Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014ABIK Romerike 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Poengløp nr 5 OBIK 20. mai 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Johansen

ULLErsmo

40:10

+0:00

2.

Marit Irene Kvittem

DNV gn

42:25

+2:15

3.

Marte Gammelsæter

NORCONSULT

42:36

+2:26

4.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

44:10

+4:00

5.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler skole

1:07:54

+27:44

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

36:39

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

PRomis

45:48

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

57:47

+11:59

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:19:02

+33:14

DSQ

Gunhild Sunntjønn

SParbank 1

1:01:52

45 47

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

COOP

32:36

+0:00

2.

Berit Heier

Vet BIL

58:59

+26:23

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:04:26

+31:50

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

34:37

+0:00

2.

Nina Kolberg

TYRVING

54:22

+19:45

3.

Inger Finstad

PRIVAT

58:00

+23:23

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

36:53

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:48

+0:55

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

42:01

+5:08

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

43:27

+6:34

5.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

44:30

+7:37

6.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

48:45

+11:52

7.

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMM

51:20

+14:27

Innsendt korrigert navn

8.

Aud I Spjelkavik

FBI

51:42

+14:49

9.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

52:20

+15:27

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

42:19

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

43:36

+1:17

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

44:56

+2:37

4.

Lajla Tiedemann

Gjøvard

49:45

+7:26

5.

Anne Sjønnesen

Nittedal

55:34

+13:15

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:59:47

+1:17:28

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

59:14

32

Klasse: H17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Holen

AAS-JAKOBSEN

21:12

+0:00

2.

Espen Erdal

AAS-JAKOBSEN

21:33

+0:21

3.

Gunnar Øiahals

Siemens

37:52

+16:40

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Alvestad

Lloyds register con

51:30

+0:00

2.

Per Olav Flatholm

Team

58:47

+7:17

3.

Magnus Kristian Mo

FDIL

1:04:52

+13:22

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

48:18

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

51:53

+3:35

3.

Eskil Dahlen

Telenor

53:13

+4:55

4.

Per-Ivar Nikolaisen

Opsal IF

53:41

+5:23

5.

Eskil Åsmul

Software Innovation

1:03:47

+15:29

6.

Jon Sletvold

KjELSÅS

1:04:47

+16:29

7.

Per Martin Rørvik

FBI

1:08:25

+20:07

8.

Jon Solsrud

PRodon

1:18:28

+30:10

9.

Lasse Nederhoed

NRK

1:23:49

+35:31

10.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

1:57:24

+1:09:06

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

39:29

+0:00

2.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

42:06

+2:37

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:56

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

42:15

+0:19

3.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

44:09

+2:13

4.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

44:10

+2:14

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

46:21

+4:25

6.

Martin Granly

Siemens

46:33

+4:37

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

49:08

+7:12

8.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

49:53

+7:57

9.

Per Kaarby

Overtoppen

52:53

+10:57

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

53:37

+11:41

11.

Håkon Halvorsen

STatnett BIL

55:36

+13:40

12.

Nils Olav Solheim

AkeR SOLUTIONS

55:48

+13:52

13.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

56:55

+14:59

14.

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

1:09:50

+27:54

15.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:12:45

+30:49

16.

Frank Olsen

Bardu IL

1:50:04

+1:08:08

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

29:57

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

32:13

+2:16

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

33:14

+3:17

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

33:59

+4:02

5.

Tormod Øvergaard 

Istone

34:01

+4:04

6.

Andreas Erichsen

Erichsen&Horgen

34:24

+4:27

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

34:48

+4:51

8.

Tore Sunntjønn

LILLOMARKA

35:07

+5:10

9.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

36:14

+6:17

10.

Tom Pettersen

KPP/Runners

36:20

+6:23

11.

Richard Blom

FBI

36:22

+6:25

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

47:42

+17:45

13.

John Jacobsen

Statnett

1:10:34

+40:37

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

28:33

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:14

+1:41

3.

Tore Ruud

Østmarka OK

33:26

+4:53

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

34:09

+5:36

5.

Kjell Hobøl

SKBIL

39:20

+10:47

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

39:51

+11:18

7.

Per Nermo

COWI BIL

40:02

+11:29

8.

Reidar Kierulf

RKP

40:14

+11:41

9.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

43:33

+15:00

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

44:21

+15:48

11.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

44:27

+15:54

12.

Tore Ringerike

DNB

45:01

+16:28

13.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

48:06

+19:33

14.

Helge Stenseth

DNK

59:12

+30:39

Arrangør

John Thomas Petersen

Nordea

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

27:21

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

27:23

+0:02

3.

Fridulv Sagberg

FBI

32:21

+5:00

4.

Erik Kinsten

Schenker

34:01

+6:40

5.

Knut G Karlsen

Omega AS

34:22

+7:01

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

36:08

+8:47

7.

Per Haugen

NEDERMAN

38:23

+11:02

7.

Frank Finstad

Elektroskandia

38:23

+11:02

9.

Arne Holmgren

OPIL

39:17

+11:56

10.

Torstein Østen

MAESTRO

41:18

+13:57

11.

Einar Skåre

Brevpost

45:30

+18:09

12.

Kaare Solhjell

Privat

48:12

+20:51

13.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

49:29

+22:08

14.

Johan Storsveen

OPIL

59:38

+32:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

31:21

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

32:08

+0:47

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

32:09

+0:48

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

32:36

+1:15

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

35:49

+4:28

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

37:58

+6:37

7.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

39:38

+8:17

8.

Roar Gudding

Vet BIL

39:41

+8:20

9.

Arne Øfsthus

FUGRO

42:00

+10:39

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

42:20

+10:59

11.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:05

+11:44

12.

Tom Ibsen

OUS

43:06

+11:45

13.

Hans Petter Jensen

Privat

44:14

+12:53

14.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:45

+13:24

15.

Tormod Dahlen

RIngerike

45:07

+13:46

16.

Hans Randen

PRIVAT

45:36

+14:15

17.

Per Erik Sørensen

Haugerud

51:36

+20:15

18.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

52:09

+20:48

19.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:03:17

+31:56

DSQ

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

49:05

31 33 34 46 32 36 37 47 100

Arrangør

Øystein Madsen

GE Healthcare

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

34:59

+0:00

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

34:59

+0:00

3.

Sigfred Fagervik

Thales

35:42

+0:43

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

36:46

+1:47

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

40:46

+5:47

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

41:07

+6:08

7.

Annar Brustad

FOBIL

41:49

+6:50

8.

Svein F Kvalheim

Oppegård

49:08

+14:09

9.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

49:41

+14:42

10.

Åge Øyvann

NORSK Hydro

59:02

+24:03

11.

Steinar Ruud

Konnerud

1:18:53

+43:54

12.

Harald Birkeland

OUS

1:26:53

+51:54

13.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:30:03

+55:04

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

42:09

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

43:48

+1:39

3.

Hans Larsen

Privat

44:01

+1:52

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

46:53

+4:44

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

47:20

+5:11

6.

Kjell Kristian Teigland

Privat

52:58

+10:49

7.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

55:18

+13:09

8.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

56:17

+14:08

9.

Aage Mella

Østmarka OK

57:19

+15:10

10.

Magne Grande

FBI

57:27

+15:18

11.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

57:37

+15:28

12.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

57:40

+15:31

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

Privat

44:35

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

32:37

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kom.

41:07

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

43:18

+2:11

3.

Ivar Strømstad

Raumar

48:00

+6:53

4.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

56:24

+15:17

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

IFE

48:38

+0:00

2.

Tone Sundtjønn

LILLOMARKA

51:06

+2:28

3.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

1:01:13

+12:35

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

1:10:03

+0:00

2.

Tone Lye

STatnett

1:10:09

+0:06

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Hoel

EY

19:13

+0:00

2.

SImen Fredriksen

EY

21:11

+1:58

3.

Astrid Bruland

EY

23:58

+4:45

4.

Mats Tjemsland

Ey

27:06

+7:53

5.

Katinka Sundnes

EY

28:58

+9:45

6.

Renate Lystad

EY

29:14

+10:01

7.

SImen Fritzner

Nittedal

30:17

+11:04

8.

Vemund Kostøl

Gjelleråsen

30:20

+11:07

9.

SImon Haugen

EY

39:19

+20:06

10.

Ida Endresen

EY

40:52

+21:39

11.

Laura Sommerhalder

EY

41:40

+22:27

DSQ

Magnus Eriksrud

EY

58:58

32 154 155 156 157 158


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2014, 10:33:07

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

178

Antall startet:

178