Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Nordmarkskarusellen 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen nr 4 14 20. august 2014

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

30:52

+0:00

2.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

34:49

+3:57

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Linnebo

HEMING Orientering

43:31

+0:00

2.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

1:06:32

+23:01

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIlje B. Myhre

Fossum IF

54:39

+0:00

2.

Marie Nyvoll

Fossum IF

1:06:25

+11:46

3.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

1:10:33

+15:54

4.

Idunn Cecilie Rolvsen

Heming/Njård

1:27:44

+33:05

5.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:27:46

+33:07

DSQ

Anna Eriksen

Nydalens Skiklub

36:40

46 48 50 51 162 90 168 132 137

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Wegner Hodt

Fossum IF

54:07

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

41:55

+0:00

2.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

43:30

+1:35

3.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

55:49

+13:54

Klasse: D 17-34(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marie Bleken

Bækkelagets Spkl.

57:47

+0:00

2.

Linda Engen

Raumar OL

1:09:04

+11:17

3.

Nanna Fløgstad Solberg

HEMING Orientering

1:12:21

+14:34

Klasse: D17-34 bedrift(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Johansen

ULLErsmo

58:02

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aase Norrud

Fossum IF

45:05

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

52:03

+6:58

3.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:00:51

+15:46

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:02:32

+17:27

5.

Paula Berstad

HEMING Orientering

1:14:36

+29:31

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

43:01

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:10:18

+27:17

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

52:48

+0:00

2.

Kjersti Skantze

TYRVING

1:00:35

+7:47

3.

Ida Engen

EY

1:01:37

+8:49

4.

Trude Fixdal

Koll IL

1:06:00

+13:12

5.

Nina Elise Jørgensen

Promis

1:07:52

+15:04

6.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

1:14:00

+21:12

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

37:57

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

45:32

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

46:52

+1:20

3.

Nina Kolberg

TYRVING

1:03:51

+18:19

4.

Eilen Vik

Koll IL

1:12:52

+27:20

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

48:21

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:48

+1:27

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

50:25

+2:04

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:08:07

+19:46

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:08:08

+19:47

DSQ

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:15:28

53 52 80 162 90

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

55:45

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

59:31

+3:46

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:02:08

+6:23

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:24:31

+28:46

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Borchsenius

HEMING Orientering

29:39

+0:00

2.

Diderik Aschehoug

HEMING Orientering

33:40

+4:01

3.

Jacob Christoffersen

HEMING Orientering

33:50

+4:11

4.

Robin Brown Berntsen

HEMING Orientering

34:28

+4:49

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

28:29

+0:00

2.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

29:37

+1:08

3.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

29:42

+1:13

4.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

40:53

+12:24

5.

Thomas Biering

HEMING Orientering

47:41

+19:12

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming Orientering

44:31

+0:00

2.

Knut Selstad

Fossum IF

45:34

+1:03

3.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

46:19

+1:48

4.

Jonas Haugmo

HEMING Orientering

52:19

+7:48

5.

Tobias Fremming

HEMING Orientering

53:43

+9:12

6.

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming orientering

58:34

+14:03

7.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

58:36

+14:05

8.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

58:45

+14:14

9.

Eivind B. Myhre

Fossum IF

59:31

+15:00

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

43:39

+0:00

2.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

50:29

+6:50

3.

SIndre Haugmo

HEMING Orientering

51:37

+7:58

DSQ

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

53:00

52

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

38:04

+0:00

81 87

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

53:53

+15:49

81 87

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ullrik Astrup Arneeen

HEMING Orientering

52:47

+0:00

2.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

1:04:43

+11:56

3.

Halvor Aurmo

HEMING Orientering

1:06:21

+13:34

DSQ

Niklas Normann

HEMING Orientering

1:00:15

162 80 163

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

54:20

+0:00

2.

Ulf Brenna

DnB

56:09

+1:49

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

56:49

+2:29

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

57:28

+3:08

5.

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

59:12

+4:52

6.

Eskil Dahlen

Telenor

1:03:05

+8:45

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:08:47

+14:27

8.

Lasse Nederhoed

NRK

1:15:48

+21:28

9.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:24:34

+30:14

10.

Atle Pedersen

Reload

1:24:51

+30:31

DSQ

Knut Øen

HEMING Orientering

29:21

162 80 163 95 169 132 168 90 137 249

DSQ

Olav Eide

SKBO

57:36

90

DSQ

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:22:06

162 80 163 168

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

45:35

+0:00

2.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

47:33

+1:58

3.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

47:43

+2:08

4.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

47:53

+2:18

5.

Arnt Ove Takvam

Fearn sport

1:00:09

+14:34

6.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:03:02

+17:27

7.

Per Johansson

FHI

1:06:13

+20:38

8.

Mats Carlin

FBI

1:08:00

+22:25

9.

Uno Hanslien

Bilpost

1:09:22

+23:47

DSQ

Einar Gisholt

Fossum IF

29:34

80 163 162 90 168 132 137 249

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Koll IL

48:11

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

49:50

+1:39

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:18

+6:07

4.

Pål Therkelsen

Privat

55:44

+7:33

5.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

55:55

+7:44

6.

Tore Kjølseth

Lundin

56:28

+8:17

7.

Per Kaarby

Overtoppen

57:00

+8:49

8.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

58:17

+10:06

9.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:06:47

+18:36

10.

Terje Næss

Terramar

1:08:56

+20:45

11.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

1:11:27

+23:16

12.

Terje Melsom

Fossum IF

1:11:43

+23:32

DSQ

Egil Rundberget

Nydalens Skiklub

59:17

168

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

41:35

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

41:36

+0:01

3.

Terje Mathisen

Evry Oslo

42:45

+1:10

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

45:36

+4:01

5.

Knut Engen

Raumar OL

47:42

+6:07

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:21

+6:46

7.

Bjørn Willadssen

HEMING Orientering

49:40

+8:05

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:05:03

+23:28

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:18

+0:00

2.

Hans Huseby

Sarpsborg O-lag

43:42

+1:24

3.

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

48:50

+6:32

4.

Magne Vollen

OSI

51:23

+9:05

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

56:40

+14:22

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

56:42

+14:24

7.

Reidar Kierulf

RKP

56:48

+14:30

8.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

58:21

+16:03

9.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

59:13

+16:55

10.

Per Magnus

FHI

59:16

+16:58

11.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

59:36

+17:18

12.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:00:19

+18:01

13.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

1:01:13

+18:55

14.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:05:09

+22:51

15.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:15:45

+33:27

16.

Øyvind Finnekåsa

STatnett BIL

1:38:03

+55:45

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

36:13

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

39:09

+2:56

3.

Ivar Strømstad

Raumar

44:47

+8:34

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

47:40

+11:27

5.

Kaare Solhjell

Privat

51:02

+14:49

6.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

53:14

+17:01

7.

Knut Tore Solheim

FUGRO

54:44

+18:31

8.

Per Haugen

NEDERMAN

1:00:22

+24:09

9.

Torstein Østen

MAESTRO

1:03:51

+27:38

10.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:05:26

+29:13

11.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:07:21

+31:08

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:48

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

44:28

+2:40

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:41

+3:53

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

50:51

+9:03

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:18

+9:30

6.

Tor Ommundsen

Veritas

55:50

+14:02

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

57:48

+16:00

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:01:27

+19:39

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:04:19

+22:31

10.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:04:34

+22:46

10.

Roar Gudding

Vet BIL

1:04:34

+22:46

12.

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

1:07:05

+25:17

13.

Tom Ibsen

OUS

1:12:03

+30:15

14.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:22:01

+40:13

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

53:30

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

54:45

+1:15

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

56:25

+2:55

4.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

56:56

+3:26

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

58:06

+4:36

6.

Roald Ingelstad

Oppsal IF

58:23

+4:53

7.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:03:14

+9:44

8.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:07:25

+13:55

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:38:43

+45:13

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:48:36

90

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

53:52

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:01:03

+7:11

3.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:01:47

+7:55

4.

Magne Grande

FBI

1:05:43

+11:51

5.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:05:51

+11:59

6.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:12:18

+18:26

7.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:14:22

+20:30

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:20:40

+26:48

9.

Aage Mella

Østmarka OK

1:21:54

+28:02

10.

Erling Bakken

Asker SK

1:22:57

+29:05

249

DSQ

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:11:07

48

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:32:49

80

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Kvarme

Fossum IF

19:06

+0:00

2.

Sven Petter Solhjem

PRIVAT

21:43

+2:37

3.

Live Østvold

HEMING Orientering

24:45

+5:39

4.

Jan Erlend Landsverk Andreassen

HEMING Orientering

25:56

+6:50

5.

Anne Østvold

HEMING Orientering

30:54

+11:48

6.

Anne-Britt Nilsen

HiOA

33:01

+13:55

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Ottersland

Nobels fredssenter

33:20

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

42:23

+9:03

3.

Mona Fixdal

Kolbotn & Skimt OL

1:27:05

+53:45

4.

Hilde Andorsen

HEMING Orientering

1:50:57

+1:17:37

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

48:18

+0:00

2.

Geir Andreas Neset

PRIVAT

48:19

+0:01

3.

Henrik Reusch

HEMING orientering

52:22

+4:04

4.

Rannveig Aas Hansen

PRIVAT

57:51

+9:33

5.

Eyvind Fredriksen

SiNTEF BIL

59:24

+11:06

6.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:03:37

+15:19

7.

SIri Gjølstad

BK OK

1:10:04

+21:46

8.

Ingrid Haugmo

HEMING Orientering

1:18:07

+29:49

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Selvig

PRIVAT

49:52

+0:00

2.

Torstein Schjelle

Armada

53:21

+3:29

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:02:08

+12:16

4.

Jarle Nilsen

Siemens

1:02:30

+12:38

5.

Jenni Byvald

PRIVAT

1:21:03

+31:11

DSQ

JOnas Hovdenak

PRIVAT

1:35:02

52

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

44:38

+0:00

2.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

48:02

+3:24

3.

Lars Benestad

Grane

48:37

+3:59

4.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

51:11

+6:33

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

51:12

+6:34

6.

Frida Næss Ulsett

Nydalens Skiklub

56:19

+11:41

7.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

56:30

+11:52

8.

Frode Hovdenak

NORcONSULT

1:05:14

+20:36

9.

Harald Aulie

Koll IL

1:05:44

+21:06

10.

Arnaud Sanchis

AkeR SOLUTIONS

1:07:15

+22:37

11.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:07:24

+22:46

12.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:07:30

+22:52

13.

Johnny Pedersen

RiNGNES

1:33:57

+49:19

DSQ

Olav Hasaas

Fossum IF

49:35

90 168 132

Brutt

Pernille Katla

Fossum IF

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

47:42

+0:00

2.

Even Angell-Petersen

Nydalens Skiklub

48:25

+0:43

3.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

50:06

+2:24

4.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

51:49

+4:07

5.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

51:51

+4:09

6.

Anders Grevstad

Fossum IF

53:24

+5:42

7.

Christian Reusch

HEMING Orientering

1:05:27

+17:45

8.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:13:35

+25:53

9.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:14:50

+27:08

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HEMING Orientering

1:04:08

+0:00

2.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets Spkl.

1:06:32

+2:24

3.

Harald Iwe

IL Geoform

1:07:42

+3:34

4.

Einar Melsom

Fossum IF

1:15:26

+11:18

5.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:16:39

+12:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2014, 22:06:18

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

234

Antall startet:

234