Startliste eksport iofxml 3.0

Åstrippelen 2011

Klasse: G11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Simen Sebastian HansenÅs IL2948394810001000+00:000
2Mathias SkjevdalÅs IL199331000993+31:501910
3Knut Skaug HaraldsenÅs IL18842915969+35:282128
4Eirik Andre DannemarkÅs IL9541954+06:283988
5Johannes C. AasÅs IL8591859+09:384178
Klasse: G13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Andreas Opsahl FerstadÅs IL2949310009491000+00:000
2Sigurd FløistadÅs IL27653876947942+06:08368
3Halvard Futterer-WanneboÅs IL26553909928818+09:48588
4Filip LangdalenÅs IL24783990988500+15:42942
5Helge Helø KlemetsdalÅs IL197539751000+32:281948
6Bjørn ØvstedalÅs IL19552970985+33:081988
7Herman Andreas AndersenÅs IL18922954938+35:142114
8Oskar Bugten LarsenÅs IL13002800500+54:583298
9Brynjolf Meldal-JohnsenÅs IL5961596+18:264706
Klasse: G15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Lars TreekremÅs IL30003100010001000+00:000
2Henrik EijsinkÅs IL27603849971940+08:00480
3Olai Stensland LillevoldÅs IL9671967+07:464066
Klasse: H17-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Vegard AntonsenÅs IL2000210001000+00:000
Klasse: H21-39
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Jo Inge FjellstadÅs IL2987398710001000+00:000
2Halvor SteinsholtÅs IL28703943971956+03:54234
3Bjørn Håvard EvjenÅs IL100011000+06:143974
4Thomas HusumÅs IL9791979+06:564016
5Lars Håkon BjuganÅs IL9161916+09:024142
6Harald SchytzÅs IL8841884+10:064206
Klasse: H40-59
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Bjørn-Erik PedersenÅs IL293039499811000+00:000
2Knut Bjørn StokkeÅs IL27883914957917+04:44284
3Einar BergsholmÅs IL2629310001000629+10:02602
4Nils KarbøÅs IL25843920925739+11:32692
5Andreas LundqvistÅs IL25493915791843+12:42762
6Erling FløistadÅs IL24473843797807+16:06966
7Ola ØvstedalÅs IL19083956952+34:042044
8Trond Knapp HaraldsenÅs IL15632776787+45:342734
Klasse: J11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Kjersti LundqvistÅs IL298339859981000+00:000
2Agnes R. SørheimÅs IL27623887963912+07:22442
3Marianne KureÅs IL24853986999500+16:36996
4Ingvild WollebekÅs IL2000310001000+32:461966
5Siri Therese DannemarkÅs IL8911891+09:444184
Klasse: J13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Ranveig W. NordhagenÅs IL2970397010001000+00:000
2Marie TreekremÅs IL100011000+05:403940
Klasse: J15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Kaja W. NordhagenÅs IL30003100010001000+00:000
Klasse: K17-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Malin EijsinkÅs IL30003100010001000+00:000
Klasse: K21-39
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Nina LundqvistÅs IL2880310008801000+00:000
2Wendy FjellstadÅs IL199529951000+29:301770
3Anne HovindÅs IL190421000904+32:321952
4Solveig SchytzÅs IL5951595+16:104570
Klasse: K40-59
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
1Sille WinsnesÅs IL30003100010001000+00:000
2Gunnhild B Meldal-JohnsenÅs IL9071907+09:464186
Klasse: 0-6
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
Kristine Lilleby KvarmeÅs IL30003100010001000+00:000
Erlend TveiteÅs IL30003100010001000+00:000
Mia TveiteÅs IL30003100010001000+00:000
Andreas KureÅs IL2000210001000+33:202000
Torunn Marskar TeieneÅs IL30003100010001000+00:000
Halvor Marskar TeieneÅs IL30003100010001000+00:000
Kaja W. Solberg SandnesÅs IL30003100010001000+00:000
Veronika HøyenÅs IL30003100010001000+00:000
Alva Bredal-AndersenÅs IL30003100010001000+00:000
Davina Tveito CompaoreÅs IL30003100010001000+00:000
Petter StrandrudÅs IL30003100010001000+00:000
Vilde Vaaje-KolstadÅs IL30003100010001000+00:000
August Holt-SiegelÅs IL2000310001000+33:202000
Astrid SkjevdalÅs IL30003100010001000+00:000
Magnus Kvarme GangnæsÅs IL30003100010001000+00:000
Gunnar BjervaÅs IL30003100010001000+00:000
Johanne BjuganÅs IL30003100010001000+00:000
Camilla LundqvistÅs IL30003100010001000+00:000
Sondre LundqvistÅs IL2000310001000+33:202000
Vegard ThorshovÅs IL30003100010001000+00:000
Ingeborg LinnestadÅs IL100011000+06:404000
Mari SchytzÅs IL2000210001000+33:202000
Jacob SchytzÅs IL2000210001000+33:202000
Jonas Bakkebø FjellstadÅs IL2000210001000+33:202000
Tellev Moen GrindflekÅs IL100011000+06:404000
Kajsa Seilø SolheimÅs IL100011000+06:404000
Johanne WåkesøÅs IL100011000+06:404000
Klasse: G7-8
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
Håkon BjuganÅs IL30003100010001000+00:000
Ingemar Yri RisbergÅs IL2000210001000+33:202000
Emil Bakkebø FjellstadÅs IL2000210001000+33:202000
Halvor SlettnesÅs IL30003100010001000+00:000
Mikkel Vaaje-KolstadÅs IL30003100010001000+00:000
Konrad Meldal-JohnsenÅs IL30003100010001000+00:000
Herman LinnestadÅs IL100011000+06:404000
Lawrens Moen GrindflekÅs IL2000210001000+33:202000
Anders Bredal-AndersenÅs IL30003100010001000+00:000
Martin Marskar TeieneÅs IL30003100010001000+00:000
Filip AamodtÅs IL100011000+06:404000
Torbjørn Walker ØrkaÅs IL30003100010001000+00:000
Niklas Soløy SolheimÅs IL30003100010001000+00:000
Lavrans Moen GrindflekÅs IL100011000+06:404000
Klasse: G9-10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
Axel Holt-SiegelÅs IL2000210001000+00:000
Nils TveiteÅs IL30003100010001000+26:40-2000
Vegard AarstadÅs IL2000210001000+00:000
Even WollebekÅs IL2000210001000+00:000
Øystein ThorshovÅs IL30003100010001000+26:40-2000
Alrik AasestadÅs IL2000310001000+00:000
Erlend SolbergÅs IL2000210001000+00:000
Fredrik HvattumÅs IL100011000+33:202000
Ole Håkon SundetÅs IL100011000+33:202000
Klasse: J7-8
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
Eunice Tveito CompaoreÅs IL30003100010001000+00:000
Christine KureÅs IL2000210001000+33:202000
Regina Holt-SiegelÅs IL30003100010001000+00:000
Eline SkjevdalÅs IL30003100010001000+00:000
Helene SolbergÅs IL30003100010001000+00:000
Carina SchytzÅs IL30003100010001000+00:000
Lisa StrandrudÅs IL30003100010001000+00:000
Karoline Kvarme GangnæsÅs IL30003100010001000+00:000
Viktoria HøyenÅs IL30003100010001000+00:000
Kristin Futterer-WanneboÅs IL30003100010001000+00:000
Sigrid DenstadliÅs IL100011000+06:404000
Klasse: J9-10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpetO-løp
Marthe LundqvistÅs IL30003100010001000+00:000
Julie Kvarme GangnæsÅs IL30003100010001000+00:000
Hanna HegstadÅs IL30003100010001000+00:000
Ragnhild BergsholmÅs IL100011000+06:404000


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.