Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2013OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen 4 13 22. august 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Skard

KjELSÅS

23:05

+0:00

52

2.

Stine Østmoe

KjELSÅS

26:14

+3:09

3.

Lea Wisløff

KjELSÅS

26:19

+3:14

4.

Ida Marie Flågen

Heming/Njård OL

27:12

+4:07

5.

Live Østvold

HEMING Orientering

28:49

+5:44

6.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

34:35

+11:30

7.

Hanne Wærp Hauge

KjELSÅS

35:20

+12:15

8.

Tia Jansen

HEMING Orientering

36:35

+13:30

9.

Ingeborg Lie Søvold

HEMING/NJÅRD

49:09

+26:04

10.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

49:14

+26:09

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

38:21

+0:00

DSQ

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

1:13:15

69 46 44

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Berlin

HEMING Orientering

29:29

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Nydalens Skiklub

47:02

+0:00

DSQ

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

1:10:51

59 69

DSQ

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:26:00

40 47 50 55 52 100

DSQ

Idunn Cecilie Rolvsen

Heming/Njård

1:26:06

40 47 50 55 52 100

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

56:15

+0:00

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

35:52

+0:00

2.

Ingrid Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

56:18

+20:26

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Thingelstad

ASKER

59:36

+0:00

2.

Agnes Moquet Stenback

PRIVAT

1:00:22

+0:46

3.

Maren Edvardsen

Aquateam

1:02:35

+2:59

4.

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

1:03:20

+3:44

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Lye

STatnett

41:16

+0:00

2.

Karen Dalby

OPpsal IF

48:44

+7:28

3.

Camila Stridsklev

TYRVING

56:10

+14:54

56

4.

Ingrid Skantze

TYRVING

1:00:51

+19:35

5.

Marie Rygh Holten

HEMING Orientering

1:01:45

+20:29

Brutt

Thea Eeg

Asker SK

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

49:14

+0:00

2.

Hanne Kobernus

OPIL

54:03

+4:49

3.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

55:43

+6:29

4.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:06:54

+17:40

5.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

1:08:49

+19:35

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:00:29

+0:00

2.

Trude Fixdal

Koll IL

1:08:07

+7:38

3.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:19:30

+19:01

4.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:28:12

+27:43

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Stenhammer

PRIVAT

53:59

+0:00

2.

Kirsten Hald

Nydalens Skiklub

1:16:21

+22:22

3.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:30:05

+36:06

DSQ

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:31:42

51

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

38:05

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

46:32

+8:27

3.

Elle Melbye

Elle BIL

47:48

+9:43

4.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

50:51

+12:46

5.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:17:50

+39:45

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

53:45

+0:00

2.

Eilen Vik

Koll IL

1:02:24

+8:39

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:05:55

+12:10

DSQ

Margareth Mikaelsen

Avinor

1:16:07

51

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

52:23

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

54:00

+1:37

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:08:41

+16:18

4.

Torild Riddervold

HEMING/NJÅRD

1:22:54

+30:31

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:01:26

+0:00

56

2.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:23:02

+21:36

3.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:30:09

+28:43

4.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:38:50

+37:24

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:39:15

+37:49

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lunde

Koll IL

21:41

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

Koll IL

25:52

+4:11

2.

Sigurd Tangen Asplin

KOLL

25:52

+4:11

4.

Christoffer Borg

Koll IL

28:04

+6:23

5.

Balder Gammeli-Messel

Koll IL

32:47

+11:06

6.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

33:38

+11:57

7.

Elias Bryhni

HEMING Orientering

48:10

+26:29

8.

Sigurd Lie Søvold

HEMING Orientering

48:12

+26:31

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

24:43

+0:00

2.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

34:57

+10:14

3.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

38:40

+13:57

4.

Johannes Halvorsen

Nydalens Skiklub

47:39

+22:56

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ness

HEMING Orientering

29:35

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

41:47

+0:00

2.

Sindre Haugmo

HEMING Orientering

45:39

+3:52

3.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

47:16

+5:29

4.

Håvard Høymork

Heming Orientering

47:59

+6:12

5.

Tobias Fremming

HEMING Orientering

1:06:39

+24:52

6.

Sølve Nordahl

Heming orientering

1:07:40

+25:53

7.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:07:45

+25:58

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

49:55

+0:00

2.

Nore Rystad

HEMING Orientering

1:19:46

+29:51

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stenback

AkeR SOLUTIONS

49:02

+0:00

2.

Aleksander Holten

HEMING Orientering

54:32

+5:30

3.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

56:10

+7:08

4.

Håkon Berg

STokke IL

1:02:54

+13:52

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

TYRVING

50:59

+0:00

2.

Mathias Nipen

TYRVING

57:22

+6:23

3.

Finn Gjerull Rygh

HEMING Orientering

1:06:01

+15:02

4.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

1:10:56

+19:57

5.

Stig Pedersen

1:42:29

+51:30

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

BS-akustikk

54:39

+0:00

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

54:39

+0:00

3.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

57:05

+2:26

4.

Christian Vogelsang

NIVA

59:01

+4:22

5.

Rolv Anders Systad

LyN

59:11

+4:32

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:00:15

+5:36

7.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:01:00

+6:21

8.

Inge Gunnes

Norconsult

1:04:04

+9:25

9.

Olav Eide

SKBO

1:05:41

+11:02

10.

Ola Lindqvist

LYNx

1:06:14

+11:35

11.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:07:41

+13:02

12.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets Spkl.

1:11:36

+16:57

13.

Lars Grande

FBI

1:14:30

+19:51

14.

Lars Karelius Noer

NRK

1:15:41

+21:02

15.

Harald Iwe

IL Geoform

1:16:05

+21:26

16.

Tor Ringstad

Cisco

1:31:02

+36:23

17.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:41:16

+46:37

18.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:43:20

+48:41

19.

Marius Burmo

Privat

1:54:59

+1:00:20

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Krüger

Gabler

49:29

+0:00

2.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

55:31

+6:02

3.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:07:52

+18:23

4.

Harald Østgaard Lund

Røkla

1:12:03

+22:34

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:23

+0:00

2.

Johan Lunde

Koll IL

51:19

+3:56

3.

Rune Skjesol

Freidig

58:15

+10:52

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

59:18

+11:55

5.

Lars Njaastad

Affecto

1:03:40

+16:17

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:03:45

+16:22

7.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:05:39

+18:16

8.

Kåre Halvorsen

Nydalens Skiklub

1:07:13

+19:50

9.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:08:32

+21:09

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:09:38

+22:15

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:11:35

+24:12

12.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:11:56

+24:33

13.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:17:14

+29:51

DSQ

Per Kaarby

Overtoppen

32:42

57 58 61 62 53 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

37:41

+0:00

2.

Tormod Øvergaard 

Intero

41:33

+3:52

3.

Leif S Thingsrud

Østmarka OK

45:02

+7:21

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

45:23

+7:42

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:15

+10:34

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

50:34

+12:53

7.

Richard Blom

FBI

53:27

+15:46

8.

Olav Nipen

StatOILhydro

1:02:38

+24:57

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:35:44

+58:03

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

39:40

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:01

+0:21

3.

Are Eriksen

OSI

44:40

+5:00

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:35

+11:55

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

55:21

+15:41

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

59:25

+19:45

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:00:59

+21:19

8.

Per Nermo

COWI BIL

1:01:36

+21:56

9.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:02:39

+22:59

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:05:00

+25:20

11.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:05:13

+25:33

12.

Einar Lande

ULLEVÅL SYKEHUS

1:05:26

+25:46

13.

Reidar Kierulf

RKP

1:06:25

+26:45

14.

Per Magnus

FHI

1:07:18

+27:38

15.

Helge Stenseth

DNK

1:21:17

+41:37

16.

Atle Søvig

TYRVING

1:25:16

+45:36

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

42:44

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

43:21

+0:37

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

43:33

+0:49

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

43:39

+0:55

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:31

+2:47

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

45:40

+2:56

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

47:05

+4:21

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

48:57

+6:13

9.

Kaare Solhjell

Privat

49:57

+7:13

10.

Tom Ibsen

OUS

53:14

+10:30

11.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

53:25

+10:41

12.

Fridulv Sagberg

FBI

54:28

+11:44

13.

Torstein Østen

MAESTRO

1:00:40

+17:56

14.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:14:28

+31:44

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:25

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

45:27

+0:02

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

45:36

+0:11

4.

Tor Ommundsen

Veritas

50:15

+4:50

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

51:59

+6:34

6.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:00:47

+15:22

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:01:34

+16:09

8.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:14:13

+28:48

9.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:27:36

+42:11

DSQ

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:21:51

56

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

52:49

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

56:47

+3:58

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

57:49

+5:00

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

58:35

+5:46

5.

Åge Øyvann

NORSK Hydro

1:04:54

+12:05

6.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:21:03

+28:14

7.

Harald Birkeland

OUS

1:23:04

+30:15

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

53:47

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

58:33

+4:46

3.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:02:48

+9:01

4.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:03:27

+9:40

5.

JOhan Theisen

KLP FORSIKRING

1:05:32

+11:45

6.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:06:16

+12:29

7.

Helge Kvaase

HIAK

1:06:27

+12:40

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:33:09

+39:22

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Jentoft

Ren BIL

23:14

+0:00

2.

Arnt Gunnar Haugmo

HEMING Orientering

35:28

+12:14

3.

Mona Gammelli

Koll IL

1:11:11

+47:57

DSQ

Jens Fixdal

Koll IL

55:22

69 52

DSQ

Ingrid Fixdal

Koll IL

57:50

69

DSQ

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:07:02

69

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

1:02:56

+0:00

2.

Trine Olsen

PRIVAT

1:22:24

+19:28

DSQ

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

51:13

55

DSQ

Ingrid Tronshaug

STokke IL

51:18

59

DSQ

Tor Eigil Hodne

STatnett

1:15:58

59 69 71 42 47 50 52

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

41:11

+0:00

2.

Audun Systad

LYN

43:37

+2:26

3.

Kaia Solland

Statnett BIL

58:45

+17:34

4.

Mari Westeng

Statnett

1:09:16

+28:05

5.

Marit Larsen

Statnett BIL

1:13:59

+32:48

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

40:37

+0:00

2.

Brynjar Fredeheim

EBY

54:05

+13:28

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Nilstad Pettersen

TYRVING

53:07

+0:00

2.

Berit Sofie Wiklund

NYDALEN

55:25

+2:18

3.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

55:41

+2:34

4.

Erik Rosenvold

EBY

1:00:50

+7:43

5.

Øystein Rodem

Nydalens Skiklub

1:01:12

+8:05

6.

Fredrik Rosenqvist

TYRVING

1:03:27

+10:20

7.

Marte Ulvestad

HEMING/NJÅRD

1:07:08

+14:01

8.

Eivind Stenhammer

Raumar OL

1:08:49

+15:42

9.

Rune Egeland

PRIVAT

1:11:48

+18:41

10.

Anders Fremming

HEMING/NJÅRD

1:14:17

+21:10

11.

Nils Ihlen

Holte consulting

1:14:23

+21:16

12.

Allain Ferber

FBI

1:18:48

+25:41

13.

Arnaud Sanchis

FMC Kongsberg subsea

1:23:13

+30:06

14.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:31:26

+38:19

15.

Martin Vold

PRIVAT

1:51:11

+58:04

DSQ

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

1:14:58

61

DSQ

Lars Benestad

Grane

1:21:28

61 53

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

LILLehammer OK

59:37

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:25:10

+25:33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2013, 22:39:55

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

230

Antall startet:

230