Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Nordmarkskarusellen 2014Dataeksport
Brikkesys.no

NK løp nr 2 14 5. juni 2014

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wilhelmine Krogsbøl

HEMING Orientering

33:20

+0:00

2.

Celine H Westerheim

HEMING Orientering

33:28

+0:08

DSQ

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

20:08

78 79 80 100 33

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Arnesen

HEMING Orientering

26:00

+0:00

2.

Mari Aarseth

Koll IL

36:08

+10:08

3.

Live Østvold

HEMING Orientering

40:02

+14:02

4.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

58:58

+32:58

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peichi Chuang

OSI Orientering

56:36

+0:00

Klasse: D 17-34(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexandra Devik

OSI Orientering

1:18:40

+0:00

Klasse: D17-34 bedrift(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:10:59

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:06:17

+0:00

2.

Birgitte Blindheim

OUS

1:30:57

+24:40

3.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

1:32:03

+25:46

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

54:14

+0:00

2.

Siv Johanne Moen

Nydalens Skiklub

1:08:19

+14:05

DSQ

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

1:08:22

81

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

1:01:18

+0:00

2.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:21:02

+19:44

DSQ

Trude Eriksen

Nydalens Skiklub

107 108 109 110 113 112 158 83 81 100 33

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:18:44

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

55:16

+0:00

Oppført i feil klasse

2.

Elle Melbye

Elle BIL

1:05:50

+10:34

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:02:57

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:06:06

+3:09

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:08:37

+5:40

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:10:57

+8:00

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:23:08

+20:11

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:07:12

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:12:50

+5:38

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:35:52

+28:40

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Salvesen Lunde

Koll IL

19:15

+0:00

2.

Martin Christoffer Borg

Koll IL

19:26

+0:11

3.

Christian Fredrik Borg

Koll IL

23:39

+4:24

4.

Tobias Lium

Koll IL

27:38

+8:23

5.

Eirik Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

36:30

+17:15

6.

Jørund Tolleshaug Skaugen

Koll IL

41:15

+22:00

7.

Balder Gammelli-Messel

Koll IL

1:03:51

+44:36

8.

Odin Gammelli-Messel

Koll IL

1:05:09

+45:54

9.

Stian Alexander Lie Rese

Koll IL

1:32:07

+1:12:52

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsen

Nydalens Skiklub

26:09

+0:00

2.

Jørgen Terland Gundersen

HEMING Orientering

46:53

+20:44

3.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

49:28

+23:19

4.

Henrik Wahlstrøm

HEMING Orientering

1:05:12

+39:03

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

38:23

+0:00

2.

Håvard Høymork

Heming Orientering

46:54

+8:31

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Berg

STokke IL

1:05:14

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Aalvik

Nydalens Skiklub

50:40

+0:00

2.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

57:53

+7:13

3.

Morten Nilstad Pettersen

TYRVING

1:00:27

+9:47

4.

Ullrik Astrup Arneeen

HEMING Orientering

1:06:26

+15:46

5.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

1:15:09

+24:29

6.

Halvår Aurmo

HEMING Orientering

1:24:11

+33:31

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:02:06

+0:00

2.

Finn Gjerull Rygh

HEMING Orientering

1:02:09

+0:03

3.

Christian Vogelsang

NIVA

1:02:32

+0:26

4.

Anders Storbråten

LIdingø

1:05:12

+3:06

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:05:15

+3:09

6.

Olav Eide

SKBO

1:05:16

+3:10

7.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

1:08:14

+6:08

8.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:21:13

+19:07

9.

Lasse Nederhoed

NRK

1:31:37

+29:31

10.

Russell Flynn

Reload

1:32:52

+30:46

11.

Atle Pedersen

Reload

1:46:19

+44:13

DSQ

Thor Mella

Skattedirektoratet

53:21

107

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

49:51

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

50:15

+0:24

3.

Einar Forvoll

Heming Orientering

1:18:42

+28:51

4.

Uno Hanslien

Bilpost

1:36:59

+47:08

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

54:43

+0:00

2.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

58:27

+3:44

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:00:38

+5:55

4.

Bjørn Bakkevig

HEMING Orientering

1:01:18

+6:35

5.

Martin Granly

Siemens

1:03:38

+8:55

6.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING/NJÅRD

1:04:20

+9:37

7.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:06:37

+11:54

8.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:07:14

+12:31

9.

Tore Kjølseth

Lundin

1:09:39

+14:56

10.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:12:16

+17:33

11.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:20:35

+25:52

12.

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

1:40:48

+46:05

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

46:32

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

50:42

+4:10

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

55:27

+8:55

4.

Richard Blom

FBI

58:21

+11:49

5.

Per Schanche

Asker SK

1:01:19

+14:47

6.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:08:56

+22:24

DSQ

Don Skantze

I.L. Tyrving

1:26:59

107 108 109 81 100 33

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:46:22

33

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

45:12

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

48:47

+3:35

3.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

54:56

+9:44

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:04:20

+19:08

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:10:35

+25:23

6.

Petter Næss

Oppsal IF

1:11:47

+26:35

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:16:33

+31:21

8.

Per Nermo

COWI BIL

1:19:16

+34:04

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:30:58

+45:46

DSQ

Olav Nipen

StatOILhydro

1:09:56

81

Arrangør

Arne Tesli

Koll

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

Omega AS

49:28

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

52:14

+2:46

3.

Ivar Strømstad

Raumar

53:26

+3:58

4.

Johan Storsveen

OPIL

1:00:44

+11:16

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:02:42

+13:14

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:19:49

+30:21

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

107 108 109 106 158 83 154 100 33

DSQ

Arne Holmgren

OPIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

53:26

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

59:35

+6:09

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:02:23

+8:57

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:07:02

+13:36

5.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:08:42

+15:16

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:08:58

+15:32

7.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

1:14:08

+20:42

8.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:15:52

+22:26

9.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:20:17

+26:51

10.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:41:58

+48:32

DSQ

Einar Hem

LILLOMARKA

43:51

158

DSQ

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:02:03

100

DSQ

Tor Ommundsen

Veritas

1:09:14

33

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:06:10

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:21:29

+15:19

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:37:17

+31:07

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:11:50

+0:00

2.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:14:36

+2:46

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:15:12

+3:22

4.

Magne Grande

FBI

1:15:57

+4:07

5.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:48:29

+36:39

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

2:12:49

+1:00:59

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

107 108 109 106 158 83 154 100 33

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:27:10

158

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Østvold

HEMING Orientering

39:51

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Tronshaug

STokke IL

55:23

+0:00

2.

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

57:58

+2:35

3.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

1:01:51

+6:28

4.

Jarle Nilsen

Siemens

1:45:05

+49:42

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Skotheim

Koll IL

30:05

+0:00

2.

Siri Ulvestad

Nydalens Skiklub

36:55

+6:50

3.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

38:49

+8:44

4.

Marte Ulvestad

HEMING Orientering

44:05

+14:00

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

58:30

+0:00

2.

Martin Jullum

Halden

1:00:20

+1:50

3.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:03:41

+5:11

4.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:08:44

+10:14

DSQ

Gard Lindseth

Nydalen SK

35:21

158 154 100 33

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

4.

Harald Iwe

IL Geoform

1:08:44

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2014, 10:32:25

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147