Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusellen nr 1 2021 2. juni 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aira Marie Sande

Nordre Follo Orientering

43:46

25:44

Happiness Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

51:29

30:17

Lars Myklevoll

Ås-NBMU Orientering

0:00

Audhild Skjønsberg Norheim

Ås-NMBU Orientering

0:00

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

0:00

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

0:00

Karsten Myklevoll

Ås-NMBU Orientering

0:00

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

0:00

Klasse: N2-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaspian Høier Ohm

Nordre Follo Orientering

55:32

+0:00

24:08

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May-Helene Berntsen

Nordre Follo Orientering

51:34

+0:00

22:25

2.

Ylva Myhren Jacobsen

Nordre Follo Orientering

51:35

+0:01

22:25

Klasse: H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Solberg

Nordre Follo Orientering

59:21

+0:00

25:48

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Holøyen

Nordre Follo Orientering

35:09

+0:00

13:31

2.

Heine Revhaug

Nordre Follo Orientering

58:28

+23:19

22:29

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Simonsen

Nordre Follo Orientering

41:55

+0:00

16:07

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leah Haug

Ås-NMBU Orientering

47:41

+0:00

18:20

2.

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

51:19

+3:38

19:44

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

31:30

+0:00

12:06

2.

Even Gjuvsland

Ås-NMBU Orientering

35:16

+3:46

13:33

3.

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

37:30

+6:00

14:25

4.

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:00:12

+28:42

23:09

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Marit Gaustad

Åa-NMBU Orientering

31:37

+0:00

12:38

2.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

33:57

+2:20

13:34

3.

Marianne Harstad

Nordre Follo Orientering

51:14

+19:37

20:29

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

33:06

+0:00

13:14

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

20:34

+0:00

8:13

2.

Sigurd Olaisen

Nordre Follo Orientering

34:08

+13:34

13:39

3.

Sigurd Skjønsberg Norheim

Ås-NMBU Orientering

44:41

+24:07

17:52

4.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

45:08

+24:34

18:03

Klasse: H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kolbjørn Megard

Nordre Follo Orientering

1:06:59

+0:00

26:47

Klasse: AM-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Einstadbland

Nordre Follo Orientering

44:02

+0:00

12:57

2.

Kjersti Aaby

Nordre Follo Orientering

46:40

+2:38

13:43

3.

Joakim Vigemyr

Nordre Follo Orientering

50:19

+6:17

14:47

4.

Anna Lina Toverud

Nordre Follo Orientering

51:04

+7:02

15:01

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Einstadbland

Norde Follo Orientering

42:40

+0:00

12:32

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Hetland

Nordre Follo Orientering

41:35

+0:00

9:54

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:17:19

+0:00

18:24

DSQ

Sofie Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

53:17

168

Klasse: AXL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Rehn

Nordre Follo Orientering

48:54

+0:00

8:53

2.

Lars Leiren

Nordre Follo Orientering

51:45

+2:51

9:24

3.

Linda Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

53:03

+4:09

9:38

4.

Frode Vigemyr

Nordre Follo Orientering

1:08:54

+20:00

12:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2021, 21:37:59

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42