Påmelding til Kransekakestafetten


Arrangør: Lierbygda O-lag
Løpsdato: 21.06.2011


Påmeldingen stenger:
19.06.2011 kl: 23:00


Påmeldingensfristen er ute





Påmeldte til Kransekakestafetten


1.137309Silje Arntzen Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
2.137310Sander Arntzen Lierbygda OL2. etappe - C-BEndre påmelding
3.154338Anton Bueie Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
4.154336Jonas Bueie Lierbygda OL2. etappe - C-BEndre påmelding
5.154335Marte Bueie Lierbygda OL1.etappe - N-CEndre påmelding
6.146420Tilla Farnes Hennum Lierbygda O-Lag2. etappe - C-BEndre påmelding
7.97851Kim Farnes Hansen Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
8.97947Gunhild Hennum Lierbygda OL2. etappe - C-BEndre påmelding
9.412581Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
10.129922Synne Strand Lierbygda OL2. etappe - C-BEndre påmelding
11.149009Sverre Strand Lierbygda OL1.etappe - N-CEndre påmelding
12.409245Sindre Haverstad Lierbygda OL / NTNUI3. etappe - B-AEndre påmelding
13.129921Kari Strand Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
14.129920Vidar Strand Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
15.132587Haakon Olsson Lierbygda O-lag1.etappe - N-CEndre påmelding
16.134240Erik Trøen Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
17.408404Geir Trøen Lierbygda OL2. etappe - C-BEndre påmelding
18.167763Bjarne Tokheim Lierbygda3. etappe - B-AEndre påmelding
19.129726Helga Haverstad Lierbygda OL3. etappe - B-AEndre påmelding
20.121655Håkon Halvorsen Røyken O-lag1.etappe - N-CEndre påmelding
21.152443Kristian Halvorsen Røyken O-lag2. etappe - C-BEndre påmelding
22.152444Trond Halvorsen Røyken O-lag3. etappe - B-AEndre påmelding
23.135152Sander Ovesen Lierbygda O-lag3. etappe - B-AEndre påmelding
24.144062Maren Bogen Eriksen IF Sturla1.etappe - N-CEndre påmelding
25.89051Erik Eriksen IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
26.158432Aud Ellen Brevik IF Sturla3. etappe - B-AEndre påmelding
27.144059Petter Bogen Eriksen IF Sturla1.etappe - N-CEndre påmelding
28.89053Linda Verde IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
29.159646 1.etappe - N-CEndre påmelding
30.96838Sturla Frydenlund IF Sturla3. etappe - B-AEndre påmelding
31.158110Jens Vig IF Sturla3. etappe - B-AEndre påmelding
32.136533Sigrid Bredde Vig IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
33.89072Iselin Sørensen IF Sturla1.etappe - N-CEndre påmelding
34.89068Rune Sørensen IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
35.82105Iver Sørensen Buskerud3. etappe - B-AEndre påmelding
36.118538Vegard Gulbrandsen Asker1.etappe - N-CEndre påmelding
37.124181Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb2. etappe - C-BEndre påmelding
38.160790Harald Kalager Asker SK3. etappe - B-AEndre påmelding
39.136524Margrete Engzelius Asker SK1.etappe - N-CEndre påmelding
40.132447Bård Engzelius Gylver Asker SK2. etappe - C-BEndre påmelding
41.89556Bjørn Gulbrandsen Asker SK3. etappe - B-AEndre påmelding
42.146230Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb2. etappe - C-BEndre påmelding
43.114063Erlend Gylver Asker Skiklubb3. etappe - B-AEndre påmelding
44.94393Karoline Haugen IF Sturla1.etappe - N-CEndre påmelding
45.161760Kornelia L. Brurberg IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
46.89059Fride Sørensen IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
47.408271Kathinka Jussie L. Brurberg Buskerud3. etappe - B-AEndre påmelding
48.158048Yngvar H Solberg Buskerud3. etappe - B-AEndre påmelding
49.60613Kari Jussi Lønning IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
50.60614Nils Inge Brurberg IF Sturla3. etappe - B-AEndre påmelding
51.158048*Yngvar H Solberg Buskerud3. etappe - B-AEndre påmelding
52.60613*Kari Jussi Lønning IF Sturla2. etappe - C-BEndre påmelding
53.60614*Nils Inge Brurberg IF Sturla3. etappe - B-AEndre påmelding
54.143178Eivind Øfsthus Gravir Oslo og Akershus2. etappe - C-BEndre påmelding
55.148956Hanna Haugen Ask Lierbygda O-lag1.etappe - N-CEndre påmelding
56.147278Sigurd Ask Lierbygda O-lag1.etappe - N-CEndre påmelding