:19

+9:41

11:34

90

6.

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

1:05:09

+13:31

12:17

7.

John Olav Næve

IL Leik

1:16:14

+24:36

14:23

DSQ

Ola Øvstedal

Klæbu IL

1:25:36

127 103 105 110 109

Klasse: RØD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

35:15

+0:00

9:02

2.

Audun Bakk

Melhus IL

42:20

+7:05

10:51

3.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

46:00

+10:45

11:47

4.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

46:16

+11:01

11:51

5.

Kai Ove Bjerkenås

IL Leik

50:25

+15:10

12:55

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

54:09

+18:54

13:53

Klasse: GRØNN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

38:42

+0:00

12:29

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

42:09

+3:27

13:35

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

47:57

+9:15

15:28

4.

Hallgeir Øian

OL Gaula

48:21

+9:39

15:35

5.

Line Sølberg

IL Leik

50:27

+11:45

16:16

6.

Malin Sundet

IL Leik

50:27

+11:45

16:16

7.

Johannes Lerli

Melhus IL

57:44

+19:02

18:37

8.

Jorid Sunnset

IL Leik

57:57

+19:15

18:41

Innsendt korrigert navn

9.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:03:29

+24:47

20:28

10.

John Lerli

Melhus IL

1:06:48

+28:06

21:32

11.

Ole Blækkan

IL Leik

1:11:47

+33:05

23:09

90

12.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

1:11:58

+33:16

23:12

13.

Torun Stenseth

IL Leik

1:28:37

+49:55

28:35

14.

Halvard Kjønli

Orkanger IF

1:44:38

+1:05:56

33:45

Klasse: HVIT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Iren Almås

IL Leik

36:52

+0:00

16:45

2.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

37:58

+1:06

17:15

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

41:32

+4:40

18:52

4.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

45:05

+8:13

20:29

5.

Inger Bakken

IL Leik

47:24

+10:32

21:32

6.

Oddbjørn Syrstad

Leik

47:59

+11:07

21:48

90

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

48:08

+11:16

21:52

8.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

51:51

+14:59

23:34

9.

Kristin Lerli

Melhus IL

53:11

+16:19

24:10

10.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

54:24

+17:32

24:43

11.

Nils Ottar Svaan

Klæbu IL

1:03:56

+27:04

29:03

Klasse: GUL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

34:17

+0:00

18:02

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

37:26

+3:09

19:42

3.

Ola Grendal

Orkanger IF

37:36

+3:19

19:47

4.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

41:07

+6:50

21:38

5.

Arne Grønset

Orkanger IF

42:10

+7:53

22:11

6.

Kristin Antonsen

IL Leik

48:03

+13:46

25:17

7.

Ingvill Kanestrøm

Orkanger IF

59:11

+24:54

31:08

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

28:15

21:43

37 44 169

Stine Lillebudal-Næve

IL Leik

32:21

24:53

37 44

Sonni Aasen

IL Leik

38:58

29:58

37 44

Kaytlin Aasen

IL Leik

44:45

34:25

32 37 44

Viljar Aasen

IL Leik

38:44

29:47

37 44

Snorre Duesten

Melhus IL

12:49

9:51

37 44

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

18:33

14:16

37 44

DSQ

Johanne Aasen

IL Leik

50:49

32 33 37 38 39 40 41 43 44

DSQ

Mathilde Lillebudal

IL Leik

50:47

32 33 37 38 39 40 41 43 44

Klasse: GRØNN TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:25:01

+0:00

27:25

DSQ

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:04:47

Klasse: HVIT TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

52:49

+0:00

24:00

Klasse: GUL TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

IL Leik

40:41

+0:00

21:24

DSQ

Hanna Øian

OL Gaula

1:16:52

Klasse: BLÅ GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

58:04

+0:00

10:57

Klasse: RØD GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Halvorsen

OL Trollelg

49:08

+0:00

12:35

Klasse: GRØNN GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

58:49

+0:00

18:58

Klasse: HVIT GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

55:27

+0:00

25:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 juni 2022, 21:18:03

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64