Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Nordmarkskarusellen 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 3 14 12. juni 2014

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tia Jansen

HEMING Orientering

22:42

+0:00

2.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

34:59

+12:17

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

31:24

+0:00

2.

Ingrid Skard

KjELSÅS

31:43

+0:19

DSQ

Mari Aarseth

Koll IL

44:29

47

DSQ

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

47:11

33

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

1:00:22

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Danna Stene

Nydalens Skiklub

39:36

+0:00

Klasse: D 17-34(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Bjerregård

NYDALEN

1:05:29

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Damgaard

Fossum IF

53:53

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

54:20

+0:27

3.

Birgitte Blindheim

OUS

56:54

+3:01

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

37:16

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

49:11

+11:55

3.

Susannah Malm

STATNETT

1:09:28

+32:12

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

OUS

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis

50:49

+0:00

2.

Trude Fixdal

Koll IL

1:01:48

+10:59

3.

Anne Dahl

KjELSÅS

1:06:21

+15:32

4.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:19:57

+29:08

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

41:59

+0:00

2.

Lise Hugdahl

COOP

42:04

+0:05

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:09:11

+27:12

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

37:03

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

50:38

+13:35

3.

Inger Finstad

PRIVAT

1:00:00

+22:57

4.

Eilen Vik

Koll IL

1:26:53

+49:50

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

40:33

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

44:34

+4:01

3.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

48:04

+7:31

4.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:01:34

+21:01

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

47:32

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

Nittedal

51:31

+3:59

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

52:35

+5:03

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

56:49

+9:17

5.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

1:20:10

+32:38

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:29:16

+41:44

Arrangør

Anne-Britt Nilsen

HIOA

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Borchsenius

HEMING Orientering

30:34

+0:00

2.

Sebastian Fjell

HEMING Orientering

31:37

+1:03

3.

Jacob Christoffersen

HEMING Orientering

45:11

+14:37

4.

Robin Brown Berntsen

HEMING Orientering

45:12

+14:38

5.

Diderik Aschehoug

HEMING Orientering

1:05:49

+35:15

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

32:13

+0:00

DSQ

Rolf Andreas Berg

Nydalens Skiklub

54:41

42 37 33

DSQ

Jørgen Terland Gundersen

HEMING Orientering

1:19:43

42 37 33

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

36:06

+0:00

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

33:15

+0:00

2.

Håkon Berg

STokke IL

44:27

+11:12

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

49:09

+15:54

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

53:13

+19:58

5.

Ivar Kristian Waarum

GEOFORM

56:14

+22:59

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:06:09

+32:54

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

53:13

+0:00

2.

Per Olav Flatholm

Team

54:33

+1:20

3.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

58:17

+5:04

4.

Erik Stordal

Asker SK

1:00:00

+6:47

5.

Halvår Aurmo

HEMING Orientering

1:02:25

+9:12

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Skattedirektoratet

45:41

+0:00

2.

Per Øyvind Stene

DNO

46:59

+1:18

3.

Christian Vogelsang

NIVA

47:43

+2:02

4.

Knut Øen

HEMING Orientering

52:07

+6:26

5.

Lars Karelius Noer

NRK

59:15

+13:34

6.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

59:20

+13:39

7.

Trygve Nilsen

Shell KlubbenBIL

59:49

+14:08

8.

Lasse Nederhoed

NRK

1:09:49

+24:08

9.

Frode Lillevold

FFI

1:20:32

+34:51

10.

Atle Pedersen

Reload

1:24:04

+38:23

DSQ

Russell Flynn

Reload

1:19:02

93 108 109 101 102 35 103 41 106

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

45:08

+0:00

2.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

48:20

+3:12

3.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

55:35

+10:27

4.

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:01:14

+16:06

5.

Uno Hanslien

Bilpost

1:05:43

+20:35

6.

Espen Fyhn Nilsen

Sandnes

1:09:19

+24:11

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:54

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

48:01

+2:07

3.

Eivind Hoff

TYRVING

48:38

+2:44

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

51:37

+5:43

5.

Pål Therkelsen

Privat

57:16

+11:22

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

59:00

+13:06

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

59:25

+13:31

8.

Tore Kjølseth

Lundin

59:39

+13:45

9.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING/NJÅRD

1:00:04

+14:10

10.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:00:11

+14:17

11.

Jan Roar Stange

Sandefjord OK

1:02:57

+17:03

12.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:03:58

+18:04

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:04:32

+18:38

14.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:09:54

+24:00

15.

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

1:30:39

+44:45

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

34:51

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

37:54

+3:03

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

44:09

+9:18

4.

Andreas Erichsen

Erichsen&Horgen

49:29

+14:38

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:00:32

+25:41

6.

John Jacobsen

Statnett

1:09:16

+34:25

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:56

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

39:08

+1:12

3.

Tor Trøan

Hadeland

43:45

+5:49

4.

Petter Næss

Oppsal IF

44:24

+6:28

5.

Magne Vollen

OSI

46:47

+8:51

6.

Olav Nipen

StatOILhydro

48:36

+10:40

7.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:20

+11:24

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

50:52

+12:56

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

52:27

+14:31

10.

Hallvard Bjørgum

Veritas

58:14

+20:18

11.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:13:33

+35:37

DSQ

Helge Bjaaland

ELLE BIL

58:46

103

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Skåre

Brevpost

34:15

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

34:31

+0:16

3.

Ivar Strømstad

Raumar

34:58

+0:43

4.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

35:29

+1:14

5.

Fridulv Sagberg

FBI

35:33

+1:18

6.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

37:48

+3:33

7.

Knut G Karlsen

Omega AS

39:08

+4:53

8.

Johan Storsveen

OPIL

44:09

+9:54

9.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

47:20

+13:05

10.

Torstein Østen

MAESTRO

50:54

+16:39

11.

Per Haugen

NEDERMAN

51:05

+16:50

12.

Frank Finstad

Elektroskandia

51:41

+17:26

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

32:31

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:36

+5:05

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

40:24

+7:53

4.

Tor Ommundsen

Veritas

40:41

+8:10

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

40:54

+8:23

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

41:07

+8:36

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

44:04

+11:33

8.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:09

+11:38

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

45:09

+12:38

10.

Arne Reistad

Thales BIL

45:29

+12:58

11.

Roar Gudding

Vet BIL

49:11

+16:40

12.

Tom Ibsen

OUS

51:30

+18:59

13.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

53:30

+20:59

14.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:08:55

+36:24

15.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:28:52

+56:21

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

35:50

90 91 92 102 106 107

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

38:11

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

40:28

+2:17

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

41:47

+3:36

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

42:23

+4:12

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

44:16

+6:05

6.

Annar Brustad

FOBIL

45:31

+7:20

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

51:35

+13:24

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

53:04

+14:53

9.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

54:04

+15:53

10.

Harald Birkeland

OUS

1:41:40

+1:03:29

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

46:09

+0:00

2.

Hans Larsen

Privat

48:01

+1:52

3.

Ingvald Sevaldson

Permakem

50:09

+4:00

4.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

52:04

+5:55

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

54:05

+7:56

6.

Aage Mella

Østmarka OK

55:11

+9:02

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:36

+9:27

8.

Kjell Kristian Teigland

Privat

56:59

+10:50

9.

Svein Forthun

HIO

1:09:32

+23:23

10.

Magne Grande

FBI

1:13:01

+26:52

11.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:34:31

+48:22

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Hagelien

AAS-JAKOBSEN

1:13:34

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Eilertsen

KjELSÅS

49:38

+0:00

2.

Arnt Gunnar Haugmo

HEMING Orientering

1:04:39

+15:01

3.

Jarle Nilsen

Siemens

1:13:38

+24:00

4.

Øyvind Finnekåsa

STatnett BIL

1:32:00

+42:22

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

33:29

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

34:32

+0:00

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

38:39

+4:07

3.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

51:34

+17:02

4.

Viggo Normann

Redpill Linpro

1:25:06

+50:34

5.

Jostein Jacobsen

HEMING Orientering

2:02:41

+1:28:09

DSQ

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

46:51

103

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

Veidekke

52:59

+0:00

2.

Jon Solsrud

PRodon

1:10:51

+17:52

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Moen

Nydalens Skiklub

1:02:49

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:06:20

+3:31

Klasse: Radioorietering

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Heimdal

RADIo

41:10

+0:00

2.

Steinar Moen

RADIo

51:59

+10:49

3.

Lars Rune Hartveit

RADIO

57:24

+16:14

4.

Stian Eilertsen

Nydalens Skiklub

58:46

+17:36

5.

Karin Garpestad

RaDIo

1:06:22

+25:12

6.

Arne Chistensen

Padio

1:33:16

+52:06

DSQ

Ole Garpestad

Radio

1:42:47

100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 august 2014, 12:50:20

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

181

Antall startet:

181