Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Kuliaden/ABIK R10 - Oksefjellet 1. september 2014

Klasse: Kuliaden Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Haakestad

FFI BIL

18:23

+0:00

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

19:56

+1:33

3.

Helge Weydahl

FFI

20:09

+1:46

4.

Carl Erik Wasberg

FFI

20:50

+2:27

5.

Johannes Skaar

UNIK

22:08

+3:45

6.

Thomas Lunde Jensen

FFI

22:21

+3:58

7.

Anders Alstad

FFI BIL

23:12

+4:49

8.

Lars Tallhaug

Kjeller Vindtekinkk

23:16

+4:53

9.

Bjørn Egil Nygaard

KjELler Vindteknikk

24:55

+6:32

10.

Rolv Bredesen

Kjeller Vindtekinkk

25:48

+7:25

11.

Kjetil Åstebøl

NORSAR

26:11

+7:48

12.

Kjell Hobøl

SKBIL

27:19

+8:56

13.

Øyvind Grandum

FFI BIL

27:48

+9:25

14.

Frank Olsen

NOEN

29:20

+10:57

15.

Halvdan Torje Berg

Skedsmo Kommune

30:54

+12:31

16.

Joachim Reitan

FFI BIL

32:40

+14:17

17.

Tor Sveine

NOEN

36:19

+17:56

18.

Espen Egner

SLB

43:17

+24:54

19.

Harald Rygg

KDA

47:11

+28:48

Klasse: Kuliaden Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Mariken Bjerva

Skedsmo Kommune

21:13

+0:00

2.

Eva Beate Andresen

NILU

28:39

+7:26

3.

Helene Skjellum

Skedsno kommune

38:52

+17:39

4.

Synne Larsen

Thermo Fisher

1:06:06

+44:53

5.

Lene Husabø

Lifetech

1:06:17

+45:04

Klasse: Kuliaden Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Viviane Jodalen

FFI

23:36

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

20:44

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

25:12

+4:28

3.

Ivar Marthinusen

NTNUI

27:28

+6:44

4.

Ivar Strømstad

Raumar

27:58

+7:14

5.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

41:15

+20:31

6.

Jan Erik Haug

FFI

43:06

+22:22

Arrang

Wenche Aas

NILU

Arrang

Dorothea Schulze

NILU

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Skjold Kvåle

Samlaget

32:05

+0:00

2.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

32:32

+0:27

3.

Hans Larsen

Privat

36:21

+4:16

4.

Aage Mella

Østmarka OK

37:19

+5:14

5.

Kjell Kristian Teigland

Privat

37:54

+5:49

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

37:55

+5:50

Sterkt hindret av bueskyttere. 13 og 14 må elimite...

7.

Per Haugen

NEDERMAN

39:17

+7:12

8.

Hans Randen

PRIVAT

50:24

+18:19

Klasse: Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rosa Jodalen Rudberg

Skedsmo Håndball klubb

23:28

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 september 2014, 11:32:43

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42