Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2014OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 14 4. september 2014

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

37:46

+0:00

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Skard

KjELSÅS

25:40

+0:00

2.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

27:31

+1:51

3.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

39:41

+14:01

4.

Molly Kvan-Harv

Heming Orientering

55:29

+29:49

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

1:03:32

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler skole

37:22

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Koll IL

44:26

+7:04

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

46:42

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

54:53

+8:11

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

41:02

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

49:48

+8:46

3.

Susannah Malm

STATNETT

1:11:33

+30:31

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:17:52

+36:50

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:11:22

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

32:15

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

TYRVING

53:26

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

54:13

+0:47

3.

Eilen Vik

Koll IL

1:04:49

+11:23

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

43:03

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:27

+0:24

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

45:27

+2:24

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

48:12

+5:09

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

51:06

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

51:53

+0:47

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:00:42

+9:36

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:07:52

+16:46

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Vestre Tandberg-Johansen

HEMING Orientering

37:53

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

23:09

+0:00

2.

Diderik Aschehoug

HEMING Orientering

37:23

+14:14

3.

Jacob Christoffersen

HEMING Orientering

37:32

+14:23

4.

Elias Stubberud

Nydalens Skiklub

40:00

+16:51

5.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

46:12

+23:03

6.

Robin Brown Berntsen

HEMING Orientering

51:20

+28:11

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Biering

HEMING Orientering

1:10:13

+0:00

DSQ

Martin Dege

HEMING Orientering

57:41

42

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

38:22

+0:00

2.

Anders Bråten

HEMING Orientering

41:54

+3:32

DSQ

Arngrim Utskarpen

PRIVAT

27:17

87 46 44 42 43 100

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Niklas Normann

HEMING Orientering

59:36

+0:00

2.

Halvor Aurmo

HEMING Orientering

1:04:59

+5:23

3.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

1:05:27

+5:51

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

Nydalens Skiklub

52:21

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:59

+0:38

3.

Lars Karelius Noer

NRK

1:04:29

+12:08

4.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

1:04:48

+12:27

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:05:10

+12:49

6.

Lasse Nederhoed

NRK

1:08:11

+15:50

7.

Atle Pedersen

Reload

1:20:02

+27:41

8.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:23:33

+31:12

9.

Marius Burmo

Privat

1:32:17

+39:56

10.

Russell Flynn

Reload

1:38:52

+46:31

11.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:52:03

+59:42

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:12

+0:00

2.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

45:24

+4:12

3.

Lasse Arnesen

HEMING Orientering

48:32

+7:20

4.

Rolv Anders Systad

LyN

48:56

+7:44

5.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

51:12

+10:00

6.

Jon Solsrud

PRodon

59:15

+18:03

7.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

1:00:39

+19:27

8.

Arnt Ove Takvam

Fearn sport

1:03:30

+22:18

9.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:07:17

+26:05

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:33

+0:00

2.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

45:23

+1:50

3.

Roar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

50:44

+7:11

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

51:31

+7:58

5.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

52:15

+8:42

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:44

+13:11

7.

Peer Stiansen

Nydalens Skiklub

1:01:21

+17:48

8.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:06:31

+22:58

9.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:10:04

+26:31

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:11:48

+28:15

DSQ

Geir Rønning

Nydalens Skiklub

22:28

83 85 40 87 44 42 43 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

39:28

+0:00

2.

Martin Granly

Siemens

40:03

+0:35

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

40:27

+0:59

4.

Richard Blom

FBI

46:00

+6:32

5.

John Jacobsen

Statnett

46:22

+6:54

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

47:56

+8:28

7.

SIgbjørn Modalsli

Fossum IF

50:47

+11:19

8.

Jostein Rønsen

Fossum IF

1:04:44

+25:16

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

34:50

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

40:42

+5:52

3.

Magne Vollen

OSI

41:23

+6:33

4.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

46:13

+11:23

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:22

+14:32

6.

Reidar Kierulf

RKP

49:59

+15:09

7.

Per Nermo

COWI BIL

54:39

+19:49

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:02:29

+27:39

9.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:05:29

+30:39

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:10:43

+35:53

11.

Bjørn Myhr

Vegdirektoratets IF

1:15:15

+40:25

12.

Helge Stenseth

DNK

1:18:14

+43:24

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

Omega AS

33:43

+0:00

2.

Tor Lea

UMB

36:32

+2:49

3.

Ivar Strømstad

Raumar

38:27

+4:44

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

40:39

+6:56

5.

John Thomas Petersen

Nordea

41:37

+7:54

6.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

43:13

+9:30

7.

Thor Erik Aas

DNB

44:48

+11:05

8.

Per Haugen

NEDERMAN

47:16

+13:33

9.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

48:13

+14:30

10.

Kaare Solhjell

Privat

49:19

+15:36

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

36:45

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

38:14

+1:29

3.

Einar Hem

LILLOMARKA

39:01

+2:16

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

40:31

+3:46

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:14

+5:29

6.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

43:35

+6:50

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:43

+7:58

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:32

+11:47

9.

Arne Reistad

Thales BIL

51:15

+14:30

10.

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

55:00

+18:15

11.

Arne Øfsthus

FUGRO

55:03

+18:18

12.

Eyvind Aas

GEOFORM

58:19

+21:34

13.

Tom Ibsen

OUS

1:00:15

+23:30

14.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:01:13

+24:28

15.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:05:06

+28:21

16.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:09:21

+32:36

DSQ

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

51:17

87 46 45 48 44

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

46:56

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

49:57

+3:01

3.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

50:15

+3:19

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

53:00

+6:04

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

53:59

+7:03

6.

Annar Brustad

FOBIL

56:36

+9:40

7.

Harald Birkeland

OUS

1:45:32

+58:36

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

51:52

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

1:01:06

+9:14

3.

Svein Forthun

HIO

1:25:18

+33:26

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Hegrenæs

PRIVAT

21:52

+0:00

2.

Lasse Olesen

PRIVAT

21:53

+0:01

3.

Hilde Andorsen

HEMING Orientering

41:26

+19:34

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

51:46

+0:00

2.

Knut Nordeide

PRIVAT

1:00:14

+8:28

3.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

1:02:38

+10:52

4.

Siri Gjølstad

BK OK

1:08:37

+16:51

5.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:08:45

+16:59

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nilsen

Siemens

57:09

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

59:26

+2:17

DSQ

Vivien Grannec

Siemens

1:21:40

87

DSQ

JOnas Hovdenak

PRIVAT

1:49:23

85 40 87

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

40:11

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

42:49

+2:38

3.

Frode Hovdenak

NORcONSULT

44:49

+4:38

4.

Nils Jørgen Brodin

RINGNES

47:00

+6:49

5.

Uno Hanslien

Bilpost

55:46

+15:35

6.

Dag Langseth

Ringnes

1:01:31

+21:20

7.

Viggo Normann

Redpill Linpro

1:05:46

+25:35

8.

Torstein Schjelle

Armada

1:06:50

+26:39

9.

Evald Nergaard

RINGNES

1:10:05

+29:54

10.

Johnny Pedersen

RiNGNES

1:25:58

+45:47

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

1:15:42

42 43

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Angell-Petersen

Nydalens Skiklub

46:49

+0:00

2.

Odd Arne Lian

Veidekke

50:07

+3:18

3.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

50:23

+3:34

4.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

52:27

+5:38

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

1:05:22

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2014, 12:09:55

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

158

Antall startet:

158