Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2015ABIK Romerike 2015Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R4/OBIK P9 2. juni 2015

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Horten

DNT Oslo og omegn

1:06:59

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

52:36

102 114 115 117 118 249

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

52:40

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

56:11

+3:31

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:06:10

+13:30

Arrang

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:12:35

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:02:33

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:24:11

+21:38

3.

Svein Kummen

Multiconsult

1:50:10

+47:37

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

57:47

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

59:14

+1:27

3.

Bjørn Solbergseter

Bilpost

1:02:34

+4:47

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:04:19

+6:32

5.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:05:50

+8:03

6.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

1:10:26

+12:39

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:10:28

+12:41

8.

Øyvind Grandum

FFI

1:17:00

+19:13

9.

Håkon Halvorsen

STatnett

1:20:56

+23:09

DSQ

Torgeir Vaage

C10

32:12

102 104 105 106 110 113 114 115 116 117 118 249

DSQ

Trond Westgaard

PRIVAT

1:33:56

102 103

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

40:43

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

44:44

+4:01

3.

John Hansen

AB Pil

46:11

+5:28

4.

Martin Granly

SIemens

52:24

+11:41

5.

Richard Blom

FBI

1:21:10

+40:27

Brutt

Tom Pettersen

KPP/Runners

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

45:11

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

58:40

+13:29

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:06:23

+21:12

4.

Johan T Jensen

UD

1:07:25

+22:14

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:08:27

+23:16

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:14:23

+29:12

7.

Magne Osmundsen

NILU

1:14:30

+29:19

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:24:22

+39:11

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

53:05

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NIttedal

53:13

+0:08

3.

Einar Skåre

Brevpost

1:07:08

+14:03

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:11:25

+18:20

DSQ

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:08:45

118

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

54:39

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:01:40

+7:01

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:04:03

+9:24

4.

Hans Randen

PRIVAT

1:06:51

+12:12

5.

Arne Reistad

Thales BIL

1:08:23

+13:44

Arrang

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:05:31

+0:00

2.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:12:39

+7:08

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:15:02

+9:31

4.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:17:13

+11:42

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:19:21

+13:50

6.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:29:34

+24:03

DSQ

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

48:43

102

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

57:00

+0:00

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:08:50

+11:50

3.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:18:56

+21:56

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:42:31

+45:31

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

Privat

42:11

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

59:38

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:23:21

+23:43

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Lunde Jensen

FFI BIL

1:28:14

+0:00

DSQ

Kim Møller

Skjetten Triathlon

1:50:57

113 114 115 116 117 118

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Knut E. Helland

Lørenskog Kommune BIL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juni 2015, 08:49:41

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63