Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #8 19. september 2020

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Einstabland

Nordre Follo Orientering

21:45

+0:00

korriger

2.

Sturla Mella

Oppsal Orientering

44:26

+22:41

korriger

3.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

51:41

+29:56

korriger

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:02:45

+41:00

korriger

5.

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:02:51

+41:06

korriger

6.

Tom Sletner

Røyken OL

1:05:41

+43:56

korriger

7.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:16:40

+54:55

korriger

8.

Laila Eriksen Blom

Fet OL

1:17:40

+55:55

korriger

44 152

8.

Elmer Blom

Fet OL

1:17:40

+55:55

korriger

41 151 44 45 58 152 52 56 153 154 160

DNS

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

35:49

+0:00

korriger

2.

Håkon Einstabland

Nordre Follo Orientering

36:34

+0:45

korriger

3.

Jan Olav Einstabland

Privat

37:35

+1:46

korriger

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

43:42

+7:53

korriger

5.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

44:48

+8:59

korriger

6.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:13:30

+37:41

korriger

7.

Helge Bovim

Tistedalen FL

1:17:52

+42:03

korriger

8.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:22:21

+46:32

korriger

9.

Astrid Wakefield

Privat

1:43:43

+1:07:54

korriger

10.

Ellen Wakefield

Privat

1:43:52

+1:08:03

korriger

11.

Reidar Stenrud

Måren OK

1:44:02

+1:08:13

korriger

DSQ

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

33:02

korriger

152

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sævig

Privat

52:34

+0:00

korriger

2.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

52:55

+0:21

korriger

3.

Solveig Sletner

Røyken OL

53:01

+0:27

korriger

4.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

54:31

+1:57

korriger

5.

Petter Næss

Oppsal Orientering

59:42

+7:08

korriger

6.

Stein Mella

Oppsal Orientering

59:56

+7:22

korriger

7.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:01:12

+8:38

korriger

8.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:01:53

+9:19

korriger

9.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

1:03:59

+11:25

korriger

10.

Anna Lina Toverud

Nordre Follo Orientering

1:05:43

+13:09

korriger

11.

Roy Gjerding

OK Moss

1:06:23

+13:49

korriger

12.

Geir Trøan

Nordre Follo Orientering

1:07:31

+14:57

korriger

13.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:08:55

+16:21

korriger

14.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

1:09:37

+17:03

korriger

15.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

1:10:07

+17:33

korriger

16.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving IL

1:18:49

+26:15

korriger

17.

Per Fosser

Heming Orientering

1:18:52

+26:18

korriger

18.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:19:26

+26:52

korriger

19.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

1:32:26

+39:52

korriger

20.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:37:45

+45:11

korriger

21.

Grete Berntsen

Måren OK

1:38:44

+46:10

korriger

22.

Ingrid Lome-Hagman

Nordre Follo Orientering

1:41:07

+48:33

korriger

23.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:57:22

+1:04:48

korriger

24.

Kolbjørn Megard

Nordre Follo Orientering

2:40:35

+1:48:01

korriger

DSQ

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

48:08

korriger

38 50 48 51 53 54 55 56 153 154 160

DSQ

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:01:16

korriger

50

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

45:52

+0:00

korriger

2.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

48:18

+2:26

korriger

3.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

48:55

+3:03

korriger

4.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

50:06

+4:14

korriger

5.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

52:04

+6:12

korriger

6.

Audun Bjerknes

Måren OK

52:34

+6:42

korriger

7.

Ståle Sønsterudbråten

Lillomarka OL

53:43

+7:51

korriger

8.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

54:06

+8:14

korriger

9.

Rune Teigland

Østmarka OK

54:26

+8:34

korriger

10.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

54:48

+8:56

korriger

11.

Hallvard Koren

OK Moss

56:25

+10:33

korriger

12.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

58:28

+12:36

korriger

13.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:05:53

+20:01

korriger

14.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:06:30

+20:38

korriger

15.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:08:01

+22:09

korriger

16.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:13:21

+27:29

korriger

16.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:13:21

+27:29

korriger

18.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:13:25

+27:33

korriger

19.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:18:20

+32:28

korriger

20.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:21:00

+35:08

korriger

21.

Paul Wade

Fossum IF

1:22:31

+36:39

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 september 2020, 20:18:41

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

69

Antall startet:

68