Klasse: C-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Einstabland | Nordre Follo Orientering | 21:45 | +0:00 | ||||
2. | Sturla Mella | Oppsal Orientering | 44:26 | +22:41 | ||||
3. | Wendy Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 51:41 | +29:56 | ||||
4. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:02:45 | +41:00 | ||||
5. | Alvin Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:02:51 | +41:06 | ||||
6. | Tom Sletner | Røyken OL | 1:05:41 | +43:56 | ||||
7. | Ping Ouyang | Østmarka OK | 1:16:40 | +54:55 | ||||
8. | Laila Eriksen Blom | Fet OL | 1:17:40 | +55:55 | 44 152 | |||
8. | Elmer Blom | Fet OL | 1:17:40 | +55:55 | 41 151 44 45 58 152 52 56 153 154 160 | |||
DNS | Vilde Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: B-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arne Kongsnes | Oppsal Orientering | 35:49 | +0:00 | ||||
2. | HÃ¥kon Einstabland | Nordre Follo Orientering | 36:34 | +0:45 | ||||
3. | Jan Olav Einstabland | Privat | 37:35 | +1:46 | ||||
4. | Bjørn Sverre Gulheim | Nordre Follo Orientering | 43:42 | +7:53 | ||||
5. | Tove Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 44:48 | +8:59 | ||||
6. | Arne Chr. Scheie | Østmarka OK | 1:13:30 | +37:41 | ||||
7. | Helge Bovim | Tistedalen FL | 1:17:52 | +42:03 | ||||
8. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 1:22:21 | +46:32 | ||||
9. | Astrid Wakefield | Privat | 1:43:43 | +1:07:54 | ||||
10. | Ellen Wakefield | Privat | 1:43:52 | +1:08:03 | ||||
11. | Reidar Stenrud | MÃ¥ren OK | 1:44:02 | +1:08:13 | ||||
DSQ | Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 33:02 | 152 | ||||
Klasse: AK-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Sævig | Privat | 52:34 | +0:00 | ||||
2. | Didrik Bredesen | Lillomarka OL | 52:55 | +0:21 | ||||
3. | Solveig Sletner | Røyken OL | 53:01 | +0:27 | ||||
4. | Morten Kongsberg | Tyrving IL | 54:31 | +1:57 | ||||
5. | Petter Næss | Oppsal Orientering | 59:42 | +7:08 | ||||
6. | Stein Mella | Oppsal Orientering | 59:56 | +7:22 | ||||
7. | Gustav Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:12 | +8:38 | ||||
8. | Aksel Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:01:53 | +9:19 | ||||
9. | Markus Hirsch | Bækkelagets SK | 1:03:59 | +11:25 | ||||
10. | Anna Lina Toverud | Nordre Follo Orientering | 1:05:43 | +13:09 | ||||
11. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:06:23 | +13:49 | ||||
12. | Geir Trøan | Nordre Follo Orientering | 1:07:31 | +14:57 | ||||
13. | Laila Stenrud | Indre Østfold OK | 1:08:55 | +16:21 | ||||
14. | Helge Bjaaland | Heming Orientering | 1:09:37 | +17:03 | ||||
15. | Kristian Stenrud | Indre Østfold OK | 1:10:07 | +17:33 | ||||
16. | Kjell Gorm Røkke | Tyrving IL | 1:18:49 | +26:15 | ||||
17. | Per Fosser | Heming Orientering | 1:18:52 | +26:18 | ||||
18. | Margrete Engzelius | Asker Skiklubb | 1:19:26 | +26:52 | ||||
19. | Sissel Olaisen | Nordre Follo Orientering | 1:32:26 | +39:52 | ||||
20. | Audun Hvenekilde | Oppsal Orientering | 1:37:45 | +45:11 | ||||
21. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 1:38:44 | +46:10 | ||||
22. | Ingrid Lome-Hagman | Nordre Follo Orientering | 1:41:07 | +48:33 | ||||
23. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 1:57:22 | +1:04:48 | ||||
24. | Kolbjørn Megard | Nordre Follo Orientering | 2:40:35 | +1:48:01 | ||||
DSQ | Aud Margret Kirkhorn | MÃ¥ren OK | 48:08 | 38 50 48 51 53 54 55 56 153 154 160 | ||||
DSQ | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:16 | 50 | ||||
Klasse: AL-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 45:52 | +0:00 | ||||
2. | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 48:18 | +2:26 | ||||
3. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 48:55 | +3:03 | ||||
4. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 50:06 | +4:14 | ||||
5. | Ole Ingesen | Sarpsborg OL | 52:04 | +6:12 | ||||
6. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 52:34 | +6:42 | ||||
7. | Ståle Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 53:43 | +7:51 | ||||
8. | Rikke Blakkestad Ingesen | Fredrikstad SK | 54:06 | +8:14 | ||||
9. | Rune Teigland | Østmarka OK | 54:26 | +8:34 | ||||
10. | Espen Wigaard | Oppsal Orientering | 54:48 | +8:56 | ||||
11. | Hallvard Koren | OK Moss | 56:25 | +10:33 | ||||
12. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 58:28 | +12:36 | ||||
13. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:05:53 | +20:01 | ||||
14. | Tor Lahlum | Nordre Follo Orientering | 1:06:30 | +20:38 | ||||
15. | Fredrik Saugestad | Nydalens SK | 1:08:01 | +22:09 | ||||
16. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 1:13:21 | +27:29 | ||||
16. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:13:21 | +27:29 | ||||
18. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:13:25 | +27:33 | ||||
19. | Øyvind Gylver | Asker Skiklubb | 1:18:20 | +32:28 | ||||
20. | Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 1:21:00 | +35:08 | ||||
21. | Paul Wade | Fossum IF | 1:22:31 | +36:39 |
Sist oppdatert: | 28 september 2020, 18:18:41 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 69 |
Antall startet: | 68 |