Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2014OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 5 14 28. august 2014

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

21:28

+0:00

2.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

37:32

+16:04

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Orla Stray Pedersen

HEMING Orientering

32:09

+0:00

2.

Maya Arnesen

HEMING Orientering

32:10

+0:01

3.

Ingrid Skard

KjELSÅS

40:06

+7:57

4.

Karen Skauge

HEMING Orientering

1:14:02

+41:53

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

1:17:33

+0:00

DSQ

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:21:02

75 78

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maiken Sandberg

Nydalens Skiklub

50:40

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Maren Edvardsen

Koll IL

1:24:44

75 79 80

Klasse: D 17-34(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Linda Engen

Raumar OL

58:29

76

DSQ

Undis Ellevog

OSI Orientering

1:04:11

76

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

36:40

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

41:58

+5:18

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

41:09

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Danielsen

LYN

39:56

+0:00

2.

Ida Engen

EY

42:00

+2:04

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

28:34

+0:00

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

72 76 77 73 75 79 80 142

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

33:31

+0:00

2.

Nina Kolberg

TYRVING

43:03

+9:32

3.

Eilen Vik

Koll IL

1:01:20

+27:49

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

33:48

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

34:59

+1:11

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

37:37

+3:49

4.

SIdsel Graff-Iversen

Fossum IF

48:24

+14:36

5.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

49:13

+15:25

6.

Vera Sjølie

NORGES BANK

55:30

+21:42

DSQ

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

41:48

75

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

38:46

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

44:59

+6:13

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

46:24

+7:38

4.

Anne Sjønnesen

Nittedal

49:42

+10:56

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

54:20

+15:34

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:06:33

+27:47

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:11:37

+32:51

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Terland Gundersen

HEMING Orientering

21:49

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

26:44

+0:00

2.

Aksel Aalde

Sweco/NSK

33:21

+6:37

3.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

1:01:03

+34:19

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming orientering

1:14:56

75 78 79 80

DSQ

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:20:46

75 78

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

27:21

+0:00

69 70 62 Disse postene inngår ikke i H17AK, me...

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

54:29

+27:08

Klasse: H17-34 bedrift(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

57:45

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

1:00:18

+0:00

2.

Halvor Aurmo

HEMING Orientering

1:04:04

+3:46

3.

Eivind Opdahl

MElhus IL

1:35:37

+35:19

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

SKBO

51:57

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

53:41

+1:44

3.

Christian Vogelsang

NIVA

54:12

+2:15

4.

Bo Engdahl

BS-akustikk

56:55

+4:58

5.

Erik PAulsrud

OEC

57:18

+5:21

6.

Hallvard Koren

OK Moss

1:08:18

+16:21

7.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:08:19

+16:22

8.

Helge Weydahl

FFI

1:11:19

+19:22

9.

Dag Wang

LILLOMARKA

1:15:48

+23:51

10.

Lasse Nederhoed

NRK

1:16:28

+24:31

11.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:19:11

+27:14

12.

Atle Pedersen

Reload

1:21:59

+30:02

13.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:25:33

+33:36

14.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:46:22

+54:25

15.

Magnus Nøkland

PRIVAT

3:02:50

+2:10:53

DSQ

Kai Halvorsen

Aarekol

1:13:36

69 70 71

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Øen

HEMING Orientering

42:44

+0:00

2.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

43:53

+1:09

3.

Arne Torgersen

Bækkelagets Spkl.

45:22

+2:38

4.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

45:27

+2:43

5.

Rolv Anders Systad

LyN

45:37

+2:53

6.

Paul Solheim

PRIVAT

50:44

+8:00

7.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

54:11

+11:27

8.

Per Johansson

FHI

54:49

+12:05

9.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:02:05

+19:21

10.

Uno Hanslien

Bilpost

1:07:07

+24:23

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

37:06

+0:00

2.

Inge Lindset

Nydalens Skiklub

37:07

+0:01

3.

Eskil Dahlen

Telenor

39:28

+2:22

4.

Tore Kjølseth

Lundin

40:39

+3:33

5.

Johan Lunde

Koll IL

41:53

+4:47

6.

SIndre Langaas

Nydalen SK

42:22

+5:16

7.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:48

+5:42

8.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

44:49

+7:43

9.

Roar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

46:57

+9:51

10.

Kjell Blomseth

STatENS VEGVESEN

47:34

+10:28

11.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

50:14

+13:08

12.

Paul Hinsch

MIC

50:15

+13:09

13.

Terje Næss

Terramar

52:13

+15:07

14.

Peer Stiansen

Nydalens Skiklub

52:29

+15:23

15.

Per Kaarby

Overtoppen

53:56

+16:50

16.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

58:04

+20:58

17.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten Oslo

1:11:22

+34:16

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

25:13

+0:00

2.

Einar Jensen

Kartverket

26:11

+0:58

3.

Martin Granly

Siemens

30:27

+5:14

4.

Terje Mathisen

Evry Oslo

31:02

+5:49

5.

John Hansen

AB PIL

31:05

+5:52

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

32:45

+7:32

7.

Knut Engen

Raumar OL

33:18

+8:05

8.

Andreas Erichsen

Erichsen&Horgen

34:12

+8:59

9.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

34:20

+9:07

10.

Morten Mall

Akwagroup

37:35

+12:22

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

40:14

+15:01

12.

Tom Pettersen

KPP/Runners

44:37

+19:24

13.

John Jacobsen

Statnett

1:02:24

+37:11

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

29:03

+0:00

2.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

33:31

+4:28

3.

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

34:13

+5:10

4.

Magne Vollen

OSI

35:24

+6:21

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

37:40

+8:37

6.

Per Nermo

COWI BIL

38:42

+9:39

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

38:54

+9:51

8.

Reidar Kierulf

RKP

39:50

+10:47

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

41:20

+12:17

10.

Per Magnus

FHI

46:32

+17:29

11.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

47:08

+18:05

12.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

50:24

+21:21

13.

Tom Edvardsen

Koll IL

54:21

+25:18

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

27:29

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

30:15

+2:46

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

30:22

+2:53

4.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

31:52

+4:23

5.

Einar Skåre

Brevpost

32:36

+5:07

6.

Fridulv Sagberg

FBI

33:04

+5:35

7.

Tor Lea

UMB

33:20

+5:51

8.

Kaare Solhjell

Privat

36:43

+9:14

9.

Torstein Østen

MAESTRO

49:20

+21:51

10.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:00:59

+33:30

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

30:54

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

31:19

+0:25

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

34:25

+3:31

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

35:01

+4:07

5.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

35:21

+4:27

6.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

35:58

+5:04

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

36:34

+5:40

8.

Arne Reistad

Thales BIL

37:03

+6:09

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

37:05

+6:11

10.

Kåre Knudsen

GeoForm

38:07

+7:13

11.

Eyvind Aas

GEOFORM

40:50

+9:56

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

44:07

+13:13

13.

Tom Ibsen

OUS

44:21

+13:27

14.

Arne Øfsthus

FUGRO

45:42

+14:48

15.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

51:37

+20:43

16.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

58:58

+28:04

DSQ

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

41:28

77

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

32:18

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

36:05

+3:47

3.

Annar Brustad

FOBIL

37:32

+5:14

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

39:55

+7:37

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

40:39

+8:21

6.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

42:55

+10:37

7.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:04:05

+31:47

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

37:46

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

41:47

+4:01

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

41:54

+4:08

4.

Magne Grande

FBI

49:12

+11:26

5.

Kjell Kristian Teigland

Privat

49:45

+11:59

6.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

55:18

+17:32

7.

Svein Forthun

HIO

1:05:56

+28:10

8.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:06:05

+28:19

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:18:52

+41:06

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Krogsrud

HEMING Orientering

21:21

+0:00

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegard

LILLOMARKA OL

19:54

+0:00

2.

Aksel Eide

Bækkelagets Spkl.

31:12

+11:18

3.

Anne-Britt Nilsen

HiOA

1:09:08

+49:14

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

POddbjørn Strøm

Sweco

35:10

+0:00

2.

Christinae Wost

Siemens

40:57

+5:47

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

39:33

+0:00

2.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

56:28

+16:55

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

OUS

45:11

+0:00

2.

Kerstin Batz

Siemens

57:52

+12:41

3.

Solvei Brattlie

Sweco BIL

1:00:16

+15:05

4.

Jenni Byvald

PRIVAT

1:12:03

+26:52

DSQ

Martin Dege

HEMING Orientering

1:05:47

75 79

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Fiskevoll

Sweco

25:34

+0:00

2.

Geir Hoff

Sweco BIL

26:45

+1:11

3.

Knut Aalde

Sweco

27:16

+1:42

4.

Erling Størlen

Sweco

28:50

+3:16

5.

Ola Nakken

AHUS BIL

30:16

+4:42

6.

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

31:44

+6:10

7.

Kristoffer Krossby

Sweco

32:04

+6:30

8.

Lars Benestad

Grane

36:41

+11:07

9.

Øyvind Bakke

Sweco

38:38

+13:04

10.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

41:11

+15:37

11.

Invild Wang

LILLOMARKA OL

43:44

+18:10

12.

Geir Andreas Neset

PRIVAT

45:20

+19:46

13.

Dag Langseth

Ringnes

46:02

+20:28

14.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

46:27

+20:53

15.

Arne Mikkelsen

LILLOMARKA O-lag

49:07

+23:33

16.

Rnaveig Aas Hansen

PRIVAT

49:36

+24:02

17.

Evald Nergaard

RINGNES

55:57

+30:23

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

50:00

+0:00

2.

Fritjof Jebsen

Kustein

50:06

+0:06

3.

Paul A Tovund

Østmarka OK

51:04

+1:04

4.

Tore Kalhovd

AkeRs Solution

1:01:59

+11:59

5.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:05:12

+15:12

6.

Øyvind Løland

Nucleus

1:33:49

+43:49

7.

Elin Nyhus

Nittedal

1:45:28

+55:28

DSQ

Viggo Normann

Redpill Linpro


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2014, 13:37:51

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

198

Antall startet:

198