Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2022OG karusellen lagkonkurranse 2022Dataeksport
Brikkesys.no

OG Klæbu 1. juni 2022

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

39:03

+0:00

2.

Gisle Berg

IL Leik

55:09

+16:06

3.

Jon Røstum

OL Gaula

55:42

+16:39

4.

Runar Krognes

IL Leik

57:34

+18:31

5.

Even Unsgård

IL Leik

1:00:21

+21:18

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

1:01:18

+22:15

7.

Martin Larsen

Gaula OL

1:09:43

+30:40

DSQ

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

1:05:00

44

DSQ

Dag Ivar Hovdal

Klæbu IL

2:50:55

39

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

31:22

+0:00

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

35:27

+4:05

3.

Anders Solstad

Orkanger IF

38:43

+7:21

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

39:07

+7:45

5.

Hallgeir Øian

OL Gaula

40:12

+8:50

6.

Jorid Sunnset

IL Leik

43:16

+11:54

7.

OLe Blækkan

IL Leik

44:10

+12:48

8.

Torun Stenseth

IL Leik

44:23

+13:01

9.

Johannes Lerli

Melhus IL

45:02

+13:40

10.

John Lerli

Melhus IL

46:45

+15:23

11.

Anna Bellingmo

OL Gaula

1:06:39

+35:17

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

31:04

+0:00

2.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

35:20

+4:16

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

36:18

+5:14

4.

Joar A Krognes

IL Leik

36:54

+5:50

5.

Klara Storler

Melhus IL

40:35

+9:31

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

42:31

+11:27

7.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

46:07

+15:03

8.

Kristin Lerli

Melhus IL

57:37

+26:33

DSQ

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

27:42

Innsendt korrigert klasse

DSQ

Hilde Bellingmo

OL Gaula

1:07:32

36 50

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Antonsen

IL Leik

30:06

+0:00

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

31:24

+1:18

3.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

32:56

+2:50

4.

Marcel Lanckmans

Gaula

51:09

+21:03

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

35:34

+0:00

2.

Audun Bakk

Melhus IL

41:32

+5:58

3.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

44:33

+8:59

4.

Stefan Preisig

Melhus IL

45:14

+9:40

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

46:30

+10:56

6.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

48:31

+12:57

7.

Jan Hage

IL Leik

57:48

+22:14

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oda Bjørklimark

Klæbu IL

46:06

Mali Bø

Klæbu IL

45:59

Petter Bjørklimark

Klæbu IL

46:22

Kaytlin Aasen

IL Leik

52:31

Sonni Aasen

IL Leik

52:48

Viljar Aasen

IL Leik

52:28

Ellinor Bø

Klæbu IL

56:18

Synne Ranum

Klæbu IL

40:47

OLA Ranum

Klæbu IL

41:04

Susanne Kverndal

Klæbu IL

40:49

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

38:45

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

34:48

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

30:40

Maja Bredland Seehuus

Melhus IL

34:52

Seehuus Steinar

Melhus IL

30:42

DSQ

Jonas Lauglo

Melhus IL

1:03:59

65 56 90

DSQ

Kirsten Skånøy

Melhus IL

1:03:25

65 56 90

Klasse: Blå Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arlid Clausen

Freidig

57:38

+0:00

Klasse: Grønn gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lise Sollie

46:19

+0:00

2.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:03:36

+17:17

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik

51:08

+0:00

Klasse: Blå trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Michael Oetten

Klæbu IL

2:17:36

+0:00

DSQ

Snorre Bromseth

Klæbu IL

2:05:01

81 41 46 44 34 35 33 90


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2022, 21:46:36

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64