Startliste eksport iofxml 3.0

ABIK Romerike 2014

Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tommy DignesHewlett Packard56697701981853796895762681
2Øyvind GrandumFFI BIL503571030779500977500749500
3Gunnar RustadFFI BIL425351013992500852896
4Carl Erik WasbergFFI422051030103010301001030
5Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN371459988608391017
6Thomas Lunde JensenFFI27573968919870
7Espen MesselFFI26413879921841
8Øystein KildahlØstmarka OK2060210301030
9Ivar MarthinusenNTNUI18132915898
10Kjetil ÅstebølNORSAR14472772675
11Pål StensletPRIVAT103011030
11Leif BillingsøTelenor103011030
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF9861986
14Bjørgulf SvenningsenStatnett BIL9671967
15Arild RoenOK Øst9481948
16Juul Sverre StenerOPIL8361836
17Terje MartinsenLØRENSKOG KOMM8161816
18Helge RevhaugPRIVAT7021702
19Anders AlstadFFI BIL6901690
20Egil HusethKamp Vestheim6661666
21Liv PaltielFolkehelseinstituttet5831583
22Bjørn Egil NygaardKjELler Vindteknikk5741574
23Rolv Erlend BredesenKjELler Vindteknikk5711571
24Øyvind ByrkjedalKjELler Vindteknikk5001500
24Magnus HaakestadFFI BIL5001500
24Joachim ReitanFFI BIL5001500
24Jan Erik HaugFFI5001500
24Henrik KjønnerødFFI BIL5001500
24Aleksander Urnes JohnsonFFI BIL5001500
30Lars TallhaugKjeller Vindtekinkk1001100
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ivar StrømstadRaumar642388149387899471030965826903
2Kjell HobølSKBIL39655875103010301030
3Tore RuudØstmarka OK198029501030
4John Thomas PetersenNordea192321011912
5Tore LundKart konstruktørene187821030848
6Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo Oil &Gas13002521779
7Vidar BerteigEasyPetro103011030
7Stein MellaYara Praxair103011030
7Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN103011030
10Jørgen BarkenæsFet O-Lag100811008
11Øistein HagenOK Øst9581958
12Elin JohansenUllersmo9411941
13Dag HauglandOslo kommune BIL8951895
14Hans LarsenPrivat8621862
15Ivar MarthinusenNTNUI8481848
16Arne Chr ScheiePRIVAT8401840
17Tor Arne UlfengNRVA8041804
18Amund HerrebrødenOK Øst7971797
19Bendik EksethFet O-Lag7871787
20Øyvind GrandumFFI7551755
21Terje MartinsenLØRENSKOG KOMM5051505
22Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMM5001500
22Jan Erik HaugFFI5001500
24Kjell Kristian TeiglandPrivat1001100
24Berit FallerOK Øst1001100
24Anne ArntzenRaumar1001100
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM593987299055009917441013742815
2Arne Chr ScheiePRIVAT46516850629979784909500
3Juul Sverre StenerOPIL40304940103010301030
4Aage MellaØstmarka OK39826672767619506918500
5Per HaugenNEDERMAN38746970607809500888100
6Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMM37068500598500608500500500500
7Tor Arne UlfengNRVA32124773823764852
8Hans RandenPRIVAT27714729759715568
9Vidar BerteigEasyPetro2060210301030
10Kjell Kristian TeiglandPrivat20404520909100511
11Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK18473500500847
12Hans LarsenPrivat15972944653
13Jan Erik HaugFFI11922588604
14Øivind EriksenOK Øst113021030100
15Kjell HobølSKBIL103011030
15John BrændenFLO Kjeller103011030
15Ellen Skjold KvåleSamlaget103011030
18Inger DøhlenRomerike Politi9001900
19Øyvind GrandumFFI BIL8361836
20Lise HugdalCoop8241824
21Erik NæssSiemens7461746
22Helge MonsrudRaumar O-Lag7381738
23Anne ArntzenRaumar5341534
24Uno HanslienBilpost5001500
24Daniel ErikssonFFI BIL5001500
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor SimonsenOK Øst30903103010301030
2Yngve HoelEY103011030
2Ola SkaarNIttedal Orientering103011030
4SImen FredriksenEY9691969
5Astrid BrulandEY8861886
6Mats TjemslandEy7951795
7Gunnar ØiahalsSIemens7691769
8Katinka SundnesEY7461746
9Renate LystadEY7391739
10SImen FritznerNittedal7121712
11Vemund KostølGjelleråsen7111711
12SImon HaugenEY5001500
12Laura SommerhalderEY5001500
12Ida EndresenEY5001500
15Magnus EriksrudEY1001100
Klasse: D17-34(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Elin JohansenULLErsmo103011030
2Marit Irene KvittemDNV gn9921992
3Marte GammelsæterNORCONSULT9801980
4Maia Flood KjeldsenNCC9501950
5Ranveig Aas-HanssenBøler skole6551655
Klasse: D35-44(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Kari BjaalandOSLO Kommune2160310301030100
2Liv PaltielFolkehelseinstituttet103011030
3Sonja BjaalandPRIVAT5001500
Klasse: D50-54(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Nina Elise JørgensenPROMIS BIL2060210301030
2Mari BirkelandMaris interiørhjelp191928891030
3Kjersti HovFossum IF100911009
4Aina GrymyrPRIVAT6471647
5Magnhild MølnvikAker Solutions1001100
5Gunhild SunntjønnSParbank 11001100
Klasse: D55-59(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Eva ReistadAlcatel-Lucent2582352210301030
2Lise HugdahlCOOP103011030
3Berit HeierVet BIL7152615100
Klasse: D60-64(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Aud GranTYRVING30903103010301030
2Inger FinstadPRIVAT15452672873
3Inger FinstadRaumar7851785
4Nina KolbergTYRVING7351735
Klasse: D65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Sidsel SandelienVegdirektoratets IF24603791969700
2Marit VågsnesOUS BIL194129111030
3Wenche BertelsenOslo LÆRERNE192728971030
4Kjersti ThoStabæk IF191421008906
5Anne Marit FærdenKolbotn & Skimt OL17142839875
6Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMM13152815500
7Nora UrsinBærum kom.103011030
8Brynhild FanuelsenFossum IF9401940
9Kristin M. BlomdalLØRENSKOG KOMM8041804
10Aud I SpjelkavikFBI7991799
Klasse: D70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Unni Drage Aker Solutions30743103010301014
2Anne Lise ØfsthusAsker SK29593979984996
3Anne SjønnesenNITTEDAL 187328431030
4Elisabeth IbsenUiO110621001006
5Astri RogstadGE Healthcare100511005
6Hjørdis EgnerOSLO ARKITEKTENE10002500500
7Lajla TiedemannGjøvard9121912
8Eva NilsenSKIFORENINGEN8511851
Klasse: H17N(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Per Olav HolenAAS-JAKOBSEN103011030
2Espen ErdalAAS-JAKOBSEN101211012
3Gunnar ØiahalsSiemens6171617
Klasse: H17-34(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Øystein AlvestadLloyds register con103011030
1Per Olav FlatholmTeam Raske gutter103011030
1Erik StordalAsker SK103011030
4Per Olav FlatholmTeam 9491949
5Magnus Kristian MoFDIL8801880
Klasse: H35-44(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Svein NygårdNorges Bank BIL291431030940944
2Lasse NederhoedNRK20243632779613
3Thomas Lunde JensenFFI15042770734
4Olav EideOSlo Kommune BIL103011030
4Inge LindsethNydalens Skiklub103011030
6Per-Ivar NikolaisenTeknisk Ukeblad100211002
7Terje MartinsenLØRENSKOG KOMM10002500500
8Christian VogelsangNIVA9831983
9Stein BlomsethVålerengen9771977
10Eskil DahlenTelenor9591959
11Per-Ivar NikolaisenOpsal IF9441944
12Magne KnudsenPrivat8881888
13Eskil ÅsmulSoftware Innovation8401840
14Jon SletvoldKjELSÅS8291829
15Per Martin RørvikFBI7921792
16Martin VeastadThales7531753
17Christian GrotnesNRK BIL7151715
18Jon SolsrudPRodon6881688
19Tommy DignesHewlett Packard6321632
20Frode LillevoldFFI6002500100
21Svein KummenMULTICONSULT BIL5801580
22Helge WeydahlFFI5001500
22Carl Erik WasbergFFI5001500
Klasse: H45-49(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Jan Tore HenriksenNORGES BANK30903103010301030
2Odd Arne LianVeidekke19202987933
3Ivar MølnvikFossum IF9881988
4Arne TorgersenFoRSVARSdepartementet9211921
5Johan HaavardtunSchenker8711871
6Gunnar RustadFFI BIL8431843
7Kjetil JacobsenHamar OK8211821
8Johansson PärFolkehelsa7391739
9Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL6621662
10Tor Eigil HodneSTatnett5891589
11Joachim ReitanFFI BIL5401540
Klasse: H50-54(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Per Morten LefdalOEC Consulting3000310169751009
2Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN292039479431030
3Martin GranlySiemens28283945903980
4Helge VatnStatoil Oslo BIL26713861903907
5Bjørn SolbergseterBILPOST2060210301030
6Bjørn Are CarlssonFossum IF200029841016
7Harald Østgaard LundNasjonalbiblioteket17532905848
8Morten KongsbergTyrving, IL16912821870
9Tore FagervoldJernbaneverket BIL Oslo15622914648
10Nils Olav SolheimAker Solutions15522835717
11Pål Woldstad HanssenBDO BIL15172633884
12Øyvind GrandumFFI BIL10002500500
13Øystein KildahlØstmarka OK9731973
14Per KaarbyOvertoppen8691869
15Håkon HalvorsenSTatnett BIL8371837
16Hasse BergstrømSki VG Skole7081708
17Morten EriksenPRIVAT6821682
18Torgeir VaageSAnto SOlve6671667
19Kai Halvorsen AarekolSiemens5001500
19Frank OlsenBardu IL5001500
21Olav OmtveitTelenor BIL1001100
21Olav BakkenLILLOMARKA1001100
Klasse: H55-59(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ove MartinsenLeithe&Christiansen293339821030921
2Tom PettersenKPP/Runners25043893806805
3John HansenAB PIL2160310301001030
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF18852919966
5Tormod Øvergaard Istone18672932935
6Dag HauglandOslo kommune BIL18442955889
7Richard BlomFBI14762893583
8Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF13522704648
9Terje MathisenEvry Oslo BIL9341934
10Knut Anders LøkenFossum IF9331933
11Andreas ErichsenErichsen&Horgen9261926
12Tore SunntjønnLILLOMARKA9141914
13Endre HallanNorConsult9131913
14Severin LindsethAker SOLUTIONS8951895
15Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL8751875
16Per StefferudTorridal8301830
17John JacobsenStatnett5001500
17Arild J. LundNORGES BANK5001500
Klasse: H60-64(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Kjell HobølSKBIL265538111030814
2Egil HusethKamp Vestheim23813737792852
3Jon FossFriskis&Svettis22963723875698
4Are EriksenOSI2060210301030
5Jon FredriksenFOBIL18352902933
6Helge BjaalandELLE BIL16562854802
7John Thomas PetersenNordea14502500950
8Pål BenjaminsenKamp Vestheim12712658613
9Helge StensethDNK10632500563
10Vidar BerteigEasyPetro9911991
11Petter NæssOppsal IF9811981
12Tore RuudØstmarka OK9241924
13Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim8391839
14Knut Erik ØstengenThales BIL8101810
15Hasse BergstrømSki VG Skole8021802
16Stein MyhreOslo Sporveiers BIL8011801
17Per NermoCOWI BIL7991799
18Reidar KierulfRKP7951795
19Helge RevhaugPRIVAT7941794
20Rune HalkePrivat7851785
21Bjørn SpjelkavikTyrving, IL7221722
22Tore RingerikeDNB7121712
23Geir TrøanTELENOR6151615
24Reidar VifstadTYRVING5531553
25Arne MichelsenEikner Sten industrier5251525
26Øyvind FinnekåsaStatnett BIL5001500
Klasse: H65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Jon FærdenKolbotn & Skimt OL30793101910301030
2Per HaugenNEDERMAN24003798804798
3Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping22413839617785
4Juul Sverre StenerOPIL2042210301012
5Knut G KarlsenOmega AS18362872964
6Trond WettergreenAndvord17202815905
7Einar SkåreBrevpost16132668945
8Knut Tore SolheimFUGRO16112796815
9Frank FinstadElektroskandia15913798100693
10Magne MusliLØRENSKOG KOMM14042595809
11Kaare SolhjellPrivat12902619671
12Torstein ØstenMAESTRO12452745500
13Fridulv SagbergFBI9191919
14Erik KinstenSchenker8781878
15Fridulf SagbergFBI8711871
16Arne HolmgrenOPIL7821782
17Tor Arne UlfengNRVA6211621
18Thor Erik AasDNB5341534
19Johan StorsveenOPIL5001500
Klasse: H70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Kjell StenstadvoldHydro Oslo3029399710301002
2Einar HemLillomarka O-lag2812310307521030
3Bjørn SandelienVegdirektoratets IF25693813797959
4Hans RandenPRIVAT25103773844893
5Arne ØfsthusFugro19853830655500
6Knut MøgedalAker Solutions192521008917
7Knut Erik ØstengenThales BIL18812980901
8Sven Erik RognesUniversitetet i Oslo18492929920
9Per Eric StåhlbrandOUS18033500664639
10Arne ReistadAlcatel-Lucent BIL17272799928
11Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM16632825838
12Jon C. FougnerFUGRO16512786865
13Tom IbsenOUS15732813760
14Klaus EngenInnovasjon Norge15582575983
15Øystein MadsenGE Healthcare14592500959
16Erich SturmAlcatel-Lucent BIL13792668711
17Tor SandbySkattedirektoratet13102500810
18Eyvind AasGEOFORM8941894
19Erling TidemannOslo Tannlegeforening8681868
20Roar GuddingVet BIL8671867
21Terje ThrondsenPeCon8061806
22Hans Petter JensenPrivat7951795
23Tormod DahlenRIngerike7801780
24Sigurd HaugerudGeoForm7641764
25Per Erik SørensenHaugerud6771677
26Bjørn ElvevoldOslo Lærerne1001100
Klasse: H75-79(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Bjørn EgnerOSLO ARKITEKTENE30663102510111030
2Tor Drage Aker Solutions2848310258151008
3Svein F KvalheimOppegård26503798855997
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb26013912752937
5Sigfred FagervikThales2030210001030
6Annar BrustadFOBIL18882902986
7Arne Chr ScheiePRIVAT18732917956
8Ronald InglingstadNORDEA17902975815
9Einar ErsdalHydro Oslo8902790100
10Aage ØyvannHydro Oslo7341734
11Åge ØyvannNORSK Hydro6561656
12Harald BirkelandOUS6002500100
13Terje ChristiansenAlcatel Lucent BIL5001500
13Steinar RuudKonnerud5001500
Klasse: H80-(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ole SannesLillomarka OL298731030990967
2Kjell H. EriksenNorges Bank269639397271030
3Bjørn LarssonLillomarka O-lag25183844811863
4Ingvald SevaldsonPermakem2030210001030
5Einar HoffNORCONSULT19142944970
6Hans LarsenPrivat18932988905
7Magne GrandeFBI17442819925
8Johan TheisenKLP FORSIKRING16352816819
9Aage MellaØstmarka OK16302820810
10Kjell Kristian TeiglandPrivat8721872
11Per GjermoAsker Skiklubb8321832
12Arnfinn SjønnesenNittedal8171817
13Tor E. HenriksenLillomarka OL7792100679
14Helge MonsrudRaumar O-Lag1001100
Klasse: CÅ(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor SimonsenPrivat103011030
Klasse: ÅE(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Per OngstadPRIVAT202021030990
2Vivien GrannecSiemens103011030
2Uno HanslienBilpost103011030
4Hilde StåhlbrandOUS7091709
5Jenny ByvaldPRIVAT5051505
Klasse: ÅK(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ivar StrømstadRaumar290139269451030
2Runar MykletunCappelens Antikvariat15342814720
3Knut Bjarne SætreBærum Kom.103011030
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL103011030
5Claus FritznerKongsberg101911019
6Bjørn NordvikKolbotn & Skimt OL100211002
7Kjetil JacobsenHamar o-klubb9931993
8Tore LundKart konstruktørene9601960
9Bjørne SyverstenNORGES BANK9571957
10Per Olav HolenAAS-JAKOBSEN8891889
11Espen ErdalAAS-JAKOBSEN8721872
12Dag ThorstensenStatnett BIL8281828
13Odd KletteliBSK6981698
14Jarle NilsenSiemens5001500
15Runar MykkletunCAppelens Antikvariat1001100
15Morten EriksenPRIVAT1001100
15Kjetil JacobsenHamar OK1001100
15Jan Ole HesselbergTeddy TV1001100
Klasse: ÅM(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Hallvard FjærIFE103011030
1Adam MillbergAker Solutions103011030
3Tone SundtjønnLILLOMARKA9951995
4Arne KlavenessAker Solutions9411941
5Selma Næss-UlsethNydalens Skiklub8811881
Klasse: ÅL(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Osen PerSTatoil Oslo BIL103011030
1Harald IweIL Geoform103011030
3Tone LyeSTatnett101911019
4Dorothea SchulzeNILU5001500
Klasse: D45-49(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Maria TorgersenRuukki103011030
2Elin SjønnesenNiTTEDAL 9941994
3Hilde StåhlbrandOUS1001100
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Runa EilertsenLydbokforlaget103011030
Klasse: C-NIVÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor SimonsenPrivat22433864879500
2Øyvind ByrkjedalKjeller Vindteknikk103011030
2Else HornsethNIttedal103011030
2Ellen Skjold KvåleSamlaget103011030
5Daniel ErikssonFFI BIL9921992
6Marianne Granum HelsvigNydalens Skiklub9001900
7Elias Olsen AlmenningenNIttedal1001100
Klasse: KORT/NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor SimonsenPrivat103011030
2UnNi HerrebrødenOK Øst101511015
3Liv SimonsenOK Øst9191919
4Eva Marie GranOK Øst6821682
Klasse: KULIADEN HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Magnus HaakestadFFI BIL103011030
2Gunnar RustadFFI BIL9781978
3Helge WeydahlFFI9621962
4Carl Erik WasbergFFI9331933
5Johannes SkaarUNIK8981898
6Thomas Lunde JensenFFI8921892
7Anders AlstadFFI BIL8691869
8Lars TallhaugKjeller Vindtekinkk8671867
9Bjørn Egil NygaardKjELler Vindteknikk8221822
10Rolv BredesenKjeller Vindtekinkk7981798
11Kjetil ÅstebølNORSAR7881788
12Kjell HobølSKBIL7571757
13Øyvind GrandumFFI BIL7441744
14Frank OlsenNOEN7021702
15Halvdan Torje BergSkedsmo Kommune6601660
16Joachim ReitanFFI BIL6121612
17Tor SveineNOEN5121512
18Harald RyggKDA5001500
18Espen EgnerSLB5001500
Klasse: KULIADEN DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Gunn Mariken BjervaSkedsmo Kommune103011030
2Eva Beate AndresenNILU8451845
3Helene SkjellumSkedsno kommune5941594
4Synne LarsenThermo Fisher5001500
4Lene HusabøLifetech5001500
Klasse: KULIADEN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
Viviane JodalenFFI102011020
Klasse: TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Rosa Jodalen RudbergSkedsmo Håndball klubb103011030


Antall tellende løp: 7

Poengregel: