Sortering:

Startliste Kneskjælven 2023 4. november 2023

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Klasse

Starttid

Elliot Nebell

Arsenal FC

H16

10:00:00

Erling Dyggve Lunde

Svelvik IF

H16

10:00:00

Fabian Nebel

Arsenal FC

H16

10:00:00

4144853

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

H16

10:00:00

4240792

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

H16

10:00:00

4326385

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

H16

10:00:00

4365771

Ola Gjermstad Pettersen

BOS

H16

10:00:00

Ole Christian Haug

Sande Sportsklubb

H16

10:00:00

Sebastian Ebbestad Sylling

Svelvik IF

H16

10:00:00

4074720

Sindre E. Lysheden-Vogt

Konnerud IL

H16

10:00:00

Sondre Kjærstad Eng

BOS/SIF

H16

10:00:00

Åse Marie Halaas Appenzeller

Team Halaas

D16

10:00:00

Eline Ekroll

Berger IL

D16

10:00:00

Margaret Godø Gjerdahl

Emblem IL Orientering

D16

Olava Gjerdahl

D16

David Gottfridsson

Konnerud IL

H17-34

10:00:00

Eirik Borge Langrind

Berger IL

H17-34

10:00:00

Eirik Stærkeby Jelstad

Team Sportslivet

H17-34

10:00:00

Espen Kristiansen

H17-34

10:00:00

Filip Grønhaug Reierth

NTNUI Triatlon

H17-34

10:00:00

Fredrik Andre Haug

Sande Sportsklubb

H17-34

10:00:00

Gabriel Cornelis Slinger

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

Gjermund Johnsen

Strømm IL

H17-34

10:00:00

Hermann Christoffer

H17-34

10:00:00

Isac Luther

Berger IL

H17-34

10:00:00

4198685

Joar Gjerdahl

BOS Elite

H17-34

10:00:00

Johannes Skår Bjørnstad

BOS

H17-34

Lars Andreas Vik

Team Lassen

H17-34

10:00:00

Magnus Larsen

H17-34

10:00:00

4239398

Magnus Skourup Rognebakke

IF Sturla

H17-34

10:00:00

Magnus Slinger Sørli

Svelvik Sykleklubb

H17-34

10:00:00

4032819

Martin Aske

Andebu IL

H17-34

10:00:00

Martin Lind Haug

NTNUI Triatlon

H17-34

10:00:00

Martin Nymoen

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

Ola Hellum

Hellum Helse & Hestehandel AS

H17-34

10:00:00

Ole Elton

H17-34

10:00:00

4191813

Ole Jørgen Bogen Arenth

BOS Elite

H17-34

10:00:00

Ole Martin Foss

Svelvik IF

H17-34

10:00:00

4121074

Oliver Plassen-Brandvol

Lillehammer OK

H17-34

10:00:00

Sindre Halaas Johnsrud

Team Halaas

H17-34

10:00:00

Sivert Ekroll

Berger IL/Wo2 max

H17-34

10:00:00

Steffen Vedal

Svelvik SK

H17-34

10:00:00

Vebjørn Halaas

Team Halaas

H17-34

10:00:00

Vegard Frøysaa Bjerk

H17-34

10:00:00

William Alexander Haug

Sande Sportsklubb

H17-34

10:00:00

Andrea Hetlevik Vanebo

Kongsberg OL

D17-34

10:00:00

4300737

Anja Hole

Halden SK

D17-34

10:00:00

4243317

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

D17-34

10:00:00

Inger Bonden

Sande Sportsklubb

D17-34

10:00:00

Johanne Berven Agard

Berger IL

D17-34

10:00:00

Juliet Gran Jacobsen

Team Lassen

D17-34

10:00:00

Maja Karajlic

Bergans

D17-34

3969987

Malin Sørensen

Konnerud IL

D17-34

10:00:00

4364964

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

D17-34

10:00:00

3966991

Ronja Erika Björklund

Nydalens SK

D17-34

10:00:00

4192381

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

D17-34

10:00:00

4319083

Tonje Aasheim Nymark

Nydalens SK

D17-34

10:00:00

Tora Bjørlo Weierud

Team Halaas

D17-34

10:00:00

Anders W. Pettersen

Hverken raske eller Trente

H35-49

Bernt Hellerud

Konnerud IL

H35-49

10:00:00

Carl-Simen Bakken

Konnerud IL

H35-49

10:00:00

Christian Bøhmer

BOS

H35-49

10:00:00

Eirik Storøy

H35-49

10:00:00

Eivind Andre Næss-Solberg

Team Herr og Fru

H35-49

Hans Marius Nelson

BOS

H35-49

10:00:00

Harald Gjerdahl

Emblem IL Orientering

H35-49

10:00:00

Ivar Marthinusen

H35-49

10:00:00

Jacob Lauridsen

Tiurveien Rund&Fun

H35-49

10:00:00

Jarle Mogensen

Berger IL

H35-49

10:00:00

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

H35-49

10:00:00

Lars Christian Arvidson

Konnerud IL

H35-49

10:00:00

Lars Erik Bjørnstad Halvorsen

BOS

H35-49

10:00:00

Lasse Syvertsen

Team Lassen

H35-49

10:00:00

Mads Aalborg

H35-49

10:00:00

Magnus Nelson

Is og Bolle IL

H35-49

10:00:00

Martin Hellum

Kystvakten

H35-49

10:00:00

Martin Mogensen

Berger IL

H35-49

10:00:00

4105631

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

H35-49

10:00:00

Morten Sollien Schau

Team Masoval

H35-49

10:00:00

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

H35-49

10:00:00

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

H35-49

10:00:00

Ole Tomas Amundsen

Elopak BIL

H35-49

10:00:00

Ole-Bjørn Mather

Hverken raske eller trente!

H35-49

Petter Guttormsen

H35-49

Petter Justad

Lier Skiløberforening

H35-49

10:00:00

Reidar Madsen

Glassverket IF

H35-49

Rune Nebell

Arsenal FC

H35-49

10:00:00

Sondre Vedal

Svelvik SK

H35-49

10:00:00

3408234

Stian Lie-Jorde

Konnerud IL

H35-49

10:00:00

Stian Sylling

Svelvik SK

H35-49

10:00:00

Thomas Tollefsen

Hakkadalen

H35-49

10:00:00

Tommy Bringaker

H35-49

Øyvind Nilssen

IL Sandvin

H35-49

10:00:00

Anna Carolin Sandström

Arsenal FC

D35-49

10:00:00

Astrid Lunde

Høyen Bootcamp

D35-49

10:00:00

4365839

Britta Fismen

Fossum IF

D35-49

10:00:00

Cecilie Næss-Solberg

Team Herr og Fru

D35-49

Janne Faye Brauer

HairPlay Åskollen

D35-49

10:00:00

Johanna Skjelsbek

SIF

D35-49

Katrine Vie Bråthen

D35-49

4357265

Kirsten Gjermstad

BOS

D35-49

10:00:00

Kjerti Nelson

Oslofjord Tri

D35-49

10:00:00

Kristin Bringaker

D35-49

Kristin Sola

Kniveåsen Rønners

D35-49

Lene Ulstein

Kniveåsen Rønners

D35-49

Linn Olsen

HairPlay Åskollen

D35-49

10:00:00

Merethe Holen

Team Structure Wines

D35-49

10:00:00

Silje Maurtveten

Aktiv Glede

D35-49

Siri Haug

D35-49

Siv Grini

D35-49

Anders Liang

Arsenal

H50

10:00:00

4313888

Bent Winther Bakke

Tyrving IL

H50

10:00:00

Bjørn Wessel

BOS

H50

4209599

Charles Halaas

Team Halaas

H50

10:00:00

David Ekroll

Berger IL

H50

10:00:00

4191623

Egil Torp Furua

BOS

H50

10:00:00

4336947

Frode Nebell

BOS

H50

10:00:00

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

H50

3979879

Håvard Hågård

Konnerud IL

H50

10:00:00

4133476

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

H50

Inge Wergeland

Drbv

H50

10:00:00

Jens Andreassen

H50

Johan Galleberg

H50

10:00:00

Karl Peder Nymoen

Den grå elite

H50

10:00:00

3885522

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

H50

10:00:00

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

H50

10:00:00

4117834

Stig Melling

Ringerike OL

H50

10:00:00

Sverre Gjerdahl

H50

4366217

Terje W. Pettersen

BOS

H50

10:00:00

4104154

Thorbjørn Blom-Hagen

Team Halaas

H50

10:00:00

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

H50

10:00:00

Ann Renate Strand Danielsen

D50

Anne Eastwood

Bergans

D50

Beate Berger

Team Sportslivet

D50

10:00:00

Margrethe Havre

Berger IL

D50

10:00:00

4125779

Synnøve Nybø Halvorsen

Konnerud IL

D50

Tove Beate Jelstad

Team Sportslivet

D50

10:00:00

Egil Andreassen

BOS

H60

10:00:00

Erling Friedmann

Byaasen Skiklub

H60

10:00:00

512521

Jan Morten Andersen

IF Sturla

H60

Jan Trygve Jensen

BOS

H60

10:00:00

Johnny Årnes

Svelvik IF

H60

10:00:00

Knut Pettersen

Svelvik IF

H60

10:00:00

Rolf Christensen

BOS

H60

10:00:00

Sven Myhre

Team Lassen

H60

10:00:00

Thor Andreas Bjørnstad

BOS

H60

Tor Engløk

SIF/BOS

H60

10:00:00

4367249

Øyvind Linnebo

Asker Skiklubb

H60

10:00:00

Kjersti Engløk

BOS

D60



Sist oppdatert:

31 oktober 2023, 06:21:28

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

149