Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014ABIK Romerike 2014Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R6/OBIK P12 - Living 17. juni 2014

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

41:01

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:39:41

112 105 111 110 102 144 138 113 103 143 101

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:12:29

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:32:40

+0:00

DSQ

Berit Heier

Vet BIL

1:16:36

113 103 143 101

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

43:40

+0:00

2.

Inger Finstad

PRIVAT

56:28

+12:48

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:02:38

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:08:59

+6:21

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:15:38

+13:00

4.

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:25:50

+23:12

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

59:23

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:01:00

+1:37

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

1:02:28

+3:05

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:45:01

+1:45:38

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Flatholm

Team Raske gutter

1:00:21

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindseth

Nydalens Skiklub

53:27

+0:00

2.

Stein Blomseth

Vålerengen

58:01

+4:34

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:00:58

+7:31

4.

Lasse Nederhoed

NRK

1:17:07

+23:40

5.

Thomas Lunde Jensen

FFI

1:18:00

+24:33

6.

Christian Grotnes

NRK BIL

1:23:53

+30:26

7.

Frode Lillevold

FFI

1:48:24

+54:57

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

45:11

+0:00

2.

Odd Arne Lian

Veidekke

53:04

+7:53

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

53:43

+0:00

2.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

54:10

+0:27

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

57:28

+3:45

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

59:48

+6:05

5.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:04:08

+10:25

6.

Martin Granly

Siemens

1:04:09

+10:26

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:06:09

+12:26

8.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:10:03

+16:20

9.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:24:05

+30:22

10.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:25:05

+31:22

11.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:31:32

+37:49

12.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:53:06

+59:23

DSQ

Olav Bakken

LILLOMARKA

54:18

104 114 107 106 143 116 112

Arrang

Øyvind Grandum

FFI BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

35:27

+0:00

2.

Tormod Øvergaard 

Istone

41:28

+6:01

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

49:56

+14:29

4.

Richard Blom

FBI

1:05:00

+29:33

5.

Arild J. Lund

NORGES BANK

1:14:00

+38:33

DSQ

John Hansen

AB PIL

42:38

138

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hobøl

SKBIL

44:35

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

50:49

+6:14

3.

Jon Foss

Friskis&Svettis

56:35

+12:00

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

57:38

+13:03

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

58:57

+14:22

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:03:10

+18:35

7.

Rune Halke

Privat

1:03:46

+19:11

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:19:05

+34:30

9.

Øyvind Finnekåsa

Statnett BIL

2:08:01

+1:23:26

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

34:41

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

39:53

+5:12

3.

Fridulf Sagberg

FBI

44:18

+9:37

4.

Trond Wettergreen

Andvord

47:33

+12:52

5.

Per Haugen

NEDERMAN

48:16

+13:35

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

48:48

+14:07

7.

Kaare Solhjell

Privat

57:29

+22:48

8.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

1:00:59

+26:18

9.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:01:15

+26:34

DSQ

Frank Finstad

Elektroskandia

1:10:27

113 103 143 101

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

40:32

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

50:09

+9:37

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

52:19

+11:47

4.

Hans Randen

PRIVAT

53:12

+12:40

5.

Terje Throndsen

PeCon

56:18

+15:46

6.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

56:49

+16:17

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

57:00

+16:28

8.

Tom Ibsen

OUS

1:00:00

+19:28

9.

Einar Hem

LILLOMARKA

1:00:39

+20:07

10.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:03:57

+23:25

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:07:46

+27:14

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:08:32

+28:00

13.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:15:01

+34:29

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

45:23

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

46:12

+0:49

3.

Annar Brustad

FOBIL

47:35

+2:12

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

58:34

+13:11

5.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:02:10

+16:47

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:02:11

+16:48

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:54

+22:31

8.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:09:32

+24:09

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:47:36

101 249

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

54:43

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

57:58

+3:15

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

59:03

+4:20

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:15:21

+20:38

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:24:37

+29:54

DSQ

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:14:39

144

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:52:16

113

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vivien Grannec

Siemens

1:15:30

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

42:04

+0:00

2.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

47:22

+5:18

3.

Ivar Strømstad

Raumar

47:32

+5:28

4.

Per Olav Holen

AAS-JAKOBSEN

51:23

+9:19

5.

Espen Erdal

AAS-JAKOBSEN

52:50

+10:46

6.

Runar Mykletun

Cappelens Antikvariat

1:05:38

+23:34

7.

Jarle Nilsen

Siemens

2:16:45

+1:34:41

DSQ

Jan Ole Hesselberg

Teddy TV

112 105 111 110 102 144 138 113 103 143 101 249

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

57:19

110 102 103 143

DSQ

Morten Eriksen

PRIVAT

1:22:51

113 103 143 101

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Dorothea Schulze

NILU


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2014, 09:31:42

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

105

Antall startet:

105