Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Huk 9. mai 2019

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

22:49

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

26:48

+3:59

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

32:10

+9:21

4.

Sharon Broadwell

GEOFORM

36:41

+13:52

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

37:37

+14:48

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

52:24

+29:35

7.

Trine Merete Drevvatne Bugge

PRIVAT

54:29

+31:40

7.

Merete Bugge

STAMI

54:29

+31:40

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:43

+31:54

10.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:17

+38:28

11.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:24:37

+1:01:48

Bekreftet tid

Siri Spjelkavik

Meteorologen

Bekreftet tid

Arne Kildal

Vestre Akers SK

Bekreftet tid

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

Bekreftet tid

Knut Tore Solheim

FUGRO

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

26:05

+0:00

2.

Einar Jensen

Statens kartverk

29:44

+3:39

3.

Kjersti Skantze

TYRVING

46:05

+20:00

4.

Morten Henning Hjelm

PRIVAT

48:25

+22:20

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:00

+22:55

6.

Rikke Gåsholt

UIO

51:50

+25:45

7.

Anna Charlotta Gøhlmann

PRIVAT

58:40

+32:35

8.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

1:02:43

+36:38

9.

Donald Skantze

TYRVING

1:08:39

+42:34

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

29:41

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

30:34

+0:53

3.

Steinar Låg

Veritas BIL

33:42

+4:01

4.

Trond Lund

TYRVING

33:48

+4:07

5.

Bjørn Hauge

Nydalens Skiklub

37:28

+7:47

6.

Christian Nilsson

PRIVAT

38:12

+8:31

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

38:32

+8:51

8.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

39:06

+9:25

9.

Guttorm L Egge

GEOFORM

39:32

+9:51

10.

Tor Ringstad

Cisco

42:49

+13:08

11.

Sigbjørn Modalsli

FOssum IF

43:38

+13:57

12.

Britta Fismen

FOssum IF

44:09

+14:28

13.

Morten Wettergren

FOssum IF

44:39

+14:58

14.

Knut Anders Løken

FOssum IF

45:00

+15:19

14.

Paul Hinsch

Micado

45:00

+15:19

14.

Anne Hinsch

Statsbygg

45:00

+15:19

17.

Jon Lahlum

GEOFORM

46:29

+16:48

18.

John Thomas Petersen

PRIVAT

49:51

+20:10

19.

Richard Blom

FBI

51:11

+21:30

20.

Kristin Berg

PRIVAT

52:38

+22:57

21.

Are Fagerhaug

PRIVAT

54:35

+24:54

22.

Aleidis Løken

Heming Orientering

55:21

+25:40

23.

Lars-Erik Fiskum

TYRVING

56:23

+26:42

24.

Alf Pettersen

PRIVAT

56:29

+26:48

25.

Bjørn Ingar Fjeldstad

PRIVAT

56:51

+27:10

26.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

1:05:09

+35:28

27.

Erik Thorstensen

PRIVAT

1:08:21

+38:40

28.

Morten Åm

PRIVAT

1:14:43

+45:02

Bekreftet tid

Anne Sørby Halden

Nydalens Skiklub

Bekreftet tid

Peder Tore Fossheim Asplin

PRIVAT

Bekreftet tid

Elling Johan Fossheim Asplin

PRIVAT

Bekreftet tid

Rune Hultgreen

GEOFORM

Bekreftet tid

Harald Iwe

IL Geoform

Bekreftet tid

Erik Sondre Paulsen

PRIVAT

Bekreftet tid

Trond Brevik

PRIVAT

Bekreftet tid

Tone Jahren Herud

PRIVAT

Bekreftet tid

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

Bekreftet tid

Anne-Christine Bendixen Markset

KOLL

Bekreftet tid

Per Schanche

Asker SK

Bekreftet tid

Knut Hallgeir Wik

PRIVAT

Bekreftet tid

Johan Arild Mygland

PRIVAT

Bekreftet tid

Stein Mella

Praxair

Bekreftet tid

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

Bekreftet tid

Paul Anton Solheim

Micado

Bekreftet tid

Elisabeth Frøyland

PRIVAT

Bekreftet tid

Per Stedje

BASE Farm

Bekreftet tid

Randi Nilstad

PRIVAT


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2020, 23:18:05

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

71

Antall startet:

71