Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014ABIK Romerike 2014Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R7/OBIK P16 - Tæruddalen 12. august 2014

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

53:54

+0:00

2.

Sonja Bjaaland

PRIVAT

1:53:13

+59:19

DSQ

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

43:18

134

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Torgersen

Ruukki

1:04:35

+0:00

2.

Elin Sjønnesen

NiTTEDAL

1:07:58

+3:23

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

PROMIS BIL

51:32

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

52:41

+1:09

DSQ

Magnhild Mølnvik

Aker Solutions

3:56

109 113 135 151 134 106 249

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:20:39

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:33

+0:00

2.

Inger Finstad

Raumar

1:01:03

+19:30

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

47:14

+0:00

2.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:00:54

+13:40

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:16:29

+29:15

4.

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:40:18

+53:04

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:08:15

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:09:02

+0:47

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:10:10

+1:55

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:28:35

+20:20

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker SK

1:30:31

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

49:25

+0:00

2.

Per-Ivar Nikolaisen

Teknisk Ukeblad

51:11

+1:46

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

55:57

+6:32

4.

Magne Knudsen

Privat

1:00:32

+11:07

5.

Martin Veastad

Thales

1:13:47

+24:22

6.

Thomas Lunde Jensen

FFI

1:15:43

+26:18

7.

Tommy Dignes

Hewlett Packard

1:25:46

+36:21

8.

Lasse Nederhoed

NRK

1:27:37

+38:12

9.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:30:55

+41:30

10.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

2:15:14

+1:25:49

DSQ

Frode Lillevold

FFI

1:22:55

134

Arrang

Helge Weydahl

FFI

Arrang

Carl Erik Wasberg

FFI

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

47:31

+0:00

2.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

50:34

+3:03

3.

Arne Torgersen

FoRSVARSdepartementet

55:57

+8:26

4.

Johan Haavardtun

Schenker

59:46

+12:15

5.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:02:24

+14:53

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:04:30

+16:59

7.

Johansson Pär

Folkehelsa

1:12:20

+24:49

8.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:19:37

+32:06

9.

Tor Eigil Hodne

STatnett

1:26:35

+39:04

10.

Joachim Reitan

FFI BIL

1:31:14

+43:43

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

52:53

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

54:04

+1:11

3.

Martin Granly

Siemens

56:06

+3:13

4.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:02:43

+9:50

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:06:37

+13:44

6.

Morten Eriksen

PRIVAT

1:26:33

+33:40

DSQ

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:07:28

107

Arrang

Øyvind Grandum

FFI BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

38:23

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

42:31

+4:08

3.

Terje Mathisen

Evry Oslo BIL

44:11

+5:48

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

44:25

+6:02

5.

Endre Hallan

NorConsult

45:05

+6:42

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:55

+8:32

7.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:00

+9:37

8.

Per Stefferud

Torridal

51:26

+13:03

9.

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:19

+14:56

10.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:05:26

+27:03

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

39:24

+0:00

2.

Petter Næss

Oppsal IF

42:29

+3:05

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

45:30

+6:06

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

51:03

+11:39

5.

Kjell Hobøl

SKBIL

54:04

+14:40

6.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

54:22

+14:58

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

54:59

+15:35

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

55:07

+15:43

9.

Helge Revhaug

PRIVAT

55:36

+16:12

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:03:14

+23:50

11.

Geir Trøan

TELENOR

1:09:43

+30:19

12.

Helge Stenseth

DNK

1:13:49

+34:25

13.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:14:36

+35:12

249

14.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:16:48

+37:24

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

36:48

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

37:25

+0:37

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

40:11

+3:23

4.

Trond Wettergreen

Andvord

43:47

+6:59

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

50:23

+13:35

6.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

50:53

+14:05

7.

Per Haugen

NEDERMAN

51:40

+14:52

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

52:37

+15:49

9.

Frank Finstad

Elektroskandia

59:24

+22:36

10.

Thor Erik Aas

DNB

1:11:06

+34:18

11.

Torstein Østen

MAESTRO

1:19:29

+42:41

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

43:40

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

45:12

+1:32

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:00

+2:20

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

47:15

+3:35

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

47:17

+3:37

6.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

49:56

+6:16

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

50:40

+7:00

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:53

+7:13

9.

Hans Randen

PRIVAT

53:00

+9:20

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

57:50

+14:10

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:00:15

+16:35

12.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:04:18

+20:38

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:15:14

+31:34

14.

Arne Øfsthus

Fugro

1:34:43

+51:03

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

46:10

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:14

+1:04

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

47:23

+1:13

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

50:15

+4:05

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

52:01

+5:51

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:18:37

108

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

57:12

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:03:18

+6:06

3.

Magne Grande

FBI

1:06:58

+9:46

4.

Hans Larsen

Privat

1:08:06

+10:54

5.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:12:51

+15:39

6.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:17:53

+20:41

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:18:53

+21:41

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:33:53

+36:41

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Eilertsen

Lydbokforlaget

34:47

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Bilpost

42:36

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

45:11

+2:35

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:08:13

+25:37

4.

Jenny Byvald

PRIVAT

1:24:45

+42:09

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

51:34

+0:00

2.

Claus Fritzner

Kongsberg

51:38

+0:04

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

52:24

+0:50

4.

Tore Lund

Kart konstruktørene

55:42

+4:08

5.

Dag Thorstensen

Statnett BIL

1:09:19

+17:45

6.

Odd Kletteli

BSK

1:22:45

+31:11

DSQ

Runar Mykkletun

CAppelens Antikvariat

48:38

134

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adam Millberg

Aker Solutions

1:30:13

+0:00

2.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:44:33

+14:20

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Osen Per

STatoil Oslo BIL

1:08:37

+0:00

Klasse: C-Nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Skjold Kvåle

Samlaget

48:10

+0:00

2.

Daniel Eriksson

FFI BIL

50:51

+2:41

3.

Marianne Granum Helsvig

Nydalens Skiklub

58:44

+10:34

4.

Tor Simonsen

Privat

1:01:14

+13:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2014, 09:32:24

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133