Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas SommerløpRanking alle løyper samletDataeksport
Brikkesys.no

VBIL sommerløp Låkeberget 7. juli 2010

Klasse: Lang - 5.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Låg

DNV

34:23

+0:00

korriger

2.

Olav Eide

OSI Orientering

34:41

+0:18

korriger

3.

Knut Erling Øen

Nordea

35:10

+0:47

korriger

4.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

35:36

+1:13

korriger

5.

Are Kristiansen

Rådtassene

35:59

+1:36

korriger

6.

Sverre Lindseth

Olav Olsen

36:32

+2:09

korriger

7.

Lars Karelius Noer

NRK

37:48

+3:25

korriger

8.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

38:30

+4:07

korriger

9.

Lars Granum

Oppsal IF

38:45

+4:22

korriger

10.

Guttorm Egge

OSI

38:51

+4:28

korriger

11.

Bjørn Hauge

OSI

39:15

+4:52

korriger

12.

Asbjørn Aarvik

Statoil

39:16

+4:53

korriger

13.

Marius Fiskevold

Fossum

40:16

+5:53

korriger

14.

Johs Hjelmstad

Bekkelaget

40:44

+6:21

korriger

15.

Henrik Drange Ruud

Ericsson

40:55

+6:32

korriger

16.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

42:52

+8:29

korriger

17.

Hallvard Koren

OK Moss

42:57

+8:34

korriger

18.

Erling Håland

DNV

43:52

+9:29

korriger

19.

Knut Onsager

GEOFORM

44:01

+9:38

korriger

20.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

45:26

+11:03

korriger

21.

Karl Rikard Løvhaug

OSI

45:39

+11:16

korriger

22.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

46:01

+11:38

korriger

23.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

46:17

+11:54

korriger

24.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

46:29

+12:06

korriger

25.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

46:30

+12:07

korriger

26.

Per J. Karlsbakk

Miros BIL

47:08

+12:45

korriger

27.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

47:23

+13:00

korriger

28.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

47:39

+13:16

korriger

29.

Oscar Arman

Nyköping

47:46

+13:23

korriger

30.

Trond Westgaard

REC

47:58

+13:35

korriger

31.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

48:13

+13:50

korriger

32.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

48:15

+13:52

korriger

33.

Håkon Amundsen

DNV

48:25

+14:02

korriger

34.

Are Eriksen

OSI

49:22

+14:59

korriger

35.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

50:38

+16:15

korriger

36.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

51:57

+17:34

korriger

37.

Lars Onstad

OSI

52:59

+18:36

korriger

38.

Knut Stabell

Statnett BIL

53:43

+19:20

korriger

39.

Dag Wang

Lillomarka OL

55:16

+20:53

korriger

40.

Viggo Eriksen

Lommedalen IL

56:08

+21:45

korriger

41.

Paal W Hanssen

BDO

57:05

+22:42

korriger

42.

Finn Gange

Privat

57:41

+23:18

korriger

43.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

59:02

+24:39

korriger

44.

Per Stedje

BASEFARM

59:07

+24:44

korriger

45.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

59:13

+24:50

korriger

46.

Knut Erik Østengen

Thales

59:25

+25:02

korriger

47.

Marianne Sandberg

Modum O-LAG

1:00:41

+26:18

korriger

48.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

1:01:07

+26:44

korriger

49.

Don Skantze

Tyrving IL

1:02:35

+28:12

korriger

50.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

1:02:42

+28:19

korriger

51.

Marius Burmo

Privat

1:05:28

+31:05

korriger

52.

Poul Tranborg

DNV

1:06:05

+31:42

korriger

53.

Eivind Aas

GeoFORM

1:07:04

+32:41

korriger

54.

Olav Mo

DNV

1:15:14

+40:51

korriger

55.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:17:39

+43:16

korriger

DSQ

Paul Torgersen

Metier

29:49

korriger

72 73 110 76 77 78 79

DSQ

Lars Skantze

Tyrving, IL

1:15:57

korriger

73

Klasse: Mellom - 4.1km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Langaas

Nydalens SK

34:20

+0:00

korriger

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

38:13

+3:53

korriger

3.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

38:33

+4:13

korriger

4.

Katja Ekroll Jahren

Bekkelaget

38:39

+4:19

korriger

5.

Knut Krosby

Neptun

40:46

+6:26

korriger

6.

Tomas Holmestad

PRIVAT

42:28

+8:08

korriger

7.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

42:46

+8:26

korriger

8.

Kjell Røkke

REINERTSEN

42:50

+8:30

korriger

9.

John Thomas Petersen

Nordea

43:53

+9:33

korriger

10.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

44:43

+10:23

korriger

11.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

45:04

+10:44

korriger

12.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

45:05

+10:45

korriger

13.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

48:17

+13:57

korriger

13.

Frida Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

48:17

+13:57

korriger

15.

Morten Sørlie

AimIT AS

49:21

+15:01

korriger

16.

Roar Bjordal

STATSBYGG

49:22

+15:02

korriger

17.

Frank Olsen

Bardu

49:23

+15:03

korriger

18.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

49:42

+15:22

korriger

19.

Else Grandal

Tyrving, IL

50:23

+16:03

korriger

20.

Line Drange Ruud

SWECO

50:36

+16:16

korriger

21.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

50:57

+16:37

korriger

22.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

51:53

+17:33

korriger

23.

Nina Sjue

Esso Sport

53:30

+19:10

korriger

24.

Zoltan Horvath

Tyrving, IL

53:40

+19:20

korriger

25.

Ingeborg Landstad

Nydalens Skiklub

56:12

+21:52

korriger

26.

Natalie Kristina Blomseth

Lillomarka OL

56:56

+22:36

korriger

27.

Hege Wang

Lillomarka OL

57:06

+22:46

korriger

28.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

58:31

+24:11

korriger

29.

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

58:38

+24:18

korriger

30.

Torstein Schelle

Aimit AS

59:04

+24:44

korriger

31.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

59:24

+25:04

korriger

32.

Siri Grandahl

Tyrving, IL

1:00:46

+26:26

korriger

33.

Gyozo Lenkei

Spartacus

1:01:15

+26:55

korriger

34.

Ferenc Puskas

Transyliva

1:03:03

+28:43

korriger

35.

Maria Torgersen

Oppsal IF

1:03:22

+29:02

korriger

36.

Audrun Utskarpen

OSI

1:03:49

+29:29

korriger

37.

Tom Ibsen

UBIL

1:05:40

+31:20

korriger

38.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

1:06:05

+31:45

korriger

39.

Sigurd Melsom

Kjelsås

1:06:40

+32:20

korriger

40.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:10:56

+36:36

korriger

41.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:12:32

+38:12

korriger

42.

Mariann Hauge

FFI

1:31:19

+56:59

korriger

DSQ

Filippa Arman

Nyköping

51:54

korriger

78 79 150

DSQ

Susannah Malm

STATNETT

1:13:00

korriger

78

Klasse: Kort - 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

34:41

+0:00

korriger

2.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

36:32

+1:51

korriger

3.

Lars Arnesen

PRIVAT

36:40

+1:59

korriger

4.

Eivind Ruth

Veritas

36:54

+2:13

korriger

5.

Arne Jordal

SAS

41:02

+6:21

korriger

6.

Nora Ursin

Bærum Kommune

43:18

+8:37

korriger

7.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

44:03

+9:22

korriger

8.

Øystein Madsen

GE Healthcare

44:53

+10:12

korriger

9.

Bjørn Grenager

Thales

45:35

+10:54

korriger

10.

Jon Tolgensbakk

Geoform

46:06

+11:25

korriger

11.

Charlotte Sanchis

Fugro

49:34

+14:53

korriger

12.

Tor Drage

Aker Solutions

50:08

+15:27

korriger

13.

Thor Benjaminsen

OSI

50:19

+15:38

korriger

14.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

51:43

+17:02

korriger

15.

Per Gjermo

Asker SK

52:02

+17:21

korriger

16.

Hanne Opsahl

TANDBERG DATA

52:56

+18:15

korriger

17.

Anne Margrethe Røren

ORKH

53:34

+18:53

korriger

18.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:20

+20:39

korriger

19.

Thor Olsen

Gabrielsen Olsen

55:39

+20:58

korriger

20.

Unni Drage

AkerSolutions

57:18

+22:37

korriger

21.

Harald Birkeland

OUS

1:00:11

+25:30

korriger

22.

Helge Monsrud

Privat

1:00:37

+25:56

korriger

23.

Mari Skartsæterhagen

JerNBANEVERKET

1:00:38

+25:57

korriger

24.

Magnus Rømoen

NGI

1:01:38

+26:57

korriger

25.

Rikke Gåsholt

Privat

1:02:35

+27:54

korriger

26.

Arnstein Tveito

PRIVAT

1:06:07

+31:26

korriger

27.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:08:05

+33:24

korriger

28.

Anne Lise Opsahl

ORKH

1:10:19

+35:38

korriger

29.

Ingunn Ramsnes

OUS

1:31:24

+56:43

korriger

30.

Jan Storsæter

Folkehelseinstituttet

1:34:53

+1:00:12

korriger

31.

Marit Larssen

Statnett

1:38:07

+1:03:26

korriger

DSQ

Monica Syrdal

Høvdingen

4:42

korriger

77 71 72 113 115 79 78 150

Klasse: EKort - 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

29:27

+0:00

korriger

2.

Line Monsbakken

Statnett

42:12

+12:45

korriger

3.

Rita Bolstad

UDI

42:20

+12:53

korriger

4.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

49:40

+20:13

korriger

5.

Frank Martinsen

JerNBANEVERKET

57:57

+28:30

korriger

DSQ

Anja Ruth

Reinertsen

28:11

korriger

77 113 115 79

DSQ

Eivind Stedje

IFE

1:17:04

korriger

115 79

DSQ

Hanne Grandal

Tyrving, IL

1:25:29

korriger

79


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juli 2010, 16:45:37

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

141

Antall startet:

141