Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2015NordmarkskarusellenDataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 2 28. mai 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

25:19

+0:00

14:03

2.

Tia Åkevik Møgedal

Nydalens Skiklub

29:57

+4:38

16:38

3.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

30:03

+4:44

16:41

4.

Aleksandra Christiansen

HEMING Orientering

40:15

+14:56

22:21

5.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

44:57

+19:38

24:58

6.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

44:58

+19:39

24:58

7.

Kristina Lindset

Nydalens Skiklub

52:45

+27:26

29:18

8.

Birgit Lindseth

NYDALEN

52:50

+27:31

29:21

9.

Thea Steine-Eriksen

HEMING Orientering

53:46

+28:27

29:52

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

32:00

+0:00

16:50

2.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

33:15

+1:15

17:30

3.

Frida Skurdal

Nydalens Skiklub

1:08:03

+36:03

35:48

3.

Oda Sørli

Nydalens Skiklub

1:08:03

+36:03

35:48

DSQ

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

24:38

155 158 157 156 172 200

DSQ

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

45:18

155 157 156

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

53:04

+0:00

16:04

2.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

1:07:45

+14:41

20:31

3.

Marlene Jebsen

HEMING Orientering

1:08:59

+15:55

20:54

Klasse: D17-34 (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

54:35

+0:00

14:45

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

45:58

+0:00

12:25

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:04

+13:06

10:00

DSQ

Kristin Goa

METEOROLOGEN BIL

32:09

160 158 156 173 200

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

40:49

+0:00

11:01

2.

Birgitte Blindheim

OUS

1:04:12

+23:23

17:21

3.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:17:38

+36:49

20:58

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Melkild

HEMING Orientering

45:43

+0:00

12:21

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis

56:07

+10:24

15:10

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

33:24

+0:00

11:31

200

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

45:15

+11:51

15:36

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

51:36

+18:12

17:47

4.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

53:32

+20:08

18:27

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

48:01

+0:00

16:33

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

45:48

+0:00

15:47

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

58:17

+12:29

20:05

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:28:53

+43:05

30:38

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

45:39

+0:00

15:44

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

54:03

+8:24

18:38

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:02:01

+16:22

21:23

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Magnus Skaug

Nydalens Skiklub

21:23

158 169 172 200

DSQ

Emil Skaug

KJELSÅS

54:39

158 169

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Larsen

Nydalens Skiklub

19:58

+0:00

10:30

2.

Brage Bjørtuft

Nydalens Skiklub

50:40

+30:42

26:40

3.

Elliot Sjølie

Nydalens SK

50:53

+30:55

26:46

4.

Eskil Bortilsrud

Nydalens Skiklub

50:55

+30:57

26:47

5.

Christian Løvenskiold

HEMING Orientering

1:06:10

+46:12

34:49

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Kverme

Fossum IF

35:32

+0:00

10:46

2.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

41:18

+5:46

12:30

3.

Henrik Reusch

HEMING orientering

49:57

+14:25

15:08

4.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

51:12

+15:40

15:30

5.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

52:19

+16:47

15:51

6.

Simen Fritzner

Nittedal OL

54:25

+18:53

16:29

7.

Leonard Bonnet

HEMING Orientering

1:24:09

+48:37

25:30

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

38:12

+0:00

10:19

2.

Håvard Høymork

HEMING Orientering

38:36

+0:24

10:25

3.

Erik Haugmo

HEMING Orientering

40:00

+1:48

10:48

4.

Sindre Rolfsen Høgmo

HEMING Orientering

59:08

+20:56

15:58

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terence Risse

Nydalens Skiklub

47:25

+0:00

8:02

2.

Mikael Olausson

OSI Orientering

1:02:01

+14:36

10:30

3.

Trygve Markset

IL Koll

1:02:02

+14:37

10:30

4.

Vegard Line

Oslostudentenes IK

1:06:46

+19:21

11:18

5.

Erik Stordal

Asker SK

1:07:25

+20:00

11:25

6.

Knut Wien

PRIVAT

1:24:47

+37:22

14:22

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:38

+0:00

8:55

2.

Audun Bjerknes

Fenomen Film

57:30

+4:52

9:44

3.

Ivar Seierstad

GEOFORM

58:05

+5:27

9:50

4.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:08:04

+15:26

11:32

5.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:12:39

+20:01

12:18

6.

Svein Kummen

Multiconsult

1:22:18

+29:40

13:56

7.

Atle Pedersen

Reload

1:49:36

+56:58

18:34

DSQ

Martin Samdal

IL Koll

1:56:08

163

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Gunne

NoRCONSULT

42:42

+0:00

8:42

2.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

45:07

+2:25

9:12

3.

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

47:36

+4:54

9:42

4.

Johan Jebsen

HEMING Orientering

49:57

+7:15

10:11

5.

Olav Nedrelid

Oppsal Orientering

50:08

+7:26

10:13

6.

Jomaas Christian

Fossum IF

53:23

+10:41

10:53

7.

Christian Reusch

HEMING Orientering

59:26

+16:44

12:07

8.

Stig Pedersen

Flo Kjeller BIL

1:04:44

+22:02

13:12

9.

Hallvard Føllesdal

OSlostudentenes IK

1:19:58

+37:16

16:19

151

10.

Uno Hanslien

Bilpost

1:20:04

+37:22

16:20

11.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

1:23:28

+40:46

17:02

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

44:37

+0:00

9:06

2.

Jens Olav Kløverud

Lillomarka OL

46:09

+1:32

9:25

3.

Eskil Dahlen

Telenor

47:40

+3:03

9:43

4.

Bjørn Solbergseter

Bilpost

47:53

+3:16

9:46

151

5.

Guttorm Egge

OSI Orientering

48:24

+3:47

9:52

6.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

49:50

+5:13

10:10

7.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

50:59

+6:22

10:24

8.

Magne Brekke

Nydalens Skiklub

53:58

+9:21

11:00

9.

Trond Westgaard

REC

1:00:51

+16:14

12:25

10.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:02:24

+17:47

12:44

11.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

1:05:14

+20:37

13:18

151

12.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:12:29

+27:52

14:47

151

13.

Pål Terkelsen

Privat

2:00:00

+1:15:23

24:29

DSQ

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

27:53

168 158 156 173 200

DSQ

Einar Forvoll

HEMING Orientering

1:14:01

168

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

Siemens

39:46

+0:00

10:44

2.

Kjell Markset

KOLL

40:20

+0:34

10:54

3.

John Hansen

AB Pil

41:01

+1:15

11:05

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

41:14

+1:28

11:08

5.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

41:52

+2:06

11:18

6.

Endre Hallan

Norconsult

42:34

+2:48

11:30

7.

Richard Blom

FBI

46:55

+7:09

12:40

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

52:27

+12:41

14:10

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

37:37

+0:00

10:10

2.

Johan T Jensen

Nydalens Skiklub

48:51

+11:14

13:12

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:54

+11:17

13:12

4.

Mathias Martinsen

HEMING Orientering

49:59

+12:22

13:30

5.

Reidar Kierulf

RKP

52:11

+14:34

14:06

151

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

54:38

+17:01

14:45

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

55:18

+17:41

14:56

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

56:39

+19:02

15:18

9.

Steinar Heir

Statoil Oslo BIL

1:04:57

+27:20

17:33

10.

Per Nermo

COWI BIL

1:08:26

+30:49

18:29

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:06

+0:00

9:41

151

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

35:00

+6:54

12:04

3.

Ivar Strømstad

Raumar

37:37

+9:31

12:58

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

44:01

+15:55

15:10

5.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

44:29

+16:23

15:20

6.

Per Haugen

NEDERMAN

44:55

+16:49

15:29

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping AS

52:31

+24:25

18:06

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

1:06:47

161 160 170 171

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:34

+0:00

12:36

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

36:34

+0:00

12:36

151

3.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

36:56

+0:22

12:44

151

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:26

+2:52

13:35

151

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

41:53

+5:19

14:26

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

47:40

+11:06

16:26

151

7.

Tormod Hegdahl

HEMING Orientering

48:25

+11:51

16:41

151

8.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:24

+17:50

18:45

9.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:38:23

+1:01:49

33:55

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:41

+0:00

15:03

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

46:02

+2:21

15:52

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

53:10

+9:29

18:20

4.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

58:05

+14:24

20:01

5.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

59:13

+15:32

20:25

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:04:53

+21:12

22:22

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:13:17

+29:36

25:16

8.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:26:03

+42:22

29:40

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

43:58

+0:00

15:09

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

52:44

+8:46

18:11

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:01:27

+17:29

21:11

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:02:30

+18:32

21:33

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:12:02

+28:04

24:50

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

7:53

161 158 160 170 171 173 200

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Solheim

PRIVAT

25:11

+0:00

13:59

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Langmark

Koll IL

26:15

+0:00

13:48

2.

Cecilie Kverme

Fossum IF

53:26

+27:11

28:07

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

41:41

+0:00

12:37

2.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

47:43

+6:02

14:27

3.

Arnt Haugmo

HEMING Orientering

48:05

+6:24

14:34

4.

Ivar Skaug

PRIVAT

49:04

+7:23

14:52

5.

Lenny Enström

OSI Orientering

1:00:30

+18:49

18:20

6.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

1:13:14

+31:33

22:11

7.

Claus Fritzner

Nittedal OL

1:25:14

+43:33

25:49

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Edvardsen

Koll, IL

39:22

+0:00

13:34

2.

Frida Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

40:30

+1:08

13:57

3.

Per Ongstad

PRIVAT

40:48

+1:26

14:04

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

41:41

+0:00

11:15

2.

Lars Benestad

Grane

42:48

+1:07

11:34

3.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

46:30

+4:49

12:34

4.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler skole

52:38

+10:57

14:13

5.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

56:41

+15:00

15:19

6.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:04:30

+22:49

17:25

7.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:12:01

+30:20

19:27

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

Universitetet i Oslo BIL

46:52

+0:00

9:33

2.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

48:55

+2:03

9:58

3.

Audun Uglenes Bergan

Nydalens SK

56:23

+9:31

11:30

4.

Håkon Berg

Stokke IL

1:01:00

+14:08

12:26

5.

Leif Foss

NAV

1:26:40

+39:48

17:41

151

DSQ

Tor Olav Hystad

Oslostudentenes IK

1:24:04

167 168

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Narum

Nydalens Skiklub

57:12

+0:00

9:41

2.

Lars Ivar Aase

FBI

59:23

+2:11

10:03

3.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

1:01:12

+4:00

10:22

4.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

1:01:40

+4:28

10:27

5.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

1:10:41

+13:29

11:58

6.

Per Olsen

Statoil Oslo BIL

1:14:59

+17:47

12:42

7.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

1:33:12

+36:00

15:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2015, 18:26:42

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

178

Antall startet:

178