Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Kuliaden/ABIK R10 - Oksefjellet 1. september 2014

Klasse: Kuliaden Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Haakestad

FFI BIL

18:23

+0:00

korriger

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

19:56

+1:33

korriger

3.

Helge Weydahl

FFI

20:09

+1:46

korriger

4.

Carl Erik Wasberg

FFI

20:50

+2:27

korriger

5.

Johannes Skaar

UNIK

22:08

+3:45

korriger

6.

Thomas Lunde Jensen

FFI

22:21

+3:58

korriger

7.

Anders Alstad

FFI BIL

23:12

+4:49

korriger

8.

Lars Tallhaug

Kjeller Vindtekinkk

23:16

+4:53

korriger

9.

Bjørn Egil Nygaard

KjELler Vindteknikk

24:55

+6:32

korriger

10.

Rolv Bredesen

Kjeller Vindtekinkk

25:48

+7:25

korriger

11.

Kjetil Åstebøl

NORSAR

26:11

+7:48

korriger

12.

Kjell Hobøl

SKBIL

27:19

+8:56

korriger

13.

Øyvind Grandum

FFI BIL

27:48

+9:25

korriger

14.

Frank Olsen

NOEN

29:20

+10:57

korriger

15.

Halvdan Torje Berg

Skedsmo Kommune

30:54

+12:31

korriger

16.

Joachim Reitan

FFI BIL

32:40

+14:17

korriger

17.

Tor Sveine

NOEN

36:19

+17:56

korriger

18.

Espen Egner

SLB

43:17

+24:54

korriger

19.

Harald Rygg

KDA

47:11

+28:48

korriger

Klasse: Kuliaden Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Mariken Bjerva

Skedsmo Kommune

21:13

+0:00

korriger

2.

Eva Beate Andresen

NILU

28:39

+7:26

korriger

3.

Helene Skjellum

Skedsno kommune

38:52

+17:39

korriger

4.

Synne Larsen

Thermo Fisher

1:06:06

+44:53

korriger

5.

Lene Husabø

Lifetech

1:06:17

+45:04

korriger

Klasse: Kuliaden Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Viviane Jodalen

FFI

23:36

korriger

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

20:44

+0:00

korriger

2.

John Thomas Petersen

Nordea

25:12

+4:28

korriger

3.

Ivar Marthinusen

NTNUI

27:28

+6:44

korriger

4.

Ivar Strømstad

Raumar

27:58

+7:14

korriger

5.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

41:15

+20:31

korriger

6.

Jan Erik Haug

FFI

43:06

+22:22

korriger

Arrang

Wenche Aas

NILU

korriger

Arrang

Dorothea Schulze

NILU

korriger

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Skjold Kvåle

Samlaget

32:05

+0:00

korriger

2.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

32:32

+0:27

korriger

3.

Hans Larsen

Privat

36:21

+4:16

korriger

4.

Aage Mella

Østmarka OK

37:19

+5:14

korriger

5.

Kjell Kristian Teigland

Privat

37:54

+5:49

korriger

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

37:55

+5:50

korriger

Sterkt hindret av bueskyttere. 13 og 14 må elimite...

7.

Per Haugen

NEDERMAN

39:17

+7:12

korriger

8.

Hans Randen

PRIVAT

50:24

+18:19

korriger

Klasse: Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rosa Jodalen Rudberg

Skedsmo Håndball klubb

23:28

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 september 2014, 11:32:43

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42