Startliste eksport iofxml 3.0

Ås-trippelen 2012

Klasse: G/J 0-6 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Magnus Kvarme GangnæsÅs IL33111+00:000
Nicolai WennersgårdÅs IL2211+00:011
Alva Bredal-AndersenÅs IL111+00:022
Andreas KureÅs IL33111+00:000
Vilde Vaaje-KolstadÅs IL33111+00:000
Gunnar BjervaÅs IL33111+00:000
Davina CompaoreÅs IL33111+00:000
Sondre LundqvistÅs IL33111+00:000
Camilla LundqvistÅs IL33111+00:000
Johanne Walker ØrkaÅs IL111+00:022
Astrid SkjevdalÅs IL33111+00:000
Håkon HeirÅs IL111+00:022
Torjus HeirÅs IL111+00:022
Even Furre MartinsenÅs IL2211+00:011
Eivind EikemoÅs IL111+00:022
Kinga BanfiÅs IL111+00:022
Klasse: J 7-8 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Emma Kristine LekangÅs IL33111+00:000
Kristine SkarsbakÅs IL111+00:022
Sara JosefsenÅs IL111+00:022
Eunice CompaoreÅs IL33111+00:000
Carina SchytzÅs IL111+00:022
Mia TveiteÅs IL111+00:022
Klasse: G 7-8 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Mikkel Vaaje-KolstadÅs IL33111+00:000
Anders Bredal-AndersenÅs IL111+00:022
August Holt-SiegelÅs IL33111+00:000
Torbjørn Walker ØrkaÅs IL111+00:022
Erlend TveiteÅs IL111+00:022
Eirik EikemoÅs IL111+00:022
Ola HøstelandÅs IL111+00:022
Luc MeuwissenÅs IL111+00:022
Klasse: J 9-10 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Emma Furre MartinsenÅs IL33111+00:000
Marthe LundqvistÅs IL - Ski33111+00:000
Regina Holt-SiegelÅs IL33111+00:000
Eline SkjevdalÅs IL2211+00:011
Karoline Kvarme GangnesÅs IL2211+00:011
Christine KureÅs IL111+00:022
Klasse: G 9-10 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Vegard AarstadÅs IL33111+00:000
Nils TveiteÅs IL33111+00:000
Even WollebekÅs IL33111+00:000
Øystein ThorshovÅs IL33111+00:000
Mathias AltenÅs IL111+00:022
Ingemar Yri RisbergÅs IL111+00:022
Klasse: J 11-12 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Kjersti LundqvistÅs IL29932310000100009932+00:000
2Hanna HegstadÅs IL297953987399719951+02:17137
3Julie Kvarme GangnæsÅs IL10000110000+46:4010000
4Marianne KureÅs IL998819988+46:4010000
5Johanne Yri StokkeÅs IL989619896+46:4010000
Klasse: G 11-12 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Mathias SkjevdalÅs IL2974439998100009746+00:000
2Axel Holt-SiegelÅs IL2000021000010000+42:249744
3Mattis BrøndboÅs IL10000110000+46:4010000
4Alrik AasestadÅs IL966419664+46:4010000
Klasse: J 13-14 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Rannveig W. NordhagenÅs IL2998839989999910000+00:000
2Ingvild WollebekÅs IL29628310000100009628+06:00360
Klasse: G13-14 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Herman Andreas AndersenÅs IL 199412994110000+00:000
2Helge Helø KlemetsdalÅs IL10000110000+45:419941
3Linus OlhansÅs IL989119891+46:4010000
Klasse: G 15-16 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Olai Stensland LillevoldÅs IL300003100001000010000+00:000
2Henrik EijsinkÅs IL297403990599399896+04:20260
3Andreas FerstadÅs IL292573979198749592+12:23743
4Filip LangdalenÅs IL290223992499179181+16:18978
5Bjørn ØvstedalÅs IL19098297439355+46:4010000
Klasse: J 17-20 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Kaja W. NordhagenÅs IL2997739982999510000+00:000
2Malin EijsinkÅs IL2992931000099519978+00:4848
3Henrikke Kongsten TømtÅs IL10000110000+46:4010000
4Maren HøibøÅs IL999519995+46:4010000
Klasse: D 21-39 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Marit ValaNTNUI2991639994100009922+00:000
2Mari HaugenModum FIK2969631000099229774+03:40220
3Nina LundqvistÅs IL289133972496259564+16:431003
4Ine HoviÅs IL199542995410000+46:029962
5Martine KongstenÅs IL998819988+46:4010000
Klasse: D 40-59 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Wendy FjellstadÅs IL29976310000100009976+00:000
2Sille WinsnesÅs IL2976339888987510000+03:33213
Klasse: H 21-39 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Håvard LucasenÅs IL29997399971000010000+00:000
2Anders YriÅs IL19396296779719+46:4010000
3Stian StenslandÅs IL10000210000+46:4010000
4Simo MartomaaÅs IL998919989+46:4010000
5Sigurd HynneÅs IL988519885+46:4010000
6Torbjørn HøitomtStiftelsen BioFokus986719867+46:4010000
7Robert BanfiÅs IL953219532+46:4010000
8Gjermund RøsholtLardal OL870918709+46:4010000
Klasse: H 40-59 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Bjørn-Erik PedersenÅs IL2988939906998310000+00:000
2Jo Inge FjellstadÅs IL29867310000100009867+00:2222
3Ola ØvstedalÅs IL291053981098869409+13:04784
4Andreas LundqvistÅs IL290563968897979571+13:53833
5Trond Knapp HaraldsenÅs IL272853905893318896+43:242604
6Knut Bjørn StokkeÅs IL19754398529902+46:4010000
7Harald SchytzÅs IL19343296599684+46:4010000
8Tord TorshovÅs IL990219902+46:4010000
9Asle BenoniÅs IL972919729+46:4010000
10Mads LillevoldÅs IL971219712+46:4010000
11Erik AndersenÅs IL971119711+46:4010000
Klasse: H 60+
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Michael Heim2000021000010000+00:000
Klasse: G 17-20 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Lars TreekremÅs IL10000110000+00:000


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.