Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

pokalkamp 4 Bergen 8. juni 2021

Klasse: D/H-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Blomquist

Bergens TF

16:52

+0:00

18:44

2.

Johan Eltvik Vindfeld

Bergens TF

16:53

+0:01

18:45

161

3.

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

19:36

+2:44

21:46

4.

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

23:59

+7:07

26:38

5.

Jonas Breistein Pedersen

TIF Viking

24:24

+7:32

27:06

6.

Gabriel Strømme

TIF Viking

24:51

+7:59

27:36

7.

Frida Berg Haugen

Hordvik IL

25:56

+9:04

28:48

8.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

26:05

+9:13

28:58

9.

Trygve Lilleheil

TIF Viking

26:06

+9:14

29:00

10.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

26:25

+9:33

29:21

11.

Martine Enehaug

TIF Viking

27:42

+10:50

30:46

12.

Solveig Markhus Winge

TIF Viking

27:46

+10:54

30:51

13.

Karoline Eltvik Vindfeld

Bergens TF

28:31

+11:39

31:41

14.

Maria Ormberg Ellingsen

Gneist, IL

29:27

+12:35

32:43

15.

Helene Hitland Vang

Varegg Fleridrett

32:51

+15:59

36:30

16.

Maria Christensson

Gneist, IL

35:31

+18:39

39:27

17.

Anna Richter Lorentzen

TIF Viking

39:41

+22:49

44:05

18.

Levi Friis Urhaug

TIF Viking

39:49

+22:57

44:14

19.

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

58:04

+41:12

1:04:31

20.

Mattis Kleiv

TIF Viking

58:19

+41:27

1:04:47

DSQ

Harald Helmich Torgersen

TIF Viking

1:00:21

43 63 64 161

DNS

Felix Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Indrebø Otterå

TIF Viking

19:20

+0:00

21:28

2.

Emilie Breistein Pedersen

TIF Viking

49:57

+30:37

55:30

3.

Katinka Sannes

TIF Viking

1:03:04

+43:44

1:10:04

4.

Paula Helena Mesecke-Helgesen

TIF Viking

1:03:10

+43:50

1:10:11

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

11:35

+0:00

12:52

2.

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

20:49

+9:14

23:07

3.

Aksel Richter Lorentzen

TIF Viking

21:26

+9:51

23:48

4.

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

33:21

+21:46

37:03

Klasse: D/H17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Søren Vindfeld

Bergens TF

17:09

+0:00

19:03

2.

Erik Rasmussen Otterå

TIF Viking

19:23

+2:14

21:32

3.

Toril Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

23:08

+5:59

25:42

4.

Elisabeth Strømme

TIF Viking

24:09

+7:00

26:50

5.

Bjarte Toppe

TIF Viking

24:25

+7:16

27:07

6.

Ingeborg Winge

TIF Viking

27:56

+10:47

31:02

7.

Lene Eltvik Vindfeld

Bergens TF

28:37

+11:28

31:47

8.

Christian Mesecke

TIF Viking

1:03:12

+46:03

1:10:13

DSQ

Vidar Pedersen

TIF Viking

50:03

64

DSQ

Tanja Kögel

TIF Viking

DNS

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

DNS

Linda Nielsen

Fana IL

DNS

Ragnhild Friis Ottesen

TIF Viking

DNS

Inga Moen Danielsen

TIF Viking

DNS

Kjartan Bakke

TIF Viking

DNS

Vigleik Mathisen

TIF Viking

DNS

Jo Torgersen

TIF Viking

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjert Grønnevet

IL Gular

50:19

+0:00

33:32

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

42:10

+0:00

28:06

1.

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

42:10

+0:00

28:06

3.

Josefine Blomquist

Bergens TF

42:29

+0:19

28:19

4.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

53:36

+11:26

35:44

5.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

56:04

+13:54

37:22

DSQ

Livia Berbain Frøynes

TIF Viking

43:15

161

DSQ

Nora Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

1:03:33

34 48 53 40 63 51 161

DSQ

Sigrid Eide Torgersen

TIF Viking

1:03:35

34 48 53 40 63 51 161

DNS

Lea Hag

Varegg Fleridrett

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

43:25

+0:00

28:56

2.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

44:15

+0:50

29:30

3.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

44:19

+0:54

29:32

4.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

59:57

+16:32

39:58

Klasse: D/H14-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

22:58

+0:00

15:18

2.

Randi Hole

Bergens TF

42:08

+19:10

28:05

3.

Camilla Garshol Albertsen

TIF Viking

42:16

+19:18

28:10

DSQ

Ellen Grønnevet

IL Gular

50:23

48

DSQ

Kirsti Lysaker

Fana IL

1:00:56

51

Klasse: D12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

52:28

+0:00

23:50

2.

Emilie Solvik

Gneist, IL

53:40

+1:12

24:23

3.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

1:15:05

+22:37

34:07

Klasse: H12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

37:22

+0:00

16:59

2.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

41:44

+4:22

18:58

3.

Emil Heksem

Fana IL

44:52

+7:30

20:23

4.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

47:55

+10:33

21:46

5.

Sjur Grønnevet

IL Gular

48:55

+11:33

22:14

6.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

51:32

+14:10

23:25

7.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

54:42

+17:20

24:51

DSQ

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

51:42

31

DNS

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

DNS

Peter Stoltz

Varegg Fleridrett

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Solvik

Gneist, IL

52:44

+0:00

23:58

2.

Ketil Nummedal

Fana IL

1:04:46

+12:02

29:26

3.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:08:42

+15:58

31:13

DSQ

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

47:11

46 48 50 31 51 161 100

DSQ

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

1:00:14

31 51

DSQ

May-Lill Damm

TIF Viking

1:05:59

45 46 48 50 31 51 161

DSQ

Birte Nordeide

Gneist, IL

1:19:20

44 45

DNS

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

DNS

Bjørn Batalden

Fana IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Nysæter

Bergens TF

44:10

+0:00

15:46

2.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

48:06

+3:56

17:10

3.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

53:30

+9:20

19:06

4.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

59:45

+15:35

21:20

5.

Live Grønnevet

IL Gular

1:07:30

+23:20

24:06

6.

Idun Hekland

IL Gular

1:19:39

+35:29

28:26

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

55:24

+0:00

19:47

DSQ

Marius Guibert

Varegg Fleridrett

52:25

39 40 41 42 34 40 32

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

39:37

+0:00

14:08

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

41:30

+1:53

14:49

3.

Mariann Schei

TIF Viking

43:05

+3:28

15:23

4.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

44:41

+5:04

15:57

5.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

49:52

+10:15

17:48

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

47:41

+0:00

17:01

2.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

48:37

+0:56

17:21

3.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

53:48

+6:07

19:12

DSQ

Ragnhild Vrålstad Løvås

Varegg Fleridrett

35 36 37 38 39 59 40 41 42 34 40 32 16...

DSQ

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

43:22

41 42 34 40 32 161 100

DNS

Liv Ormberg

Gneist, IL

DNS

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

36:02

+0:00

11:15

2.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

37:39

+1:37

11:45

3.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

47:36

+11:34

14:52

4.

Tormod Skauge

IL Gular

48:07

+12:05

15:02

5.

Bård Hekland

IL Gular

50:17

+14:15

15:42

6.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

50:21

+14:19

15:44

7.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

53:23

+17:21

16:40

8.

Knut Utne

Fana IL

57:42

+21:40

18:01

9.

Geir Heksem

Fana IL

58:22

+22:20

18:14

10.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

58:46

+22:44

18:21

11.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

59:44

+23:42

18:40

12.

Oskar Heksem

Fana IL

1:00:28

+24:26

18:53

13.

Marius Alsaker

Årstad IL

1:00:50

+24:48

19:00

14.

Sondre Batalden

Fana IL

1:01:39

+25:37

19:15

15.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

1:10:11

+34:09

21:55

16.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

1:11:25

+35:23

22:19

17.

Isak Wendelbo Nyre

Bergens TF

1:18:03

+42:01

24:23

18.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

1:24:34

+48:32

26:25

19.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:29:03

+53:01

27:49

DSQ

Magne Knudsen

Gneist, IL

35:38

39

DSQ

Andreas Dale

Bergens TF

43:32

42 43 161

DNS

Oskar Nedreaas

Varegg Fleridrett

DNS

Brage Iversen

Bergens TF

DNS

Andreas Nysæter

Bergens TF

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Vrålstad Løvås

Varegg Fleridrett

58:03

+0:00

18:08

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:22:25

+24:22

25:45

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

23:18

+0:00

15:32

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

31:23

+8:05

20:55

3.

Astrid Ormberg

Fana IL

58:44

+35:26

39:09

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

41:25

+0:00

18:49

2.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

42:10

+0:45

19:10

3.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

50:51

+9:26

23:06

4.

Karianne Alsaker

Årstad IL

57:15

+15:50

26:01

5.

Anne Fjeldstad

Årstad IL

57:32

+16:07

26:09

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

45:05

+0:00

20:29

2.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

52:30

+7:25

23:51

3.

Magne Raadal

Fana IL

55:41

+10:36

25:18

4.

Per Haugland

Årstad IL

1:00:46

+15:41

27:37

5.

Øistein Paulsen

Bergens TF

1:03:51

+18:46

29:01

6.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:07:50

+22:45

30:49

7.

Ragnar Kayser

Fana IL

1:19:04

+33:59

35:56

DSQ

John Olav Alvsvåg

Fana IL

57:44

51

DSQ

Per Bjarne Vold

Fana IL

1:14:17

31 51

DNS

Per Vikane

Fana IL

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

35:05

+0:00

12:31

2.

Bjørn Hølleland

Fana IL

35:20

+0:15

12:37

3.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

36:25

+1:20

13:00

4.

Helge Nysæter

Bergens TF

37:14

+2:09

13:17

5.

Tor Sørevik

TIF Viking

38:41

+3:36

13:48

6.

Kristian Løvås

Varegg Fleridrett

40:32

+5:27

14:28

7.

Øistein Bøe

Fana IL

41:04

+5:59

14:40

8.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

45:17

+10:12

16:10

9.

Erik Vikane

Fana IL

51:00

+15:55

18:12

10.

Kjetil Damm

TIF Viking

57:03

+21:58

20:22

11.

Rune Erdal

Samnanger IL

1:00:36

+25:31

21:38

12.

Matti Torgersen

Bergens TF

1:11:27

+36:22

25:31

DSQ

Dag Terje Røen

Samnanger IL

25:03

41 42 34 40 32 161 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2021, 07:46:08

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

166

Antall startet:

146