Sortering:

Startliste Mellomdistanse, norgescup ski-o 2. januar 2009

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Klasse

Starttid

109391

Devegg Ruud

Sturla, IF

H 60

11:04:00

120880

Håvard Hjermstad

Fossum IF

H 10-12

11:05:00

114184

Sigrid Ottestad Hansen

Gimle IF

D 15-16

11:06:00

402940

Trond Lund

Asker SK

H 40

11:06:00

120881

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

H 10-12

11:07:00

41

130754

Eirik Werner Ristesund

Konnerud IL

H 17-20

11:07:00

109043

Tuva Halvorsen

Konnerud IL

D 13-14

11:08:00

144663

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

D 15-16

11:08:00

82370

Arne Håkon Jørgensen

Sandefjord OK

H 40

11:08:00

121652

Erling Hjermstad

Fossum IF

H 10-12

11:09:00

42

125701

Johannes Hov Høydal

Fossum IF

H 17-20

11:09:00

119288

Vilde Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

D 13-14

11:10:00

89529

Njål Svingheim

Konnerud IL

H 40

11:10:00

129922

Synne Strand

Lierbygda O-lag

D 10-12

11:11:00

43

480032

Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

H 17-20

11:11:00

409054

Lovise Fremstad

Larvik OK

D 13-14

11:12:00

77422

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

H 40

11:12:00

408306

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker SK

D 10-12

11:13:00

44

409020

Gaute Steiwer

Lillomarka OL

H 17-20

11:13:00

480030

Tiril Ruud Bråten

Raumar OL

D 13-14

11:14:00

139153

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

H 40

11:14:00

142714

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

D 10-12

11:15:00

45

93531

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

H 17-20

11:15:00

408362

Karoline Sønsterudbråten

Raumar OL

D 13-14

11:16:00

401098

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

H 40

11:16:00

118729

Emilie Westin

Porsgrunn OL

D 10-12

11:17:00

46

412227

Fredrik Danielsen

Asker SK

H 17-20

11:17:00

143180

Elin Fossum Rye

Asker SK

D 13-14

11:18:00

497209

Tommy Jauhojärvi

Asker SK

H 40

11:18:00

78376

Einar S. Edvardsen

Asker SK

H 10-12

11:19:00

47

134845

Terje Bjertnes

Konnerud IL

H 17-20

11:19:00

134163

Ragnhid Hjermstad

Fossum IF

D 13-14

11:20:00

61

62074

Agnete Nummedal

Lillomarka OL

D 17-20

11:20:00

111549

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

H 10-12

11:21:00

48

127654

Emil Ahlbäck

Fossum IF

H 17-20

11:21:00

404431

Runa Fremstad

Larvik OK

D 15-16

11:22:00

62

80034

Therese Haare

Konnerud IL

D 17-20

11:22:00

131272

Fredric Broen Grøttland

Skaukameratene OL

H 10-12

11:23:00

49

134240

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

H 17-20

11:23:00

109010

Taran Halvorsen

Konnerud IL

D 15-16

11:24:00

63

97363

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

D 17-20

11:24:00

403580

Aslak Heimdal

Konnerud IL

H 10-12

11:25:00

50

95272

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

H 17-20

11:25:00

109382

Astrid Bredde Vig

Sturla, IF

D 15-16

11:26:00

64

409245

Annette Fjeldheim

Konnerud IL

D 17-20

11:26:00

480031

Trine Ruud Bråten

Raumar OL

D 40

11:27:00

51

402679

Vetle Ruud Bråten

Raumar OL

H 17-20

11:27:00

141455

Marte Jensen

Sandefjord OK

D 15-16

11:28:00

65

147824

Marta Ulvensøen

Tønsberg og omegn, OL

D 17-20

11:28:00

123941

Monique Anne Fjeldheim

Konnerud IL

D 40

11:29:00

52

408299

Rasmus Skaare

Lillomarka OL

H 17-20

11:29:00

483554

Andrine Benjaminse

Lillomarka OL

D 15-16

11:30:00

66

64555

Christina Løvald Hellberg

Täby OK

D 17-20

11:30:00

118482

Jon Ulvensøen

Tønsberg og omegn, OL

H 50

11:31:00

53

408072

Eskil Kinneberg

Raumar OL

H 17-20

11:31:00

408130

Beate Strand

Måren OK

D 15-16

11:32:00

67

120755

Kjersti Adéla Westin

Porsgrunn OL

D 17-20

11:32:00

63780

Tore Watterdal

Tønsberg og omegn, OL

H 50

11:33:00

408071

Vilde Kinneberg

Raumar OL

D 15-16

11:34:00

68

147827

Anna Ulvensøen

Tønsberg og omegn, OL

D 17-20

11:34:00

144289

Jeppe Hansson

Fossum IF

H 50

11:35:00

1

407489

Anders Hauge

Asker SK

H 21

11:35:00

124691

Ingrid Fossum Rye

Asker SK

D 15-16

11:36:00

69

143172

Marie Asprusten

Sandefjord OK

D 17-20

11:36:00

402824

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

H 50

11:37:00

2

67677

Magnus Mellbye Larsen

Asker SK

H 21

11:37:00

92605

Live Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

D 15-16

11:38:00

70

118559

Barbro Kvåle

Hadeland OL

D 17-20

11:38:00

400712

John Kjell Hoset

Lierbygda O-lag

H 50

11:39:00

3

483555

Vegard Brun Saga

NTNUI

H 21

11:39:00

126658

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

D 15-16

11:40:00

83150

Hans-Ingar Sætra

Asker SK

H 50

11:41:00

4

404036

Jon Arvid Fossum

Asker SK

H 21

11:41:00

405983

Audun Heimdal

Konnerud IL

H 13-14

11:42:00

72

145286

Synne Baklid

Konnerud IL

D 17-20

11:42:00

67691

Lars Fremstad

Larvik OK

H 50

11:43:00

5

96265

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

H 21

11:43:00

411958

Karl Fremstad

Larvik OK

H 13-14

11:44:00

21

118529

Synnøve Nybø

Konnerud IL

D 21

11:44:00

125594

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

H 15-16

11:45:00

6

136566

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

H 21

11:45:00

22

136565

Zsuzsa Fey

Asker SK

D 21

11:46:00

483008

Anders Emilsson

Oppsal IF

H 15-16

11:47:00

7

65595

Christian Hohl

Wing OK

H 21

11:47:00

23

67714

Una Glende Janson

Asker SK

D 21

11:48:00

98114

Ådne Isaksætre

Grue IL

H 15-16

11:49:00

8

411084

Jonas Juveli

Lillomarka OL

H 21

11:49:00

24

409340

Kari Svingheim

Lillomarka OL

D 21

11:50:00

92407

Petter Moe

Sandefjord OK

H 15-16

11:51:00

9

132634

Eirik Jansson Haverstad

Lierbygda O-lag

H 21

11:51:00

25

94457

Ingvild Gjessing

Bækkelagets SK

D 21

11:52:00

61057

Øyvind Strande

Ringerike OL

H 15-16

11:53:00

10

129576

Martin Hoset

NTNUI

H 21

11:53:00

26

86077

Marianne Andersen

Konnerud IL

D 21

11:54:00

11

71481

Øyvind Watterdal

Tønsberg og omegn, OL

H 21

11:55:00

27

412055

Marianne Mellbye Larsen

Asker SK

D 21

11:56:00

87520

Kari Strande

Ringerike OL

D 60

11:57:00

12

62577

Eirik Watterdal

Tønsberg og omegn, OL

H 21

11:57:00

28

148143

Tiia Tallila

Valkeakosken Haka

D 21

11:58:00

13

67789

Hans Jørgen Kvåle

Hadeland OL

H 21

11:59:00

29

488030

Hannele Tonna

Hankasalmen Hanka

D 21

12:00:00

14

410574

Lars Hol Moholdt

Wing OK

H 21

12:01:00

30

142409

Marte Reenaas

Wing OK

D 21

12:02:00

15

94933

Eivind Tonna

Lillomarka OL

H 21

12:03:00

31

38385

Stine Olsen Kirkevik

Asker SK

D 21

12:04:00

16

129737

Ove Sætra

Asker SK

H 21

12:05:00

32

78552

Kjersti Reenaas

Lillehammer OK

D 21

12:06:00

33

86074

Vibeke Nørstebø

NTNUI

D 21

12:08:00



Sist oppdatert:

4 januar 2010, 13:58:17

Arrangør:

Lierbygda O-lag

Antall deltagere:

108