Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim sprintcup 2014 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 2 10. april 2014

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:55

Silja Fuglem

Malvik IL

21:35

Anna Bellingmo

OL Gaula

23:10

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

10:14

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

11:28

+1:14

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

12:22

+2:08

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

12:29

+2:15

5.

Maren Viken

Byåsen IL

12:49

+2:35

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

20:28

+10:14

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

24:51

+0:00

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

28:10

+3:19

3.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

28:40

+3:49

4.

Dina Reitan

Freidig

29:58

+5:07

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:47

+0:00

2.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

22:15

+0:28

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

24:30

+2:43

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

24:37

+2:50

5.

Vera Melkild

Freidig

24:40

+2:53

6.

Malin Opøien

OL Trollelg

24:53

+3:06

7.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

25:52

+4:05

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:02

+5:15

9.

Line Sølberg

IL Leik

27:27

+5:40

10.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:18

+8:31

11.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

31:26

+9:39

12.

Martine Klock Fleten

Wing OK

41:04

+19:17

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

19:38

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

20:17

+0:39

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:13

+1:35

4.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

24:49

+5:11

4.

Melanie Simpson

Wing OK

24:49

+5:11

6.

Andrea Vindal

Wing OK

25:09

+5:31

7.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

26:02

+6:24

8.

Helene Salte Håland

NTNUI

34:12

+14:34

Klasse: D 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Paulsen Aarstein

OL Trollelg

55:27

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

19:17

+0:00

2.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

20:33

+1:16

3.

Jorunn Kvakland

NTNUI

20:39

+1:22

4.

Toril Nes

NTNUI

21:00

+1:43

5.

Marit Vala

NTNUI

21:08

+1:51

6.

Mari Angell-Petersen

Freidig

21:25

+2:08

7.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

22:09

+2:52

8.

Marta Ulvensøen

NTNUI

23:04

+3:47

9.

Julie Arnesen

NTNUI

23:24

+4:07

10.

Celine Brun Lie

Njård

23:26

+4:09

11.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

23:28

+4:11

12.

Jenny Persson

Byåsen IL

24:00

+4:43

13.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

24:09

+4:52

14.

Kjersti Bø

Klæbu

24:28

+5:11

15.

Astrid Øyre Slind

Oppdal IL

24:58

+5:41

16.

Elise Taylor Spets

Frol IL

25:03

+5:46

17.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

25:22

+6:05

18.

Elise Elvehøy

NTNUI

25:42

+6:25

19.

Kaisa Svergja

Raumar Orientering

25:59

+6:42

20.

Marianne Dæhli

NTNUI

27:12

+7:55

21.

Katharina Rogstad

NTNUI

27:15

+7:58

22.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

27:58

+8:41

23.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

28:44

+9:27

24.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

29:12

+9:55

25.

Wenche Falk-Larsen

Malvik IL

32:55

+13:38

26.

Mari Jeanette Pukstad

OK Nidarøst

38:45

+19:28

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

22:47

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

23:15

+0:28

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

23:28

+0:41

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

24:39

+1:52

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

25:31

+2:44

6.

Thorlene Egerton

Wing OK

26:24

+3:37

7.

Sigrid Melkild

Freidig

26:37

+3:50

8.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

27:24

+4:37

9.

Tone Almås

IL Leik

27:34

+4:47

10.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

28:10

+5:23

11.

Mari Hoff

Byåsen IL

31:19

+8:32

12.

Liv Tennes

Wing OK

31:25

+8:38

13.

Kjersti Tannvik

Freidig

32:34

+9:47

14.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

33:17

+10:30

15.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

35:22

+12:35

16.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

35:36

+12:49

17.

Synnøve Reitan

Freidig

43:40

+20:53

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

25:45

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

27:17

+1:32

3.

Grete Berge Owren

Freidig

29:14

+3:29

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

33:22

+7:37

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

45:42

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Freidig

39:13

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Andre Auran

Malvik IL

10:28

Jørgen Aune

Byåsen IL

15:17

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

8:10

+0:00

2.

Einar Eide

Byåsen IL

8:53

+0:43

3.

Erlend Aune

Byåsen IL

12:09

+3:59

4.

Nikolai Renolen

Wing OK

16:12

+8:02

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

19:38

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

20:23

+0:45

3.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:19

+2:41

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

22:35

+2:57

5.

Mats Eidsmo

Freidig

22:38

+3:00

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

22:50

+3:12

7.

Jonas Grønli

Freidig

23:56

+4:18

8.

Lars Sandstad

Freidig

25:08

+5:30

9.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

27:08

+7:30

10.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:38

+8:00

11.

Jonas Vindal

Wing OK

28:11

+8:33

12.

Matias Nissen

Freidig

28:19

+8:41

13.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

31:50

+12:12

14.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

32:33

+12:55

15.

Lasse Bernhardsen

Malvik IL

32:46

+13:08

16.

Sondre Renå Øien

Malvik IL

33:12

+13:34

17.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

36:25

+16:47

18.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

39:56

+20:18

19.

Magnus Pearson

Malvik IL

50:16

+30:38

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Freidig

18:24

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

19:25

+1:01

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

20:05

+1:41

4.

Mathias Hermstad

Freidig

20:36

+2:12

5.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

21:30

+3:06

6.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

23:44

+5:20

7.

Birk Gravdahl

Wing OK

26:30

+8:06

8.

Emil Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

33:24

+15:00

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

16:21

+0:00

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

18:12

+1:51

3.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

19:29

+3:08

4.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

19:32

+3:11

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK

19:45

+3:24

6.

Preben Antonsen

Byåsen IL

20:43

+4:22

7.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

20:49

+4:28

8.

Johannes Løvås

Byåsen IL

22:09

+5:48

9.

Ola Keiserås

IL Leik

22:52

+6:31

10.

Martin Løvås

OK Nidarøst

32:38

+16:17

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:18

+0:00

2.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

16:21

+0:03

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:26

+0:08

4.

Bård Nonstad

OL Trollelg

16:42

+0:24

5.

Wolfgang Kampel

NTNUI

16:55

+0:37

6.

Dag Lofthus

NTNUI

16:57

+0:39

7.

Per Wiréhn

Byåsen IL

17:13

+0:55

8.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

17:20

+1:02

9.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

17:49

+1:31

10.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

17:59

+1:41

11.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

18:13

+1:55

12.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

18:16

+1:58

13.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

18:27

+2:09

14.

Christian Grønvold

NTNUI

18:42

+2:24

15.

Harald Kalager

NTNUI

19:02

+2:44

16.

Runar Krognes

IL Leik

19:32

+3:14

17.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

19:34

+3:16

18.

Eirik Marthinsen

NTNUI

19:39

+3:21

19.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

19:45

+3:27

20.

Lars Owren

Freidig

19:51

+3:33

21.

Håvard Berget

NTNUI

20:03

+3:45

22.

Snorre Hansen

Byåsen IL

20:09

+3:51

23.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

20:11

+3:53

24.

Eirik Aal

NTNUI

20:24

+4:06

25.

Johan Landrø

Børsa IL

20:58

+4:40

26.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

22:18

+6:00

27.

Tommy Schmid

OL Trollelg

23:18

+7:00

28.

Alex Pedersen

OL Trollelg

23:19

+7:01

29.

Jesse Smith

Klæbu

32:20

+16:02

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

18:08

+0:00

2.

Torgeir Aune

Byåsen IL

18:22

+0:14

3.

Pål Kittilsen

Freidig

18:29

+0:21

3.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

18:29

+0:21

5.

Jens Even Storhov

Freidig

18:31

+0:23

6.

Jon Røstum

OL Gaula

19:12

+1:04

7.

Andreas Sylte

Freidig

19:16

+1:08

8.

Øyvind Schjelderup

Freidig

19:47

+1:39

9.

Arild H Clausen

Freidig

20:45

+2:37

10.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

20:51

+2:43

11.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

21:00

+2:52

12.

Christer Jensen

Emblem IL

21:05

+2:57

13.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

21:37

+3:29

14.

Vegard Grønli

Freidig

21:41

+3:33

15.

Harald Førdedal

Wing OK

21:56

+3:48

16.

Brage Keiserås

IL Leik

21:58

+3:50

17.

Kyrre Auran

Malvik IL

22:02

+3:54

18.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

22:26

+4:18

19.

Jan Hage

IL Leik

22:27

+4:19

20.

Rune Stræte

Freidig

22:42

+4:34

21.

Harald Storrønning

Byåsen IL

23:37

+5:29

22.

Dag Erik Helland

Wing OK

24:25

+6:17

23.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

24:32

+6:24

24.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

24:34

+6:26

25.

Agnar Renolen

Wing OK

24:45

+6:37

26.

Roy Seland

Wing OK

24:53

+6:45

27.

Jon Vindal

Wing OK

25:29

+7:21

28.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

25:31

+7:23

29.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

26:02

+7:54

30.

Arild Heggeset

Freidig

28:29

+10:21

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

20:16

+0:00

2.

John Svergja

Nord-Østerdal OK

20:41

+0:25

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

20:45

+0:29

4.

Geir Owren

Freidig

22:04

+1:48

5.

Knut Hagen

Byåsen IL

22:35

+2:19

6.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

23:21

+3:05

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

24:12

+3:56

8.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

24:34

+4:18

9.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

24:39

+4:23

10.

Knut Inge Fordal

NOTEAM

26:18

+6:02

11.

Helge Eriksen

Byåsen IL

26:41

+6:25

12.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

28:13

+7:57

13.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

33:18

+13:02

14.

Olav Kvittem

Freidig

35:57

+15:41

15.

Jan Erik Kofoed

OK Nidarøst

36:52

+16:36

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Rustad

Freidig

28:12

+0:00

2.

Per Hveem

HIST

28:40

+0:28

3.

Frank Bjarkø

Wing OK

28:50

+0:38

4.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

29:36

+1:24

5.

Rune M Holt

Freidig

36:29

+8:17

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

28:56

+0:00

2.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

30:39

+1:43

3.

Tore Kiste

OK Nidarøst

31:04

+2:08

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

31:50

+2:54

5.

Egil Repvik

OL Trollelg

31:53

+2:57

6.

Tom Bugge

Byåsen IL

33:55

+4:59

7.

Anders Waage

Freidig

34:47

+5:51

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

OK Nidarøst

29:01

+0:00

2.

Knut Skjesol

Wing OK

30:25

+1:24

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

31:35

+2:34

4.

Leif Røhjell

Byåsen IL

33:46

+4:45

5.

Robert Strøm

Wing OK

36:39

+7:38

6.

Tore Brurok

OK Nidarøst

37:11

+8:10

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

31:49

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

32:35

+0:46

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

32:38

+0:49

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

43:22

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mai 2014, 14:47:22

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

222

Antall startet:

222