Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2014OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

NK løp nr 1 14 22. mai 2014

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tia Jansen

HEMING Orientering

16:35

+0:00

2.

Maya Arnesen

HEMING Orientering

17:23

+0:48

3.

Orla Stray Pedersen

HEMING Orientering

17:58

+1:23

4.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

18:03

+1:28

5.

Wilhelmine Krogsbøl

HEMING Orientering

27:09

+10:34

6.

Celine H Westerheim

HEMING Orientering

27:11

+10:36

7.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

28:29

+11:54

8.

Molly Kvan-Harv

Heming Orientering

31:48

+15:13

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lea Trong-Johansen

Nydalens Skiklub

46:08

+0:00

2.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

55:51

+9:43

3.

Ingrid Skard

KjELSÅS

56:49

+10:41

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

1:24:00

141

DSQ

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

1:45:18

139 64

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Undis Ellevog

OSI Orientering

40:05

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Koll IL

1:01:10

+21:05

3.

Peichi Chuang

OSI Orientering

1:05:36

+25:31

Klasse: D 17-34(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexandra Devik

OSI Orientering

1:46:47

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

48:38

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

57:14

+8:36

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:10:25

+21:47

4.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

1:26:50

+38:12

5.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:29:29

+40:51

6.

Katrine Damgaard

Fossum IF

1:31:43

+43:05

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

45:48

+0:00

2.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

48:47

+2:59

3.

Tone Kvåle

PRIVAT

50:40

+4:52

4.

Alix Young Vik

Nydalens Skiklub

52:03

+6:15

5.

Susannah Malm

STATNETT

1:02:46

+16:58

6.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:10:15

+24:27

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

51:47

+0:00

2.

Trude Fixdal

Koll IL

57:22

+5:35

3.

Unni Stenhammer

PRIVAT

1:01:08

+9:21

4.

Nina Elise Jørgensen

Promis

1:03:37

+11:50

DSQ

Aina Grymyr

PRIVAT

1:48:31

131 112 124 125

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

COOP

43:51

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

58:06

+0:00

2.

Nina Kolberg

TYRVING

1:02:10

+4:04

3.

Eilen Vik

Koll IL

1:15:06

+17:00

4.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:36:37

+38:31

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

53:19

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:46

+0:27

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

58:29

+5:10

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:02:05

+8:46

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:22:26

+29:07

6.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:22:36

+29:17

7.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:28:11

+34:52

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

56:59

+0:00

2.

Lajla Tiedemann

Gjøvard

1:00:45

+3:46

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:02:00

+5:01

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:08:25

+11:26

5.

Anne-Britt Nilsen

HiOA

1:10:20

+13:21

6.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

1:19:34

+22:35

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Fritzner

Nittedal

14:31

+0:00

2.

Sebastian Fjell

HEMING Orientering

15:54

+1:23

3.

Diderik Aschehoug

HEMING Orientering

24:37

+10:06

4.

Jacob Christoffersen

HEMING Orientering

24:42

+10:11

5.

Robin Brown Berntsen

HEMING Orientering

28:08

+13:37

6.

Johan Vestre Tandberg-Johansen

HEMING Orientering

28:28

+13:57

7.

Aksel Sanchis

PRIVAT

29:40

+15:09

8.

Joachim Nygård Jernberg

HEMING Orientering

31:24

+16:53

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

25:25

+0:00

2.

Henrik Wahlstrøm

HEMING Orientering

26:11

+0:46

3.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

27:23

+1:58

4.

Martin Dege

HEMING Orientering

30:39

+5:14

5.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

34:13

+8:48

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming Orientering

44:15

+0:00

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

42:00

+0:00

2.

Per Johansson

FHI

51:06

+9:06

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

1:10:01

+28:01

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Svedberg

HEMING Orientering

59:26

+0:00

2.

Øystein Rodem

Nydalens Skiklub

1:13:32

+14:06

3.

Anders Alstad

FFI BIL

1:48:02

+48:36

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

57:59

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:12:10

+14:11

3.

Marius Burmo

Privat

1:17:57

+19:58

4.

Atle Pedersen

Reload

2:13:44

+1:15:45

DSQ

Russell Flynn

Reload

1:59:10

112 124 125

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

55:43

+0:00

2.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

1:03:18

+7:35

3.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

1:03:57

+8:14

4.

Per Jogeir Karlsbakk

DNV

1:04:58

+9:15

5.

Einar Forvoll

Heming Orientering

1:09:04

+13:21

6.

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:11:59

+16:16

7.

Uno Hanslien

Bilpost

1:35:31

+39:48

DSQ

Jarle Roti

Fossum IF

1:14:52

111

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

50:56

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

53:17

+2:21

3.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

56:07

+5:11

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:18

+7:22

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

58:43

+7:47

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:01:21

+10:25

7.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:05:41

+14:45

8.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:08:33

+17:37

9.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:09:36

+18:40

10.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:17:43

+26:47

11.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:30:10

+39:14

12.

Frank Olsen

Bardu IL

1:35:16

+44:20

13.

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

1:38:54

+47:58

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

39:34

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

44:14

+4:40

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:25

+6:51

4.

Andreas Erichsen

Erichsen&Horgen

47:16

+7:42

5.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

47:27

+7:53

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:08

+13:34

7.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

55:51

+16:17

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

56:44

+17:10

9.

Egil Rundberget

Nydalens Skiklub

57:30

+17:56

10.

Morten Mall

Akwagroup

1:01:57

+22:23

11.

Richard Blom

FBI

1:03:50

+24:16

12.

Nick Ingelbeck

Wellington OC

1:18:21

+38:47

DSQ

John Ravlo

Ecohz

1:31:21

131 112 124 125

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

37:15

+0:00

2.

Petter Næss

Oppsal IF

43:53

+6:38

3.

Are Eriksen

OSI

44:20

+7:05

4.

Vidar Berteig

EasyPetro

44:46

+7:31

5.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

48:47

+11:32

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:03:07

+25:52

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:25

+27:10

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:11:34

+34:19

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:13:49

+36:34

10.

Per Nermo

COWI BIL

1:15:58

+38:43

11.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:23:28

+46:13

12.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:31:37

+54:22

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

33:49

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

45:07

+11:18

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

50:58

+17:09

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

58:48

+24:59

5.

Per Haugen

NEDERMAN

1:01:50

+28:01

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:03:45

+29:56

7.

Torstein Østen

MAESTRO

1:26:21

+52:32

DSQ

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:17:44

132 137 124 125 76

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

41:19

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

43:40

+2:21

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

46:12

+4:53

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

46:59

+5:40

5.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

47:10

+5:51

6.

Svein Lie

Fossum IF

48:26

+7:07

7.

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

48:35

+7:16

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

49:37

+8:18

9.

Tor Ommundsen

Veritas

50:45

+9:26

10.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

52:21

+11:02

11.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

55:22

+14:03

12.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

55:55

+14:36

13.

Arne Øfsthus

FUGRO

57:43

+16:24

14.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

58:08

+16:49

15.

Jon C. Fougner

FUGRO

59:49

+18:30

16.

Tom Ibsen

OUS

1:07:13

+25:54

17.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:08:30

+27:11

18.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:09:38

+28:19

19.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:18:30

+37:11

20.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:18:50

+37:31

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

46:12

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

55:10

+8:58

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

56:33

+10:21

4.

Annar Brustad

FOBIL

59:30

+13:18

5.

Hangeraas, Knut

Geoform

59:57

+13:45

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:11:09

+24:57

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:12:45

+26:33

8.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:15:41

+29:29

9.

Harald Birkeland

OUS

2:04:38

+1:18:26

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

55:14

133

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:22:08

124 125 76

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:02:55

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:06:19

+3:24

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:08:47

+5:52

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:19:54

+16:59

5.

Magne Grande

FBI

1:28:55

+26:00

DSQ

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:13:08

133

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:43:30

112

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

25:23

+0:00

2.

Hilde Andorsen

PRIVAT

1:09:01

+43:38

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

44:29

+0:00

2.

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

57:02

+12:33

3.

Lenny Enström

OSI Orientering

1:01:41

+17:12

4.

Viggo Normann

Redpill Linpro

1:03:21

+18:52

5.

Elissa Brown

OSI Orientering

1:16:38

+32:09

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Vik Edvardsen

Koll IL

1:01:18

+0:00

2.

Finn Gange

Privat

1:03:42

+2:24

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

18:07

132 133 131 112 134 135 137 124 125 76 175

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Tonjer

Nydalens Skiklub

57:37

+0:00

2.

Lea Tonjer

PRIVAT

57:44

+0:07

DSQ

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

56:15

125 76 175

DSQ

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

1:07:49

131 112 124 125 76

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:04:44

+0:00

2.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:14:47

+10:03

3.

Eivind Stenhammer

Raumar OL

1:30:25

+25:41

4.

Anders Holbøll

AHOS BIL

1:33:56

+29:12

5.

Alexander Bürger

OSI Orientering

1:48:34

+43:50

6.

Arnaud Sanchis

FMC Kongsberg subsea

1:48:36

+43:52

DSQ

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

1:04:36

105


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2014, 10:32:49

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

190

Antall startet:

190